Mili, ARO & wojtekreal [3 X] vs. Yes Man [P N] ~ 695271.74%

  • Uni 68

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Miło zobaczyć iż konto które tyle budowałem nadal ma się dobrze :)
    Gratulacje dla ekipy złomującej - przede wszystkim dla mózgu przedsięwzięcia Milego i tego gejka spod Torunia co go to niby na cygańskiej taczce mieli wywieźć a jednak nadal lata 8o
    Obrońcy powodzenia w realu - 14 lat to trochę za dużo, kupę życia tu zmarnowałeś ;)
    Fajny procent i fajny zysk :P
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • to pisze ja, RYBA :D

    myślałem ze nigdy to nie nastąpi ! - ale nie w złym kontekście do YM !, tylko znając jego styl, podejście do gry, systematyczność oraz wielkosc floty - myślałem że nikt sie tego nie podejmie albo nie będzie miał takiej szansy...
    z tego też powodu wielkie gratulacje i uznanie dla agresorów;
    czytam że czepiają się ARO że to i TAMTO ;) ale mimo wszystko polecieć takim składem na takiego gracza i to z PN to trzeba mieć odwagę ! chyba tu Mili odegrał rolę motoru napędowego ?
    i takie przemyślenie, trochę w nawiązaniu do u1... z PN (koalicją) walczyły różne sojusze,w tym Templars nawet dzielnie :) ale koniec końców to koalicja zyskiwała przewagę i dominowała a liczba ich wtop była mniejsza niz u przeciwników i do podobnej sytuacji doszło tutaj, nie ważne czy unikali otwartych konfliktów z Coma czy Komornikami, bo takowe bywały, po wtopie gs'ów, wydawało się że moze być inaczej, ale mozolnie PN i koalicjanci a później jako PN budowali swą pozycję, flot tam sporo i dużo aktywnych graczy flotowych co było widać w dziale ST,
    czy padniecie floty YM coś zmieni ? być moze przeciwnicy będą odważniejsi w wobec PN ale tam jest SPORY potencjał i rywalizacja ogólnie powinna być ciekawa :)

    szanuję i rozumiem decyzję YM, real jest najważniejszy, dwa miesiące temu na świat przyszło moje drugie cudo, Natalia,a do tego inne trudne sprawy były i już mi się nie chce grać,ale robię to bo mam jeszcze cel i szkoda mi tych kilkunastu lat gry oraz znajomych

    tyle ja bym odbudował flotę z dok'u i wrzucił urlop - okazja do lotu kiedyś moze sie zdarzdarzyć a szkoda konta,

    Pozdrawiam wszystkich
  • Ten uczuć kiedy się wahasz kogo z dwójki Mili - Yes Man nominować do tytułu najlepszego gracza Uni i jeden z nich postanawia rozwiać wszelkie wątpliwości :D Żartuje, oboje zasługujecie na to miano mimo takiego finału ;)

    Mili, wojtek - niesamowite RW, potężne floty i równie wielki %. Słaby FS ? :E Domyślam się że byliście gotowi również na takiego "niezasłabego" FSa, sam fakt podjęcia decyzji o próbie złomowania takiej floty budzi szacun, niektórym to się nawet nie śni. Ukłony bo skończyliście Uni w wystrzałowym stylu. I myślę że jasny sygnał dla nowych na Uni kto tu rozdaje złomy na życzenie :D Gratulacje i mam nadzieje że fuzja i sezon zimowy rozrusza trochę sytuacje w szeregach :D

    Yes Man - tak człowieku, jak już gdzieś pisałem, graczy z taką klasą, taką ilością RW na Uni z prędkością flot x1, takim dorobkiem osiągnięć myślę że jest raptem kilku. Dla wszystkich grających "trochę" dłużej niż jedno Uni będziesz częścią OGame.pl . Miło było oglądać setki Twoich starć. Z nałogu wyleczyła Cię jedyna zdolna do tego osoba, żaden wstyd dostać strzała z tych rąk. Jeżeli nie zamierzasz dalej grać to życzę wytrwałości w podjętej decyzji, te cyferki zawsze ciągną :) Szacun i dzięki za grę !

    ARO - ładnie podpięta flota.

    pozdrawiam wszystkich
    Leo


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Przy takim ST grzech się nie wpisać :)
    Potwierdza się, że nie ma flot nie do zdjęcia... i każdy popełnia błędy...
    Procent powala a wprowadzone 40% złomu jeszcze go podkręciło :P

    Atakującym należą się gratulację bo spakowali nie byle kogo. W dodatku klikanie z pz to nie bfs - nawet jeśli słaby ten fs był ;)
    Choć myślę, że wiele osób wolałoby inny skład atakujących niż z ARO; no ale niestety taki jest układ... :E

    Yes Manowi powodzenia w realu i wytrwałości w decyzji :P ale jak posmakuje życia w małżeństwie to jeszcze zatęskni :D
    Graty także za zbudowanie tej ogromnej floty, wytrwałość w skanowaniu-lataniu i oczywiście za wszystkie ST(także tym na mnie, gdzie jako jedynemu Ci się udało) :)
    Taki jest los złomiarza wyleczyłeś pewnie nie jednego z nałogu, dziś wyleczyli Ciebie :P

    ...i świat się kręci dalej :P

    Pozdrawiam :)
    Hammer Of The Gods Will Drive Our Ships To New Lands
  • Wielkie Gratulacje dla ekipy złomującej !
    Wyczuliście YM-na chłop popadł w rutynę która gubi największych (sam swego czasu mogłem latać na pz u Milego, pamiętam jak dziś)

    Jak widać w tym starciu nie ma ludzi nieomylnych i każdego może czekać taki los - 1 błędny FS i 14 lat gry idzie w zapomnienie!

    Szkoda bo odchodzi ze społeczności osoba która sporo dokonała i zawsze mieć po przeciwnej stronie YM było dobrze chciało się grać heheh - choć wielu jeszcze zostało po drugiej stronie barykady i w PN jeszcze jest dużo flot :) zapewne wezmą się w garść i pokażą że coś jeszcze wspólnie mogą wykręcić :)

    YM szczerze powodzenia w realu i niech Ci się układa w życiu !

    Agresorom życzę żeby jak najwięcej takich akcji kręcili na tym uni bo naprawdę to już jest Kwintesencja całości Ogame :)

    :brawo:
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • No czy nie mogliście złomnąć go wcześniej o 2 dni, bo z tego co widać to łatwo go rozpracowaliście :thumbsup: nie musiałbym się teraz mozolnie odbudowywać :E .
    Szczere gratulacje dla drużyny atakującej. Takie akcje naprawdę miło się ogląda. Zysk i procent gigantyczny aż brak słów :)
    Kolejny wyleczony z nałogu po złomie. :D
  • No Panowie, pokazaliscie kto rozdaje karty na tym uni, skoro kilkudniowa mobilizacja pozwolila Wam ustrzelic najmocniejsza flote z przeciwnego obozu.
    Nie ulega watpliwosci ze starcie spektakularne jesli chodzi o procent i zysk. Troche z tym zlomem zlamiliscie jakby nie patrzec bo yes nie powinien nawet srubki zebrac, no ale i tak jest pieknie.
    Wielkie gratulacje sie naleza jak psu zupa :] Zamkneliscie to uni z przytupem heheheh :thumbsup:
    Co do obroncy, to jestem dosc sceptyczny do tego ze skonczy definitywnie z ogame. Ilosc skanow przed zlomem wskazywala ze zapalu tam bylo tyle ile u chinczyka siekajacego kapuste, ;P Zebrany złom, dok,sojusz i mysle ze jeszcze uslyszymy o "panu jestem na tak"
    Gdybym był zlosliwy to bym napisal " ze wlasciwe tagi na wlasciwych miejscach", no ale ze nie jestem to nie napisze.
    Jeszcze raz gratulacje dla ekipy rozbiorkowej
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • Graty panowie :)

    Dobre podsumowanie wyszło :)

    Cieszę się że Krzychu i Wojtek :) Mili że też nigdy nie dałeś się namówić na speeda :P

    Rozumiem że Aro stawia Jacka na zlocie :E


    Procent jest powalający jak na tą prędkość :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Brawo Panowie!
    Dla wielu coś nieosiągalnego Wam przyszło od tak :)
    Nie po raz pierwszy pokazaliście, że jeśli tylko Wam się chce to potraficie poskładać każdego.
    Co tu więcej pisać... niech impreza trwa nadal... a trwa już przeszło 10 lat pod tym tagiem.
    Wojtek, Krzychu... jeszcze raz wielkie brawa!

    Pokonanemu oczywiście szo... bo na to zasługuje.


    3 X GO! GO! GO!
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Yes Man, pamiętam Cię z U1. Obserwowałem jak grasz i STarć miałeś bardzo dużo. W pewnym momemencie na U1, większość starć które się pokazywały były twoje.
    Odchodzi moim zdaniem najlepszy gracz Ogame(możecie się nie zgadzać, ale naprawdę sporo złomował). Powodzenia w realu, a tak z osobistych życzeń to zdrówka dla całej rodzinki, pozdrawiam serdecznie.