Przyklejony Najlepszy gracz uniwersum Uriel - głosowanie!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Uriel - głosowanie!

    Kto wg Ciebie jest najlepszym graczem uniwersum Uriel? 129
    1.  
      Magiczna Koparka (62) 48%
    2.  
      trampek (57) 44%
    3.  
      Kropka (4) 3%
    4.  
      khz (4) 3%
    5.  
      Poper (2) 2%
    6.  
      Emperor Explorer (0) 0%
    7.  
      DarthKisiel (0) 0%
    8.  
      tom (0) 0%
    9.  
      pavciosz (0) 0%




    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:


    • Emperor Explorer
    Opinie:
    Pokaż spoiler



    buleon napisał(a):

    Zgłaszam kandydaturę gracza Emperor Explorer.
    Uzasadnienie: top 1 solo uni Uriel na Baldim, gracz, który gra bez sojuszu, bez kont supportujących (przynajmniej takich, o których wiem :) ), nie idzie na łatwiznę (ufs), jedna tylko wtopa przy świetnie zaplanowanej akcji Wiosny (który na moim prywatnym podium zresztą też by się zmieścił), wiele bardzo zyskownych, niestety niewystawianych na forum starć.



    • trampek
    Opinie:
    Pokaż spoiler



    Makrela napisał(a):

    Ja na swoją kandydaturę zgłaszam gracza trampek.
    Gracz który zrobił masę topowych starć parokrotnie wpisując się na pozycji top 1
    Lider w zniszczonych pkt militarnych , mimo iż gra od jakiegoś czasu ufs -em nadal pozostaje na tej pozycji.
    Osoba która gra bez kont pomocniczych no i bez eko :D

    Moim zdaniem jemu należy się ten tytuł za całokształt gry na uni Uriel.

    Pozdrawiam :P

    OgsoN napisał(a):

    •trampek - człowiek legenda :D , ciągła gra ufsem, masa ST w tym top1 uUriel :)

    pawel1000 napisał(a):

    A wiec pierwszy to trampek , ilość RW bardzo wielka , czy wszystkie czyste czy nie , nie mnie o tym tutaj teraz dyskutowac, choć teraz gra ufs to zgłoszenie sie nalezy.



    • DarthKisiel
    Opinie:
    Pokaż spoiler



    pawel1000 napisał(a):

    A drugo to DarthKisiel , bo w koncu to nasz top 1 wiec po prostu wypada zgłosić...



    • Kropka
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    LoleXXX napisał(a):

    A ja zgłaszam Kropkę!
    Top11 (a było wyżej) ogólnych, top3 eko i to bez anty! No i te licytacje... Każdy, kto próbował coś licytować zna ją i pewne nienawidzi :D Ile to pogróżek i oskarżeń o skrypty dostała na pw ;)




    • tom
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    OgsoN napisał(a):

    •tom - oaza spokoju ;) , mistrz obliczeń i wszystkich wyliczeń z PZ, kontroler lotów :rolleyes: , piękne ACS'y w jego wykonaniu, polecam :D




    • khz
    Opinie:
    Pokaż spoiler



    panpiwek1234 napisał(a):

    W związku z wymienionymi przeze mnie kryteriami, chciałem zgłosić kandydaturę gracza khz, gracza, który imponuje odwagą, zaparciem, konsekwencją, Najwaleczniejszy z walecznych łowców S&D Uriela, top2 złomiarzy S&D uriela, i top1 flot uriela.

    Gracz, któremu sam wyzerowałem topową flotę 2 razy, a mimo wszystko odbudował się i dalej dzielnie walczy.


    • Magiczna Koparka
    Opinie:
    Pokaż spoiler



    abraaa napisał(a):

    Witam,

    Ja zgłaszam kandydaturę gracza Magiczna Koparka. Jak widzę jak on gra, to mi kopara opada.
    Powód - a niech ma i panpiwek1234 niech się cieszy. Za niesamowite akcje, liczenia z pz, kontry, wloty i ataki na zaprzyjaźnione konta, czyli za to z czego Pan powyżej był/jest* znany.
    * Niepotrzebne skreślić



    • Poper
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    khz napisał(a):

    Kilka sensownych propozycji już jest ;)
    Moja propozycja to Poper - miał chyba najwięcej nietypowych akcji na uni,. Na forum lądowały starcia bez opisów, ale sojusznicy z dawnego RB wiedżą o co chodzi.





    • pavciosz
    Opinie:
    Pokaż spoiler



    buleon napisał(a):

    Druga nominacja powędruje do pavciosza. Gra praktycznie bez eko, ma wyczucie bfs-ów porównywalne z trampkiem, ale w odróżnieniu od niego ma czas na grę :) Gra bez wsparcia kont pomocniczych i zaczął grę nieco później niż inni gracze. Jeśli chodzi o umiejętności, w tym momencie pewnie jeden z najlepszych graczy Uriela :)


    panpiwek1234 napisał(a):

    mówienie o pavcioszu (...), że jest żyjącą legendą tego uni.
    Nikt tak o nim nie mówił, ale dobrze, że ktoś znany zaczął :P Kradnę :)




    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 02.11.2018r. 23:59. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana, a takie głosy anulowane!Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 02.11.2018r. 23:59.
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób.
    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:


  • Z powodu nadużyć w głosowaniu na uUriel część głosów została unieważniona. W związku z tym nastąpiła nieoczekiwana zmiana na pozycji zwycięzcy w ankiecie. Z prawdziwą przyjemnością ogłaszam, że zwycięzcą w wyniku głosowania zostaje

    @trampek

    otrzymuje tym samym tytuł:

    Najlepszy gracz Uriel 2018

    Gratulujemy!





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: