Przyklejony Najlepszy gracz uniwersum Quaoar - głosowanie!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Quaoar - głosowanie!

    Kto wg Ciebie jest najlepszym graczem uniwersum Quaoar? 39
    1.  
      Obibok (11) 28%
    2.  
      Raven (8) 21%
    3.  
      Zuy sen (6) 15%
    4.  
      Olszyn3k (5) 13%
    5.  
      Zla Kobieta (4) 10%
    6.  
      Osama (3) 8%
    7.  
      Adam (1) 3%
    8.  
      Nygus (1) 3%
    9.  
      Bariach (0) 0%





    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:


    • Zuy sen
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    ..Raven.. napisał(a):

    2 glos oddam na Zuy sen - z tego co pamietam gdyby nie on to pewnie flotki bym nie stracil wiec obserwator z niego dobry :D sporo stekow wstawial, kilka z nich zasluguje na uznanie

    sporo osob mozna wymienic ale po co? dla mnie jest tylko 2 kandydatow ktorzy wg mnie zasluguja na to miano, osobiste wspomnienia :D

    Gladiator81 napisał(a):

    3.Zly sen ciągle gra ciągle nęka wymienia ciosy z Lordzikiem

    Zla Kobieta napisał(a):

    Aaa to o tym mowiliscie :E
    No to jak dla mnie to pierwsze miejsce Obi i Sorro :D Obi siódmy zmysł, mózg każdej akcji :D I te jego prorocze drzemki :whistling:
    Sorro mądra głowa :P dopracował zawsze wszystko :D No i oczywiście najlepiej robił podział :ocb:





    • Obibok
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    sorro03 napisał(a):

    jednak niewatpliwie na tytuł najlepszego gracza zasluguje Obibok (Arkadius),

    starcia tytanów to jedno (ma ich mnóstwo) ale akcje jakie tu robił na pewno powinny przejsc do historii ogame
    Mamy tu zaliczone chyba wszytkie mozliwe akcj jakie mozna robic od klikan, spadających moonow po róznego rodzaju kontry nawet te niemożliwe do zrobienia :D
    nie bede wklejal linków do poszczególnych akcji wystrczy wejsć w dział Top 10 starc uni Quaoar :)


    ..Raven.. napisał(a):

    to i ja sie wpisze :) milo ze ktos jeszcze o mnie pamieta ale na miano najlepszego troche mi zabraklo :)
    1 glos oddam na Arkadiusa/Obibok - masa st w kazdy mozliwy sposob, niekonczacy sie worek pomyslow :) najwazniejszy argument jest taki ze wlasnie on mnie spakowal i w pewnym sensie sporo sie zmienilo.

    edol napisał(a):

    4. Obi bo z tego co pamiętam tocoś tam latał nawet :D

    Gladiator81 napisał(a):

    2.Obibok wiele wiele akcji, ST, pomysłów na zezłomowanie .

    Zla Kobieta napisał(a):

    Aaa to o tym mowiliscie :E
    No to jak dla mnie to pierwsze miejsce Obi i Sorro :D Obi siódmy zmysł, mózg każdej akcji :D I te jego prorocze drzemki :whistling:
    Sorro mądra głowa :P dopracował zawsze wszystko :D No i oczywiście najlepiej robił podział :ocb:



    Zla Kobieta napisał(a):

    Aaa to o tym mowiliscie :E
    No to jak dla mnie to pierwsze miejsce Obi i Sorro :D Obi siódmy zmysł, mózg każdej akcji :D I te jego prorocze drzemki :whistling:
    Sorro mądra głowa :P dopracował zawsze wszystko :D No i oczywiście najlepiej robił podział :ocb:
    No i do nich bym dorzucila @edol i @..Raven.. :D i drzemkowego misia Bariacha bo zawsze miał siłę się odbudować :D

    szturman napisał(a):

    Mój głos oddaję na obiboka
    Grałem tutaj na początku uni, ścigaliśmy się z opozycją i jak by oni nie kombinowali to zawsze byli krok za obim :)

    Widząc Gipka w moim podglądzie już wiedziałem żeby słać do niego recki bo kontra murowana i tak było :)

    Masa Steków, jak już ktoś wspomniał w różnych okolicznościach, kto z nim nie latał ten nie dowie się ile on ma pomysłów w głowie :)

    Ciągle top 1 na uni

    Chyba wystarczy :)





    • Zla Kobieta
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    Gladiator81 napisał(a):

    Przede wszystkim Zla Kobieta bo ilu to tu płakało po jej odwiedzinach.:D Wstydzić się, że nie wymieniliście tak zacnego gracza i modlić co by nie wróciła bo zadki Wam skopie :D.




    • Adam
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    Gladiator81 napisał(a):

    4.Adam chłopak który być może gdyby grał dalej byłby lepszy od nauczycieli.




    • Raven
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    Gladiator81 napisał(a):

    5.Raven kolejny z graczy o dużej wiedzy ogamowej, pomysłowy, jeden z niewielu graczy stawiających opór B-S.



    • Olszyn3k
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    Dewey89 napisał(a):

    Co tu ta wiara nie napisze :D. Najlepszy gracz uni Quaoar no jasne ze Olszyn3k hehe :D , Szkoda tylko ze nie tu najgorszego gracza nie ma bo bym zzaraz strzelil nickiem :D .




    • Bariach
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    edol napisał(a):

    2. Bariach bonajwięcej złomów dostał i ciągle farmił jeszcze więcej i więcej i więcej...




    • Nygus
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    edol napisał(a):

    3. Nygus bo na niego zawsze można było liczyć i najwięcej z nim na każdym uni można było ogarnąć




    • Osama
    Opinie:
    Pokaż spoiler


    koval91 napisał(a):

    ja zglaszam Osame :D chyba dalej jest w topce loserow wiec i tutaj moze byc :P




    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 02.11.2018r. 23:59. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana, a takie głosy anulowane!Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 02.11.2018r. 23:59.
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób.
    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: