Najlepszy Gracz Uniwersum Quantum - Głosowanie!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy Gracz Uniwersum Quantum - Głosowanie!

    Kto wg Ciebie jest najlepszym graczem uniwersum Quantum? 71
    1.  
      Lucky666 (22) 31%
    2.  
      Marys (16) 23%
    3.  
      Ruda (15) 21%
    4.  
      pl1 (5) 7%
    5.  
      ale cios (5) 7%
    6.  
      trzecikolo (3) 4%
    7.  
      Pawelos (2) 3%
    8.  
      Westbam (1) 1%
    9.  
      brzoza (1) 1%
    10.  
      Whisky (1) 1%
    11.  
      19dawid45 (0) 0%




    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:
    • trzecikolo

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      chemikos napisał(a):

      gracz: trzecikolo
      powód: idluje od zawsze, a jeszcze nikt nie zaorał Mu bunkra :)


      Terry napisał(a):

      chemikos napisał(a):

      gracz: trzecikolo
      powód: idluje od zawsze, a jeszcze nikt nie zaorał Mu bunkra :)

      Ta podlanczam sie do nominacji chemisia, gosc jest kozak! :D


      mielek777 napisał(a):

      chemikos napisał(a):

      gracz: trzecikolo
      powód: idluje od zawsze, a jeszcze nikt nie zaorał Mu bunkra :)

      I dalej nikt tego nie przeorał XD podłączam się do tej nominacji, pamiętam ten bunkier (chyba w 7 gali?).
      Już za moich czasów był spory.



    • Ruda

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      Cliff Burton napisał(a):

      Ruda!! swego czasu kosiła wszystko co siadło bez opieki!!szanuję!!



    • Westbam

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      Cycu napisał(a):

      Westbam :P
      Maniak, gra cały czas, znakomicie zorientowany, dobry detektyw, wie wszystko o wszystkich, ma mało planet, a eko kozackie :) I te jego wywody... :D Mój prywatny psycholog :)



    • Marys

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      chemikos napisał(a):

      No to trzeba kogoś trzeciego do listy, bo nie będzie ankiety i trzecikolo nie wygra.

      gracz: Marys
      powód: dostał bana za za duże starcie

      DarthMario. napisał(a):

      chemikos napisał(a):

      gracz: Marys

      powód: dostał bana za za duże starcie

      Dodatkowo top1 solo world oraz acs na 1kk % (linki w sygnaturze), wygrałem ostatnią edycje S&D jako zlomiarz. Top3 floty na Q
      Tak to wszystko mam w CV :) pozdro dla cielakow

      19dawid45 napisał(a):

      ja nominuje:

      Maryś wiadomo za osiągi itd ale także za to że jest człowiekiem i da się z nim porozmawiać
      Nominuje także pawelosa za jego wytrwałość i gre po wykreceniu mu wałka (pomimo tego że orami ciągle kolonie)
      Nominuję także i siebie za wytrwałość i chęci do gry po tylu kasacjach :)

      NaZz napisał(a):

      Maryś-ka, nominowany powinien wykazać się czymś szczególnym
      a w tym to nikt ciebie nie przebija
      i tu nominacja ode mnie: Marys - @DarthMario.

      19dawid45 napisał(a):

      RonqElectra napisał(a):

      Trudno się nie zgodzić, w każdym razie jak dla mnie typować marysie to śmiech na sali ale to moje zdanie bo grałem z Tobą i z nim i nie ma o czym gadać ale każdy ma swoje zdanie czasy się zmieniły więc może nie mam racji. Ja dalej jestem przekonany że lucky wymiata chociaż na u a potem Terry :)

      Maryś pokazał nie raz że ma talent do tej gry nadal tu gra jest nadal aktywny . Lucky i Terry to także kozaki lecz niestety nie grają aktywnie ogólnie żeby wytypować kozaków tego uni braknie tematu ale z obecnie grających Maryś najbardziej zasługuje na wyróżnienie


      Terry napisał(a):

      Cze Paczek :)
      Nominacja dla @DarthMario. Uzasadnienie: odbudowal moje konto do takiego stanu ze nikt tego solo nie robi, top1 solo world ogame, wygranie edycji s&d i w uj mniejszych wiekszych akcji ktore widzialem ja i sojusz :D


    • Brzoza

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      Brzoza napisał(a):

      Gracz : Brzoza

      Powód : w końcu udało mu się trafić swoje 180k DT wypełnione surowcami na powrocie z FS w dniu 10.10.2018



    • pl1

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      Terry napisał(a):


      Nastepny to pl1 czy jaki on tam ma nick w grze, akcje zawsze zapiete na ostatni guzik wszystko przemyslane i zorganizowane.



    • Lucky666

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      Terry napisał(a):



      I ostatnie @lucky666 na Q duzo nie pokazal bo mu sie grac odechcialo, ale pare st tu ma, nie na tym uni ale przed poprzednim laczeniem odbudowal kawal floty po wtopie za co pelen szacun.


      RonqElectra napisał(a):

      Nazz jeśli chodzi o Marysie to chyba przesadzasz palców u ręki by brakło żeby policzyć lepszych, grałem i szczerze to nawet przy Tb się kryje za małym palcem jak dla mnie to lucky nie ma o czym gadać, chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości a potem Terry o ile jj grał na q.


      DarthMario. napisał(a):

      ja nominuje @lucky666 dla mnie gość potęga. Wielkie % w swoim dorobku ma, wielka flota top1 Q, pomimo vraku aktywnej gry przez 2 lata może więcej. Ma najwięcej gs na uni. :)



    • ale cios

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      DarthMario. napisał(a):



      Nominuje również @ale cios za top 1eko i top1 pkt, niby prosta sprawa l, zwozka, zawrotka, wrzucenie badania, budynku i elo. gość wozi niewyobrażalne ilości sury, czasami chowam głowę w piasek. :D


    • Whisky

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      ale cios napisał(a):

      3kolo zaorany wiec by byli wszyscy to nominacja dla whiski i peela wlasnie za zaoranie najstarszego wczesniej nietknietego bunkra z flota,musieli zaorac ostatecznie pewnie na 6x hehh no i powodow w st setki innych



    • Pawelos

      Opinie:
      Pokaż spoiler


      Yossar napisał(a):

      Głosuje na Pawelosa.
      1. Według mnie koleś przeszedł ogame i to dwa razy.
      2. Jeżeli chodzi o s&d to z góry wiadomo kto bedzie mial aktywiste.
      3. Jak on gra to mam takie jakies subiektywne wrażenie, że jakaś horda Mongołów napadła na universum i całe Q płonie.
      4. Pewien mędrzec powiedział kiedyś: "człowieka można złamać, ale nie można go pokonać" i ta maksyma jak ulał pasuje do mojego kandydata.
      5.No i najważniejszy argument. To jedyny gracz, który wygrał z Gameforge bo mimo że został wycwałowany na ogromną ilość surowców to może teraz całemu teamowi z podniesionym czołem śmiać się prosto w twarz.

      19dawid45 napisał(a):



      Nominuje także pawelosa za jego wytrwałość i gre po wykreceniu mu wałka (pomimo tego że orami ciągle kolonie)



    • 19dawid45

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      19dawid45 napisał(a):


      Nominuję także i siebie za wytrwałość i chęci do gry po tylu kasacjach :)








    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 2 listopada 2018. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:

    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 02/11/2018 23:59
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado