Przyklejony Najlepszy Gracz Uniwersum Wezn - Głosowanie!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy Gracz Uniwersum Wezn - Głosowanie!

    Kto wg Ciebie jest najlepszym Graczem Uniwersum Wezn? 50
    1.  
      Marek (15) 30%
    2.  
      Kubus Puchatek (8) 16%
    3.  
      R32 (8) 16%
    4.  
      wujo (6) 12%
    5.  
      reSPECT (3) 6%
    6.  
      kot pali (3) 6%
    7.  
      trunks (2) 4%
    8.  
      Paz (1) 2%
    9.  
      Heraklos (1) 2%
    10.  
      prowokator (1) 2%
    11.  
      vizzon (1) 2%
    12.  
      Nowy gracz topowy (1) 2%
    13.  
      lares (0) 0%



    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:
    • Marek

      Opinie:
      Pokaż spoiler

      BoskiCzaras napisał(a):

      Zgłaszam gracza "Marek". Uzasadnienie: Gość przez większość trwania serwera przy przytłaczającej przewadze sojuszu WSNR samotnie toczył tysiące bitew( oczywiscie większość wygranych). Nawet mnie kilka razy dopadł ;( Twardy gość, który niechętnie się poddaje.


      ViZZioN napisał(a):

      Witam :)
      Zgłaszam gracza "Marek"
      Uzasadnienie: Tutaj cięzko nazwac to uzasadnieniem :) zasponsorował nam śmietankę zagrań na tym Uni, mysle ze nawet wiekszosc jego akcji pamietam lepiej niż on sam :D ale to juz Marko dobrze o tym wie :) i nie,nie biore zadnych lekow na pamiec nie pamietam nazwy :D od wyliczen z pzta po doskonale moonkillingi czy zmysly lotu na akcie poprostu wrzechstronny gracz połączony ze świetną osobowością :)

      ViZZioN Wezn


      Cztery napisał(a):

      Ja również zgłaszam gracza ,,Marek'' forumowego @souris :) Tu chyba powodów nie muszę podawać :D


      reSPECT napisał(a):

      Wielu było tu świetnych graczy, ale tylko jeden zasługuje na to wyróżnienie...


      M A R E K


      Dziękuję za uwagę i pozdrowienia z emerytury ^^




    • Paz

      Opinie:
      Pokaż spoiler


      janko13 napisał(a):

      A ja zgłaszam gracza "paz".
      Uzasadnienie:
      obecnie top 1 eko, wszystko z mozolnej pracy kopalń, bez spektakularnych "złomów", a co najważniejsze nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek widział go na pręgierzu !
      ;)





    • Heraklos


      Opinie:
      Pokaż spoiler

      ViZZioN napisał(a):

      Witam :)

      Zgłaszam rowniez gracza "Heraklos" za trzeźwość umyslu i za te piekne obrony przed WSNR czy podstawki pod gęsi,obyś zawsze miał tyle czasu na gre bo fajne akcje Ci wychodza :)

      ViZZioN Wezn




    • reSPECT


      Opinie:
      Pokaż spoiler

      souris napisał(a):

      Dzięki Czaras za głoś ;)

      zacznę od tego, z którym mi współpracowało sie najlepiej, zawsze wiedziałęm, że mogę liczyć na pomoc i wiem, że jesli byłą by taka potrzeba jeden oddałby flote za drugiego, mowa oczywiście o

      -reSPECT




    • prowokator


      Opinie:
      Pokaż spoiler


      souris napisał(a):



      -prowokator - tego Pana szczególnie cenię za SD, szkoda ze ta edycja zgrała sie z moim wyjazdem, bo być moze miałbym nieco większe szanse na rywalizację ;)




    • Kubus Puchatek


      Opinie:
      Pokaż spoiler


      souris napisał(a):



      -beRN (tak na prawde Kubuś Puchatek) - nie pokazał 100% tego co na prawdę potrafi na tym uni ;P ale znam go z innych uni, wiem na co go stać ;)





    • vizzon


      Opinie:
      Pokaż spoiler

      souris napisał(a):



      -vizzon - pod względem samozaparcia, podjął rękawice po grubym złomie, odbudował to, i trafia coraz to większe cele, oko obserwatora mu sie wyrabia ;)




    • lares


      Opinie:
      Pokaż spoiler

      souris napisał(a):



      - lares - przyszedł do nas po Agatce ( serdecznie pozdrawiam), i bardzo dobrze sie zaklimatyzował, mimo cięzkich poczatków daje radę chłopak ;)




    • trunks


      Opinie:
      Pokaż spoiler

      souris napisał(a):



      -trunks - tego chłopaka wszyscy znaja, lubię go za osobowość, mimo tylu niepowodzen na tym uni, fajnie ze dalej gra XD




    • Nowy gracz topowy


      Opinie:
      Pokaż spoiler

      souris napisał(a):



      tak poza tematem troche, bo chyba powoli odbiegam, najlepszych ekonomów pokazują statystyki, jednak
      -nowy gracz topowy
      ma chociaz odrobinę bojowej której używa i jego też zglaszam na kandydata ;)




    • R32


      Opinie:
      Pokaż spoiler

      souris napisał(a):


      najlepiej zarabiający gracz, to zdecydowanie R32 - czasami mam wrazenie, ze robi wokół siebie otoczkę Lorda.... ee... Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiac XD
      po za tym najwieksze starcia, najwieksze zyski, najlepsze konta troszkę kosztowały ;) bez kandydatury, ale musialem to napisać XD




    • wujo


      Opinie:
      Pokaż spoiler

      souris napisał(a):



      - wujo - nie muszę przedstawiać




    • kot pali


      Opinie:
      Pokaż spoiler

      souris napisał(a):



      nie muszę przedstawiać

      -kot pali - jak wyżej







    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 2 listopada 2018. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:

    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 02/11/2018 23:59
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado