Przyklejony Najlepszy gracz uniwersum Libra - Głosowanie!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Libra - Głosowanie!

    Kto według Ciebie jest najlepszym graczem uni Libra? 113
    1.  
      Amstell (40) 35%
    2.  
      ciamajdek (28) 25%
    3.  
      Avinashi (27) 24%
    4.  
      Malack (5) 4%
    5.  
      Schan (5) 4%
    6.  
      markus (4) 4%
    7.  
      Starrk (1) 1%
    8.  
      anarion (1) 1%
    9.  
      Hell Boy (1) 1%
    10.  
      Waszka (1) 1%
    11.  
      Jack Daniels (0) 0%
    12.  
      ZAKI (0) 0%
    13.  
      kefi666 (0) 0%


    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    • ciamajdek
    • Starrk
    • Malack
    • Amstell
    • Schan
    • Avinashi
    • Jack Daniels
    • ZAKIi
    • kefi666
    • anarion
    • markus
      Opinie na temat tych kandydatów:
      Pokaż spoiler
      Wystawiam, kandydatów do uzyskania miana najlepszego gracza UNII LIBRA,
      Przyjąłem następujące kryteria: 9 dostępnych Topek - 1 miejsce - 10 pkt, 10 miejsce - 1 pkt (stracone pkt flot 1 miejsce: -10pkt; 10 miejsce: -1 pkt)
      Suma zebranych punktów wykrystalizowała nam top10 i tą 10 zgłaszam do konkursu.
      Poniżej tabela:


      lpnickpunktypktekonomiipktbadańpktwojskowepktwojskowezbudowanepktwojskowezniszczonepktwojskowestraconepkthonorupktstatkówsuma
      1ciamajdek9571095 1055
      2starrk10910778-6 752
      3Malack6 91010-1010944
      4amstell8 864 834
      8Schan2 6687-98533
      7Avinashi1 5556-79428
      5Jack Daniels7108 25
      6Zaki569122-1 24
      9Kefi666 443 617
      10anarion48 12
      10markus 49-87 12


    • Hell Boy
      Opinie:
      Pokaż spoiler
      Ode mnie nominacja dla Hell Boya, bo był zawziętym graczem i ciężko było za nim nadążyć w topce.

    • Waszka
      Opinie:
      Pokaż spoiler
      Gracz : Waszka

      uzasadnienie : najbardziej upierdliwy gracz jakiego chyba spotkałem, spróbuj go sfarmić a wyrakietuje ci nawet elektrownie słoneczne.
      Grałem na kilku uni i rywalizowałem z wieloma świetnymi graczami, ale nigdy mi sie nie zdażało na hasło podane na konfie sojuszowej: " ten i ten jest bez urlopu" albo "temu i tamtemu wrócił fs" rzucać wszystko w przyłowiowe udzip i leciec do kompa. Nigdy, oprócz hasła: "Waszka bez u". Pamiętam, że strasznie sie kolesia bałem.









    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 2 listopada 2018. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 02/11/2018 23:59
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób





    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3