lucky29 [ASO] vs. Stanislaw ~ 1956.61% + kontra na moje recki

    • souris napisał(a):

      bawmy się :D najlepiej w kulturalnej atmosferze, bez udowadniania temu drugiemu, ze "ja jestem lepszy" , nie oszukujmy sie, ale słabi zostali powybijani, w wiekszym lub mniejszym stopniu...
      Albo przezimowali przez ostatnie pół roku na (u) jak ja a teraz tylko uciekają z moona na moona abyś przypadkiem nie zawitał z puszkami :D

      Co do OLDow dam sobie rękę uciąć że są czyści, jak jeszcze grywalem na oberonie to nigdy tak zgranego sojuszu nie miałem :)
      Wiadomo, im więcej pkt tym większe podejrzenia ale tak było jest i będzie na każdym uni. Na początku jest anty, a później kupowanie kont bo anty już za drogo wychodzi :D
    • souris napisał(a):

      a ja mam wrazenie, ze ktos puscił plotkę i wielu graczy wzieło to do serca... ;)

      dajcie na luz... gracze, graczami.... floty, flotami...

      bawmy się :D najlepiej w kulturalnej atmosferze, bez udowadniania temu drugiemu, ze "ja jestem lepszy" , nie oszukujmy sie, ale słabi zostali powybijani, w wiekszym lub mniejszym stopniu...


      przepaść punktową zawsze mozna zniwelować ;P heh ;P do odważnych świat należy , a jesli ktoś sie boi, ze zostanie zeżłomowany, to nie powinien wcale grac...



      R32 napisał(a):

      a jak już nie ma go kto bronić to leci z Bekiem do Mareczka obsrany po pomoc, oto cała Historia Trunksa po moim i prowokatora odejściu Trunks szybciutko poleciał do Mareczka żeby mógł grać spokojnie Trunks nawet swoich sojuszników wystawi jak będzie miał okazję, frajerstwa ciąg dalszy
      btw. Marku, zapomniał wół, jak cielęciem był....
      Chociaż raz mogę się z tobą zgodzić :)
      Czekam z niecierpliwością na pierwsze stejki po fuzji :)
      Powodzenia Obu stroną.
      Electra/Quantum - OFF aggressive
      45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
      301.518%
      465.888%
      936.675 % exTOP 1 WORLD
      WEZN - OFF R32 [WSNR]
      21.336 %
      111.331 %
      82.675 %
      EUROPA - OFF R32 [LUMP]
      NORMA - ON ;] [LUMP]