Nuriel [VEN] & Wujek Adam [MLP] vs. EL_Pistolero [N N] ~ 12513.94%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nuriel [VEN] & Wujek Adam [MLP] vs. EL_Pistolero [N N] ~ 12513.94%

    Miałem nic tutaj nie pisać,miałem nic nie wrzucać ale NN napsuło mi trochę życia skanami i innymi akcjami
    To co teraz panowie? takie wyśmiewanie każdego jaki to pusher jeden z drugim,multi itd a tu proszę,święta trójca na banach i reszta.PIstolet jako jedyny ma honor,napisał że po prostu padł ze zmeczęczenia.Chciałbym się jeszcze odnieść do tego WIRTUALNEGO świata OGAME. Ludzie,wy jesteście na pewno świadomi że to jest gra? wyzywacie się jeden z drugim,za cyfry rodzine byście sprzedali.Dystansu więcej,proszę was obudzcie się,to do niczego nie prowadzi.W moim kierunku tyle było oszczerstw,jaki to ja pusher,bana dostałem-fakt ale dostałem za nie zgłoszenie wymuszenia pushu,bo jak wiadomo rozbił się o mnie przecież ODDAM a to już powód by oskarżać,szkoda że nie pomyślałem by zgłosić tego.Wielu tutaj mnie zawiodło,po pomocnych dłoniach po prostu się wypięło.Queen,napisze Ci coś,nigdy nie prowadziliśmy rozmów ale nie wierz we wszystko w co Tobie mowią na mój temat,możesz gorzko się pomylić jakich kolegów miałeś w tej wirtualnej grze.Ogólnie rzecz biorąc,mam gdzieś opinie ludzi,tutaj jak i w prawdziwym życiu prywatnym,szuje są i będą a ja jakbym miał się przejmować tym,już dawno leżał bym w psychiatryku.
    Wujek Adam,nigdy z nim nie latałem,wczoraj dwa razy od początku uni-nie,nie latam z nikim obcym,koniec łatwowierności.Wczoraj sam obawy miałem,że zawróci w ostatnich sekundach a ja mogę się rozbic bo nie leciałem całym sprzętem.Zdobył moje zaufanie wczoraj,dziś musimy budować je od nowa-jak wiadomo to jest gra,tutaj nie ma zasad,każdy kłamie,każdy oszukuje.Dystans,to jest to co potrzeba nam w tej grze.
    Może to śmieszne,chciałem dodać to od siebie bo tutaj w tej grze niedługo będzie trzeba zatrudnić psychiatrę jako GO i temu podobnych. Nie jestem mściwy ani nie szukam zemsty to jest gra,powtarzać będę to zawsze ale jak ludzie potrafią kłamać to jest nie do pomyślenia.
    Pozdrawiam wszystkich i Ciebie Queen,miałeś wczoraj farta? prawie się nam udało?


    Dnia 17-10-2018 05:19:20 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Nuriel [VEN]
    ________________________________________________

    Krążownik 16.251
    Okręt wojenny 8.679
    Pancernik 12.776
    _________________________________________

    Agresor Wujek Adam [MLP]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 113.132
    Mały transporter 40.507
    Krążownik 18.756
    Okręt wojenny 158
    Pancernik 15.882
    _________________________________________

    Obrońca EL_Pistolero [N N]
    ________________________________________________

    Mały transporter 15.000
    Duży transporter 3.865
    Lekki myśliwiec 97.353
    Ciężki myśliwiec 7
    Krążownik 10.000
    Okręt wojenny 2.200
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 14.131
    Sonda szpiegowska 595
    Niszczyciel 2.000
    Pancernik 3.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Nuriel [VEN]
    ________________________________________________

    Krążownik 15.399 ( -852 )
    Okręt wojenny 8.633 ( -46 )
    Pancernik 12.763 ( -13 )
    _________________________________________

    Agresor Wujek Adam [MLP]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 80.302 ( -32.830 )
    Mały transporter 28.829 ( -11.678 )
    Krążownik 17.765 ( -991 )
    Okręt wojenny 156 ( -2 )
    Pancernik 15.860 ( -22 )
    _________________________________________

    Obrońca EL_Pistolero [N N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    51.394.907 Metalu, 85.560.364 Kryształu i 72.386.779 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 237.334.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.677.855.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 810.268.900 metalu i 441.125.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 209.342.050 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 699.747.807
    Kryształ: 455.478.664
    Deuter: 68.175.779
    agresor zyskał łącznie 1.223.402.250 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -1.047.005.907
    Kryształ: -644.532.364
    Deuter: -195.658.779
    obrońca stracił łącznie 1.887.197.050 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • Ale się zdziwiłem przeglądająć galę i patrząc, że Pistolero jest niżej ode mnie.

    Graty trafienia, obrońcy sz/o :)
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • tomme wyjątkowo się z Tobą zgodzę :D


    Mam całą kolekcję screenów rozmów Nuriela w temacie kupna floty lub konta :)


    Ba nawet kwoty znam ;)



    Co do reszty , nawet ślepej kurze trafi się czasem ziarnko :D


    Co do Waszego lotu do mnie, nie nie miałem szczęścia, ja poprostu cierpliwie czekałem aż pojawią się minutki na 1:144 ;)

    Nie musiałem być na koncie by wiedzieć że lecicie, ogarniasz ?
  • No cóż St tutaj nie wstawiałem, ale jak już wpadł złom to jednak dobry moment, żeby sobie passy do forum przypomnieć.
    Po przeczytaniu postu teretha, aż ciśnie, żeby zacząć post w stylu Ziutka, ale nic to zmieni a chłopaczyna będzie się spuszczał, że kolejnego sprowokował także przemilczę.
    Do rzeczy, gratulację jak najbardziej zasłużone dla agresorów, tak jak Nuriel wspomniał, żadnej tutaj niesamowitej historii nie ma. Po prostu sen ze mną wygrał i efekt tego możemy obejrzeć w tym starciu. Szkoda bo jednak satysfakcję mi dawała ta flota tym bardziej, że konto budowane od 0 i bez pushu (TAK, da się).
    Raz jeszcze gratulację i kto wie być może do zobaczenia gdzieś tam jeszcze w galaktyce.
    Powodzenia życzę :)
  • Heheeh
    Widze ze ogame nic sie nie zmieniło. Od powstania az do teraz. 15 lat temu pewnie wiekszosc z Was była w pieluchach lub krótko po a takie akcjie i wyzwiska były od zawsze jak padała wielka flota. Nic sie nie zmienia. Mam wrazenie jak bym sie w czasie cofnął. tylko niki inne. Mówie Wam to normalka.
    Gratulacje wlotu.
    Nie znam ludzi bo za krótko tu gram na tym uni a wiec sie nie wypowiadam

    pozdro

    Arkturus

    P.S. Nie ma ludzi doskonałych. Sa tylko doskonałe zamiary
  • Tylko winny sie tlumaczy, jak to mozliwe ze ta flota stala na 1.21 akurat tylko tam mieliscie ja w zasiegu, w dzien bylo tam tylko 4kk dexu a nagle zrobiliscie dofarm na 200kk sury, deuter z calego konta znalazl sie w jednym miejscu i to przy planecie gdzie nanity sa na 2 lvl i nie ma laboratorium, albo pistolero jeat strasznym gofnem albo sprzedal sie dlatego cala sura z konta zostala transportowana na ten moon, dok zniknal chwile ponstarciu floty z doku brak, i jeszcze pz zniknal 15min po starciu, to tyle z faktow, starcie powino zostac usuniete bo to zwykly pusz na kupionym koncie, pistolero masz tupet pisac tu takie bzdury. :E elo pozdrowienia z tatr, mns po was przyjdzie
  • Przeważnie nie lubię wypowiadać się w tego typu tematach, to tylko gra i nie zależy mi na słownych spinach na forum, ale skoro to RW jest tak uczciwe jak pisze nuriel to poproszę o wyjaśnienie faktów z cytatu poniżej.

    mismalinowy napisał(a):

    Tylko winny sie tlumaczy, jak to mozliwe ze ta flota stala na 1.21 akurat tylko tam mieliscie ja w zasiegu, w dzien bylo tam tylko 4kk dexu a nagle zrobiliscie dofarm na 200kk sury, deuter z calego konta znalazl sie w jednym miejscu i to przy planecie gdzie nanity sa na 2 lvl i nie ma laboratorium, albo pistolero jeat strasznym gofnem albo sprzedal sie dlatego cala sura z konta zostala transportowana na ten moon, dok zniknal chwile ponstarciu floty z doku brak, i jeszcze pz zniknal 15min po starciu, to tyle z faktow, starcie powino zostac usuniete bo to zwykly pusz na kupionym koncie, pistolero masz tupet pisac tu takie bzdury. :E elo pozdrowienia z tatr, mns po was przyjdzie
    Tu kilak screenów dla potwierdzenia:

    Skan moona z wczoraj z godziny 21

    sr-pl-155-b682adb137129d277ed48a80efde3c63f8225e10

    Skan 4 min po starciu

    sr-pl-155-5a8b5947cfca42fc36fd2e6aa8eb8429b3256c2b
    Planeta pod moonem
    sr-pl-155-da1539949453ee3a8be474e59af7b83d2fa10e26


    Może nie znam się i jakiś powód tego był ale dziwnym zbiegiem okoliczności wydaje mi się sytuacja w której flociarz zwozi paliwo i inne surowce ze wszystkich moonow w 1 miejsce. Powodem na pewno nie było tu badania lub chęć załadowania stoczni bo i nanity nisko i brak laboratorium.

    Z gratulacjami się wstrzymam, może niech obrońca napisze coś więcej, bo sorry ale w takie cuda nie wierzę.



  • Mnie zdziwiło jedno. Już po ST i po tym jak Pistolero był na koncie dostał złoma na 4g na jakieś 30kk złomu po czym od razu włączył urlop
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • To ja powiem tak

    Po tej akcji utwierdziłem się w przekonaniu że warto zaprosić Nuriela do naszego małego sojuszu - czemu

    nie dla tego ST :P

    Lubie ludzi którzy mają dystans do gry i cenią życie prywatne wyżej - Nuriel Gratulacje ładnej akcji ale jeszcze bardziej poziomu intelektualnego jakisobą reprezentujesz. Mam nadzieję i po naszej rozmowie wierzę że jesteś takim właśnie człowiekiem.

    PS skoro juz2/3 mojego sojuszu to sąsiedzi jak sie okazuje to może zróbcie razem grila - może i ja wpadne - owszem daleko ale mam świetny dojazd :)