Błąd w lobby - nie można przypomnieć adresu e-mail

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Błąd w lobby - nie można przypomnieć adresu e-mail

    Nie działa opcja przypomnienia adresu e-mail - po wpisaniu poprawnych danych pojawia się komunikat "Wystąpił błąd. Sprawdź wymienione pliki".

    Może być to istotne z punktu widzenia powracających graczy i UF.
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA
  • przeciez żeby się zalogować trzeba mieć konto a jak ktoś zapomniał maila ? Bardzo często na roznych forach jak nie korzystam długi czas to zapominam danych i jest opcja przypomnij hasło oraz przypomnij login lub e mail i co w takim przypadku? Zresztą skoro jest opcja przypomnij to powinno to działać - czyż nie?



    [COMA rzondzi ] [ ZOSTAŃ POGROMCĄ KLONÓW]
  • @ kruszynka
    Czyli sprowadza sie to do tego ze majac na swoim kompie zapamietany email , loguje sie automatycznie , i jest OK
    Jezeli nie pamietam emaila na zadnym innym sprzecie sie nie zaloguje ?
    Czyli trzeba zapisac ( i stale miec przy sobie ) , lub zapamietac emeila !!!
    Super ulatwienie dla graczy
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • kruszynka napisał(a):

    Jeżeli ktoś nie logował się na konto przez i po wprowadzeniu Lobby aby móc przypomnieć swój mail.
    Ok, to już wszystko jasne.

    A w takim razie, czy jest jakaś możliwość, żeby ktoś, kto grał kiedyś i pamięta tylko nazwę konta i hasło, ale nie pamięta z jakiego e-maila się rejestrował, może go w jakiś sposób przypomnieć, żeby móc się zalogować?
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Jezeli nie pamietam emaila na zadnym innym sprzecie sie nie zaloguje ?
    Czyli trzeba zapisac ( i stale miec przy sobie ) , lub zapamietac emeila !!!
    Zamiast pamiętania loginu pamiętasz email.
    Nie rozumiem w czym problem. Email to taki sam ciąg znaków jak nick i hasło.

    Daneku25 napisał(a):

    A w takim razie, czy jest jakaś możliwość, żeby ktoś, kto grał kiedyś i pamięta tylko nazwę konta i hasło, ale nie pamięta z jakiego e-maila się rejestrował, może go w jakiś sposób przypomnieć, żeby móc się zalogować?
    Od kiedy zablokowali możliwość logowania przez mmogame (październik 2017) nie logowałam się na cześć kont. Udało się przypomnieć emaila > lobby.ogame.gameforge.com/retrieveAccountEmail?language=pl ^^
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Od kiedy zablokowali możliwość logowania przez mmogame (październik 2017) nie logowałam się na cześć kont. Udało się przypomnieć emaila > lobby.ogame.gameforge.com/retrieveAccountEmail?language=pl ^^
    No właśnie chodzi o to, że nie można tego zrobić z logowaniami po tej dacie^^.
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA
  • @ciap nie broń rozwiązania które nie działa bo argumenty masz nietrafione i aż nie mogłem przejść obok, choć rzadko cokolwiek piszę.
    Co to za argument, że login i email to ciąg znaków które ktoś powinien zapamiętać. Może ktoś ma kilkanaście maili(sam mam 6 od służbowego, po prywatne po takie jedynie do spamu plus jakieś stare z czasów przed 2000r.) i jeden nick którego używa zawsze. Co szybciej zapamięta? Jeden login czy każdego spośród 10 maili Nie oceniaj wszystkich swoją miarą, nie kazdy siedzi w grach/ogame cały dzień by pamiętać te cyferki. Nie każdy też ma taki umysł by musieć to pamiętać, po to są opcje przypomnienia własnie by móc z nich skorzystać
    Skoro widnieje napis - przypomnij adres e-mail - to ma on przypominać email. A to, że GF zrobiło beznadziejne lobby które dalej działa jak działa(a raczej nie działa) i tłumaczy się graczom, że przecież tak ma być i jest super.
    Nigdy nie spotkałem się z sytuacją, gdzie po kliknięciu napisu ,,przypomnij e-mail" były nałożone jakieś dodatkowe warunki. Bezsens i zamiast stanąć po stronie graczy przy tak oczywistej sprawie, przesiąkłaś już teamem i uzywasz bezsensownych argumentów byleby team był dumny.
    Ogame, it's Only a GAME!

    Ja, gdy GameForge mówi, że robi coś dla dobra graczy KLIK
  • a co do samego lobby tzn tego słowa
    jakiś czas temu było głośno że wchodzi lobby ale co to konkretnie oznacza to ciężko było znaleźć - ja nie znalazłem po prostu po pewnym czasie nie zależało mi już by to znaleźć
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
  • M4ti napisał(a):

    Nie oceniaj wszystkich swoją miarą, nie kazdy siedzi w grach/ogame cały dzień by pamiętać te cyferki.
    Standardowo pojazd osoby realnie która ma odmienne zdanie jest! Nabiera mocy urzędowej.

    @M4ti
    Każdy kto zakłada konto wie że email to najważniejsza rzecz. Zapomnieć hasło czy nick nie przeszkadza w logowaniu, nawet jak jeszcze lobby nie było. To email jest podstawą do odzyskania konta. Teraz i jak kiedyś, nic w tej kwestii się nie zmieniło. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Czyli sprowadza sie to do tego ze majac na swoim kompie zapamietany email , loguje sie automatycznie , i jest OK
    Jezeli nie pamietam emaila na zadnym innym sprzecie sie nie zaloguje ?
    Czyli trzeba zapisac ( i stale miec przy sobie ) , lub zapamietac emeila !!!
    Super ulatwienie dla graczy
    @ciap dla przypomnienia bo nie chcesz chyba wiedziec albo serio nie wiesz gdzie jest problem.
  • Truck driver napisał(a):

    @ciap dla przypomnienia bo nie chcesz chyba wiedziec albo serio nie wiesz gdzie jest problem.
    Nie rozumiem w czym problem.
    Od zawsze żeby cokolwiek zrobić na support lub odzyskać konto potrzebny był email - trzeba było go znać. Więc nie rozumiem skąd nagle taki problem z zapamiętaniem emaila. ;)
    To nie jest przypadkowy ciąg znaków które narzuca nam GF. To jest skrzynka pocztowa na która potrzebna jest do zakładania kont w innych serwisach.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Taa nie wiem skąd ten płacz. Jak macie milion mejli nie wiem po jakiego, to jest coś takiego jak filtr, która każda poczta ma wbudowany (nie spotkałem się żeby któraś nie miała), można w szybki sposób odszukać sobie wiadomości od GF i tyle.

    @M4ti właśnie w drugą stronę, ciężko mieć wszędzie ten sam nick/nazwę użytkownika - chyba że ktoś ma taki fajny, że nikt go wcześniej nie użył, niż mejla. :)
  • DarthMario. napisał(a):

    @M4ti właśnie w drugą stronę, ciężko mieć wszędzie ten sam nick/nazwę użytkownika - chyba że ktoś ma taki fajny, że nikt go wcześniej nie użył, niż mejla. :)
    Możliwe, ja mam sporo kont mailowych, 2 z dawnych czasów gdy internet raczkował i gdzie się zakładało konta na wp/onecie, 3 na gmailu, 2 służbowe. Oczywiście z połowy prywatnych nie korzystam, ale są i raz na miesiąc sprawdzę co przyszło. Zakładając konto na ogame nie dał sobie palca uciąć na który mail było zakładane.
    Nie chodzi mi o to by się przekrzykiwać kto ma większą rację. Chodzi mi o to, że jeśli GF daje opcję ,,przypomnij maila" to niech ona działa. Niezależnie czy użyje je 10 osób rocznie czy 100. Jest - więc niech działa jak powinna. O to mi chodzi - że GF potrafi utrudnić życie nawet w takim aspekcie.

    @ciap to nic osobistego ;) Mam po prostu odmienne zdanie. Polityka GF jest okropna i nie podoba mi się to co robią, czy to w kwestii lobby, UF, pay2win czy innych aspektów gry, lub tak jak przypomnienie maila. GF to jeden z najgorszych wydawców gier, zaraz po EA i Ubisoft.
    Ogame, it's Only a GAME!

    Ja, gdy GameForge mówi, że robi coś dla dobra graczy KLIK
  • [ciach]

    Jeśli chodzi o email to albo to jest celowe " działanie " i jakieś powody GF ma albo pamiętajmy że lobby jest dalej testowe i GF jeszcze tego nie ogarną lub po prostu nie wie i na bieżąco przeprowadzają zmiany z tego powodu są upgrejdy .
    A jeśli chodzi o zapamiętanie email to tu chyba jaja są . Przedstawie wam prosty przykład który każdemu się może przydażyć..Zakładam email taki prosty bym zapamiętał ( tu dam swój nick dla przykładu ) filu@... Dostaje wiadomość taki adres istnieje i użyj dużych i małych liter oraz cyfr . Więc daje Filu1@ ... I znowu to samo albo za krótki ,albo istnieje albo zbyt mała siła .więc po kilku próbach biorę ten email sugerowany czyli fiLU 358643257@.. lub w nerwach przyciskami połowę klawiatury by adres na pewno nie był zajęty i miasta dużą siłę fILUhgfyuijnvfffdbkk@.. adres zbyt długi by go wklepywać więc w kompie zaznaczam " zapamiętaj " i jest ok
    Teraz nie każdy jest informatykiem i ma konto google czy zapisuje sobie w chmurze przychodzi czas na zmianę systemu w kompie lub format :) no i po formacie odpalam kompa wchodzę na jakieś konto a tam nie ma haseł i email i teraz człowieku przypomnij sobie 3 lata temu jaki to sugerowany email wybrałeś lub która część klawiatury wklepales :)

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
  • to jakiś paradoks jest - przypomniałem sobie że miałem kiedyś konto na electra - potem po UF ono przeszło na Quantum - mam do tego konta zarówno nick , jak i maila oraz hasło i mimo wszytko iż posiadam wszystkie dane nie mam możliwości zalogowania się bo lobby srobry nie pozwala :(

    Bareja wiecznie żywy



    [COMA rzondzi ] [ ZOSTAŃ POGROMCĄ KLONÓW]
  • rollo napisał(a):

    to jakiś paradoks jest - przypomniałem sobie że miałem kiedyś konto na electra - potem po UF ono przeszło na Quantum - mam do tego konta zarówno nick , jak i maila oraz hasło i mimo wszytko iż posiadam wszystkie dane nie mam możliwości zalogowania się bo lobby srobry nie pozwala
    Zrób nowe Lobby na nowy email i połącz tamto konto do nowego lobby. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik