Najlepszy... nie tylko gracz

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy... nie tylko gracz

      Ponieważ temat teamu wywołał wiele kłótni i powstał tam nie potrzebny bałagan. Wiec może przenieśmy dyskusję tutaj, a tam wyłoni się najlepszego. Dla kogo co innego znaczy najlepszy gracz także, zróbmy więcej kategorii jednak bez nagród. Bo mnie nie stać.

      Podajemy maksymalnie 3 typy. Nie obrażamy się nawzajem.



      Najlepszy agresor (ST):

      Najlepszy mini agresor (mST):

      Finezyjny agresor:

      Największa farma:
      (ogólnie ataki, nie muszą być ST)

      Najlepsze RW:

      Najbardziej lubiany gracz:

      Najlepszy sojusz:

      Największy spamer:

      Najmądrzejsze posty:
      (kogo przyjemnie się czyta...)

      Najlepszy grający urlop:
      (gracz który pomimo dłuższego urlopu zasługuje na wyróżnienie)

      Najlepszy debiut:
      (nowy, o niższym top gracz który idzie w górę)

      Najlepszy rekord:
      (inne osiągnięcie gracza poza ST, atakami)



      Pod koniec zmuszę ciap do podsumowania. :E :komp: :bicz:

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez ^Turysta^ ().

    • Janek za dużo kategorii i pamiętajmy że konkursy oraz głosowania mają wymusić na nas pozytywne emocje i prawdziwe. Połowa tych kategorii to zwykły hejt na nielubianych graczach czy sojuszach i tu będzie syf bo nikt nie podejdzie do nich serio tylko będzie zwykła zemsta bo się kogoś nielubi lub danego sojuszu.
      Kategorie powinny zostać te w którym wyłonimy najlepszych i będzie unia 68 z nich dumna z reszty powstanie osobisty hejt.
      Z resztą to wygląda jak podsumowanie czyli;
      - najwięcej zdobytych %
      - największą ilość ST
      - największą ilość miniST
      - najładniejszy ACS
      - najciekawsze rw.
      - odkrycie roku
      - największe przyrosty
      - największą liczbą postów (SPAMER)



      Ps: Spamer może zostać ,rezerwuje go dla siebie :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez FILU ().

    • FILU napisał(a):

      Janek za dużo kategorii i pamiętajmy że konkursy oraz głosowania mają wymusić na nas pozytywne emocje i prawdziwe. Połowa tył kategorii to zwykły hejt na nielubianych graczach czy sojuszach i tu będzie syf bo nikt nie podejdzie do nich serio tylko będzie zwykła zemsta bo się kogoś nielubi lub danego sojuszu.
      Kategorie powinny zostać te w którym wyłonimy najlepszych i będzie unia 68 z nich dumna z reszty powstanie osobisty hejt.

      Ps: Spamer może zostać ,rezerwuje go dla siebie :D
      no, może i racja.

      Hyhy ok
    • FILU napisał(a):

      Połowa tył kategorii to zwykły hejt na nielubianych graczach czy sojuszach i tu będzie syf bo nikt nie podejdzie do nich serio tylko będzie zwykła zemsta bo się kogoś nielubi lub danego sojuszu.
      Jesteś tego pewien? Zobacz temat teamowy nie ma najgorszego gracza a jednak połowa postów to kłótnia że ktoś jest najgorszy. Od kiedy pamiętam, a gram od 2006 roku, w takich zestawieniach byly kategorie "najgorsi". Sama zdobyłam taki tytuł z Włosiem na u41. Nie oszukujmy się ale przy tylu osobach nie ma szans że każdy się będzie kochać i wielbić.

      FILU napisał(a):

      za dużo kategorii
      Nie musiałeś wszystkiego wypełniać?


      Skasowana została kategoria "Najgorsze RW" a chyba byłam jej najciekawsza...
      Pamiętam również najgorsze ST z u41, tzw "na mało". Lecieć z kimś w ACS i równocześnie się podstawiać żeby atak zezłomować. :E
      Czy napisanie że jakieś ST nam się nie podoba to hejt? Jeżeli zostanie to napisane w sposób kulturalny? Bez wyzwisk osoby która robiła? Po prostu jest RW które się nam nie podoba z jakiś przyczyn? Sama głosowałam na RW "na mało" bo dla mnie to co zrobił było niehonorowe - ktoś mu zaufał, nie umiał zezłomować inaczej to taki sposób wybrał. Czy zaraz go hejtowałam? :<



      @^Rece ktore lecza^
      Skasuj z wzoru odpowiedź...
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Daga trzeba wziąść pod uwagę że gracze nominowani za coś najgorszego ? To od lat był z tym problem oi wzbudzał kontrowersje i emocje bo ktoś się poczuł zniesławiany, wyśmiewany lub później miał problemy w dalszej grze więc kończył :( tak też z takiego powodu usunięty został pręgierz.
      Każdy konkurs jest nie przymusowy nikogo nie można zmusić !!! W poprzednim temacie "najlepszy gracz u68 " jest dwoje graczy co podziękowali za nominację ale nie wyraziło chęci do udziału więc szacun im za to i trzeba to honorować więc każdy z nominacji do najgorszego ...... Będzie mógł napisać że nie życzy sobie brania w tym konkursie udziału i trzeba uszanować ;) i kategorie zostaną puste :D
      Dla tego od razu zrezygnujmy z podsumowań by ktoś nie poczuł się urażony i przestał grać .
      Jeszcze jedno w takich podsumowaniach / konkursach o najgorszym każdy będzie kopał jak najgłębiej by wyciągnąć każdy brud lub potknięcie by jego wróg / nie lubiany gracz pojawił się w jakieś kategorii. No nie wspomnę o możliwości lobbowania w sojuszu by uwzięli się na kogoś jest możliwa.

      Po prostu zróbmy podsumowanie dla nowo przybyłych graczy takie z którego mamy być dumni i mają nas reprezentować
    • FILU napisał(a):

      ktoś się poczuł zniesławiany, wyśmiewany lub później miał problemy w dalszej grze więc kończył tak też z takiego powodu usunięty został pręgierz.
      Najgorszy nie znaczy pręgierz. Też uważam że osoby nie powinny się wypowiadać na temat banów jak i uczciwości graczy. Gracz nie ma logów więc nie ma pełnego obrazu na sprawę.
      np. Wyżej napisałam o RW "na mało". Na u8 do najgorszej akcji zaliczyłabym ACS gdzie leciało 5 graczy na bunkier, obrońca się zalogował, zrobił FS z bunkra. 4 graczy swoje floty zawróciło a jeden poleciał i się rozbił. Choć RW mnie śmieszyło itd to pod względem organizacji najgorsze. :fgrin:

      Dla mnie największą farmą na uni 68 jest gracz który najwięcej razy wtopił na miarę ST. Może fochać, smutać i obrażać się ale faktem jest że z 12-13 razy był w ST po złej stronie. Pewnie sporo graczy jest co ma 5-6 złomów bo coś wypadło, bo zapomnieli. Ale tylko paru graczy będzie odstawać od dominanty dużej ilości złomów.

      No ale jak nie chcecie go wpisywać w temat to poczekam jeszcze parę złomów i wpisze go sobie w Rekordy OGame. :fgrin:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Ja mam inna propozycje , zamiast konkursu , zrobic podsumowamie od poprzedniego unifuzjon w proponowanych kategoriach , mozna ewentualnie jeszcze jakies dodac

      FILU
      Moze do konca mnie nie zrozumiales o co mi chodzi
      Nie podawac kandydatur w poszczegolnych kategoriach i glosowac na nie
      Tylko zrobic podsumowanie od poprzedniego Unifuzjon ( bez kategori typu : najgorszy gracz najwieksza lama , najwiekszy spamer , najwiekszy spadek itd )
      Tak bedzie najlepiej
      Kwestia nagrod czy przyznawac czy nie , do ustalenia
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Temat przeczyszczony. Jeżeli chcecie zrobić swój własny konkurs to droga wolna. Jednak przypominam o przestrzeganiu Regulaminu Forum i Działu DiD. Pojawiło się kilkanaście postów a jeszcze żaden nie odnosił się do wątku założonego przez @^Rece ktore lecza^ i nikt nie zaproponował zwycięzców podanych kategorii. @^Rece ktore lecza^ założył wątek więc on jest prowadzącym konkurs i ustala jego zasady. Proszę się do tego stosować.


      Większość offtopu wyleciało do kosza. Jeżeli tak ma wyglądać Wasz konkursowy temat to go zamknę. Proszę ładnie się bawić albo pozabieram zabawki i poustawiam was do kąta.
      :ndmod:

      Przypominam, że to konkurs zaproponowany przez gracza. Gameforge nie ponosi za niego odpowiedzialności a co za tym idzie nie przewidziano żadnych nagród od Teamu w tym temacie.


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ok, to ostatecznie oddaje 3 glosy:
      - Yes Man - ma szczescie do zlomowan, a od czasu podniesienia eko na x5 robil wielkie zyski, a od czasu podniesienia eko na x7, spalania na x0.5 i PZta na 40%, to juz w ogole mega zysk wykreca :)
      - Bigot - za super debiut w polowie roku. Najpierw dal wszystkim fory, a pozniej, od sierpnia rozkrecil sie i wykrecal ST jedno za drugim, a z zysku potroil swoja flote (czy cos takiego, bo nie liczylem ;) ).
      - Ciap - bo ogarnela swoje konto na top1 uni, 400kk pkt i te wszystkie poziomy Astro. Nikomu sie tyle ogarniac nie chcialo ;)

      Edit.: To przydalo by sie, zeby ktos tą nagrode jednak dostal, no ale nie glosujcie wszyscy na tego, ktory chyba w tym roku z urlopu nie schodzil, bo bedzie kwas ...

      start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N