TOP 2 ACS khz [ZSDW] & Wiosna [ZSDW] & Koparka_Oddam [ZBOCZKI] & Reaver [ZSDW] & franc_oddam [ZBOCZKI] vs. Katakuri [Minionki] & abraaa [Minionki] 107510.48%

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • TOP 2 ACS khz [ZSDW] & Wiosna [ZSDW] & Koparka_Oddam [ZBOCZKI] & Reaver [ZSDW] & franc_oddam [ZBOCZKI] vs. Katakuri [Minionki] & abraaa [Minionki] 107510.48%

      Pozdrowienia dla Popera, Bita, starego RB i nowego ZSDW :)
      Podziękowania dla Wiosny, Koparki i franca za wspólny lot.

      Gratulacje dla Minionków za zgranie i próbę obrony :) Mógł wyjść dużo ciekawszy procent, ale i tak nie jest żle ;)

      Podziękowania za pomoc organizacyjną dla Kamikaze, halszki, alla, pawla1000, Wielebnego, cejna i massive007


      Reaver napisał(a):

      Wstaw






      i jakąś nutę do st trzeba wybrać

      [/i]


      Dnia 11-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


      Agresor khz [ZSDW]
      ________________________________________________

      Duży transporter 1
      Mały transporter 177.304
      Lekki myśliwiec 4.050.801
      Ciężki myśliwiec 827.655
      Krążownik 495.046
      Okręt wojenny 153.449
      Pancernik 39.183
      _________________________________________

      Agresor Wiosna [ZSDW]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 1.471.804
      Krążownik 233.103
      Okręt wojenny 24.634
      Pancernik 124.993
      Ciężki myśliwiec 35
      _________________________________________

      Agresor Koparka_Oddam [ZBOCZKI]
      ________________________________________________

      Niszczyciel 50.000
      Okręt wojenny 100.000
      Krążownik 335.000
      Lekki myśliwiec 1.000.000
      _________________________________________

      Agresor Reaver [ZSDW]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 5.023.866
      Ciężki myśliwiec 1.612
      Krążownik 385.534
      Niszczyciel 10.333
      Mały transporter 150.000
      Okręt wojenny 63.536
      Pancernik 60.167
      _________________________________________

      Agresor franc_oddam [ZBOCZKI]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 1.001.131
      Niszczyciel 10.000
      Krążownik 125.020
      Okręt wojenny 10.000
      Pancernik 30.000
      _________________________________________

      Obrońca Katakuri [Minionki]
      ________________________________________________

      Mały transporter 116.367
      Duży transporter 19.326
      Lekki myśliwiec 836.183
      Ciężki myśliwiec 2.047
      Krążownik 105.446
      Okręt wojenny 11.000
      Statek kolonizacyjny 7
      Recykler 121.696
      Sonda szpiegowska 27.177
      Bombowiec 1.000
      Niszczyciel 12.000
      Gwiazda Śmierci 49
      Pancernik 31.460
      Wyrzutnia rakiet 7.985
      Lekkie działo laserowe 20.000
      Ciężkie działo laserowe 100
      Działo Gaussa 185
      Działo jonowe 102
      Wyrzutnia plazmy 85
      Mała powłoka ochronna 1
      Duża powłoka ochronna 1
      _________________________________________

      Obrońca abraaa [Minionki]
      ________________________________________________

      Sonda szpiegowska 1
      _________________________________________


      Po bitwie...

      Agresor khz [ZSDW]
      ________________________________________________

      Duży transporter 1 ( -0 )
      Mały transporter 172.200 ( -5.104 )
      Lekki myśliwiec 3.934.935 ( -115.866 )
      Ciężki myśliwiec 815.472 ( -12.183 )
      Krążownik 493.773 ( -1.273 )
      Okręt wojenny 153.276 ( -173 )
      Pancernik 39.149 ( -34 )
      _________________________________________

      Agresor Wiosna [ZSDW]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 1.428.820 ( -42.984 )
      Krążownik 232.495 ( -608 )
      Okręt wojenny 24.609 ( -25 )
      Pancernik 124.864 ( -129 )
      Ciężki myśliwiec 33 ( -2 )
      _________________________________________

      Agresor Koparka_Oddam [ZBOCZKI]
      ________________________________________________

      Niszczyciel 49.955 ( -45 )
      Okręt wojenny 99.864 ( -136 )
      Krążownik 334.086 ( -914 )
      Lekki myśliwiec 970.964 ( -29.036 )
      _________________________________________

      Agresor Reaver [ZSDW]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 4.877.244 ( -146.622 )
      Ciężki myśliwiec 1.586 ( -26 )
      Krążownik 384.554 ( -980 )
      Niszczyciel 10.325 ( -8 )
      Mały transporter 145.677 ( -4.323 )
      Okręt wojenny 63.462 ( -74 )
      Pancernik 60.100 ( -67 )
      _________________________________________

      Agresor franc_oddam [ZBOCZKI]
      ________________________________________________

      Lekki myśliwiec 971.952 ( -29.179 )
      Niszczyciel 9.993 ( -7 )
      Krążownik 124.667 ( -353 )
      Okręt wojenny 9.987 ( -13 )
      Pancernik 29.967 ( -33 )
      _________________________________________

      Obrońca Katakuri [Minionki]
      ________________________________________________

      Zniszczony!
      _________________________________________

      Obrońca abraaa [Minionki]
      ________________________________________________

      Zniszczony!
      _________________________________________


      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      376.336.287 Metalu, 573.195.391 Kryształu i 183.326.176 Deuteru

      Agresor stracił łącznie 1.789.393.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 14.828.203.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 6.961.812.900 metalu i 3.789.235.100 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 1.132.857.854 jednostek.

      Szansa na powstanie księżyca 20%.
      Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



      Podsumowanie zysków/strat:



      Podsumowanie agresor

      Metal: 6.041.973.187
      Kryształ: 3.882.314.491
      Deuter: 170.225.176
      agresor zyskał łącznie 10.094.512.854 jednostek.


      Podsumowanie obrońca

      Metal: -9.080.391.287
      Kryształ: -5.524.169.391
      Deuter: -1.356.500.176
      obrońca stracił łącznie 15.961.060.854 jednostek.



      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    • Szczerze, to miałem nadzieję, ze jednak polecicie z obroną, by było ciekawiej, zwłaszcza, ze się tłoczno w układzie zrobiło od rana, no i z hukiem byśmy zakończyli Uriel przed UF, no ale nie narzekam :D
      Propsy za próbę organizacji obrony jak pisał khz.
      No i jak zobaczyłem czas w GPS to już wiedziałem, ze wejdzie :E
      Aż nie sposób w takich chwilach nie pomyśleć, ze sami nie żyjemy w jakiejś symulacji (nie aż takiej jak Ogejm) tak ajk to Elon Musk uważa :/
      Dziękuję wszystkim za wspólny lot, w końcu jakiś konkretny procent, a obrońcy odbudowy, bo jakoś nie wierzę, że przestanie grać po tym.

      Best Win 107.510,48%
      Best Lost 120.069,42%
      Best ACS 107.510,48%
      Best Solo 12754%
      Zniszczyłem już ~~258? GŚ

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Reaver: Rezerwacja posta. ().

    • Jak już pisałem na priv - gratulacje za wykonanie akcji.
      Procent macie fajny, akcje macie fajna, zysk też.
      Za to należą Wam się gratulacje :)
      Co do obrony - próbowaliśmy, fakt. Co poniektórzy się podniecają że byłby % większy w razie obrony, fakt. Ale wbrew pozorom - skład osobowy i suma flot, wbrew pozorom, nie pokazuje siły nowego, połączonego sojuszu ale jego słabość i strach przed Minionkami i ich "cichymi" sojusznikami.
      Co nie zmienia faktu, że gratulacje dla zwycięzców się jak najbardziej należą :(
      Jeszcze raz w takim razie gratuluję akcji, wykonania i "wyczucia czasu" atakującym i odbudowy sojusznikowi.
    • Gratuluje chłopaki udanej akcji :) cieszę się że chociaż w taki sposob mogłem Wam pomóc :) przetapiajcie i jedziemy [ciach], ja włączę urlop bo spokojnie w nocy spać nie będę umiał :) :lool:
      Pozdrawiam


      Super Moderator Ruda:
      nie obrażamy
      GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
      -----------------------------------------------
      To juz jest koniec :)
    • ^KaMiKaZe18^ napisał(a):

      Gratuluje chłopaki udanej akcji :) cieszę się że chociaż w taki sposob mogłem Wam pomóc :) przetapiajcie i jedziemy [ciach], ja włączę urlop bo spokojnie w nocy spać nie będę umiał :) :lool:
      Pozdrawiam
      [ciach]

      Nie gratuluje, bo dla mnie zawsze będziecie oszuści. Do tego dobraliście kolejnego wartego Was.



      Super Moderator Ruda:
      tą obrazę to może ja powycinam, mniam

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez abraaa ().

    • Gratulacje dla wszystkich atakujących za pomysł i dopięcie wszystkiego :bdb:
      Co więcej cieszy widok latających zboczków i to po dobrej stronie.
      Największym sukcesem dzisiejszego dnia było podniesienie antykwariatu @franc, w końcu się ruszyłeś i oby częściej :brawo:
      Obrońcy klasyczne szo żółci pewnie pomogą. Co do obrony to była jak dzisiejsza gra naszych kopaczy. Niby na początku coś się działo ale wyszło jak zawsze XD

      Można by jeszcze napisać że Uriel przeżywa renesans, zobaczymy jak się dalej potoczy ?(

      u25 [Boss] OFF
      uFidis [SoA] OFF
      Uriel [zboczki] OFF
      Xan OFF
    • Rzadko kiedy budzi mnie sms w stylu "wstawaj, jest akcja na Uriel" :) Tym razem też nie obudził, musieli dzwonić :) Gdy spojrzałem w układ, nie było źle. Wiosna na urlopie, Reaver, khz i pavciosz w układzie. Później zaczęły się schody :)

      Żeby ściągnąć trzecią/czwartą pod względem siły flotę Minionków, zaangażowały się cztery sojusze (no, po fuzji już trzy), a żeby zwiększyć siłę ognia, agresorzy mogliby wymienić wyłącznie franca lub Piwka (na alla). Czerwona dyplomacja przełamała to, że khz ściągnął PioTro z GEN, a pawel1000 - Costę ze Zboczków :) W dodatku dwie największe zbudowane floty Minionków nie mogły wziąć udziału w starciu... :) Siła złego jak to mówią.

      Potężny pokaz mocy. Nie było absolutnie żadnego sensu lecieć do końca pod topór, choć ciekaw jestem kto czaił się na podstawce przeciwko skontrowaniu khz :)

      Gratuluję, bo akcja była połączeniem obserwacji, przełamaniem długiej serii ST z bfs-ów, no i właśnie taką akcją, która przyciąga :)

      Katakuri, na luzie się odbudujesz :)

      Lwica jest boska :)
    • Wielkie gratulacje za akcję , już dawno nie widziałem tutaj przemyślanej, zaplanowanej akcji i precyzyjnego wykonania -zawrócone stacjonuj. Wg mnie @zwak ze strony agresorów to nie była słabość tylko rozwaga a to dwie różne cechy, za to z waszej strony według mojej opinii to była słabość i bezsilność. Kto nie ryzykuje nie pije szampana , mówię tutaj o kontrze bo mieliście do wyboru .. Co do zarzutów Abry tylko tyle - konto Shade mogło się Wam w tej sytuacji przydać.

      Obrońcy naturalnie szybkiej odbudowy.

      Pozdro,
      Poper

      [Ronin] U12
      Solo - 8686%

      ACS - 10218%

      u12- 45 ST- 91300%
    • Kurz i emocje opadły to czas na wnioski :)

      Khz i Reaver szczerzę gratuluję bo braku umiejętności tutaj nikomu nie można było zarzucić a akcja sama w Sobie godna najlepszych flociarzy ;)

      Kiedy wstawałem do pracy i spojrzałem na telefon od razu wiedziałem że to będzie intensywny poranek :) Tutaj pozwolę Sobie podziękować wszystkim którzy wyrazili chęć obrony i próbowali do samego końca co jednak okazało się fizycznie niemożliwe :)
      Zgadzam się z tym co napisał @buleon lot pod topór nie miał sensu, więcej możemy zdziałać nie niszcząc przy okazji naszych flot :) Będzie czym odbudowywać sojusznika :)

      Pozdrawiam i widzimy się w galaktyce :rolleyes:
    • Poper napisał(a):

      Wielkie gratulacje za akcję , już dawno nie widziałem tutaj przemyślanej, zaplanowanej akcji i precyzyjnego wykonania -zawrócone stacjonuj. Wg mnie @zwak ze strony agresorów to nie była słabość tylko rozwaga a to dwie różne cechy, za to z waszej strony według mojej opinii to była słabość i bezsilność. Kto nie ryzykuje nie pije szampana , mówię tutaj o kontrze bo mieliście do wyboru .. Co do zarzutów Abry tylko tyle - konto Shade mogło się Wam w tej sytuacji przydać.

      Obrońcy naturalnie szybkiej odbudowy.

      Pozdro,
      Poper
      A może prawda leży pośrodku i każdy z nas ma troche racji.
      Bez wzgledu na to czyja prawda jest prawdziwsza, starcie zasługuje na uznanie bo dawno nie było podobnej akcji na naszym uni.
      Więc jeszcze raz gratulacje wygranym i odbudowy przegranym.
    • Bede orginalny i zapytam co to za Pushhhhhhhhhhhhh ;)
      A tak na powaznie i pomijajac te pushe , to akurat ta akcja zasluguje na uznanie .
      Gratulacje oczywiscie dla atakerow jak i dla chlopakow bioracych w probie samej obrony . Zawsze moglo byc inaczej :D
      Szkoda ze nie moglem odhaczyc ufsa - pewnie bym dolaczyl, ale czy to by cos pomoglo ?
      Obroncy bezpiecznych fsow ;) i kulamy dalej .
      Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

      Makrela

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez trampek ().

    • Ok ręce przestały się pocić z nerwów to można coś skrobnąć. Przede wszystkim dzięki za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w takiej akcji. Pana tam wyżej mocno poniosła fantazja, że niby ze strachu przed wami puściliśmy tyle floty? Dobre sobie ^^

      buleon napisał(a):




      a żeby zwiększyć siłę ognia, agresorzy mogliby wymienić wyłącznie franca lub Piwka (na alla).

      Wypraszam sobie, ja tu byłem najmocniejszym ogniwem! Beze mnie ta akcja nie doszłaby do skutku :D

      Wreszcie parę moich stateczków będzie miało nowego sponsora z żółtym malowaniem :)
      Obrońcy SzO, czekamy na UF :D co to będzie, co to będzie...
    • franc napisał(a):

      Ok ręce przestały się pocić z nerwów to można coś skrobnąć. Przede wszystkim dzięki za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w takiej akcji. Pana tam wyżej mocno poniosła fantazja, że niby ze strachu przed wami puściliśmy tyle floty? Dobre sobie ^^

      buleon napisał(a):

      a żeby zwiększyć siłę ognia, agresorzy mogliby wymienić wyłącznie franca lub Piwka (na alla).
      Wypraszam sobie, ja tu byłem najmocniejszym ogniwem! Beze mnie ta akcja nie doszłaby do skutku :D

      Wreszcie parę moich stateczków będzie miało nowego sponsora z żółtym malowaniem :)
      Obrońcy SzO, czekamy na UF :D co to będzie, co to będzie...
      Gratuluje pięknego strarcia! na szczęście obrońcy nie mieli na tyle mocy przerobowych ile potrzeba, bo z tego co widzę moje starcie na RB dalej nie pobite i top1 ACS się utrzymało :)
      Drogi @buleon ja tam w starciu Piwka nie wiedzę, więc wymiana by nic nie dała, jak można wymienić coś czego gdzieś nie ma?
      Wy jak te młode pelikany

      Gratuluje chłopakom z ... Zmieniamy Się Dla Was i oddających zboczków, a poniżej chwilowy przypływ 'flow'u":

      Katakuri, tak se latal,
      że mu Krzysio figla spłatał,
      a że chłopak jest po zbóju
      wziął ze sobą swoich lujow,
      wziął też zboczkow pewna parkę,
      lamkę franca i koparkę


      Pozdrawiam i gratuluję TOP2 ACS:)

      Piwek


      <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
      <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
      <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
      <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez panpiwek1234 ().

    • Niestety tak się kończą schematyczne fsy z okienkiem czasowym na moonkilling. Dobrze, że Katakuri podszedł do tego z dystansem i dalej gra (a wielu graczy załamywało się po znacznie mniejszych stratach), i oby takie błędy się nie powtarzały :)

      Agresorom gratuluję organizacji takiej akcji - obserwacji celu, organizacji moonkillingu i falangi, oraz umiejętnego wykorzystania sił bojowych. Przewaga militarna miażdżąca :E generalnie całe uni vs Minionki + Emperor
      Mieliśmy już na Urielu zawrócone stacje i moonkille, ale to chyba jedyne zawrócone stacjonuj po zniszczeniu księżyca, więc to starcie zapisuje się w historii uni nie tylko ze względu na cyferki :)