Terror [RLR] vs. Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS] ~ 86698.03%

  • Terror [RLR] vs. Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS] ~ 86698.03%

    Dokładnie tak to zwykle się kończy Lucyfer




    Witam wszystkich :)

    Krótki opis starcia : Konto oczywiście jak zawsze, a dokładniej jak każdej nocy offline do momentu zeskanowania, potem dwa scenariusze : brak loginu przez nastepne 15 minut, a drugi to moon nie gaśnie ( przy czym loginu na matkę nie ma)
    dzisiaj nie było inaczej - scanariusz nr 2. Poczekałem kilka minut i odpaliłem flotę, zeskanowałem dopiero kilka sekund przed atakiem i jak zwyklę Lucyfer zalogwał ale tym razem za póżno o pare sekund :)
    Najbardziej mnie rozbawił motyw, że Lucyfer już po złomie nie ogarnał że dostał złoma (leciał jeszcze jakiś skan), a on jak to zwykle miał w zwyczaju pisać do mnie za każdym razem jak leciałem, napisał i dzisiaj :

    gyazo.com/8abf3d8c0217e42997e26c912b0d1878



    Jedno zdanie do Ciebie Lucyfer, "znam Cię" od 246 dni i nie chce ani jednego dnia dłuzej. Mam nadzieję, że Twoje marne przekłamane i żałosne wypociny
    zobaczymy po raz ostatni.





    Dnia 10-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________

    Pancernik 466.489
    _________________________________________

    Obrońca Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 203.399
    Duży transporter 29.579
    Lekki myśliwiec 236.669
    Ciężki myśliwiec 55.032
    Krążownik 47.821
    Okręt wojenny 22.760
    Statek kolonizacyjny 339
    Recykler 128.699
    Sonda szpiegowska 70.558
    Bombowiec 2.899
    Niszczyciel 2.899
    Gwiazda Śmierci 128
    Pancernik 12.821

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________

    Pancernik 455.214 ( -11.275 )
    _________________________________________

    Obrońca Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 52.834.190 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 958.375.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 10.811.719.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.261.792.800 metalu i 3.408.010.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 52.834.190 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.923.542.800
    Kryształ: 2.957.010.400
    Deuter: -116.290.810
    agresor zyskał łącznie 7.764.262.390 jednostek.
    Agresor zdobył 747.994 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.238.991.000
    Kryształ: -3.809.013.000
    Deuter: -816.549.190
    obrońca stracił łącznie 10.864.553.190 jednostek.
    Obrońca zyskał 121.166 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez JOZEF ze STALI ().

  • [ciach]


    A co do starcia, terror jak zawsze obczaił zniszczone, wstrzelil się w lukę i tyle. Zero polotu i finezji jak zawsze. Lot na stojącą, nieodebraną flotę.
    Dziś dobudowałem latajek- przyrost w statach i od razu pańcio skany puscil. Norma. Gra na tabelce. Ale jak kto lubi.
    Czasem podleci lotką żeby mniej dexu przepalić bo już mało kto na tym UNI handluje takimi ilościami. Szybko zyskał przewagę w ilości latajek i tak już zostało.

    Administrator Forum Toadie:
    Prowokacje usuwam
  • Mordi napisał(a):

    [ciach]
    A co do starcia, terror jak zawsze obczaił zniszczone, wstrzelil się w lukę i tyle. Zero polotu i finezji jak zawsze. Lot na stojącą, nieodebraną flotę.
    Dziś dobudowałem latajek- przyrost w statach i od razu pańcio skany puscil. Norma. Gra na tabelce. Ale jak kto lubi.
    Czasem podleci lotką żeby mniej dexu przepalić bo już mało kto na tym UNI handluje takimi ilościami. Szybko zyskał przewagę w ilości latajek i tak już zostało.
    taaaaaa.. zwłaszcza ze ja juz nie gram :D

    hahaha
  • Po pierwsze, gratulacje dla Terrora. To oczywiste i ze wszech miar uzasadnione. Taką flotę, niezależnie od tego, czy zgarnięta z orbity parkingowej czy z lotki, trzeba upolować, a to nie jest proste, więc szacun jak najbardziej zasadny.

    Panowie, szkoda takiej pyskówki przy takim starciu. To tylko gra. Każdą flotę da się upolować, ale też przed każdą flotą da się uciec. Z każdym też da się pertraktować. Na tym ta gra polega. A i złom jest tutaj rzeczą normalną, więc szkoda trochę, że tak wielu gra do pierwszego złoma. Właśnie w taki sposób uni wymierają, a to uni jest naprawdę piękne. Przy tych ustawieniach da się wszystko, a trzeba naprawdę dużej cierpliwości i sporo szachowej rozwagi, żeby zrobić takie starcie.

    W każdym razie, uznanie dla Terrora za akcję, Lucyferowi szybkiego powrotu z urlopu i SzO i dalszej gry. I na litość, nie wyzywajmy się od lam i tym podobnych, bo to także odbiera ochotę do gry.
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)
  • Najbardziej nieuzasadnione są posty osób które nawet nie znają i nigdy nie miały do czynienia ze stronami konfliktu A się udzielają. Rozumiem wchodzenie w tył ciała żeby ktoś nie skanował ale pisanie takich bzdur to pomówienia i kalumnie A to trzeba piętnować. Nikt nie kończy, wszyscy zaczynają, układ sił jeszcze się zmieni. Spokojnie.
    Acha. Wonsz- masz wjazd na chatę :)
  • Snake Plisken napisał(a):

    Obserwator bo oni czekają na fuzje uniwersum zibal i u68. Hahaha. Farmer czekam czekam
    wracam poniedziałek lub wtorek- czy nie planujesz wakacji wtedy?


    Conradus napisał(a):

    Panowie, szkoda takiej pyskówki przy takim starciu. To tylko gra. Każdą flotę da się upolować, ale też przed każdą flotą da się uciec. Z każdym też da się pertraktować. Na tym ta gra polega. A i złom jest tutaj rzeczą normalną, więc szkoda trochę, że tak wielu gra do pierwszego złoma. Właśnie w taki sposób uni wymierają, a to uni jest naprawdę piękne. Przy tych ustawieniach da się wszystko, a trzeba naprawdę dużej cierpliwości i sporo szachowej rozwagi, żeby zrobić takie starcie.
    mi to przywróciło choć na chwilę chęć ;)
  • A mnie zawsze bawi pisanie w stylu "zezłomował stojącą flote, wielkie rzeczy", ale w 99% nie widzę podobnych starć u osób to piszących :E Że nie ma skilla ? Że to, że tamto...no naprawdę ? :E

    Nie znam Waszego uni,nie wiem kto z kim, dlaczego i po ile, ale po jaką cholerę robicie taki off top w starciu terrora , bo nie rozumiem ? Przekrzykujecie się jak banda przedszkolaków, i grozicie lotkami w układzie...no serio :D

    terror ode mnie graty, nie znam Cię osobiście, nie miałem przyjemności grać na jednym uni, ale Ty miałeś przyjemność grać z moją narzeczoną :D

    Pozdrawiam i serio chłopaki...wyluzujcie - obie strony