Pluszaczek Zaqes :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ackra napisał(a):

    Zaqes napisał(a):

    Jak to jest plagiat przecie!
    Chciałem żebyś też się mógł wypowiedzieć bo zostałeś pominięty :E Haha! No tak jakoś :E
    Komu dzisiaj dokuczałeś? Mojej poduszce. Tylko i wyłącznie ^^
    Jaka jest aktualnie Twoja ulubiona zabawka? Hmmm... Ciężkie pytanie :E Czy myszka się liczy? :E
    Które z wymienionych owoców najbardziej lubisz agrest, porzeczki czy wiśnie? Jako że nie jadłem nigdy dwóch pierwszych XD to wybieram wiśnie. Poza tym lubię wiśnie!
    Co najbardziej w życiu Ci się udało? Hmmm... Zastanawiałem się chwilkę i jedna jedyna prawilna odpowiedź mi przyszła na myśl: wywołać uśmiech na twarzach rodziny i przyjaciół :)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Zaqes napisał(a):

    KRUSZKA! Moja ROPUSZKA! Nie widziałem tej wiadomości! I forum mnie okłamało i pokazywało moją odpowiedź jako ostatnią! Wybaczysz mi kiedyś? ;(
    Taa jasnee..przyznaj się, że wziąłeś mnie na przeczekanie :P Brutal! :(
    Czy u Ciebie jest też gorąco i upały?
    Jezioro czy Morze?
    Utożsamiasz się z małpką, zatem czy lubisz skakać po drzewach i jeść banany? A może wolisz się iskać z kimś? :D
    Kogo z teamu chciałbyś poiskać? :P
    Gdybyś wygrał milion dolarów, ale nie mógł tych pieniędzy wydać na siebie, co byś z nimi zrobił?
    Czy nadal w Dniu Dziecka czujesz się jak dziecko czy wg Ciebie ten dzień już Cię nie dotyczy?
    Robiłeś laurki dla rodziców w dzieciństwie?
    Z przedmiotów w szkole wolałeś plastykę, muzykę czy WF?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Zaqes napisał(a):

    KRUSZKA! Moja ROPUSZKA! Nie widziałem tej wiadomości! I forum mnie okłamało i pokazywało moją odpowiedź jako ostatnią! Wybaczysz mi kiedyś? ;(
    Taa jasnee..przyznaj się, że wziąłeś mnie na przeczekanie :P Brutal! :( NIGDY! To wszystko wina wrednego Żabka :< Na bank to jego wina! :E


    Czy u Ciebie jest też gorąco i upały? Chciałbym :( Czy deszcz i 10 stopni to synonimy do twoich słów?
    Jezioro czy Morze? O jejku... Chyba żadno. Nie rwę się do pływania w naturalnych zbiornikach wodnych :D Te wszystkie glony i to wszystko mnie zniechęca gdy je widzę.
    Utożsamiasz się z małpką, zatem czy lubisz skakać po drzewach i jeść banany? A może wolisz się iskać z kimś? :D Zaiste, kiedyś lubiłem łazić po drzewach! Nadal czasem mam ochotę :D A banany jem dość często :E I chętnie bym kogoś wyiskał :D
    Kogo z teamu chciałbyś poiskać? :P Hmmm... Im dłużej myślę tym coraz bardziej myślę, że... @Miikuu :E
    Gdybyś wygrał milion dolarów, ale nie mógł tych pieniędzy wydać na siebie, co byś z nimi zrobił? Przeznaczył na jakiś szczytny cel. I nawet jest taki jeden, który już teraz wspieram i który na 100% bym wsparł. KLIK
    Czy nadal w Dniu Dziecka czujesz się jak dziecko czy wg Ciebie ten dzień już Cię nie dotyczy? W sumie to mi się zrobiło smutno jak nikt do mnie nie zadzwonił, ale też myślę o tym, by w ten dzień sprawić radość swoim chrześnicom chociażby :)
    Robiłeś laurki dla rodziców w dzieciństwie? Ojej, nie pamiętam :D Pewnie tak - w ramach zajęć. Laurki robiłem komu innemu :D ALE! Bodajże 2 lata temu zrobiłem mamie na Dzień Mamy ^^
    Z przedmiotów w szkole wolałeś plastykę, muzykę czy WF? Zdecydowanie WF <3 Sport forever :love:

    ackra napisał(a):

    Jaka jest aktualnie Twoja ulubiona zabawka? Hmmm... Ciężkie pytanie Czy myszka się liczy? Nie :D No to... Nie mam żadnej :P Moja zabawką jest mój mózg, który dostarcza mi nie raz wiele rozrywki i śmiechu XD
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
    Dzień dobry!
    Nie zgadzam się z tym zdaniem. Uczucia się ma albo nie. Przypływają jak fale. Można na nich płynąć, ulec im, zignorować, zracjonalizować.Tłumienie uczuć jest zabójcze dla duszy i po prostu niezdrowe.Człowiek ponosi odpowiedzialnośc tylko za czyny. W sferze uczuć i myśli jest całkowicie i bez ograniczeń wolny.
    Taka refleksja mnie naszła po przeczytaniu tego cytatu. Nie mogłem się powstrzymać od komentarza. To tylko moje zdanie, więc wybacz.Wychowano mnie w poczuciu winy za uczucia i myśli, i to największa zbrodnia, jaką wyrządza religia, każda.
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman

  • Hej sisko! Wybacz, że tylko mi zajęło odpowiedzenie, ale... Z urlopu mi było nie po drodze

    No więc... Częściowo się z tobą zgodzę. Na pewno poprę twoje słowa "Człowiek ponosi odpowiedzialnośc tylko za czyny. " Tylko własnie te czyny, gdy dorzucisz tutaj interakcje międzyludzkie, powodują, że u innych wywoływane są pewne emocje. W szczególności, gdy ta druga osoba jest ci bliska. Więc częściowo taka osoba decydując się na zrobienie czegoś musi być też świadoma, że nie tylko czyn zostanie dokonany, ale i wywoła on pewne emocje u innych. I w zależności od rodzaju czynu będą to emocje pozytywne lub negatywne. I w momencie wykonywania tejże czynności bierze na siebie tą "odpowiedzialność" za wywołanie ich. Bardziej to miałem na myśli ;) JEDNAKŻE! Nie uważam, by to miał być powód od wstrzymywania się od podejmowania akcji. Każdy z nas powinien umieć przyjąć na klatę to "ryzyko" i umieć sobie z nim poradzić w taki czy też inny sposób ;)
    A faktem jest, że emocje są. Nie da się ich kontrolować i można z nimi zrobić tylko to co wspominasz. I również jestem zdania, że uczuć nie powinno się trzymać w sobie. Im dłużej człowiek próbuje tym bardziej go rozsadza od środka ;)

    Taki jest mój pogląd na sprawę ;) Ale to zapewne dlatego iż jestem jednostką (uważam) nad wyraz wrażliwą i przejmującą się. Dlatego ten cytat gości w mojej sygnie :)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex