Hrabia Kupogrom [F-F] & szakul1983 [F-F] & Nahzehrer [F-F] vs. Bethar [DPZ] ~ 2207.4% + Dewey [RODO] vs. justmat [DPZ] ~ 3321.19%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hrabia Kupogrom [F-F] & szakul1983 [F-F] & Nahzehrer [F-F] vs. Bethar [DPZ] ~ 2207.4% + Dewey [RODO] vs. justmat [DPZ] ~ 3321.19%

    Witam wszystkich bardzo serdecznie... Mielismy tego nie wstawiac, ale po namysle, stwierdzilismy ze podzielimy sie z wami ta ciekawa akcja. Zaden skan - lot -bum tylko cos bardziej ambitnego

    Geneza tego wszystkiego zaczela sie wczoraj wieczorem, kiedy wyskanowalem Bethara uklad od siebie. Po obserwacji i probie lotu (oczywiscie przepal) kolega puscil FSa na noc. Patrzac na uklad jego planet postawilem na to, ze pewnie szkoda mu dexu wiec wyslal FSa na jakies PZty. Po wyczekaniu puscilem GSy na moona z nadzieja, ze trafie... Dwie gaski spadly ale w koncu moon padl i okazalo sie, ze mialem racje. Bethara flotka byla jak na widelcu, tylko trzeba bylo troche czekac na powrot.
    Pozostalo przeorac bunkier i liczyc na calkiem ladne solo. Niestety Bethar po zalogowaniu i zorientowaniu sie w zagrozeniu sprobowal skrzyknac kolegow, jednak tylko justmat sie odezwal i puscil do obrony 45 gesi. Trzeba bylo wolac o pomoc w przebiciu sie przez to stado. I tu do gry weszla ciezka kawaleria. Dzieki @Dewey @Szakul1983 @Ponczo (na ostatniej prostej zawrocil bo myslal ze Herr @massa bedzie probowal go skontrowac w ukladzie.

    Lecielismy w tak doborowym i jakze licznym skladzie liczac na to ze chlopcy z gRn pokaza troche pazurow i sprobuja czegos wiecej niz tylko latanie na BFSa lub podkradanie zlomu. Niestety, bardzo sie mylilismy.

    Pozdrowienia dla calego sojuszu i chlopakow z WIAAARY. Obroncy zycze SzO chociaz nie pogratulowal. Caly dzien z glowy, ale wedlug mnie akcja wyszla calkiem niezle :P




    Dnia 08-10-2018 18:20:40 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Hrabia Kupogrom [F-F]
    ________________________________________________

    Recykler 1
    Gwiazda Śmierci 8
    Mały transporter 3.054
    Lekki myśliwiec 37.396
    Ciężki myśliwiec 415
    Krążownik 4.031
    Okręt wojenny 1.359
    Pancernik 2.153
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Agresor szakul1983 [F-F]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 20
    Lekki myśliwiec 15.364
    Krążownik 10.000
    Okręt wojenny 6.948
    Niszczyciel 2.002
    Pancernik 5.075
    Mały transporter 10.000
    Ciężki myśliwiec 869

    _________________________________________

    Agresor Nahzehrer [F-F]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 132.767
    Krążownik 24.743
    Okręt wojenny 5.001
    Niszczyciel 1.000
    Pancernik 12.600

    _________________________________________

    Obrońca Bethar [DPZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 19
    Duży transporter 511
    Lekki myśliwiec 8.274
    Ciężki myśliwiec 284
    Krążownik 1.617
    Okręt wojenny 296
    Recykler 2.734
    Sonda szpiegowska 246
    Satelita słoneczny 255
    Niszczyciel 410
    Pancernik 2.155
    Wyrzutnia rakiet 62

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Hrabia Kupogrom [F-F]
    ________________________________________________

    Recykler 1 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 8 ( -0 )
    Mały transporter 2.968 ( -86 )
    Lekki myśliwiec 36.365 ( -1.031 )
    Ciężki myśliwiec 409 ( -6 )
    Krążownik 4.023 ( -8 )
    Okręt wojenny 1.359 ( -0 )
    Pancernik 2.153 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor szakul1983 [F-F]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 20 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 14.910 ( -454 )
    Krążownik 9.985 ( -15 )
    Okręt wojenny 6.948 ( -0 )
    Niszczyciel 2.002 ( -0 )
    Pancernik 5.075 ( -0 )
    Mały transporter 9.749 ( -251 )
    Ciężki myśliwiec 855 ( -14 )

    _________________________________________

    Agresor Nahzehrer [F-F]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 129.133 ( -3.634 )
    Krążownik 24.697 ( -46 )
    Okręt wojenny 5.001 ( -0 )
    Niszczyciel 1.000 ( -0 )
    Pancernik 12.600 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Bethar [DPZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    12.102.278 Metalu, 5.067.929 Kryształu i 5.846.666 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 24.025.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 391.441.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 125.646.600 metalu i 95.093.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 23.016.873 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    48.156.600 Metalu i 17.603.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 42.727.878
    Kryształ: 16.315.329
    Deuter: 5.708.666
    agresor zyskał łącznie 64.751.873 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -204.106.278
    Kryształ: -157.200.929
    Deuter: -53.151.166
    obrońca stracił łącznie 414.458.373 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7


    Zlomu w calosci nie zabezpieczylismy bo jakas perfidna menda musiala sie swoimi 7800 reckami wciac. Mam swoje podejrzenia kto to zajumal, ale coz niech mu sluzy, skoro tylko tak potrafi grac...

    Na oslode dodam ze kolega justmat wyslal swoje 45 gasek z odsiecza z planety, takze w drodze powrotnej takze sie naciely i wyladowaly na orbicie :P


    Dnia 08-10-2018 22:27:09 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Dewey [RODO]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 5.001
    Mały transporter 14.000
    Lekki myśliwiec 131.172
    Ciężki myśliwiec 10.006
    Krążownik 25.216
    Bombowiec 700
    Niszczyciel 1.000
    Pancernik 12.600

    _________________________________________

    Obrońca justmat [DPZ]
    ________________________________________________

    Satelita słoneczny 98
    Gwiazda Śmierci 45
    Wyrzutnia rakiet 70.000
    Lekkie działo laserowe 4.000
    Ciężkie działo laserowe 200
    Działo Gaussa 300
    Działo jonowe 30
    Wyrzutnia plazmy 150
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Dewey [RODO]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 4.768 ( -233 )
    Mały transporter 12.889 ( -1.111 )
    Lekki myśliwiec 120.880 ( -10.292 )
    Ciężki myśliwiec 9.452 ( -554 )
    Krążownik 23.937 ( -1.279 )
    Bombowiec 664 ( -36 )
    Niszczyciel 962 ( -38 )
    Pancernik 12.003 ( -597 )

    _________________________________________

    Obrońca justmat [DPZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 160.958.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 630.805.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 191.686.200 metalu i 140.432.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    93.186.200 Metalu i 41.937.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.290.800
    Kryształ: -11.920.800
    Deuter: -12.623.000
    agresor stracił łącznie 25.834.600 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -385.820.000
    Kryształ: -194.836.000
    Deuter: -50.149.000
    obrońca stracił łącznie 630.805.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7


    Na koniec dodam, ze ukradziony zlom odzyskamy, a wy dalej latajcie na pewniaki i chwalcie sie swoim "skillem" albo jego brakiem:P
  • No dobra pogratuluje wyklikania. Siadło to siadło, nie ma co płakać nad cyferkami :P
    Co do fsa to możecie mi nie wierzyć ale miałem go puszczać na moona bo wiedziałem, że coś się może wydarzyć ale godzina powrotu mi nie pasowała bardzo mocno i puściłem na pz.
    Liczyłem, że dojdzie do grubej bitki całego unii bo niemalże cały dzień przegadałem z połową topki czy ktoś jest chętny ale najmocniejsze jednostki z pozostałych sojuszy uznały, że jest to nieopłacalne, nie chce im się, mają kogoś w buddy i że ogólnie to zarobiony jestem xD Pytanie jest jedno po co im floty skoro nie potrafią ich używać i wykazać się "skillem" tak jak to jest napisane wyżej.
    Konto po czwórce się marnuje, bo takiej okazji drugiej już nie będzie a zdradzę tylko tyle, że byłyby szanse to doprowadzić do ciekawego rozwiązania.
    Co do agresorów to gratuluje samozaparcia, siedzenia tyle godzin, ciągłego skanowania, obserwowania na fali. Ja bym nie miał tyle cierpliwości.
    Jedna uwaga jest tylko taka, żebyście się mniej podniecali bo zezłomowaliście średniaka we flocie a nie jakiegoś pro playera.
    Mogło się obyć bez zbędnego straszenia, pisania "niech zawróci", "nie kombinuj" i "daj sobie spokój" itp. , bo takie pisanie jest bezsensowne szczególnie jak ktoś wam pisze, że już sobie takich wiadomości nie życzy. Floty już nie stawiam, bo i czasu nie mam rok akademicki rozpoczęty i mam inne interesy niż siedzenie w necie 8)
    Widzimy się na dostawach dexu :E
  • Bethar napisał(a):

    Liczyłem, że dojdzie do grubej bitki całego unii bo niemalże cały dzień przegadałem z połową topki czy ktoś jest chętny ale najmocniejsze jednostki z pozostałych sojuszy uznały, że jest to nieopłacalne, nie chce im się, mają kogoś w buddy i że ogólnie to zarobiony jestem XD Pytanie jest jedno po co im floty skoro nie potrafią ich używać i wykazać się "skillem" tak jak to jest napisane wyżej.
    Konto po czwórce się marnuje, bo takiej okazji drugiej już nie będzie a zdradzę tylko tyle, że byłyby szanse to doprowadzić do ciekawego rozwiązania.


    Jedna uwaga jest tylko taka, żebyście się mniej podniecali bo zezłomowaliście średniaka we flocie a nie jakiegoś pro playera.
    Mogło się obyć bez zbędnego straszenia, pisania "niech zawróci", "nie kombinuj" i "daj sobie spokój" itp.
    Masz racje niepotrzebne byly te wiadomosci, 35 lat a zachowalem sie troche jak gowniarz. Ale lubie prowokowac i szczerze liczylem na dosc grubsza zadyme :P

    Coz chlopcy z "TOPki" pokazali ze lepsze sa loty na niezalogowana ofiare bez ryzyka, ale jak widac recyklery ruszyli. Bo przeciez darmowe = najlepsze.

    Powodzenia na studiach
  • Inkfernus napisał(a):

    Masz racje niepotrzebne byly te wiadomosci, 35 lat a achowalem sie troche jak gowniarz. Ale lubie prowokowac i szczerze liczylem na dosc grupsza zadyme

    Coz chlopcy z "TOPki" pokazali ze lepsze sa loty na niezalogowana ofiare bez ryzyka, ale jak widac recyklery ruszyli. Bo przeciez darmowe = najlepsze.
    Szczerze jestem w szoku, że ktoś w internecie potrafił coś takiego napisać. Szacun za swoją refleksję ;) Wielka szkoda, bo na początku było zainteresowanie, które później upadło.
    Czekam na dalszy rozwój sytuacji na uni. Liczy, że nie będzie nudno mimo spadającej liczbie graczy.
    Pozdrawiam
  • Hmm, no nieźle coś się zaczęło dziać na tej unii :D W końcu jakiś grubszy acsik, fajna akcyjka brawo Panowie :thumbsup:
    Hmm szkoda Bethar'a coś tam słyszałem o robieniu obrony, ale do mnie to nie dotarło osobiście, więc nawet nie zaangażowałem się, chociaż i tak na razie nie było czym tutaj bronić. Faktycznie dziwne, że nikt nie próbował bronić Cię, bo czasu było wiele. Aczkolwiek nie mnie to osądzać, Tobie Bethar jak najbardziej duże SzO, a jak nie to spokojnego klepania eko ;)

    Ehh, te kradzieże złomów, zawsze bolą, ale cóż taka gra. Przetapiania i złomowania życzy Łosiek ;>
    "Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym."


    " Nie ma takich upadków, po których nie można się podnieść "

    ">

  • No gratki gratki, chyba większość z Nas liczyła na coś "więcej" bo mobilizacja była jak u ruskich za wschodnią granicą :D w każdym razie siadło jak siadło i byle do przodu

    ps. łosiu było jak było ale organizuj jakąś stronę oporu po drugiej stronie bo nudno się robi :-/
  • Asmo napisał(a):

    No gratki gratki, chyba większość z Nas liczyła na coś "więcej" bo mobilizacja była jak u ruskich za wschodnią granicą :D w każdym razie siadło jak siadło i byle do przodu

    ps. łosiu było jak było ale organizuj jakąś stronę oporu po drugiej stronie bo nudno się robi :-/
    Hmm, myślę że już nic z tego nie będzie za wiele osób odeszło, ale my tutaj sobie jeszcze gramy na spokojnie w parę osób :D
    Strona oporu należy do Grn, my kojaki już na emeryturze jesteśmy :D
    "Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym."


    " Nie ma takich upadków, po których nie można się podnieść "

    ">

  • Na początek gratki dla Inka za decyzję o zdejmowaniu moona, potem sie juz jakos potoczyło :)
    Szkoda złomu, ale tak bywa.

    Inkfernus napisał(a):

    @Ponczo (na ostatniej prostej zawrocil bo myslal ze Herr @massa bedzie probowal go skontrowac w ukladzie.
    Gdybym miał recki, to bym nie zawracał, a recki zbierały PZta u obrońcy, szkoda, że z mizernym skutkiem.


    ^prezeS^ napisał(a):

    [ciach]
    Graty starcia
    Zysk powiedzmy jest ale nie o to zawsze chodzi
    Wyszlo jak wyszlo
    Moglo wyjsc inaczej ale niema co gdybac
    Kojaki podupadly to teraz na nas psy trzeba wieszac
    Dobrego eko obroncy

    [ciach] akcja była na cały dzień , i liczyliśmy, że naprawde bedą jakieś podstawki, kontry itp. , a okazało się , że tylko złom podebrany. Ja osobiście nie mam pretensji o ten zlom, też bym pewnie poleciał, taka gra.
    Kojaki podupadły, bo "oddali" wam dwa topowe konta , a inne topowe komu innemu, zreszta już chwilę na u , a psy wieszamy, bo twoi koledzy , w przeciwieństwie do Ciebie, są jacyś irytujący okropnie.



    Super Moderator Ruda:
    komentarz do usuniętej czesci mniam
    Start u25.
  • co do fajerwerkow to byłem w pracy cały dzien :bicz1:
    ale z tego co czytałem od rana to mieliscie to ogarniete dobrze, wiec polowanie na części flotek z telefonu to nie dla mnie zabawa.
    Skoro juz lecieliscie to podstawka mojej floty nie wchodziła w gre z wiadomych powodów :E
    macie w soju na tyle zabawek ze obrona goscia (ktory był celem chyba wszystkich 8) 8) ) bez mojej floty nie miała by sensu
    poza masa nie mamy narazie super flot na pokładzie ;P ;P sie buduje powoli :saint: :saint:
    no i u nas jest tylko jedno konto po Kojakach chyba że ja o czymś nie wiem :rumieniec:

    kończymy off top
    Jeszcze raz graty + eko + eko dla biorących udział w starciach :popcorn:
  • Ja tylko napiszę Ahhhhh jak ja lubię tych spinaczy i dodam Hahahahahahahah dla Pana Ścierki!
    Co do tego, że ktoś myślał iż może będzie coś więcej no to niestety może brak czasu, może brak chęci, a może i coś innego.
    A teraz idę i wolę się "pobawić" z moją miesięczną córeczką , bo ludzie mają jeszcze życie realne, a nie tylko spine w grze.

    Agresorom Graty
    A co do obrońcy się spina, a wczoraj nawet się nie odezwał do mnie to nie wiem co oczekiwał.
    ANDROMEDA - OFF
    URIEL - OFF
  • Chyba Kotl3t już wszystko napisał było jasne co leci jak leci kto leci niby wszystko wiadome a przez parę niewiadomych wyszło jak wyszło, nie ma co gdybać... ">

    Ponczo napisał(a):

    Na początek gratki dla Inka za decyzję o zdejmowaniu moona, potem sie juz jakos potoczyło :)
    Szkoda złomu, ale tak bywa.

    Inkfernus napisał(a):

    @Ponczo (na ostatniej prostej zawrocil bo myslal ze Herr @massa bedzie probowal go skontrowac w ukladzie.
    Gdybym miał recki, to bym nie zawracał, a recki zbierały PZta u obrońcy, szkoda, że z mizernym skutkiem.

    ^prezeS^ napisał(a):

    [ciach]
    Graty starcia
    Zysk powiedzmy jest ale nie o to zawsze chodzi
    Wyszlo jak wyszlo
    Moglo wyjsc inaczej ale niema co gdybac
    Kojaki podupadly to teraz na nas psy trzeba wieszac
    Dobrego eko obroncy
    [ciach] akcja była na cały dzień , i liczyliśmy, że naprawde bedą jakieś podstawki, kontry itp. , a okazało się , że tylko złom podebrany. Ja osobiście nie mam pretensji o ten zlom, też bym pewnie poleciał, taka gra.
    Kojaki podupadły, bo "oddali" wam dwa topowe konta , a inne topowe komu innemu, zreszta już chwilę na u , a psy wieszamy, bo twoi koledzy , w przeciwieństwie do Ciebie, są jacyś irytujący okropnie.
    człowiek się nie wypowiada a tu nagle że irytujący :roll: irytująco to się zachował Infernus 35lat na karku a jakieś śmieszne zaczepki do obrońcy i tutaj nagle wypisywanie przy swoim pierwszym rw ... trochę tak jak w latach 90tych w każdej paczce był taki najmniejszy najgłośniejszy i wszystkich zaczepiał a później trzeba było się za niego lać gdy ten się chował pod stołem :roll: zdjąłeś kulkę flota leciała wiesz co robić to robisz a nie jeszcze jakieś wrzuty wyrzuty do obrońcy heh

    Bethar napisał(a):

    Inkfernus napisał(a):

    Masz racje niepotrzebne byly te wiadomosci, 35 lat a achowalem sie troche jak gowniarz. Ale lubie prowokowac i szczerze liczylem na dosc grupsza zadyme

    Coz chlopcy z "TOPki" pokazali ze lepsze sa loty na niezalogowana ofiare bez ryzyka, ale jak widac recyklery ruszyli. Bo przeciez darmowe = najlepsze.
    Szczerze jestem w szoku, że ktoś w internecie potrafił coś takiego napisać. Szacun za swoją refleksję ;) Wielka szkoda, bo na początku było zainteresowanie, które później upadło.Czekam na dalszy rozwój sytuacji na uni. Liczy, że nie będzie nudno mimo spadającej liczbie graczy.
    Pozdrawiam
    Bethar tutaj za mnie napisał to co ja chciałem ;)

    co do samej akcji ludzki błąd Bethar'a bo mógł przerzucić zawrócić itp. no ale wyszło jak wyszło z tego co mówiłeś póki co dajesz sobie spokój z flotę więc szybkiej rozbudowy eko eko :thumbup: szkoda Justmata chciał dobrze a wyszło jak wyszło, taka gra niemniej jednak pozdro dla Was 8) a atakującym pozdro dwóm z trzech chyba każdy wie dla którego nie pozdro (Infer) he z taktycznego punktu widzenia mega zaplanowana robota no majstersztyk brawo 8)

    ps. chyba niektórzy zapominają że to tylko gra, najśmieszniejsze jest to że w sumie poszkodowany na tym najlepiej wyjdzie bo nie będzie już musiał się obawiać czy wysłał jak wysłał i kiedy wysłał flotę :E :D :D dziś Ty mnie jutro ja Ciebie ale kultura powinna być zawsze :/