#163 Ekonomista [Reds] vs. kaczusp [GRK] ~ 336.04%

    • #163 Ekonomista [Reds] vs. kaczusp [GRK] ~ 336.04%


      Dnia 08-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



      Agresor Ekonomista [Reds]
      ________________________________________________


      Niszczyciel 8.000
      _________________________________________


      Obrońca kaczusp [GRK]
      ________________________________________________


      Duży transporter 5.418
      Satelita słoneczny 326
      Wyrzutnia rakiet 13.381
      Lekkie działo laserowe 5.638
      Ciężkie działo laserowe 348
      Działo Gaussa 126
      Działo jonowe 52
      Wyrzutnia plazmy 100
      Mała powłoka ochronna 1
      Duża powłoka ochronna 1
      _________________________________________



      Po bitwie...


      Agresor Ekonomista [Reds]
      ________________________________________________


      Niszczyciel 7.986 ( -14 )
      _________________________________________


      Obrońca kaczusp [GRK]
      ________________________________________________


      Zniszczony!
      _________________________________________



      agresor wygrał bitwę!
      Agresor przejął:
      936.623 Metalu, 498.443 Kryształu i 127.195 Deuteru


      Agresor stracił łącznie 1.750.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 124.851.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 16.674.000 metalu i 16.930.000 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 1.562.261 jednostek.


      Szansa na powstanie księżyca 20%.
      Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



      Podsumowanie zysków/strat:


      Podsumowanie agresor

      Metal: 16.770.623
      Kryształ: 16.728.443
      Deuter: -82.805
      agresor zyskał łącznie 33.416.261 jednostek.


      Podsumowanie obrońca

      Metal: -78.435.623
      Kryształ: -44.435.443
      Deuter: -3.542.195
      obrońca stracił łącznie 126.413.261 jednostek.



      Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    • sq9atd napisał(a):

      Ten ST do śmiech na sali :D . Ekonom Ty widzę że z Browarem to na byle co latacie. Tak przeglądam te ST i już wiem dlaczego serwer będzie scalony
      W sumie nie gram na uni ale wiem jak to tam wygląda i się wpisze , zawsze śmieszą mnie takie szaraczki które lubią pozazdrościć :D
      Nikt nikomu stateczków za frajer nie daje na wszystko trzeba latać , a jak komuś nie chce się wysłać fs i trzymać statki na bunkrze to widać nie ogarnia tej gry :thumbsup: 30kk piechotą nie chodzi więc gratki a szczekaczowi ogarnięcia bo widać brakuje :E
    • A gdzie Ty tam statki widzisz co? te DT? I jaki bunkier to był? i jakież to farmienie wielkie? Czytaj ze zrozumieniem, napisałem ze to właśnie przykład na "zabicie " tego uni to raz a dwa gość z top leci na byle co i się chwali . Nie leć mi tu o szczekaniu bo krytyka to krytyka. Scalenie uni nie wzięło się z niczego tylko z odejścia graczy bo stwierdzili że nie ma sensu grać jak topka atakuje wszystko " co na drzewo nie ucieknie" a to uniemożliwia rozwój tych słabszych graczy. Ja rozumiem że to gra, jednemu zabierze drugiemu da ale bez przesady a patrząc na listę ST widać "efekty".
    • To i ja coś ci wytłumaczę bo ty nie dość że nie czytasz ze zrozumieniem to i nie rozumiesz pewnych reguł ...
      Jak ktoś zostawia takie zyski na planecie to co myślisz że nie znajdzie się ktoś kto podleci dla zysku ? sam rozwalałem obrony po 200kk dla 20kk zysku i nic dziwnego w tym nie ma jak się fs nie chce robić to tak się kończyć musi to raz , dwa , nie ty jesteś od mówienia czy walka jest dobra czy zła , od tego są ph a nie twoja ocena a trzy czasami lata się dla frajdy i też to trzeba ogarnąć :D
    • szywro019 napisał(a):

      nie ty jesteś od mówienia czy walka jest dobra czy zła , od tego są ph a nie twoja ocena
      Taaa a niby kto ma to oceniać? Tylko Ty masz na to monopol?. To po co "wystawiać"ST? Jak wygląda to uni to widać. W ostatnich tygodniach dziennie było po góra 10 graczy. Wyciągnij wnioski dlaczego doszło do fuzji, może ze względu na pogodę lub niesprzyjające wiatry? :) Zobaczymy jak sobie orły poradzą na nowej uni, widzę tam tylko jednego z wielkiej trójcy. Ja rozumie że to tylko gra ale trochę umiaru, wybieranie ziemniaków z ogniska się skończyło bo się do niego nie wrzucało ot co.