Najlepszy gracz uniwersum Quantum - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • pindaczu napisał(a):

      nie wiem czy to jeszcze trwa czy juz nie ale zlosuje na lucky666 bo przeciez nie na marysia ... zwyciezca konkursu moze byc jeden a on musial by sie z terrym podzielic :D pozatym on potrafi tyle co idlak, a tu i tak trzecikolo go przewyzsza wszystkim :D ruda.. za co? za kolor wlosow... chyba zart, chemikos za skrypty tez nie, pawelos? toz on prawie jak bot :D za duzo wtop... a pl1 w takim razie musi pozostac nieoficjalnym top 1, nalezy mu sie :D a whisky, lubie whisky... nawet bez coli :P
      Hyhy, ale wy macie tam w głowach nasrane. Żeby sobie fejkowe konta robić bo trzeba zagłosowac? Powiedział bym że to pl sobie założył, ale te posty są poprawne ortograficznie więc obstawiam szpryca. Chociaż z drugiej strony gramatycznie też jest w porządku. To już nie wiem. A co do Marysia to wierze wam na słowo. W końcu graliście z nim w jednym sojuszu.
    • Yossar napisał(a):

      pindaczu napisał(a):

      nie wiem czy to jeszcze trwa czy juz nie ale zlosuje na lucky666 bo przeciez nie na marysia ... zwyciezca konkursu moze byc jeden a on musial by sie z terrym podzielic :D pozatym on potrafi tyle co idlak, a tu i tak trzecikolo go przewyzsza wszystkim :D ruda.. za co? za kolor wlosow... chyba zart, chemikos za skrypty tez nie, pawelos? toz on prawie jak bot :D za duzo wtop... a pl1 w takim razie musi pozostac nieoficjalnym top 1, nalezy mu sie :D a whisky, lubie whisky... nawet bez coli :P
      .... W końcu graliście z nim w jednym sojuszu.
      ba... niektórzy nawet na jednym koncie :D

      PS: strzelaj dalej.
      PS2: nowe konto z powodu utraty starego?
      PS3: niemądrzy ludzie nigdy nie szukają najprostszego rozwiązania... ktoś tak, gdzieś, kiedyś powiedział ;)
      PS4: a jak nie powiedział to ja tam mówie :P
    • hehh podziekowal ale tamten mial na celu wyszedzenie tej skromnosci poniewaz zaglosowalem mimo wszystko na siebie ... coz nikt nie skuma a glosy niech oddaja dalej na konto ktore nie gra bo jak flociarz mialby wygrac to ten co st robi na skole rekordow world ,a nie wegetuje od 2 lat ... ekonom nigdy nie bedzie od takich lepszy bo nam sie samo wydobywa a oni po pkt musza urlop zdjac i poleciec ... inaczaj wegetacjia i stagnacja ale i to nie przeszkadza by inni mysleli ze nasz nalepszy gracz dalej cos gra
      ale nie powiem niech ma ... moze wroci do gry dzieki temu ...
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • Luk kiedyś latał ale to były czasy Fornax, Elektra a na Q cisza :/
      tak jak wspomniałeś powinien wygrać aktywny gracz i taki który bije rekordy, czy jest doskonałym flociarzem jak Maryś ;)
      I cały czas cos udowadnia że jest, złomuje i działa, wybija się do tej czołówki i chce byc najlepszym...
      a nie bezczynne siedzenie na U.