Najlepszy gracz uniwersum Wezn - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy gracz uniwersum Wezn - wybory przedfuzyjne!


      Witajcie!
      Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Zbliżająca się fuzja zamyka pewien etap gry dla Was wszystkich, dlatego też chcemy upamiętnić osiągnięcia najlepszego w Waszej opinii gracza i nadać mu tą wyjątkową rangę. Jeżeli uważasz, że znasz osobę która na tą rangę zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś kandydata wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.
      Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



      • kandydat musi być graczem tego uniwersum
      • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (rw, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
      • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
      • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
      Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 21.10.2018r. do godz. 23:59. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.


      Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • Zgłaszam gracza "Marek". Uzasadnienie: Gość przez większość trwania serwera przy przytłaczającej przewadze sojuszu WSNR samotnie toczył tysiące bitew( oczywiscie większość wygranych). Nawet mnie kilka razy dopadł ;( Twardy gość, który niechętnie się poddaje.
      Onimusza Wezn
    • Dzięki Czaras za głoś ;)

      odemnie kilka propozycji;

      zacznę od tego, z którym mi współpracowało sie najlepiej, zawsze wiedziałęm, że mogę liczyć na pomoc i wiem, że jesli byłą by taka potrzeba jeden oddałby flote za drugiego, mowa oczywiście o

      -reSPECT

      chcę również kandydować graczy, którzy juz z nami nie grają, którzy też napsuli mi krwi i nerwów, i ci którzy razem ze mną latali nie raz, i nie dwa ;)

      - wujo - nie muszę przedstawiać

      -kot pali - jak wyżej

      -prowokator - tego Pana szczególnie cenię za SD, szkoda ze ta edycja zgrała sie z moim wyjazdem, bo być moze miałbym nieco większe szanse na rywalizację ;)

      -beRN (tak na prawde Kubuś Puchatek) - nie pokazał 100% tego co na prawdę potrafi na tym uni ;P ale znam go z innych uni, wiem na co go stać ;)




      jesli jest okazja, to chciałbym wyróznić również graczy, o których sie mało mówi, są troszkę w cieniu, nieco na drugim planie, ale wszystkim im kibicuję ;)

      -vizzon - pod względem samozaparcia, podjął rękawice po grubym złomie, odbudował to, i trafia coraz to większe cele, oko obserwatora mu sie wyrabia ;)

      - lares - przyszedł do nas po Agatce ( serdecznie pozdrawiam), i bardzo dobrze sie zaklimatyzował, mimo cięzkich poczatków daje radę chłopak ;)


      -trunks - tego chłopaka wszyscy znaja, lubię go za osobowość, mimo tylu niepowodzen na tym uni, fajnie ze dalej gra XD


      tak poza tematem troche, bo chyba powoli odbiegam, najlepszych ekonomów pokazują statystyki, jednak
      -nowy gracz topowy
      ma chociaz odrobinę bojowej której używa i jego też zglaszam na kandydata ;)

      najlepiej zarabiający gracz, to zdecydowanie R32 - czasami mam wrazenie, ze robi wokół siebie otoczkę Lorda.... ee... Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiac XD
      po za tym najwieksze starcia, najwieksze zyski, najlepsze konta troszkę kosztowały ;) bez kandydatury, ale musialem to napisać XD


      podumowując - 9 kandydatów, kazdy na swój sposób dobry ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez souris ().

    • Witam :)
      Zgłaszam gracza "Marek"
      Uzasadnienie: Tutaj cięzko nazwac to uzasadnieniem :) zasponsorował nam śmietankę zagrań na tym Uni, mysle ze nawet wiekszosc jego akcji pamietam lepiej niż on sam :D ale to juz Marko dobrze o tym wie :) i nie,nie biore zadnych lekow na pamiec nie pamietam nazwy :D od wyliczen z pzta po doskonale moonkillingi czy zmysly lotu na akcie poprostu wrzechstronny gracz połączony ze świetną osobowością :)

      Zgłaszam rowniez gracza "Heraklos" za trzeźwość umyslu i za te piekne obrony przed WSNR czy podstawki pod gęsi,obyś zawsze miał tyle czasu na gre bo fajne akcje Ci wychodza :)

      ViZZioN Wezn
    • A ja zgłaszam gracza "paz".
      Uzasadnienie:
      obecnie top 1 eko, wszystko z mozolnej pracy kopalń, bez spektakularnych "złomów", a co najważniejsze nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek widział go na pręgierzu !
      ;)
      Polska nie może być krajem normalnym,
      bo normalni ludzie są tu mniejszością.

      u25 się działo ;)