Najlepszy gracz uniwersum Betelgeuse - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy gracz uniwersum Betelgeuse - wybory przedfuzyjne!


      Witajcie!
      Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Zbliżająca się fuzja zamyka pewien etap gry dla Was wszystkich, dlatego też chcemy upamiętnić osiągnięcia najlepszego w Waszej opinii gracza i nadać mu tą wyjątkową rangę. Jeżeli uważasz, że znasz osobę która na tą rangę zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś kandydata wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.
      Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



      • kandydat musi być graczem tego uniwersum
      • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (rw, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
      • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
      • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
      Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 21.10.2018r. do godz. 23:59. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.


      Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Zgłaszam następujących graczy:
      1. gremlinek, bo jest Top 1 w statystykach, prawie ciągle online, farmi po 140 planet naraz, zawsze i wszędzie jest przed wszystkimi,
      2. Xadib, bo bez farmienia i bez spinki znajduje się na 2. miejscu w statystykach,
      3. kmlody84 za konsekwencję w budowaniu sojuszu, który z chłopców do bicia stał się najważniejszym sojuszem na uniwersum,
      4. ja (zly boobr), bo jestem największym bandziorem na uniwersum i zrobiłem zwycięskiego STeka samymi małymi transporterami ;)
      5. Vir, bo po kilku konkretnych złomach (Edit) konkretnym złomie się nie złamał i poszybował w górę (aktualnie Top 7 w statystykach),
      6. El_Diablo, bo dzięki jego pancernikom ku chwale sojuszu Amigos załatwił wielu znaczących graczy.


      Proszę o dalsze zgłaszanie ;)
      nie

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bobro ().

    • 1. gremlinek: za bycie TOP 1 we wszystkich statystykach od bardzo długiego czasu oraz wytrwałość w badaniach (kolejnych planet).
      2. zly boobr: za posiadanie największej ilości czerwonych punktów (czytaj latanie po wszystkich z okolicy) czyli zdrowe podejście do gry i grających.
      3. El_Diablo: za posiadanie floty TOP 2 i używanie jej w słusznej sprawie.
      4. Xiadib: za bycie TOP 2 grając w stylu eko i za zrobienie rekordów tego uni.
      5. kmlody84: za wytrwałe budowanie sojuszu, który został największym sojuszem uni Betelgeuse.
      Dodaję jeszcze
      6. Vir: za aktywność w grze i za czysty wlot.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *Azrael* ().