Najlepszy gracz uniwersum 68 - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Mozna zglaszac kilka osob w jednym poscie? Czy trzeba w kilku?


      BIGOT - Za najlepszy debiut w tym roku (14 ST od polowy sierpnia 2018) z lacznym bilansem (zyskiem) 13'266 kkk . Od razu widac skad ma te przyrosty punktow ;) . Gratki.

      Edit.: Nitk nie zwrocil uwagi, ze zapomnialem dopisac o kogo chodzi :D ale juz dopisuje :)

      start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso: Skleroza ().

    • [ciach]


      Ja bym zagłosował na kogoś kto jest graczem nie do zezłomowania , który zbudował taki opór że jest nie do pokonania nawet w 5 osobowym ACS i nie chodzi mi o floty bo zaraz top10 flot czyli ja ,wilku,selena,Ym,Aro czy inni dostaną hejty od takich [ciach] że to floty z pushów itp. Każdy z nas jakoś zbudował i gra więc nie bawcie sie w team jak ktoś złamie zasady gry na pewno będzie na banie a tym czasem jakoś nikt nie jest wiec po co te herezje .Koś jak ma problem pisać tickety nie tu się żalić
      Moim zdaniem za osiągniecie na uni i wytrwałość powinien być ktoś kto ma mega bunkier kiedyś widziałem taki ale nie pamiętam nicku

      [ciach]

      Moderator kruszynka:
      Usunięto offtop. Upominam również za obrazy i flame
    • @FILU przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i się zastanów :D
      Od razu Ci podpowiem - tak przyznałeś się do pushu. Z jednej strony szacunek za odwagę, a z drugiej strony... No cóż :D
      [ciach]
      Jak myślisz, że gracz z największym bunkrem zasługuje na bycie najlepszym to zgłoś :) Może się uda do końca konkursu wyzerować ten bunkier rakietami i wtedy zobaczysz ile warte są takie instalacje :)


      Pozdrawiam
      Wisior
      Moderator kruszynka:
      Usunięto wypowiedź odnoszącą się do usuniętego tekstu
    • ja zgłoszę Mili bo choć nie gra wybieramy gracza unii A tu wciąż obecny(choć nie gra). Powód: ma dar do tej gry zlomowal nie jednego, miał duży wkład w rekordowe ST acs,

      Ciap statystyki mówią same, ale jak ja to widzę.
      Za wkład (czas i checi) żeby osiągnąć top1 i mieć top1 Eko polskie na bank A moze światowe? Więc co za tym idzie pokazuje że Polacy są dobrzy w te klocki-rozslawia nasz kraj za co :brawo: .
      Zefir jak Pani wyżej osiągnął coś wielkiego nie swoim ego A systematyczną gra trochę dziwną ale jak widać skuteczną, chodzi mi o badania oczywiście. I choć niema wielkiej floty to daje radę lepiej niż nie jeden flociarz.

      Jest więcej osób które zasługują na taki tytuł, długo wymieniac, zapytacie czemu nie typowalem nikogo z PN? Zasługują Max 2 osoby ale ich nie noninuje za;
      Yes- za styl gry, za ignorancję graczy
      2 Selena nie potrzebnie dałaś się wkręcić w przepychanki na forum, czym straciłaś w moich oczach.

      @Bigot aro przetopil flotę bryka, flotę The 0ne ma wilku
    • Ja również zgłaszam Krzyska (Mili), teraz nie ma czasu może, znam to z autopsji :) , ale jak już grał to nie latał na bfsy tylko zawsze jakieś fajne akcje potrafił zorganizować. Myśle ze w kwestii pomysłów czy tez umiejętności na uni nikt mu nie dorównuje, jeśli chodzi o grę jak pisałem ja czasu tez nie mam ale Krzychu jeszcze napsuje krwi niejednej osobie po uf. Zeby nie było nie druga osoba jest Selene, wykręciła największe st, nikt nigdy jej nie sfarmil a i można z nią wymienić kulturalne pw, dodatkowo nie siedzi na upie i jest aktywna, tyle odemnie, teraz czekam już tylko na uf :P
    • Calipso napisał(a):

      BIGOT - Za najlepszy debiut w tym roku (14 ST od polowy sierpnia 2018) z lacznym bilansem (zyskiem) 13'266 kkk . Od razu widac skad ma te przyrosty punktow ;) . Gratki.
      Naprawdę tyle zrobiłem st :E Miło mi że mnie zgłosiłeś, ale zdecydowanie moja kandydatura jest na wyrost.
      Prosiłbym aby nie była brana pod uwagę z tego powodu, że aktywnie grałem z dwa miesiące po uf i teraz od połowy sierpnia. Co do debiutu, pierwsze rw zrobilem w 2004 albo 2005 na u15, a na 68 też miałem swoje pięć minut w acsie z Selene tuz po uf. Ponieważ nie gram aktywnie przez całe u 68 moja kandydatura odpada zdecydowanie. Dodam tylko że mogłem i powinienem lecieć na Wilka, ale miałem wywalone na grę i mi się nie chciało, co w moich oczach dyskredytuje moją kandydaturę całkowicie.

      Moja subiektywna ocena
      1. Selene - klasa sama w sobie, kilka topowych starć, regularność przez cały czas trwania 68.
      2. YesMan - Robuś grał z urlopu ale jak zdejmował wrzucał te RW systematycznie, niczym maszyna. zrobił mniej strac topowych dla tego jest na 2 pozycji.
      3. Wilku - jako jedyny karał ekowców z PN niemiłosiernie przez całe u68. Dodatkowo wpisywał się systematycznie na forum ze swoimi starciami. Jednak dwa złomy przesuneły go na 3 pozycję.

      Wyróżniłbym jeszcze Ciernika, Kawoszy, Warkę, Kromaka, Ancysia, Mallorego, HC, Andre, Penera czy Miliego jednak grali oni nie systematycznie i moim zdaniem nie powinni się liczyć w klasyfikacji. Czemu ??
      Granie z urlopu po naście dni nijak się ma do żmudnego pilnowania konta przez 360 dni. Nie będę każdej kandydatury rozpatrywał osobno, szkoda czasu.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Bigot ().

    • [ciach]
      Po przeczytaniu tych wszystkich wiadomości to z fajnego konkursu robi się syf podzielił on graczy jeszcze bardziej podzielonych bo niektórzy egitują swojego sojusznika .

      Więc ja bym zaproponował by na u68 konkurs wygrała osoba wynikająca z podsumowania procentów ze starć wtedy będzie niekwestionowany zawodnik bo nie powinno nikogo eliminować styl gry ( granie ufs-em) tylko %%% i lub ilość ST. A tu tytuł powinien rozstrzygnąć się pomiędzy Kromak ,Wilku, YM .
      Reszta nagrody pocieszenia
      Wasz kochany spamer FILU i proszę nie wywolywacnie bez potrzeby lub dla zaczepki bo komuś się nudzi
      Pa pa .

      Moderator kruszynka:
      Usunięto offtop
    • FILU napisał(a):

      [ciach]

      Po przeczytaniu tych wszystkich wiadomości to z fajnego konkursu robi się syf podzielił on graczy jeszcze bardziej podzielonych bo niektórzy egitują swojego sojusznika .

      Więc ja bym zaproponował by na u68 konkurs wygrała osoba wynikająca z podsumowania procentów ze starć wtedy będzie niekwestionowany zawodnik bo nie powinno nikogo eliminować styl gry ( granie ufs-em) tylko %%% i lub ilość ST. A tu tytuł powinien rozstrzygnąć się pomiędzy Kromak ,Wilku, YM .
      Reszta nagrody pocieszenia
      Wasz kochany spamer FILU i proszę nie wywolywacnie bez potrzeby lub dla zaczepki bo komuś się nudzi
      Pa pa .
      1 akapit zgadzam się
      2 tak, robią sobie co niektórzy jaja i temat do spamu...
      3. Filu sory ale wybieramy najlepszego gracza nie flociarza. Dla 1 esencja gry jest flota ale dla 2 Eko. Czemu np ciap miała by być gorsza od któregoś z panów których wymieniłeś skoro:1
      ma lepsze przyrosty
      2 gra bez urlopów ( poświęca więcej czasu, To też chyba ma wartość?.)
      3 nie słyszałem by ktoś ja farmil czy zezlomowal, a trochę trampkow ma i surki wozila takie ilosci której niektórzy nie zobaczą nigdy. A tego też jej nikt nie zabrał.

      Wszystko to tylko moja opinia, że nie można patrzeć w 1 kierunku u narzucać innym na kogo mają głosować ( ,z pośród kogo wybrać)
    • Jedyni co tu się kwalifikują to Yes Man i Mili. I z całym szacunkiem dla całej reszty towarzystwa, to tylko Yes głównie ze swoją ilością ST a Mili ze skillem jakoś tak balansowali klase z tym wszystkim. Reszta ani skilla ani klasy :E
      Obs to ciekawy przypadek bo aspiracje i możliwości ma na Najlepszego Gracza OGame tylko jest zbyt leniwy :E W ogóle jak całe BOSS. Ciap jakby miała flotę to by była najlepsza ale wiadomo, gra eko = brak prestiżu :D

      No ale jak ktoś nominuje ludzi co tylko na BFSach coś złomują no to wszystko jasne. Dobrze że nikt johna nie zgłosił bo bym miał zawał :E


      PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
      :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    • Nie no, wpisałem go żeby nie było że przyszło Uni1 i jedyny gracz który zasługuje na nominacje jest z Uni1. Nie może tak być przecież. Z drugiej strony mogę zgłosić Kromaka, co jak dowali BFsem to się kopalnie u ciap walą ;} W sensie niszczą, nie że kopulują. Albo Johna co ostatni gasi światło. No bo przecież gość co tu był motorem napędowym każdej mądrzejszej akcji ze strony Xów to jakiś bezsens, niewypał totalny. No i na urlopie wiecznym.

      Idąc tym tokiem to w sumie może siebie też bym mógł zgłosić, skill jes, ambicje so, urlop jes :E Nie jednak nie - brak klasy, zdarza mi się wdawać w dyskusje z noł nejmami. Zostaje Mili.
      Pozdrawiam serdecznie.


      PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
      :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    • Tego Waszego Maćka to przecież Aro nie poskładał. Swego czasu charatnął kogoś z relokacji. Kogoś skontrował. Ogólnie szukamy najlepszego gracza a rozumiem że jest to taki gość dla którego nie jest problemem zebranie złomu po ustawieniu synchro, który ma pojęcie o mechanice tej gry ciut większe niż to że można skanować i kliknąć wyślij flotę a przy tym jeszcze umie się zachować. Chcesz wybrać kogoś "aktywnego" kto pojawia się w ST tylko i wyłącznie efektem miliona skanów bezsensownych skanów dziennie, bier w ciemno jaśka bo YM z UFS gra. Tylko że jasiek nie ma pojęcia o tym jak złomnąć coś z kontry a o klikaniu z pzta tylko słyszał. Dla mnie to YM i Mili są postaciami które byłyby wstanie reprezentować Uni68 na arenie OGame.pl jeżeli chodzi o flotę, dla Ciebie może być ktokolwiek inny. Słusznie ciap zauważyła że akurat nie patrzę tu tylko przez pryzmat UF ale całokształt gracza, przy czym obu znam za długo, a na bank dłużej niż sam bym sobie tego życzył :E

      Zawsze można rzucić hasło "weźmy pod uwagę tylko czas od kiedy U68 jest x5" :E Pośmiejemy.


      PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
      :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    • A jak wyglądała akcja na Maćka opisz co było dokładnie skilowego w tej akcji i kogoś skontrował,konkretnie (Fedaina) ??, tu link, akcja wyglądałą tak i tak
      Bo dla mnie skilowa była akcja na Lightmanie,
      Z tego co wiem Wilku też zdjął Maćka może na mniejszy %, ale w obydwu przypadkach Maćka nie było na koncie

      Śmiejesz się z Aro ale 224 mln pkt flot robiło wam przewagę. Pięć najlepszych flot koalicji (PN+DoF+Hunters) przez 3/4 trwania u68 nie dawało rady jej zdjąć. Każda wasza akcja to pokaz siły.
      Piszesz o kontrze a przecież jedynym graczem który skontrował PN był Graf.
      Piszesz o akcjach skąd wiesz czy my ich nie robiliśmy, a jak robiliśmy to jak często.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Bigot ().

    • No nie wierzę ja powoli dagaduje się z graczami i sojuszami że kończę ze spamem i niech kultura zapanuje na forum u68 ;) oraz proszę by nie wywoływać mnie do hejtów i zaprzestania się klucić bo tylko trolujemy a tu pojawiają się nowi następcy .Be nie ładnie Panowie każdy ma rację i każdy w każdym innym będzie widział skilla lub idola jedni uważają za skill %% , ilość ST , inni że skillem może być gra ufs-em lub złomowanie bfs-ów.Są też tacy co powiedzą że skill to piękna akcja lub skillem nazwią mądrego w postach lub spamera jak ja ;) .Jest możliwość że na uni też jest skill w ilości banów lub prowadzenia multikont ( tu każdy kojarzy top skilla już :D )
      Akcja !!! Super plan i wykonanie ? Hmm to temat będzie zawsze porażka bo każdy z nas jakąś akcję zrobił przy której świetnie się bawił i poświęcił kupę czasu może nie z zyskiem mega ale coś zrobił i był zadowolony czy to byl AcS sojuszowych czy pozasojuszowy , ściąganie moonów czy obrona . Jest wiele takich fajnych akcji czasami bez finału ale były pokłady pomysłów przypomnę chociaż naszą akcję sciagniecia moona przeniesienia się w układ za anty kuleczce zapchanie układu i obrona zrobiona przez PN i Komornic przecież to była świetna akcja i zabawa w wykonaniu 3 sojuszy pokłady pracy i czasu nie doszło do finału ale było świetnie i PN oraz Komornic spisali się na medal bo wybronili.
      Takich akcji jest kilka no i nie zapominajmy o jednej z najlepszych czyli akcji Zyguni i wyklikaniu zawróconego stacjonuj ? To akcja też bardzo ciekawa i nadająca się na to że jesteśmy dumni że na u68 się odbyła.
      Były i kontry i inne świetne zabawy z których każdy jest dumny.
      Pod względem takich akcji nie wolno też nie uwzględnić Mili akcja na Maćku mistrzostwo ^^ wcześniej w SD dla drużyny zorganizował akcję w AcS gdzie brałem udział akcja typu lotki i moon z telepkiem w kilka minut i buum gdzie podobną akcję zrobiłem na ventillo tylko tam floty nie było . No i kontra na Kalibrze też była od Mili.

      Ok to co zostajemy przy bunkrze :D .

      Teraz na poważnie bez trollowanie jeśli chodzi o zasługi dla uni 68 i wkład kto jaki włożył oraz żeby cała unia była happy to po dłuższym zastanowieniu @ciap bo chyba nikt nie zaprzeczy że korzystał z jej strony na u68 i wiele razy dziękował w duszy że Ciap taka robotę wykonała co ułatwiło nam grę.
      Za całokształt i wniesienie coś na u68 powinna zostać Ciap .

      Papa wasz kochany już na emeryturze spamer FILU :P
    • Niewinny temat, a taką burzę rozpętał.

      To i ja zgłoszę kilka kandydatur, wszystkie są poważne i proszę nie podejrzewać mnie o sarkazm :).

      - Zgłaszam siebie (Danek), gram na uni od początku, praktycznie nie urlopuję, pokojowo farmię, dostałem tylko jednego dzwona, nie dostałem żadnego bana, w jednej edycji S&D wygrałem drużynówkę, mam kilka bezużytecznych rekordów, nie mam wrogów i wszystkich lubię :D. Dodatkowo tytuł będzie pasował do mojego zdjęcia profilowego, a z moimi wyborcami podzielę się kiełbasą tzn. metalem ;). Mam nadzieję, że was wszystkich pogodzę.

      - Fedain, za największe i nieposkromione stado GS'ów - (jeszcze przed x5!), którymi potrafi farmić i złomować jak oszalały. Za sukcesy w S&D.

      - Ciernik, za przewidywanie przyszłości, kombinowanie, umiejętność organizacji i klejenia ciekawych akcji, dużo ST i sukcesów w S&D.

      - Obserwator, jako jedyny potrafił strzelić mi dzwona, a do tego ogólnie umie trzaskać ST.

      Nie wiem czy mogę zgłaszać więcej osób, więc pozostawię tyle^^.
      "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

      COMA
    • Mili by się nadawał faktycznie - jakby grał a nie głownie urlopował. Zreszta to jedna z 2 osób której powiedziałem że może opuściś sojusz i nawet bym go zaprosił ;)
      Wilku również - kandydatura warta uwagi, ale jego z kolei dyskwalifikuje to że my go składaliśmy.
      Ja zacząłem ogarniać temat złomiarzy, ale nie wiem czy skończe bo niektórzy sobie edytują tak tematy że to mega dlubanina.
      Pewniakiem wydaje sie Yes, myślę że w każdym sojuszu jest taka osoba którą można by zgłosić.
      Z nie złomujacych wrażenie robi na mnie Zefir


      “Beware the quiet man...
      For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
      And when they finally rest… he strikes.”

      W jedności siła PN :>



    • Tak sobie czytam i czytam ten temat i przecieram oczęta.
      Ludzie dzięki za nominację ale jest wiele innych osób lepszych ode mnie , którym należałby się ten tytuł. :)
      Nie daleko trzeba szukać , pierwszą osobą która od dawna mi imponuje swoją taktyczną grą jest Zefir - Ci co wiedzą jak działa się ze mną zgodzą. :)
      Z Koalicji bym tu wpisał ze 2 - 3 osoby ale jedna z Nich nie chciała być brana pod uwagę więc zachowam milczenie choć dla mnie jest ta osoba top of the top od wielu wielu lat - kumaci ogarną o kogo mi chodzi.

      Jeszcze raz dzięki za nominacje ale akurat tutaj na u68 to już nie grywałem tak aktywnie jak swego czasu na u21 i potem na u1 gdzie coś tam nabroiłem. Tutaj tylko od czasu do czasu coś wpadło ale bez szaleństw. Kombinowanych akcji też miałem o wiele mniej bo i nie chce mi się już tak grać jak dawniej....

      Na koniec wpiszę swoje 3 osoby na które głosuję :
      1. Zefir - taktyka gry
      2. Kromak - ładnie sobie radzi od dawna . Jak ma czas to wrzuca STeki tak soczyste , że koparki opadają czasami :D
      3. Rollo - klepie sobie po cichu te pkty i ładnie mu to idzie, co jakiś czas tam wrzuca te STeki a z tego co pamiętam to chyba nigdy nie został trafiony na miarę ST ?

      Tyle ode mnie.
      BEST SOLO ~ 78.767% :)
      BEST ACS ~ 52.443% 8-)

      ST - 431
      Łącznie ~ 1.384.484 %
      Średnia ~ 3.212 %
    • @ Leonidas
      Nie wycieraj sobie geby moim Nikiem
      Ja przynajmniej gram bardzo aktywnie ,( zapraszam do Mini ST i S&D ) ,a ze nie robie ST ? , ( na razie ) , ja po prostu mam inny styl gry . mnie nie interesuja %%% , tylko zysk i budowa floty ,a na reszte przyjdzie czas ( juz niedlugo )
      A czym Ty sie masz pochwalic ???

      Fakt z tematu zrobil sie totalny syf i gownoburza , nie mam zamiaru brac w tym udzialu
      Moze rzeczywiscie wygra ktos kto na to zasluguje
      Pozdrawiam
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • yes man? nope - niczym szczególnym nie zabłysnął odkąd przyszedł po UF
      selene? nope - podobnie
      aro? haha

      z mojej strony mogę śmiało wymienić 4 nicki - Mili, obserwator, wojtekreal oraz zefir, pierwsza trójka za kunszt i opanowanie tej gry, nie raz, nie dwa śledziłem rozwój różnych scenariuszy i chylę czoło za to jak szybko były podejmowane dane decyzje i ile z nich okazało się strzałem w dziesiątkę i mimo kilku niepowodzeń (kto nie próbuje ten niema, pozdro dla lamusów) zawsze są na posterunku by stawić czoła zagrożeniu - zefir zaś za zacięcie i taktyczne myślenie (ps. fascynuje mnie to rakietowanie:D )
      u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
      u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
      u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

      "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
    • To jak doszliśmy do abdurdów w ktorych dodany jest Wojtek bedący w ciągu roku około 30 dni bez urlopu, to dorzucimy jeszcze

      TheOne
      Bryka
      Zakavelliego
      Mallorego
      Siedem
      Aishę
      szczwanego liska
      cicik
      freak
      Thralla
      Borntodie (nigdy nie moge spamietac jego nicku)
      scorpion
      arna

      i na pewno o kims zapomnialem, ale obiecuje ze uzupelnie listę
      izemsta wiedzialem, że zapomnę o kimś ważnym dzięki Ciap

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bigot ().