Najlepszy gracz uniwersum 68 - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • :) O jezu :) postaram się najkrkócej jak sie da :)

      Włosiu to wieksza łajza niż ja :)
      Najbardziej lamerska decyzja mojego soja to kopniecie w dupe Aro (bo on ma pieniadze)
      3X-y dziękują PN-owi bo to z nimi Aro sie spotka na zjeździe i kupi im alkohol

      Wnioski :

      Mili jest schizolem - na 3 cele wystawiane od 2 miesięcy odpowiada że nie da się sprowkować
      Mili też nie chce przejść do PN ;) pomimo zachęt żeby zostawił hałastrę ;)



      Tak w skrócie wyglądało spotkanie i moje i ancymonaz Panem Milim :) w Warszawie
      Jezusie ;D czy my nadal się spieramy ;) ?


      “Beware the quiet man...
      For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
      And when they finally rest… he strikes.”

      W jedności siła PN :>



      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez priesten ().

    • ^Rece ktore lecza^ napisał(a):

      no jasne ]:-D
      Tylko teraz ja będę czytać jaka to zła i niedobra jestem. Choć to nie ja zaczęłam dziś tę szopkę.

      ================================

      Dziękuję za wszystkie głosy.
      Szczególnie tym którzy nie chcieli ich zmienić gdy prosiłam.
      @zefir @Anakinek moje uparciuszki to od Was się to wsio zaczęło. :fkiss:

      Do osób mniej lub bardziej znanych: dziękuję, uwielbiam Wam odpowiadać na priv czy na forum zadawanie pytań. To najprzyjemniejsza część gry! :fkiss:

      @ackra już Ci odpisuję. :fgrin:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • [ciach]
      Z drugiej strony to był konkurs na najlepszgo gracza u68, a nie najpopularniejszego forumowicza, ale co tam ;)

      GRATULACJĘ WYGRANEJ !!!

      [ciach]

      Pozdrawiam
      Wisior

      PS. Dostałem jeden głos :D

      Moderator kruszynka:
      Usunięto wypowiedź odnoszącą się do skasowanych postów
    • [ciach]
      Dlaczego najlepszym graczem ma być osoba, która ma najwięcej punktów i powołuje się na swoje wpływy na forum i teamie? To wybrano Cię najlepszym graczem U68, czy najaktywniejszym forumowiczem wśród teamu i najaktywniejszym teamowcem wśród forumowiczów? Ciap, pamiętaj że jak szarpiesz się w bagnie, to wciąga Cię mocniej. A do bagna w którym jestem ja i Wisior wrzuciłaś się sama... :evil:
      "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
      Robbie Williams "Ego a go go "
    • [ciach]
      Po drugie od czasu złomu to poza wiadomościami jakie otrzymywałem na priv nie napisałem nawet jednego zdania aby ktoś na mnie głosował ... więc te Twoje rozmowy są o kant D* rozbić... nie wiem czym chciałaś zabłysnąć ale tylko się ośmieszasz.
      Mam tylko jedno wytłumaczenie - może pomyliły się komuś nicki z gry bo są od niedawna 2 YM :
      Yes Man czyli Ja i jakiś Yes Men - widać różnicę?

      W sumie gdyby nie kandydatura złożona przez sojuszników to sam bym się tutaj w życiu nie zgłosił ...
      W jednej wielkiej D mam czy wygrałbym ten konkurs , który notabene i tak nic nie znaczy ...

      Także jeszcze raz powtórzę : do nikogo nie pisałem i nie prosiłem na forum o głosy na mnie.

      Dla mnie mógł ten konkurs wygrać i ARO - mam to wiecie już gdzie .

      Pozdrawiam - bez odbioru.

      Moderator kruszynka:
      Usunięto wypowiedź odnoszącą się do skasowanych postów
      BEST SOLO ~ 78.767% :)
      BEST ACS ~ 52.443% 8-)

      ST - 431
      Łącznie ~ 1.384.484 %
      Średnia ~ 3.212 %
    • [ciach]
      prnt.sc/le3pse filu wez sie ogarnij prosze Cie, bo to smutne jest ;).

      co do glosowania, szkoda ze nie bylo ograniczenia ze tylko ludzie z u68 moga glosowac :/.

      ciap wygrala, mam nadzieje ze jest teraz spelniona zyciowo, bo widac ze duzo wlozyla w to aby wygrac :D (smutne)

      Moderator kruszynka:
      Usunięto wypowiedź odnoszącą się do skasowanych postów

      Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
      Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
    • No cóż ten konkurs był od samego początku bez sensu, było wiadomo że każdy będzie kombinował głosy na kogo się da (sam agitowałem na innym uni i po znajomych) tak się złożyło ze Ciap ma większe znajomości (dodam że poprzez znajomości nie twierdze ze Ciap agitowała, ale jest graczem ze znanym nickiem to często się klika samo) i wygrała. Czy wolałbym żeby wygrał Robo ? Tak, w końcu sojusznik i nubek to co będę załował :) sam nie startowałem żeby inni mieli szanse bo ja z automatu bym dostał.
      W całej ankiecie najmniej głosów oddało graczy z u68 :) czy to źle ? pewnie tak. Czy należy winić Ciap wg mnie nie, Team GF nie do końca przemyślał (albo nie potrafił inaczej zorganizować konkursu) i wyszedł im wyścig kto przekona więcej osób :), konkurs był tak pięknie moderowany i prowadzony że na upartego mógł wygrać gracz nie grający na u68 :)

      To naturalne ze część graczy jest rozgoryczonych ze nie wygrał ich faworyt ale Don't hate the player hate the game

      ps. a następnym razem może zanim ogłosi się taki konkurs warto przemyśleć czy ma się narzędzia do jego prowadzenia i sensowności przy posiadanych możliwościach kontroli.

      ps2. I tak wiecie że jestem boski :P
      WoW oddaj Dydka !





      I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
      "Van the Kamikadze"
      "AŁ" [A4"P"-4 ''14]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Haku ().

    • Hmmm :) Z takimi wyborami się nie dyskutuje, jedna osoba zebrała wiecej głosów i tyle :) Nie ma też chyba najmniejszego sensu sie teraz o to kłócić. Dla mnie najwiekszą komedią było jak ciapka trafiła do teamu, nie umniejszam tutaj oczywiście jej pewnych aktywnosci, stronki ze statsami etc za to oczywiście szacunek, pewnie musisz poświecać trochę realu żeby to robić ;) Zapomniałbym, nadal chcesz konto które sie skasowało jednemu z naszych i puszowało Cie na innym uni ;)

      Zostawcie Ciapke w spokoju, ja myślę że i bez tego jest jej wystarczająco smutno - wynik należy uznać i pogratulować.

      PS: pewnie przykład idzie z góry, ale czy kilku moderatorów nie brało przypadkiem jakichś lekcji w TVP z moderacji? Pytam bo nawet nie groźne ani obraźliwe posty wylatują.


      “Beware the quiet man...
      For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
      And when they finally rest… he strikes.”

      W jedności siła PN :>



    • No sorry, moze jednak cos wyjasnie, bo myslalem, ze to bylo widoczne i ze Ciap tak wszystko widzi na forum, ze to widziala, ale jednak nie. Wcale tak duzo glosow nie zostalo "skrzyknietych" na Yesmana pod koniec glosowania i to, ze Ciap zarzucala, ze nagle przybylo jemu kilkadziesiat glosow, to wcale nie magia, tylko efekt tego, ze nasi gracze glosowali na inne osoby, Selenke, ARO, itp., a w ostatniej chwili przeniesli na niego te glosy i myslalem, ze ludzie to widzieli kto na kogo glosowal. Specjalnie tak bylo to ustalone, wlasnie po to, zeby ktos potem nie skrzyknal swoich znajomych, zeby wybronic wyniku, no ale nikt nie spodziewal sie, ze Ciap bedzie chciala zawalczyc o ten tylul ( o czym pozniej pisze).
      No, ale potem Ciap poczula sie, ze jej jakis "numer wykrecaja" i ze to "PN zaczal pierwszy" i skads ludzi zwolala, to wtedy pare osob, ktorym zlezalo na wygranej Yesmana skrzyknelo swoich znajomych, no ale jednak nie udalo sie wygrac, bo jakichs jednodniowych, czy jednopostowych kont pokonac w demokratycznym glosowaniu sie nie da.
      Dodam tylko, ze glosujacy na Yesa mogli sie zdenerwowac, ze nagle Ciap przejela konkurs, bo na poczatku glosowania rywalizacja byla pomiedzy innymi graczami, flociarzami i dopiero pozniej ktos: Ciap, czy ktos inny, wymyslil, zeby jednak ja wypromowac, wiec z punktu widzenia PN, to wlasnie Ciap zaczela pierwsza".

      Tyle w temacie.

      start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
    • [ciach]

      druga sprawa yesmen nie miał możliwości wygrać konkurs bo sam wasz szeryf poziomka na wstępie konkursu napisał
      że możliwe dobre kandydatury są ale niektórych eliminuje z konkursu to że zostały poskładane :D co za strzał w plecy :D a jego sojusznicy do tej pory nie mogli rozgryźć tego przesłania i dalej nie ogary :D

      A tak na marginesie może trzeba było wybrać mnie :D jak pisał lordzik ^dyslekcja^ za najlepszego spamera i już :D ja tam jak pisałem nie chciał bym żadnego tytułu z tego konkursu bo już mam 8-)

      ps: kajoko mocno cie lowiuju <3 i jeszcze mocniej będę lowiował :love: w sensie trolla na forum jak mnie będziesz omijał razem z PN na forum .

      GRATY @ciap za twarz u 68 i wkład bezpośredni na u68 za twoja stronkę . Ciekawe czy ci wszyscy co cie nie nienawidzą i nie zgadzają sie że słusznie wygrałaś nie będą używali twojej stronki "historia graczy ogame" która niebawem się ukażę . Jakie to jest smutne jak ktoś rzuca kamieniami z tytułem "ale za co " , "za jakie osiągnięci" , "co ona zrobiła na u68". A za jakiś czas pisał będzie jeden z drugim lub szukał na forum gdzie jest ten cholerny link do strony Ciapowej XD lub w sojuszu pisał zobaczcie jaka fajna stronka super Ciap to zrobiła i nie wyobrażam sobie gry bez tej stronki

      Papa
      wasz Dear Spamer FILU

      Moderator kruszynka:
      Usunięto offtop

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FILU ().

    • [ciach]


      @^Rece ktore lecza^
      Tu prawie nie chodzi o to że nie umieją przełknąć porażki. Obrażają mnie o coś co u Yes Mana jest ok. Siedze sobie w piątek na IRCu i przychodzi @Majs że Yes mnie dogonił. Przecież kilka godzin temu miał 20 głosów mniej i od ~4 dni nie przybywało ich. Yes też ma głosy od osób które nie grają na u68. Oceniajmy tak samo te same rzeczy niezależnie czy kogoś lubimy czy nie. :fsmile:

      Oskarżają mnie że jestem znana na forum. Nie znają mnie z powodu spamu (np. w ST na 13 stron jest jeden mój post w ostatnim ST, taki ze mnie spamer). Nie znaja mnie również z tego że jestem top1 (swojego czasu w 3 kategoriach).
      Znają mnie z wiedzy na temat gry, tego co robię, tego co mam na koncie (np. 15 planet). Każdy miał prawo zagłosować na mnie jeżeli uznał ze zasługuje. I tym osobom dziękuję. :)

      [ciach]

      Moderator kruszynka:
      Usunięto offtop
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Boże pomyśl trochę, to naprawde nie jest trudne. Jeden z sojuszy nas poprosił o głosowanie na jednego z kandydatów w innym miejscu - w zamian zaproponowali że zagłosuja i u nas.
      Ile tych głosów doszło 10, 11. A Ty co zrobiłaś tutaj :P

      [ciach]

      Tyle mego - jeszcze raz gratulacje
      Babrajcie sie w tym szambie dalej

      Moderator kruszynka:
      Usunięto offtop


      “Beware the quiet man...
      For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
      And when they finally rest… he strikes.”

      W jedności siła PN :>



    • "A Ty co zrobiłaś tutaj"
      Poprosiłam moich sojuszników o głosy. Jak została ogłoszona zabawa to dostali zakaz zgłaszania mnie a potem głosowania na mnie. Jednak pewne osoby tłumaczyły że to głupie.
      Do 15 osób na forum wysłałam sam link do tematu bez "głosuj na mnie". Zagłosowało z 8 osób z czego jedna osoba wybrała inną. I nie poprosiłam tej osoby o zmianę. Bo to miał być wybór tamtej osoby a nie mój. Zbrodnia!

      @Calipso
      W pierwsze dni namawiałam wszystkie osoby głosujące na mnie na zmianę głosu na ARO dla jaj. Więc u niego też miałam głosy które chciały głosować na mnie. ;)

      [ciach]

      Moderator kruszynka:
      Usunięto offtop
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • ^obserwator^ napisał(a):

      serio kogos obchodzi ten smieszny tytuł? :ocb:
      Oczywiscie ze najlepszy jest ARO, w pare miesiecy zrobil takie konto ze niektorym i zycia zabraknie. Oszukali ARO tak jak Golote w Madison Square Garden. :]

      Raczej nie bardzo ;) Ale popatrzeć jak Ciapka sie kompromituje na forum - niektórzy to ponoć lubią


      “Beware the quiet man...
      For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
      And when they finally rest… he strikes.”

      W jedności siła PN :>