Najlepszy gracz uniwersum 68 - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy gracz uniwersum 68 - wybory przedfuzyjne!


      Witajcie!
      Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Zbliżająca się fuzja zamyka pewien etap gry dla Was wszystkich, dlatego też chcemy upamiętnić osiągnięcia najlepszego w Waszej opinii gracza i nadać mu tą wyjątkową rangę. Jeżeli uważasz, że znasz osobę która na tą rangę zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś kandydata wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.
      Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



      • kandydat musi być graczem tego uniwersum
      • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (rw, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
      • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
      • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
      Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 21.10.2018r. do godz. 23:59. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.


      Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Chyba niektórzy nie zrozumieli tematyki konkursu. Wybieramy najlepszego gracza uniwersum nie zaś najlepszego spamera na forum czy najlepszego opotenta do któregoś zgłoszenia. Proszę do konkursu podejść poważnie. Propozycje najlepszego gracza muszą mieć uzasadnione zgłoszenie, jakieś osiągnięcia w grze na uniwersum itp.
      Przypominam również że każda kandydatura będzie weryfikowana i jeżeli nie spełni wymagań podanych w ogłoszeniu nie zostanie uwzględniona.
      Proszę również o uszanowanie graczy, którym naprawdę zależy na tym aby ktoś dostał nagrodę za trud włożony w swoje konto.


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • No to uzasadnienie :
      Wygrałem drużynowo ostatnią edycję S&D, zdobyłem również największa ilość punktów w klasyfikacji walecznego łowcy. Odkąd zacząłem grać na obecnym koncie podwoiłem ilość posiadanych punktów, kilka ST (nie nie miniST) wpadło :)
      Wierzę, że to przekona wszystkich nieprzekonanych :)

      Pozdrawiam
      Wisior
    • Zgłoszenie jest poważne, utrzymane w stylistyce królewskiej tytulatury.
      Zabieg ten nie jest przypadkowy. Otóż dodaje on zgłoszeniu splendoru, i eksponuje wszystkie zalety zgłoszonego.
      Proszę nie dyskryminować tego zgłoszenia z uwagi na odmienną formę.

      Pozdrawiam ozięble.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • Widzę że nadworna czyścicielka tematów Ciap juz jest i działa


      Zgłaszam kandydaturę gracza Aro
      Obecne top 2 u 68 w pktach - 288.690.947
      Top 1 flot osiągnięte w pierwszym roku gry poprzez ogromny skil i stopienie wielu flot min The One, Westa
      Zrobił 2 rw w tym top 1 acs
      wojtekreal, CRACOVIA KRAKOW, Mili [3 X] & ARO & Gorillaz [CShopSc] vs Maciek2 [P N] - 201 190.06%
      2 rw
      Mili [3 X] & wojtekreal [3 X] & ARO [3 X] & Terrormachine [BOSS] & obserwator [BOSS] vs. Zakrzys [COMA] - 49 595.81%
      W S&D nie brał uziału , od 2016 roku na urlopie i nadal ma flotę nie do ruszenia

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bigot ().

    • kruszynka napisał(a):

      Jak już Wisior zauważył nie ma wymogu aby zgłaszający gracz grał na uniwersum. Niemniej jednak jego kandydatura na tą chwilę nie kwalifikuje się do konkursu ponieważ uzasadnienie jakie podał nie jest wystarczające.
      Czyli póki co spełniające kandydatury to tylko moja i ARO ? :) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się zgłosi bo musi być co najmniej 3 kandydatów :)

      Pozdrawiam
      Wisior
    • kruszynka napisał(a):

      Jak już Wisior zauważył nie ma wymogu aby zgłaszający gracz grał na uniwersum. Niemniej jednak jego kandydatura na tą chwilę nie kwalifikuje się do konkursu ponieważ uzasadnienie jakie podał nie jest wystarczające.
      Bzdura na resorach.
      Zgłoszenie zawiera wszystkie osiągnięcia (prócz ST, bo to nuuuda),

      Dyskryminujesz mój wpis.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • @Bigot prosił o wypowiedzenie się na forum. Ponieważ tutaj mam rangę Operatora Gry choć na tym uni jestem graczem. Skopuję z gry:

      Dagusia 09.10.2018 13:41:03
      Uważam że sposób w jaki ARO zrobił flotę nie zasługuje na miano najlepszego gracza.

      @Bigot
      Czy moja publiczna wypowiedź Cie usatysfakcjonowała?

      Tak uważam że zgłaszanie ARO itd jest trollowaniem. Każdy gracz ma prawo do własnej drogi w uzyskaniu punktów. ARO jak i wiele osób w ogame wybrało taką drogę. I to ich prywatna sprawa co im daje radość w grze. Nie dostał za to bana co nie znaczy że muszę taki styl gry akceptować. Co nie znaczy oczywiście że potępiam ich jako osoby, powtórzę - to ich sprawa. Bardziej mnie śmieszy że połowa graczy których ARO przetopił wcześniej publicznie obrażało jego jako osobę.
      Dlaczego uważam ten wpis za troll? Bo sami nie raz dajecie znać że ARO jest słabym graczem. Pamiętam ST w którym ruszył całą flotę żeby zezłomować coś co zdmuchnąłby pewnie 1/20 tego co wysłał. Mógł tak zrobić? Mógł, jego deuter. Jednak sporo osób naskoczyło na niego i wyśmiało że bał się lecieć mniejszą flotą. I Pod kolejnymi RW śmialiście się z niego że jakby nie 3X nie zrobiłby innego RW.

      @Bigot jako Administrator Gry również powtarzam swoim GO że na forum zawsze są w team, nawet jeżeli na jakimś serwerze grają jako tylko gracz. Osoby na forum widząc rangę zawsze będą postrzegać takie osoby przez pryzmat teamu. :fsmile:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • @ciap czemu uważasz, że psujemy ? Jakby się w tym konkursie liczyły ST to wygrana by należała albo do Selene bo ma największe starcie, albo do YESa bo ma ich najwięcej w TOP10 :)
      Może od razu pójdźmy na całość i tytuł najlepszego dajmy akutalnemu TOP1 i sprawa z głowy :) Myślę, że to by niektórym odpowiadało ;)

      Pozdrawiam
      Wisior
    • @Wisior

      Widzisz zgłosiłeś siebie argumentując to "żeby Filu nie wygrał". Nie interesuję się życiem na forum więc byłeś dla mnie jakimś top500. Jakbyś zaczął pierwszy wpis od argumentów z drugiego > Najlepszy gracz uniwersum 68 - wybory przedfuzyjne! to pomyślałabym "o warty rozważenia, wygrał kwalifikacje walecznego łowcy". Nawet dałam Ci łapkę w górę za ten post dużo wcześniej zanim napisałeś "dajmy akutalnemu TOP1 i sprawa z głowy Myślę, że to by niektórym odpowiadało" (sugerując mnie ;) ).

      Wiem że wiele osób podejrzewa @FILU o mało uczciwą grę. Dlatego post xLORD SITHx uważam że szyderczy. Szczególnie że (podejrzewam) że on w ogóle tutaj nie gra a z Filu tylko się gryzie w DiD Nekkar o zmianę speed.

      Jeżeli uważasz że na miano najlepszego gracza zasługuje Selenka lub Yes dlaczego ich nie podałeś?

      Wiadomo że taki temat to zawsze wybór najbardziej popularnej osoby wśród graczy którzy interesują się życiem na forum, mają konto tutaj. Jest wiele kategorii w byciu najlepszy. Ktoś może dużo grać, ktoś robić zyskowne ST, ktoś inny finezyjne, ktoś może mieć dobra organizację gry, ktoś może mieć dziwne rekordy, inny badania, eko. Każdy z tych graczy może zostać najlepszym. A na pewno jest najlepszy w swojej kategorii. :fsmile:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • [ciach]


      Johny nie jestem bogiem forum i czasami mam z nim problemy, znikają części zdań źle się kopiują itd
      Chciałem by moja wypowiedź była w miarę spójna i logiczna.

      Skoro Ciap wlepiła na forum nasza rozmowę, wlepię ją całą.
      Nie tak dawno Art zwrócił Risingowi uwagę że jest przede wszystkim operatorem, a nie graczem.
      Czyli po słowach Ciap mam rozumieć że TEAM wie że Aro zbudował flotę nielegalnie ale aprobuje to i ma to gdzieś.

      PROSZE O NIEUSUWANIE POSTÓW

      Moderator kruszynka:
      Usunięto screen z prywatną wiadomością
    • Bigot napisał(a):

      Skoro Ciap wlepiła na forum nasza rozmowę, wlepię ją całą.
      Nie tak dawno Art zwrócił Risingowi uwagę że jest przede wszystkim operatorem, a nie graczem.
      Czyli po słowach Ciap mam rozumieć że TEAM wie że Aro zbudował flotę nielegalnie ale aprobuje to i ma to gdzieś.
      Nie wkleiłam rozmowy z Tobą. A wkleiłam swoją wypowiedź na temat ARO.
      Na forum mam obok nicka "Operator Gry" ale mam prawo do własnej opinii i moim zdaniem trudniej jest grać 100% czasu niż zejść raz na jakiś czas by przetopić jakaś flotę. I dlatego uważam że ARO nie zasługuję na miano najlepszego gracza - zwyczajnie gra urlopem, gdy go ściąga rzadko robi RW. Wolę żeby graczem roku został aktywny gracz nawet jeżeli byłby słabszym graczem (miał mniej punktów niż ARO).
      Ktoś tu w temacie pisał o bunkrze - że to nie gra. Ktoś inny uważa że eko to nie gra. Ja zaś cenie osoby które grają, robią FS, odbierają, robią zwózki. I tak dzień w dzień znajdują czas na grę. OGame nie wybacza błędów, jeden błąd i można wszystko stracić. Więcej szans na stratę masz gdy nie grasz ciągłym urlopem. Nie mówię tutaj o urlopie bo wakacje, bo impreza - do tego każdy ma prawo. Tylko o długim urlopie gdzie 'gra' jest przecinkiem w urlopie.

      Jeżeli ARO zrobiłby flotę nielegalnie dostałby bana.

      Sami się nabijacie z ARO że latać nie umie. Teraz go zgłaszacie do najlepszego gracza? :roll:

      edit:

      @Wisior
      To migusiem ich zgłaszaj. ;)
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Wisior napisał(a):

      Ty z kolei piszesz, że wolisz, żeby wygrał jakiś gracz z niższym TOP, a kilka postów wyżej piszesz, że jestem dla Ciebie "jakimś TOP500" w ogóle nie godnym odzywania się w tym temacie :(

      Pozdrawiam
      Wisior
      Teraz jesteś graczem który wygrał klasyfikacje S&D w malutkiej flocie.

      I trochę czepiasz się. Bo jeżeli uważam że wole niższe top niż top1 floty to nie znaczy że zaraz top500! :P

      Nie smutaj mi tu! Awansowałeś :D
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Mnie tam to już nawet nie dziwi :) Zaraz zaczną banować za sarkazm ;)
      A ja zgłosze do konkursu Yes Mana - wg statystyk jest najlepszym złomiarzem na uni

      PS : Ciapka zabawne rzeczy piszesz w sumie zapomniałem że potrafisz być taka zabawna :)


      “Beware the quiet man...
      For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
      And when they finally rest… he strikes.”

      W jedności siła PN :>