Najlepszy gracz uniwersum 68 - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • priesten napisał(a):

      Ale popatrzeć jak Ciapka sie kompromituje na forum
      Nie bardziej niż Ty. :fkiss:

      Głosował mój sojusz? Źle. U PN? Super zgrany sojusz.
      Głosowały osoby poza uni? Źle. U PN? Wymiana głosów z innym sojuszem.
      Itd.
      Śmieszne to jest. Made my day. Serio.

      Najlepsze w tym wszystkim jest to że rangi i tak nie dostanę bo nie spełniam warunków konkursu. :E
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • priesten napisał(a):

      Boże pomyśl trochę, to naprawde nie jest trudne. Jeden z sojuszy nas poprosił o głosowanie na jednego z kandydatów w innym miejscu - w zamian zaproponowali że zagłosuja i u nas.
      no kurde jaja sobie robicie !!!! to co to za konkurs jak sie go agituje !!! i to jeszcze sie opisuje to na forum ?. to jakie to głosy są ważne takiego gracza z innego soja z innego uni co nie mam pojęcia o osiągnięciach danego gracza na danym uni ? to zwykłe oszustwo i zmuszenie kogoś do głosowania bez wiedzy o kimś tylko dla tego że przysługa za przysługę czyli kupione wymuszone głosy.
      Ze zwykłego konkursu zrobiliście lipę i pokaz znajomości oraz stawanie na uszach by kandydat wygrał -żenada do kwadratu

      zgodnie z tym:

      kruszynka napisał(a):

      Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane!
      to powinno być uwzględnione tylko głosowanie danej uni na danego kandydata z priorytetem konkursu czyli Przedfuzyjne a nie latać po uniach i szukać sojuszów i prosić o wymianę głosów to zwykła agitacja !!! i kupowanie głosów za cenę "my wam , wy nam" wstydzić się

      żeby to ja Dear Spamer FILU (DSF) musiał to opisać że nawet zabawa w obrazki przeobraża się na noże
    • Niepoważny jesteś Filu - ktoś podrzucił linka z profilem gracza i zapytał czy jeżeli gosciu jest ok można na niego zagłosować / ja nie widzę żeby w temacie głosowania nie było opcji głosowania ludzi spoza Uniwersum, nie musisz tutaj grać żeby wiedzieć że max na co stać Fila to lot na bunkier pod falangą. Przykładzik taki :D


      “Beware the quiet man...
      For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
      And when they finally rest… he strikes.”

      W jedności siła PN :>



    • Poziomka ty zawsze coś palniesz na forum później próbujesz wybrnąć ;) więc jak nie widzisz problemu głosowania po za uni to w czym problem ? O co teraz wszyscy warczycie :D jest lider i zwycięzca konkursu i graty można złożyć bez żalu .
      Wszystkim uczestnikom życzę dalszej zabawy, dwóm Vice laureatom podniesienia poprzeczki w następnym konkursie bo są zacni i laureatce Ciap :brawo: :graty: :bdb:
      Ps: poziom podrzuć jakiś skan bunkra nie bój się że ktoś cię wyliczy na fali ;) polecę z tobą :thumbsup:
    • nie ma się co denerwować myślę że wynik głosowania w jakimś tam stopniu odzwierciedlił sympatie graczy a to już i tak lepiej niż gorzej.
      natomiast uwazam ze wytykanie komukolwiek na kogo glosowal jest totalnie nie na miejscu. jesli tylko nowe jednodniowe konta zostały odsiane to chyba jest git.

      najlepiej to by bylo zrobic ankiete w grze i nie byloby problemu z glosami poza uni ;]
    • Ja jestem najlepszy

      Najlepszy gracz uniwersum 68 - wybory przedfuzyjne!


      dlaczego w tym temacie nikt nie zglosil mnie? wole wyjasnic te oczywista pomylke prosze mi dac range najlepszy gracz uni68 choc moze badzmy uczciwy i poprosze range najlepszy gracz ogame w historii

      dziekuje i pozdrawiam


      ps. ciesze sie ze YM dostal zloma nic do typa nie mialem do ustawki z InsomniaUS ale to byla ustawka wiec wiecie PNy smiejecie sie z ARO a sami nie lepsi jestescie :)


      jeszcze raz pozdro600
      cala prawda "rynku" pozdrawiam

      Johnkopytko z klanu Kopytkow
      Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3