Najlepszy gracz uniwersum Virgo - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy gracz uniwersum Virgo - wybory przedfuzyjne!




      Witajcie!
      Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Zbliżająca się fuzja zamyka pewien etap gry dla Was wszystkich, dlatego też chcemy upamiętnić osiągnięcia najlepszego w Waszej opinii gracza i nadać mu tą wyjątkową rangę. Jeżeli uważasz, że znasz osobę która na tą rangę zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś kandydata wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.
      Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



      • kandydat musi być graczem tego uniwersum
      • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (rw, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
      • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
      • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
      Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 21.10.2018r. do godz. 23:59. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.


      Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Adanio napisał(a):

      Zgłaszam @Rising

      - Top 1 Punktów Uni i top 1 Floty
      - Najbardziej aktywny flociarz (34 ST od początku Września do teraz w ACS lub solo)
      - Członek top 1 sojuszu na uni.
      Rising to bardzo dobry gracz, tylko czy zasługuje na miano gracza uniwersum Virgo grając tu gdzieś strzelam teraz pi razy drzwi pół roku? Przyjęcie kryterium, że jest top1 i top1 flot trochę zamydla obraz bo konto jednak dostał gotowe i to nie tylko jego zasługa w tym, że tym top1 jest. Gra na ułożonym serwerze gdzie nie masz absolutnie żadnej konkurencji też ułatwia znacznie grę.
      Na Virgo grało sporo dobrych graczy chociażby @SeeQu, LordDark, @Kaviorek, @Kanade, @Neferet, @hell riders i pozwolę siebie też umieścić moją skromną osobę w tym zacnym towarzystwie. ;)
      Wszyscy powyżej grali od początku serwera i musieli sami toczyć ciężkie boje o swoją pozycję, z wymagającymi przeciwnikami.
    • Gram tutaj więc zgłaszam swoich kandydatów do nagrody :) Jako zwykły gracz, a nie jako moderator.
      Było kilku wg mnie najlepszych graczy takich jak Lord - który nie dawał wytchnienia każdemu, kto zapomniał odebrać fsa, Seequ - który grę znał bardzo dobrze, Kaviorek - który również wysoko zaszedł w statystykach. Jednak trzeba pomyśleć o tych nadal aktywnie grających.

      1. @Szalony Iwan
      Konto zbudował sam, nigdy żadnego konta nie przejął. Top2 w punktach wojskowych jak i w ogólnych. Kilka topowych starć. Zaczął grę w małym sojuszu ze swoją paczką, a teraz prowadzi sojusz Janusze i nadal ma chęci do gry. Złomował jak szalony w S&D i wygrał nagrodę "Aktywista". Mimo kilku podjętych decyzji, sądzę, że może spokojnie kandydować na miano Najlepszego gracza uniwersum.

      2. @Profesorek
      Moim zdaniem nie tylko top się liczy. TOP można zyskać. Jednak najlepszy gracz powinien mieć też pewną cechę którą posiada Profesorek, a mianowicie zapał do tej gry. Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje. Pomimo kilku złomów, nadal sieje spustoszenie na uni Virgo. Mimo ostatnio średnich relacji, uważam, że również zasługuje na tą nagrodę. Od początku uni na prawdę dużo się nauczył.


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Również nie uważam się za "Najlepszego Gracza Virgo" ponieważ jak zacząłem tu grać w styczniu tego roku, to niedoścignionymi wzorami byli dla mnie gracze jak @SeeQu, @StareUni42, @Szalony Iwan @Kaviorek @Profesorek czy najbardziej chyba Heniek, który miał przyrosty takie jak ja ostatnio :roll:


      Problem z wyborem takiego gracza polega na tym, że każdy z nas będzie głosować na tych graczy, którzy dominowali w jego epoce. Można by też znaleźć milion kryteriów i powodów takiego wyboru. Ale do sedna!

      Dla mnie graczem z którego czerpałem wzór i zawsze wydawał się być krok z przodu jest i będzie @Szalony Iwan i zgłaszam jego kandydaturę.

      Powód? Przez długi czas niekwestionowany top1 pkt oraz flot. Wciąż top1 ilości zniszczonych pkt militarnych. Autor największych ST na Virgo, między innymi:

      Parszywy szubrawiec aka Szalony Iwan [JANUSZE] & KaViorek [JANUSZE] & Zatoichi [JANUSZE] vs. Luther [VLK] ~ 226 663.1%

      Zatoichi & Shavorz & Parszywy szubrawiec [JANUSZE] vs. GLUCHY [G_D] ~ 122912.99% TOP1 ACS

      ParZivaL [OASIS] vs. OddamWDobreRece [JANUSZE] & Szalony Iwan [JANUSZE] ~ 16033.35% Obrona

      Hell Riders [JANUSZE] & Szalony Iwan [JANUSZE] vs. Tyran [S_W _A_T] ~ 69713% top 1 acs


      Pozdrawiam, Rising


      Uni 21

      Łącznie 78x w ST
      Na sumę ~146.561%
      Średnio ~1.879%/ST

      ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
      ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
    • Również jako były gracz Uni Virgo popieram kandydaturę Profesorka oraz Risinga. I o ile z pierwszym nie znałem się za bardzo to zawsze miałem respekt do jego osoby oraz umiejętności - i myślę nie tylko ja. Ciężko zapracował na swoją pozycję na Uni, swego czasu siał postrach swoimi skanami oraz pokazał, że pomimo dużej przewagi drugiej osoby można z siebie wykrzesać dostatecznie dużo, by tę przewagę zniwelować i jeszcze prześcignąć. W dodatku pomimo dużych strat nie poddaje się i nadal gra i walczy, a to się chwali!
      Z kolei Rising... Jak na moje to jeden z najaktywniejszych graczy na Uni oraz jeden z tych, którzy pokazują jak grać w Ogame. Potrafi wykorzystać najmniejszy błąd gracza i obrócić go w piękne ST. Potrafi latać, prowadzić konto, a przy tym wszystkim zachować dystans. Co więcej nie kojarzę by znalazł się po drugiej strony starcia niż ta czerwona - nawet wtedy, kiedy robił pomyłki i coś nie wychodziło :) Co do zarzutów wyżej... Owszem, nie prowadził konta od 0, jednakże pomimo zmian kont nadal gra, rozwija się i osiągnął TOP1, na które moim skromnym zdaniem zasługuje.
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • 1. @Profesorek
      2. @Szalony Iwan
      3. @Rising

      O sojusznikach nie musze nic pisac bo gracze Virgo wiedza jak wiele potrafią i jak wiele osiagneli.
      Profesorek zasluzyl sobie na typowanie wielkim uporem jak i checiami. Niejeden gracz skonczyl przygode po pierwszym złomie, a On wciaz lata i trzaska ST i to powinno byc przykladem dla innych.
      Byl czas kiedy niejednego z Topki sobie podporzadkowal. Przede wszystkim gracz który wie co to zabawa.
      DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT
    • A ja zagłosuje na Seequ.Gość był jaki był ale umiejętnośći miał wieksze niż wszyscy Janusze razem wzięci(nie ujmując wam niczego)
      Za jego rządów zawsze sie coś działa non-stop wyliczanki akcje itd.
      Jestem przekonany że jakby grał dalej uni juz dawno byłoby wyczyszczone.
      W końcu Rising grasz na koncie które on rozbudował od podstaw....
      Dla mnie nr 1 EVER!!
      Pozdrawiam