Najlepszy gracz uniwersum Uriel - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy gracz uniwersum Uriel - wybory przedfuzyjne!




      Witajcie!
      Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Zbliżająca się fuzja zamyka pewien etap gry dla Was wszystkich, dlatego też chcemy upamiętnić osiągnięcia najlepszego w Waszej opinii gracza i nadać mu tą wyjątkową rangę. Jeżeli uważasz, że znasz osobę która na tą rangę zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś kandydata wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.
      Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



      • kandydat musi być graczem tego uniwersum
      • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (rw, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
      • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
      • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
      Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 21.10.2018r. do godz. 23:59. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.


      Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Zgłaszam kandydaturę gracza Emperor Explorer.
      Uzasadnienie: top 1 solo uni Uriel na Baldim, gracz, który gra bez sojuszu, bez kont supportujących (przynajmniej takich, o których wiem :) ), nie idzie na łatwiznę (ufs), jedna tylko wtopa przy świetnie zaplanowanej akcji Wiosny (który na moim prywatnym podium zresztą też by się zmieścił), wiele bardzo zyskownych, niestety niewystawianych na forum starć.

      Lwica jest boska :)
    • to ja zaproponuję również kogoś , mimo tego iż w moim sojuszu graja naprawde znakomici gracze, to ... Piotra nie zaproponuje bo ostatnio od dosc dawna non stop na U a all gracz znakomity, od wielu lat razem , momo wszystko konto top 2 przejete od Xiii i nie zmarnowane za to rozbudowywanne pod flotę , ale jeszcze nie pora na zgłoszenie.
      Za to chciałbym zgłosić dwóch kandydatów jeśli mogę. Obydwu udało mi się trafic na miarę ST , ale zawsze to nie byly jak dla nich wielkie straty...
      A wiec pierwszy to trampek , ilość RW bardzo wielka , czy wszystkie czyste czy nie , nie mnie o tym tutaj teraz dyskutowac, choć teraz gra ufs to zgłoszenie sie nalezy.
      A drugo to DarthKisiel , bo w koncu to nasz top 1 wiec po prostu wypada zgłosić...

      tyle ode mnie i czekam z ciekawoscia na dalsza częsc konkursu.


      Najlepsze solo 236944.04%



      uHydra -14ST
      uUrsa - 144ST
      uWasat - 35ST
      uUriel -60ST - top 3 solo
      uXanthus - 10ST
      uKalyke - 109ST
    • Ja na swoją kandydaturę zgłaszam gracza trampek.
      Gracz który zrobił masę topowych starć parokrotnie wpisując się na pozycji top 1
      Lider w zniszczonych pkt militarnych , mimo iż gra od jakiegoś czasu ufs -em nadal pozostaje na tej pozycji.
      Osoba która gra bez kont pomocniczych no i bez eko :D

      Moim zdaniem jemu należy się ten tytuł za całokształt gry na uni Uriel.

      Pozdrawiam :P
      Minionki <3 <3 <3
    • Ja rozumiem, że coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem jest czymś poza zasięgiem minionków co udowodnili już po wielokroć, także pozwól, że Ci przełożę na minionkowe:


      @OgsoN zgłoszenia obejmują graczy uniwersum, mail na koncie musi być taki jak na forum. Tom oficjalnie już nie gra, jakbyś zapomniał spushował Was złomem ze swojej floty :) zgodnie z regulaminem nadmieniam.
      Jeśli gra na jakimś innym koncie to nie bądźcie tacy skromni, coming out tomuś!

      @Makrela Temat służy zgłaszaniu kandydatur, trampek został już zgłoszony, nie musisz zgłaszać go po raz 5, to nie ma znaczenia, głosowanie odbędzie się w późniejszym terminie...
      Mówienie, że argumentem jest "granie bez konto pomocniczych" jest nad wyraz kpiną z tego tematu i zabawy jakiej ma służyć. Zgłaszasz kandydata bo gra czysto? Wielu graczy grało i gra czysto, zgłoś ich wszystkich bo wg Twoich kryteriów łapią się!

      Już abstrahując od tego, jak śmieszna to jest kandydatura, kogoś kto w dosłownie żadnym starciu, które zrobił nie wyróżnił się niczym szczególnym. Zwykły jak to mówią BFSy.
      W żadnym starciu nie potrafił policzyć z kontry, PZ o zawróconym stacjonuj nie wspominając. Każde wielkie starcie z minionkami w roli głównej (chciałbym zaznaczyć, że oba top ACS są minionków) przesiedział na urlopie, bo tak łatwiej.
      Flotę, budował przez 3/4 czasu UNI jak jakiś początkujący, waląc wszystko w te przereklamowane pancerniki, gdzie inny gracz z flotą nawet o połowę słabszą w punktach potrafił wykręcić bilans dodatni.
      Gracz, który badania ma na poziomie gracza top400 (o eko nie mówię, bo sam nigdy nie robiłem).
      Można mówić, że jest top zniszczonych, że ma dużo starć, że miał kiedyś dużo czasu, by skanować wszystko i wszystkich, można nawet powiedzieć, że jest dobrym złomiarzem, ale mówienie o trampku najlepszy gracz uni Uriel, to jak mówienie o pavcioszu (z całym szacunkiem do Ciebie), że jest żyjącą legendą tego uni. To po prostu potrafią wymyślić tylko minionki.
      Wg mnie, gracz który zasługuje na miano "najlepszy gracz uni" to nie tylko same statystyki, ale też to jak podnosisz się z porażek i czy wyciągasz z nich wnioski na przyszłość, tak się rozwijasz, a przede wszystkim, jaką masz wiedzę na temat gry, mocne i słabe strony Ogame.
      A nie tylko jak u rzeczonego trampka, dużo czasu na szukanie bfs'a.

      W związku z wymienionymi przeze mnie kryteriami, chciałem zgłosić kandydaturę gracza khz, gracza, który imponuje odwagą, zaparciem, konsekwencją, Najwaleczniejszy z walecznych łowców S&D Uriela, top2 złomiarzy S&D uriela, i top1 flot uriela.
      Gracz, któremu sam wyzerowałem topową flotę 2 razy, a mimo wszystko odbudował się i dalej dzielnie walczy.

      P.S.:w nawiązaniu do porażek, pasowałby @franc, ale niestety, za nim nic nie przemawia po za tym, że podnosił się wiele razy z kolan:)

      Pozdrawiam,
      Piwek


      <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
      <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
      <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
      <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
    • Witam,

      Ja zgłaszam kandydaturę gracza Magiczna Koparka. Jak widzę jak on gra, to mi kopara opada.
      Powód - a niech ma i panpiwek1234 niech się cieszy. Za niesamowite akcje, liczenia z pz, kontry, wloty i ataki na zaprzyjaźnione konta, czyli za to z czego Pan powyżej był/jest* znany.
      * Niepotrzebne skreślić


      panpiwek1234 napisał(a):

      @Makrela Temat służy zgłaszaniu kandydatur ...
      Sam napisałeś co powyżej, a później ciągniesz historie dziwnej treści. Przetłumaczę Ci na koparkowe - temat służy zgłaszaniu kandydatur.
      Chcesz się wypowiedzieć odnośnie trampka, załóż temat w DiD.

      khz napisał(a):

      Kilka sensownych propozycji już jest ;)
      Moja propozycja to Poper - miał chyba najwięcej nietypowych akcji na uni,. Na forum lądowały starcia bez opisów, ale sojusznicy z dawnego RB wiedżą o co chodzi.
      Warto opisać moim zdaniem, żeby gracze Uriel mogli opinie sobie wyrobić.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez abraaa ().

    • Ruda napisał(a):




      Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.
      @abraaa potwierdzasz fakt, że nie czytasz ze zrozumieniem.
      Dyskusja na temat kandydatury jest dozwolona w tym temacie, niech inni forumowicze poznają opinię o trampku jednak nieco bardziej doświadczonych graczy niż OgsoN czy makrela , zanim oddadzą głos.
      Nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie.
      Nie obraziłem trampka w żaden sposób, wyraziłem swoją opinię na temat tej kandydatury opisując jego dokonania z mojej perspektywy, z czym pewnie wielu (poza minionkami) się zgodzi.
      Jeśli chodzi o top złomiarzy, to w moim prywatnym rankingu pavciosz jest dużo wyżej niż gracz trampek, a mając do wyboru tych 2, bez najmniejszego drżenia rąk oddałbym na pavcia głos.


      <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
      <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
      <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
      <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
    • Szanuję Twoje zdanie, takie masz.
      Ja mam inne i moim zdaniem trampek jak najbardziej zasługuje na miano najlepszego złomiarza. Przemawia za nim ilość ST oraz kilka akcji, które przeprowadził.
      Jeszcze w barwach RB jak grał, kontra na recki gracza milano. Trafione w punkt, tylko że b1tor podobno bał się podstawki i do końca nie polecieli. A że obecnie życie daje mniej czasu na grę, tak to teraz wygląda.

      Odnośnie khz - myślę, że gracz dobry z dużymi umiejętnościami. Wpadł x2 i zawsze ty byłeś w roli głównej - brawo dla Ciebie. Znasz kulisy akcji, ja tak samo.
      W ST był zaangażowany cały sojusz Minionki, nie tylko TY. Szkoda, że gra tak jak gra, niby zgodnie z regulaminem...ale..
      Dlatego uważam, że flota którą dysponuje nie jest do końca jego zasługą.
    • Druga nominacja powędruje do pavciosza. Gra praktycznie bez eko, ma wyczucie bfs-ów porównywalne z trampkiem, ale w odróżnieniu od niego ma czas na grę :) Gra bez wsparcia kont pomocniczych i zaczął grę nieco później niż inni gracze. Jeśli chodzi o umiejętności, w tym momencie pewnie jeden z najlepszych graczy Uriela :)


      panpiwek1234 napisał(a):

      mówienie o pavcioszu (...), że jest żyjącą legendą tego uni.

      Nikt tak o nim nie mówił, ale dobrze, że ktoś znany zaczął :P Kradnę :)

      Lwica jest boska :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez buleon ().

    • Mari napisał(a):

      Głosuje na Trampka, słyszałem o nim same dobre opinie.
      Pozdrawiam :)
      Same dobre opinie. Jedna z nich to że wiecznie siedzi na urlopie, a dlaczego to już niech sam każdy się domyśli, niestety nie moge nikogo obrazac bo zaraz zostanie to usuniete .... Tyle w temacie


      Najlepszy gracz :lool:
      GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
      -----------------------------------------------
      To juz jest koniec :)
    • ^KaMiKaZe18^ napisał(a):

      Mari napisał(a):

      Głosuje na Trampka, słyszałem o nim same dobre opinie.
      Pozdrawiam :)
      Same dobre opinie. Jedna z nich to że wiecznie siedzi na urlopie, a dlaczego to już niech sam każdy się domyśli, niestety nie moge nikogo obrazac bo zaraz zostanie to usuniete .... Tyle w temacie

      Najlepszy gracz :lool:
      Z przyczyn osobistych nie bede sie wypowiadal dlaczego siedze na urlopie - pewnie dlatego ze nie potrafie zrobic fsa ;)
      Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

      Makrela
    • ^KaMiKaZe18^ napisał(a):

      Mari napisał(a):

      Głosuje na Trampka, słyszałem o nim same dobre opinie.
      Pozdrawiam :)
      Same dobre opinie. Jedna z nich to że wiecznie siedzi na urlopie, a dlaczego to już niech sam każdy się domyśli, niestety nie moge nikogo obrazac bo zaraz zostanie to usuniete .... Tyle w temacie

      Najlepszy gracz :lool:
      Co tu pisać o tym człowieczku? Dostał po łapach na innym uni i wrócił z podkulonym ogonem .
      Kolejną rzeczą jest, iż autorka tematu/ankiety, najszlachetniejsza ze szlachetnych moderatorka Nasza najwspanialsza na Urielu, która nawet spalin na tym serwerze nie powąchała oddaje głos. Na kogo? pewnie sama nie wie. Coś tu brzydko pachnie i nie jest to deuter.
    • Ciekawe ile multikont nowo zalozonych zaglosuje na koparke
      1.kramer, 2.adolfff,3.martodalela ,4.kazia ,5.new castle, 6.edwart ,7.fox1 , 8.ultras max,9.zainteresowany.10 koks totalny.11 kochaj? kto nastepny ?
      dobrze ze te glosy nie beda sie liczyc


      koparka ale ty jestes cienki i zalosny buahah
      buehehe
      khz minusuj sobie i zakladajcie dalej konta hahah
      Ostatni_Sprawiedliwy

      Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez PlayHardGoPro ().

    • Kilka spostrzeżeń.

      1. To nie jest wybór najlepszego gracza, tylko konkurs "kto ma więcej znajomych". Tego można było się spodziewać.

      2. Żałosne są konta zakładane w ostatnich chwilach głosowania. Po co to!?

      3. Szkoda, że głosować może każdy. Prawo głosu powinni mieć tylko gracze z danego uniwersum. Ale wiem, że byłoby to trudne do zrealizowania technicznie, bo forum jest zupełnie niezależne od systemu gry...

      4. Największych emocji - związanych z Magiczną Koparką - nie byłoby, gdyby nie sarkazm abry :D . Pomyślałbym, że Ruda bezrefleksyjnie przyjęła kandydaturę Koparki, gdyby nie to, że sama oddała głos na tego gracza - a więc zrobiła to ze złośliwości. No i to, kto głosował na Koparkę (m.in. byli sojusznicy czy znajomi Piwka z u68), utwierdza mnie w przekonaniu co do słuszności "teorii spiskowych" - Koparka to Piwek :D . Ten gracz rzeczywiście był dobry. Wprawdzie poza kilkoma bfsami i licznymi farmingami wsławił się tylko organizacją top 1 acs na uni, ale samo to mogłoby wystarczyć. Niemniej, jego wizerunek całkowicie psuje to, że okłamywał sojuszników i kupował konta do złomowania (jednym z nich jest konto Magiczna Koparka, na którym, jak widać, wrócił do gry). Ciekawe, czy nagrodę w postaci rangi na forum dostanie ETL, czy panpiwek1234 :E

      Pokaż spoiler
      I tak wszyscy wiedzą, kto naprawdę był najlepszym graczem :cisza:
    • khz napisał(a):

      Dlaczego mnie nie dziwi, że to akurat na Urielu są takie cyrki z nagłymi przekierowaniami głosów, zakładaniem multi itd.?

      Oczywiście, wg @PlayHardGoPro wszystkie założone dzisiaj konta należą do mnie ;)
      Khz - Ciebie bym nigdy nie podejrzewał o takie "dziadostwo". Ile było między Naszymi sojuszami to było, walczymy dalej.
      Wybory pokazały jakim graczem jest piwek/koparka, bo do tego że to piwek mam nadzieję, nikt nie ma zastrzeżeń.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abraaa ().