Najlepszy gracz uniwersum Quaoar - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy gracz uniwersum Quaoar - wybory przedfuzyjne!




      Witajcie!
      Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Zbliżająca się fuzja zamyka pewien etap gry dla Was wszystkich, dlatego też chcemy upamiętnić osiągnięcia najlepszego w Waszej opinii gracza i nadać mu tą wyjątkową rangę. Jeżeli uważasz, że znasz osobę która na tą rangę zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś kandydata wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.
      Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



      • kandydat musi być graczem tego uniwersum
      • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (rw, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
      • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
      • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
      Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 21.10.2018r. do godz. 23:59. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.


      Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • na pewno wielu zasuguje by być tu nominowanym nawet z naszej opozycji :D

      jednak niewatpliwie na tytuł najlepszego gracza zasluguje Obibok (Arkadius),
      starcia tytanów to jedno (ma ich mnóstwo) ale akcje jakie tu robił na pewno powinny przejsc do historii ogame
      Mamy tu zaliczone chyba wszytkie mozliwe akcj jakie mozna robic od klikan, spadających moonow po róznego rodzaju kontry nawet te niemożliwe do zrobienia :D
      nie bede wklejal linków do poszczególnych akcji wystrczy wejsć w dział Top 10 starc uni Quaoar :)

      Mysle ze nie powinno zabraknać w głosowaniu tez takich graczy jak:
      Adam
      Edol
      Raven
      czy nawet Lord Sith -ostatni wytrwały opozycjonista :D
    • czar wspomnień :E
      przypomina mi się Gipek z emerytów i Reven oczywiście jako jedyni wydaje mi się że realnie walczył z nami reszta to tylko przystawki i kąski do przemielenia ;P
      trudno by wybrac najlepszego chociaż by nasza Zła Kobitka najlepsza w oraniu 0_0
      pewno będę się pucował ale swój głos oddaje na sorro tylko on mnie przebija w lenistwie :ocb: no ale jak przyjdzie co do czego bez niego dużo by akcji nie było :>
    • to i ja sie wpisze :) milo ze ktos jeszcze o mnie pamieta ale na miano najlepszego troche mi zabraklo :)
      1 glos oddam na Arkadiusa/Obibok - masa st w kazdy mozliwy sposob, niekonczacy sie worek pomyslow :) najwazniejszy argument jest taki ze wlasnie on mnie spakowal i w pewnym sensie sporo sie zmienilo.
      2 glos oddam na Zuy sen - z tego co pamietam gdyby nie on to pewnie flotki bym nie stracil wiec obserwator z niego dobry :D sporo stekow wstawial, kilka z nich zasluguje na uznanie
      sporo osob mozna wymienic ale po co? dla mnie jest tylko 2 kandydatow ktorzy wg mnie zasluguja na to miano, osobiste wspomnienia :D


    • Ło panie ale zawody:D no to zgłaszam :
      1. Lord Sith bo największa parówa na uni
      2. Bariach bonajwięcej złomów dostał i ciągle farmił jeszcze więcej i więcej i więcej...
      3. Nygus bo na niego zawsze można było liczyć i najwięcej z nim na każdym uni można było ogarnąć
      4. Obi bo z tego co pamiętam tocoś tam latał nawet :D
      5. Zuy bo z tego co również pamiętam to latał nawet trochę więcej
      6. No i głos na siebie bo też coś tam latałem :D

      oddałbym jeszcze głos na Malibu ale niewiem kto to był ;)
    • Co prawda nie gram tu od początku, ale swoje głosy oddał bym na kilku graczy których naprawdę warto docenić za całokształt:
      Przede wszystkim Zla Kobieta bo ilu to tu płakało po jej odwiedzinach.:D Wstydzić się, że nie wymieniliście tak zacnego gracza i modlić co by nie wróciła bo zadki Wam skopie :D.
      2.Obibok wiele wiele akcji, ST, pomysłów na zezłomowanie .
      3.Zly sen ciągle gra ciągle nęka wymienia ciosy z Lordzikiem
      4.Adam chłopak który być może gdyby grał dalej byłby lepszy od nauczycieli.
      5.Raven kolejny z graczy o dużej wiedzy ogamowej, pomysłowy, jeden z niewielu graczy stawiających opór B-S.

      Oczywiście wszyscy gracze posiadający wiele ST.
      LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


      PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


      Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






      Best ACS U Quaoar -147810.62%

      Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
    • Aaa to o tym mowiliscie :E
      No to jak dla mnie to pierwsze miejsce Obi i Sorro :D Obi siódmy zmysł, mózg każdej akcji :D I te jego prorocze drzemki :whistling:
      Sorro mądra głowa :P dopracował zawsze wszystko :D No i oczywiście najlepiej robił podział :ocb:
      No i do nich bym dorzucila @edol i @..Raven.. :D i drzemkowego misia Bariacha bo zawsze miał siłę się odbudować :D
    • Mój głos oddaję na obiboka
      Grałem tutaj na początku uni, ścigaliśmy się z opozycją i jak by oni nie kombinowali to zawsze byli krok za obim :)

      Widząc Gipka w moim podglądzie już wiedziałem żeby słać do niego recki bo kontra murowana i tak było :)

      Masa Steków, jak już ktoś wspomniał w różnych okolicznościach, kto z nim nie latał ten nie dowie się ile on ma pomysłów w głowie :)

      Ciągle top 1 na uni

      Chyba wystarczy :)