Najlepszy gracz uniwersum Eridanus - wybory przedfuzyjne!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najlepszy gracz uniwersum Eridanus - wybory przedfuzyjne!




      Witajcie!
      Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Zbliżająca się fuzja zamyka pewien etap gry dla Was wszystkich, dlatego też chcemy upamiętnić osiągnięcia najlepszego w Waszej opinii gracza i nadać mu tą wyjątkową rangę. Jeżeli uważasz, że znasz osobę która na tą rangę zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś kandydata wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.
      Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



      • kandydat musi być graczem tego uniwersum
      • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (rw, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
      • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
      • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
      Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 21.10.2018r. do godz. 23:59. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.


      Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2018.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Witajcie !

      Wpisując się w temacie jako pierwszy, pozwolę sobie zaprezentować swojego kandydata na najlepszego gracza uniwersum!

      Moim zdaniem bezkonkurencyjną osobą na uniwersum Eridanus jest gracz Majs ! :top1:

      Dlaczego taka decyzja ? Nie trzeba się nad tym długo zastanawiać, stworzył z konta samowystarczalne imperium :super:

      Udowadnia nam to będąc naszym TOP 1 w kilku dziedzinach :top1:
      #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
      #2 Galatea - [OFF]
      #3 Janice - [OFF]
      #4 Quasar [ON] - 24 ST
    • Witam

      ja jako drugi :D skoro już kolega zaczął to siebie też bym prosił na liste płac :) wpisać no i kolege z Sojuszu FRANK tak wiec zgłaszam jego i siebie Majs :)

      Dlaczego Franek bo posiada chyba Najwiecej top Starć na uni i jest Ambitny w dojrzeniu do celu jest na top4 w pkt i we flocie i cały czas rośnie :) :) i nie daje odpocząć ludzią od skanów swoich :)

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Majs ().

    • Witojcie wszyscy czytelnicy!

      Krotko i na temat:

      Nr 1 Majs - liczby nie klamia, absolutne top Eridanusa.

      Nr 2 Feedme - za nocne dyzury, pomocnosc i latanie na topow. :D

      Nr 3 19Dawid45 - doswiadczenie, zdolnosci wielokrotnego wyjscia obronna reka w obliczu zdjecia wszystkich moonow.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darkstar ().

    • To ja również zaproponuje Majsa
      Dlaczego?
      Bo tylko jemu udało się mnie zezłomować a każdy kto na Eridanusie leciał na mnie wie że to strata paliwa :)

      Proponuję też gracza Golcia bo to jedna z nielicznych kobiet co w to gra i daje rade

      Oraz proponuję Frank Black bo szanuje paliwo i zanim wystartuje na mnie to pisze z pytaniem czy jestem

      Pozdro dla Buntowników
    • 1: Majs ilości RW i osiągnięc nie wymienie bo nie mam tyle klawiszy w klawie. Gracz Bardzo dobry a zarazem gracz z którym można pogadać ponieważ nie patrzy na słabszych z góry.

      2: Frank Black to samo co u Pana powyżej.

      3: Darkstar za wielkie chęci do gry za pomoc w grze sojusznikom za ilość swoich RW przy swojej flocie oraz za nie poddanie się po stracie floty.


      @Darkstar dzięki za nominacje PS literówkę zrobiłeś w nicku :D
    • cerm3r napisał(a):

      haha ty ? masz byc najlepszym graczem uni eridanus
      ja prponuje pl1 badz longabe
      ktorzy grali tu na dlugo przed Toba zaorali poszli poniszczyli sie czy chodzby tego glomba terrora
      a kim ty wogole jestes majs?
      puszerem jak i koledzy i myslisz ze przezyjesz laczenie?
      Nie wiem czy wiesz ale Majs gra na swoim koncie od startu UNI od 1 pkt ;)

      Dokladnie ze mna jest taka sama sytuacja.
      #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
      #2 Galatea - [OFF]
      #3 Janice - [OFF]
      #4 Quasar [ON] - 24 ST
    • Nominacja dla Majsa za bycie numer jeden na uni. Dodatkowo to fajny gość, nawet jak zezłomuje, to pełna kultura :) Za marnowanie tyle czasu na ogame to niech chociaż jakieś wyróżnienie dostanie :P I pamiętaj, za poparcie tak jak się umawialiśmy, na jutro 100kk krychy w nieoznakowanych transporterach, po ciemnej stronie księżyca, żeby admini nie widzieli ;)
    • Siema

      Nie brałem udziału wcześniej w czymś takim, ale jeżeli dobrze rozumiem chodzi o gracza uniwersum, a takim graczem był i zostanie longaba i to jego nominuje
      kilkanaście st w ciągu godziny to był nie żaden problem dla niego, akcja która zrobił na czesterze to jedna z najlepszych opcji jakie w ogóle w tej grze miały miejsce, oczywiście czołówka serwera to
      pamieta i pamieta wiele innych akcji.

      edit.

      jezeli chodzi o kogoś kto ma najwiecej pkt to sorry, źle zrozumiałem konkurs

      1. longaba
      2. Darth Satanael
      3. majs
      Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
      Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

      TOP 1 Solo X1 PL
      TOP 2 Solo X1 PL

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez JOZEF ze STALI ().

    • O_O OU :popcorn:
      Moje kandydatury....
      1. krzychu87 ,Za skrupulatność i trzymanie nas w ryzach choć nie sam ;} w sojuszu taki nasz Herszt :thumbsup:
      2. majs czemu ,ah za częste rw wydajność w flocie i nocne konwersacje słowne w interakcjach na czacie -_- :thumbsup: :thumbup: 8-)
      3.PSYCHO DAD a dlatego iż to tez mój ewent 10 lecia w obrazkach :popcorn: :rolleyes: :thumbsup: :thumbup: O_O ,tyle wytrzymać ]:-D
    • dla mnie n 1 to longaba. Rozwalal wszystko co bylo do rozwalenia ale... niestety na urlopie. Na pudle staneli by rowniez Majs i Frank black egzekwo :) na 3 miejsu postawilbym Darkstar za wytrwalosc :)
      Pradawny Eridanus - ON
      Pradawny Deimos - OFF
      i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
    • 1 Terror
      Niesamowita wiedza na temat samej gry, potrafil przejac cala strone w starciach tytanow pod swoim sztandarem nigdy mu tego nie przyznalem ale jako jedynego gracza na eri troche sie cykalem, choc nie udalo mu sie mnie trafic.

      2 Majs
      Byl najlepszym ekonomem, teraz jak widac potrafi byc najlepszym flotowcem, kompletny gracz z olejem w glowie nigdy sie go nie obawialem a to jednak on zakonczyl moja kariere na eridanusie wydaje mi sie ze wielu moze go nie doceniac poki nie zagra z nim na jednym universum
      3 Kaczminator
      Tak dam na siebie bym mial chociaz jeden glosik hehe choc wiadomo ze nie zasluguje na to miano ale milo byc obok takich osobowosci nawet wymienionych przez siebie haha :E
      Pozdro
      Top Złomowań.

      34ST (27.579%) Solo
      19ST (57.301%) Acs
      Łącznie 53 ST (84.881%)
    • Nie bede sie rozczulal nad nad starymi dziejami, tylko nad tymi w którch aktywnie gram po przekroczeniu pierwszych 10kk pkt.

      1. Skondynsyn, szkoda ze nie masz wystarczajaco czasu, zeby pograc regularnie. Moze dasz rade po fuzji.
      2. Gonzo - mega propsy za styl w jakim pozegnales sie z flota i nie dales sie zlapac orzeszka to szacun
      3. Darkstar - a masz za to, ze regularnie cisniesz z flota :D
    • Gram tu prawie od początku i jak dla mnie to:
      1.MAJS - za niezłe wyniki które tu osiągnął, ciśnij tak dalej a wbijesz się w niedługim czasie na top 1 na Q :D
      2.TERROR - pamiętam jak nie można było fs-ka zostawić na nawet 10 minut przysłowiowego pójścia do kibla :)
      3.LONGABA ( choć jakby grał to pewnie były top 1 )
    • Na eri zbyt wielu nie zostalo
      Na samym poczatku mojej przygody był gracz o ktorym nasluchalam sie od samego SCS jak i widzialam co potrafil zrobic ;) ale jego nominowac nie moge ;)
      1. @Frank_Black jeden z lepszych jak i porzadniejszych graczy.
      2. @Majs jako ze tylko Tobie udalo sie mnie ustrzelic mysle ze zasluzyles :D a tak powaznie to tez swoje pokazales ale.. zobaczymy co bedzie od jutra :D
      3. @tatomija Ciebie nie trzeba opisywac :)
      DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT