w0jci3ch [KREDKI] vs. Pit30 [DELETE] ~2880,55%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • w0jci3ch [KREDKI] vs. Pit30 [DELETE] ~2880,55%

    Dziś w nocy odwiedziłem Pit30, lecz niestety złomu nie zebrałem :( zwróciłem się z prośbą o pożyczenie kilku recków bo sam tyle nie miałem do "Wujka Adama" ale gość jest tak pazerny że zarąbał cały złom (zobaczył tyle złomu to mu tak się oczy pewnie otworzyły jak dziecku do cukierka) ....
    Nie umie grać fer.... to niech się pompuje....
    Pozdrawiam


    On 06-10-2018 --:--:--, the following fleets met in battle:


    Attacker w0jci3ch [KREDKI]
    ________________________________________________

    Light Fighter 36.304
    Battleship 3.726
    Battlecruiser 1.290
    Cruiser 7.824
    Espionage Probe 20
    _________________________________________

    Defender Pit30 [DELETE]
    ________________________________________________

    Small Cargo 1.800
    Large Cargo 940
    Light Fighter 1.604
    Heavy Fighter 1
    Cruiser 1.131
    Battleship 2.711
    Colony Ship 1
    Recycler 4.121
    Espionage Probe 43
    Battlecruiser 902
    Small Shield Dome 1
    _________________________________________


    After the battle ...

    Attacker w0jci3ch [KREDKI]
    ________________________________________________

    Light Fighter 24.466 ( -11.838 )
    Battleship 3.722 ( -4 )
    Battlecruiser 1.290 ( -0 )
    Cruiser 7.207 ( -617 )
    Espionage Probe 15 ( -5 )
    _________________________________________

    Defender Pit30 [DELETE]
    ________________________________________________

    Destroyed!
    _________________________________________


    The attacker has won the battle!
    The attacker captured:
    4.513.133 Metal, 4.513.133 Crystal and 4.513.134 Deuterium

    The attacker lost a total of 65.490.000 units.
    The defender lost a total of 371.316.000 units.
    At these space coordinates now float 192.490.900 metal and 95.564.700 crystal.
    The attacker captured a total of 13.539.400 units.

    The chance for a moon to be created from the debris was 20%.
    The attacker(s) captured the debris.



    Summary of profit/losses:



    Summary attackers(s)

    Metal: 148.970.033
    Crystal: 83.855.833
    Deuterium: 3.279.134
    The attacker(s) made a profit of 236.105.000 units.


    Summary defender(s)

    Metal: -231.476.133
    Crystal: -124.822.133
    Deuterium: -28.557.134
    The defender(s) lost a total of 384.855.400 units.



    Powered by OGotcha CR Converter 4.1.7
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
  • To i ja coś dopisze do listy życzeń

    W dniu wczorajszym mieliśmy faze na rymowanki powstało coś takiego


    • Pinkie Pie 05.10.2018 20:16:53 Ps na jim jam lecą MLP - odcinek z Rainbow i złamanym skrzydełkiem :P
    • Wujek Adam 05.10.2018 20:18:00 a na redtube leca fajne panienki
    • Pinkie Pie 05.10.2018 20:24:21 fajna t zaraz z pracy wraca :P
    • Aligator 05.10.2018 20:30:36 Wujek co na to twoja żona, jakie redtuby??
    • Aligator 05.10.2018 20:30:49 podkabluję
    • Pinkie Pie 05.10.2018 20:31:42 za co kocham ow

      Oda do owiec

      och moje kochane owieczki
      jesteście jak z (ciach!)
      wasze futerka takie ładniutkie
      Poleżeć by się chciało bo pewnie cieplutkie

      Już za młodu o was życzliwie myślałem
      przy kilku z was ostro (ciach!)
      Nie jedna mi nieźle rozpalała oko
      aż dziwny ucisk odczuwałem w kroku

      I tak dni mijały, miesiące i lata
      Nie jedna mi w nocy przed oczami lata
      a żonę (ciach!) śnie o waszej mocy
      jak ściskałyście f.....y tej czarownej nocy



    W odpowiedzi się zaczeło wiele rymowanek w tym wujek porymował o locie na jedną flotę
    • Wujek Adam 05.10.2018 20:41:49 lece lemami na łowy na pastucha
      obym go dziś trafił obym go (ciach!)
    • Aligator 05.10.2018 20:42:49 Stróżój nam Wujku zawsze i wszędzie :D
    • Wujek Adam 05.10.2018 20:43:15 mam nadzieje ze ja wielki tego świata prz....... mu ksieżyc
      flote mu przełatam


    Wujek Adam 05.10.2018 20:44:59
    no to w (ciach!) sie zalogował po 10 minutach
    a (ciach!) zaszczypało



    Reasumując powyższe oraz fakt że mowa tu była o wymienionym wyżej obrońcy, można wywnioskować że nie ty jeden leciałeś na ten cel - więc nie płacz bo pismo o reckach dałeś mu po starcie już jego floty i recków.
    Twoje Pw tylko pomogło mu wybadać że aktywki były robione przez kogoś kto miał podobny zamysł

    Nadmienić należy że średnio co 2 dni Wujas pisał na Pw sojuszowym o tym że ktoś mu złom podebrał z jego starcia - nie płakał na forum nie wyzywał złodziei od takich i owkich - czego niestety o Tobie nie można powiedzieć. Przyjął te kradzieże z godnością choć kilak razy chciał porzucić konto bo miał dosyć złodziei złomu.

    Podsumowując powyższy złom zebrany przez wspomnianego mojego sojusznika jest ułamkiem - może z 1/10 tego co do tej pory stracił poprzez kradzieże innych graczy dokonane na jego złomie.


    Starcia gratuluje a co do podebrania złomu - proponuje zgłosić zgłosić się po niego do osób które do tej pory podebrały złom naszego wujaszka - Wujek w swej szczodrości zdecydował sięna zcedowanie na Ciebie całego złomu który mu zabrano - więc możesz upominać się ok 2 - 3 miliardw od wcześniejszych podbieraczy - Wujek nie będzie sobie rościł więcej do nich praw - Polecam drogę sądową


    Moderator mntek:
    Upominam za liczne pseudocenzury
  • jakieś kompleksy ?

    nie adwokat tylko poprawne opisanie sytuacji a nei kolejne kłamstwa jak to co wyżej czytamy

    widziałem czas wylotu dolotu rcków - znam czas jaki leciały i skrin wiadomości jaką dałeś wujkowi - jasno widać że recki poszły przed Twoim pw

    Zwyczajnie zauważyłeś że ktoś skanował cel domyśliłeś się kto to taki i chciałeś jelenia znaleźć licząc na to ze albo ci złom odda albo zawróci swoje - nie wyszło

    Wiedząc co wiem - i czytając to co piszesz w początku ST - widze z kim mam nieprzyjemność - dlatego nie będę Cię obrażał - natura zrobiła to za mnie.
  • Haha, dawno się tam nie ubawiłem czytając jakieś ST :D
    Ktoś mi zajumał złom, bo blef się nie udał? Przedstawię nieprawdziwą wersję wydarzeń, zrobię z siebie ofiarę pseudo-oszustwa i kogoś oczernię, co tam, na pewno nikt się nie zorientuje! Dobra taktyka, oby tak dalej. Szkoda tylko, że tym razem szambo wypłynęło :evil:

    Obrońcy odbudowy.
  • Jak by gość był fair play to by zostawił złom i resztę zebrał ale jak gość jest pompowanym .... który liczy aby być tylko w top to niech mu ten złom w gardle stanie.
    nie umie sam zezłomować...
    myślisz dlaczego wcześniej mu się nie udało....
    a ściemnia że sam leciał!!! na aktywnego gościa??? żenada..... skoro by leciał wtedy co mu pisałem ok 10-15 min przed moim wlotem to złom by zebrał ok 15-20 min po moim wlocie a nie ok 40-50 minut skoro ma recki na dopalaczu

    rozumiem aby złom zebrał po cichu.... ale poprosiłem go o recki!!! i wiedział gdzie co i jak!!! i wiedział że moje recki są dużo później!!! cwaniak bo wie że jest mocniejszy.... więc mi tu nie buracz jeden z drugim.

    nie umie sam to niech mu ten złom w gardle stanie....
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez w0jci3ch ().

  • ktoś tu ma kompleksy ;/

    on zebrał jemu zabrali kogo to interesuje. Taka gra nie pasuje to nie graj mi złom ukradł kolo i nie płacze.
    Wujek na mnie kilka razy leciał cudem się logłem - ty na mnie poleciałeś ze 4 razy - 1 raz zbiłem kilka baniek 2 razy zawróciłeś ostatni raz dostałeś (ciach!) bo obserwować moonów nie umiesz.

    Kolo pogódź się z faktem że dałeś D....y - masz coś do innych to ich złomuj.

    Moderator mntek:
    Upominam za pseudocenzurę
  • nie znasz tematu rozmów...
    gościowi z topki zaświeciły się oczy na złom i wyrąbał mnie.... gdyby nie wiedział ode mnie na priv to by nie wiadomo czy coś zebrał.
    Kulturalnie zapytałem czy pożyczy recki, on odpisał a gdzie? napisałem blisko z adresem a wiedział że ma pod nosem do (ciach!) bo wie że jest w czołówce i nic nu nie zrobie a dałem mu znać kiedy moje recki.

    Moderator mntek:
    Upominam za pseudocenzurę
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
  • Hahahahah. :lool:
    Najchętniej zostawił bym to w takiej postaci ale zaraz ktoś to usunie.
    Taka gra. Kradzieże złomu to jeden z jej elementów. Chcesz zbierać? Albo dawaj synchro, albo turbo rece. Dlatego ja nie latam w ogóle póki co. I nawet floty nie stawiam. Odkąd pojawiły się turbo recki. Najpierw podratsuje swoje. Później coś poskanuje.
  • Yoda_PL napisał(a):

    zwróciłem się z prośbą o pożyczenie kilku recków bo sam tyle nie miałem do "Wujka Adama"

    To Wujek śmiga turbo reckami i nadal mu złom kradną?? O_O O_O O_O O_O Niepojęte wręcz. :quasi: Dobra, pal licho Wujka (bez obrazy). Agresorowi ktoś buchnął złom i odrazu płacz. To jak nie masz wystarczającej ilości recków, to po co leciałeś, z chęci pokazania ST na forum, na stojącej flocie? :E To pokazałeś. Całkiem ładny minus. Kradzież złomu to nie wstyd, tylko spryt, ta gra kładzie nacisk na przechytrzenie oponentów jeśli tego nie zczaiłeś. Powiem więcej, sam byś gościu to zrobił dla 200kk surki i gdzieś byś miał czyje to i to co kto na to powie. I nie mów, że ktoś się pompuje anty, bo napewno sam nie raz się doładowywałeś za 200 plnów lub więcej by kopalenkę lub stateczek postawić. :quasi: Tak robi każdy i nie ma co o tym dalej dyskutować.
  • co za noob :(

    a myślałem że gry logiczno-strategiczne poprawiają funkcjonowanie mózgu - myliłem się



    D.O.B.E.R.M.A.N napisał(a):

    Yoda_PL napisał(a):

    zwróciłem się z prośbą o pożyczenie kilku recków bo sam tyle nie miałem do "Wujka Adama"
    To Wujek śmiga turbo reckami i nadal mu złom kradną?? O_O O_O O_O O_O Niepojęte wręcz. :quasi: Dobra, pal licho Wujka (bez obrazy). Agresorowi ktoś buchnął złom i odrazu płacz. To jak nie masz wystarczającej ilości recków, to po co leciałeś, z chęci pokazania ST na forum, na stojącej flocie? :E To pokazałeś. Całkiem ładny minus. Kradzież złomu to nie wstyd, tylko spryt, ta gra kładzie nacisk na przechytrzenie oponentów jeśli tego nie zczaiłeś. Powiem więcej, sam byś gościu to zrobił dla 200kk surki i gdzieś byś miał czyje to i to co kto na to powie. I nie mów, że ktoś się pompuje anty, bo napewno sam nie raz się doładowywałeś za 200 plnów lub więcej by kopalenkę lub stateczek postawić. :quasi: Tak robi każdy i nie ma co o tym dalej dyskutować.
    ogólnie ok ale chyba nei czytałeś ze zrozumieniem - Wujek śmiga turbo reckami bo mu złom kradli -

    zasada -

    przyczyna - skutek

    kradzież - to przyczyna
    turbo recki - to skutek

    jaśniej żeby nei było pomyłek - - byłą przyczyna w postacie kradzieży - powstał skutek w postaci turbo recków - od momentu "skutku" nie ma już elementu - "przyczyna" :P


    dzieciom mówimy dobranoc - graczom miłej gry
  • Zrobil sobie turborecki na tym etapie gry to moze sobie je slac gdzie mu sie tylko podoba, wiec nie rozumiem placzu poszkodowanego. Na tym ta gra polega. Turborecki to bardzo dobra inwestycja na tym etapie gry. Moim zdaniem w czasach telefonow i antyreckow, nie ma wogole sensu latanie bez turboreckow na tak wolnym uni jak cosmos.
    Graty stka, zainwestuj w turborecki to sie nastepnym razem wyzbierasz.