TOP 1 SOLO - Terror [RLR] vs. Widmo_idzie_z_przodu [BOSS] ~ 306179.52%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 SOLO - Terror [RLR] vs. Widmo_idzie_z_przodu [BOSS] ~ 306179.52%

    Witam wszystkich :thumbup:

    Starcie dedykuję Longabie, jak widzisz ziom nauka nie poszla w las :E

    Pozdrawiam znajomych z Eridanusa i Zibala, oraz garstkę wiernych fanów.



    Krótki opis starcia : Flota stała bez aktywności, co nie było niczym dziwnym poza tym, że po 3 Widmo nie zalogował się. W sumie to byłem przekonany, że po raz kolejny marnuje paliwo.
    Widmo - należy Ci się wielki szacunek za zachowanie po starciu - zostawienie złomu z gratulacjami było dla mnie mega zaskoczeniem,
    z tego co zrozumiałem, to koniec przygody z Zibalem szkoda.. Powodzenia







    Dnia 06-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 63.244
    Pancernik 283.650
    Krążownik 246.564
    Mały transporter 117.060
    Lekki myśliwiec 2.078.711

    _________________________________________

    Obrońca Widmo_idzie_z_przodu [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 306.396
    Duży transporter 38.240
    Lekki myśliwiec 1.179.344
    Ciężki myśliwiec 4.264
    Krążownik 106.103
    Okręt wojenny 172.568
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 208.156
    Sonda szpiegowska 502.563
    Bombowiec 12
    Niszczyciel 4
    Gwiazda Śmierci 24
    Pancernik 101.622

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Terror [RLR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 61.981 ( -1.263 )
    Pancernik 281.875 ( -1.775 )
    Krążownik 187.218 ( -59.346 )
    Mały transporter 38.785 ( -78.275 )
    Lekki myśliwiec 692.334 ( -1.386.377 )

    _________________________________________

    Obrońca Widmo_idzie_z_przodu [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -306.396 )
    Duży transporter 0 ( -38.240 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -1.179.344 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -4.264 )
    Krążownik 0 ( -106.103 )
    Okręt wojenny 0 ( -172.568 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -6 )
    Recykler 0 ( -208.156 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -502.563 )
    Bombowiec 0 ( -12 )
    Niszczyciel 0 ( -4 )
    Gwiazda Śmierci 24 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -101.622 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 7.806.297.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 7.820.922.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 32.764.608.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 33.004.608.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 20.029.819.200 metalu i 10.588.132.800 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 101.616.000 metalu i 81.480.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    5.666.550.000 Metalu i 5.666.550.000 Kryształu
    831.680.000 Metalu i 831.680.000 Kryształu
    7.162.592.800 Metalu i 4.170.507.200 Kryształu
    3.891.764.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    17.552.586.800 Metalu i 10.668.737.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 11.932.880.800
    Kryształ: 8.614.593.200
    Deuter: -128.878.480
    agresor zyskał łącznie 20.418.595.520 jednostek.
    Agresor zdobył 2.396.047 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -19.544.588.000
    Kryształ: -11.282.872.000
    Deuter: -2.195.341.520
    obrońca stracił łącznie 33.022.801.520 jednostek.
    Obrońca zyskał 774.068 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    Pokaż spoiler
    straciłem kawałem złomu, ale odbiorę Luci


    edit, starcie chyba jest również TOP 1 Polska speed X1, pozdro

    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • Terror, wielkie gratulacje dla Ciebie!! Uni bez Ciebie nie byloby w zyciu takie wciagajace i takie inspirujace do dalszego klikania i ciagniecia tej gry w tak dlugi, prawie nieskonczony czas. Mimo naszych slownych przepychanek (bo bez nich by prawdziwego boju czy wojny miedzy nami na cyferki nie bylo), zawsze gdzies tam respekt do Ciebie istnial i wiedza, ze faktycznie to no1 naszego uni sie absolutnie Tobie nalezy, co potwierdza twoja niezlomnosc, upor i wiara w to ze napewno kiedys wyjdzie.

    Wyszlo, faktem jest ze ze dwa trzy razy mi sie zdarzylo zasnac "na klawiaturze" co i tym razem mialo znow miejsce :D . Ekipa - najlepsza na tym uni (BOSS) zawsze tak mocno i umiejetnie potrafila zmotywowac do ponownego dzialania :) . Napewno i tym razem dalej bym sie z Wami Panowie i Pani bawil w te cyferki tutaj, ale juz uni naprawde obumiera i malo jest takich osob, co to slabo sie pilnuja lub glupie fsy robia, to tez trzeba chyba poczekac na nowe uni (jak jeszcze dalej bede czul pociag, a narazie ciagle jest ten niedosyt i malo i malo).
    Powodzenia dla wszystkich i gratulacje dla agresora - obaj tak naprawde wiedzielismy ze to tylko kwestia czasu byla, a po co az tak przeciagac niech ten czas bedzie wkoncu tu i teraz. Brawo!
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez fafik666 ().

  • :thumbsup: :thumbup: Terror teraz oficjalnie na forum ;} Super % ,top, i panie przetapiaj aż do czerwoności piece w ruch O_O niech krasnoludy walczą w stoczniach i wyśpij się :popcorn: i jeszcze raz super wlocik .GRET,GRETY,GRETY :thumbsup: :thumbup: :saint: =O :D ;}
    Obrońcy szo....... i powrotu do gry.
    A tak dla równowagi dla byłych nie umarłem jestem i zawsze będę :popcorn:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PSYCHO DAD ().

  • Gratulacje muszą być bo i % kosmiczny i to na kim zrobiony. Każdemu się zdarza wyłapać złoma. Szkoda, że w taki sposób się żegnasz Rafał z tym uni no ale tak wyszło.
    Teror niech ci złom służy, stocznia chwile popracuje na kolejne stateczki zapewne.
    SZP i oczekiwanie na nowe uni gdzie się napewno spotkamy.

    p o z d r o
    Nie wazne co ma byc, nie wazne co sie stanie, zostaniesz moja farma, dostaniesz zlomowanie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WhiteTajger ().

  • "straciłem kawałem złomu, ale odbiorę Luci"

    chyba straciłem resztkę godności miało być xD ahh ta autokorekta Ale po takim zastrzyku będziesz mógł skończyć teatrzyk i oficjalnie polować na edola bo przecież każdy twój kompan zostaje zjedzony gdy go nie potrzebujesz tak jak było z Quen tfuuu z QuenMEN'em :saint:

    % kozacki nie ma to tamto sporo pracy i wysiłku było włożone na zbudowanie tego konta także "szap oba" dla Widmowego i może w końcu faktycznie jak będziesz miał 1kk pancy to zaczniesz latać na moje 10k bez lotu do apteki po stoperan ]:-D

    Ale ułatwię zadanie jak wszyscy z sojuszu skończą to sam skasuję konto :popcorn:

    Przetopu, Doku, do zobaczenia w galaktyce O_O
  • Nie można obejść tego postu na forum obojętnie i wydaje mi się, że każdy kto grał lub jeszcze gra na tym uni powinien się wpisać...
    Doszło do starcia dwóch potężnych flot i szczerze mówiąc w ogóle nie dopuszczałem do siebie myśli, że kiedykolwiek zobaczę starcie tych dwóch Panów.
    Nie ukrywam faktu, iż cieszy mnie ten wynik jako, że Widmo trochę polatał po mnie i po znajomych więc będzie można złapać teraz trochę oddechu :thumbup:
    Agresorowi gratuluję ( nie przepij wszystkiego :P ) a obrońcy, jeśli jednak postanowi tutaj pograć, szybkiego powstania na nogi bo koniec końców to tylko gra :}
  • No więc wieloryb połknął rekina... Powodzenia Widmo w realu, to była prawdziwa przyjemność z Tobą poklikać! Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy, może wrócisz do nas tu, lub gdzieś na innym uni nasze drogi się zbiegną... Agresorowi wielkie graty! % robi wrażenie! no i top1solo ogame.pl fiu fiu.
  • No rozmiar starcia powala... mysle ze dlugo czasu minie zanim ktos wykreci lepszy %
    Szacun Terror za wytrwalosc' no a Widmo... szkoda, konto jest dalej wysoko i mysle ze odbudowa bylaby blyskawiczna.
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • hoho , człowiek na chwile wyjedzie a tu takie rzeczy, grubo zahuczało,
    graty Terrorowi % i zysk kosmos , pozamiatane że niema co zbierać,
    a Widmowy szkoda, że kończysz , jak zawsze gdy dobrzy i sympatyczni gracze odchodzą, więc pewnie dozobaczenia na innym uni ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez edol ().

  • Odkąd powróciłem w czerwcu do Ogame po 8 latach śledzę Twoje poczynania Terror, pomiędzy tymi napinaczami Ty po prostu latasz i robisz swoje zaskakując wciąż lepszymi raportami i za to pełen szacunek i uznanko dla Ciebie, nic tylko czekam jak trafi te moje nędzne kilka statków w Twoje recki, co będę mógł uznać za zaszczyt ;). Tymczasem wracam do zabawy i klikam dalej, czekając na okrągły MILION PANCÓW na Zibalu.

    Pozdrawiam.
  • Gratulacje dla obu Tytanów. Dla Terrora, za podjęcie ryzyka, bo zapewne wiedział, że to będzie remis. Dla Widmo, floty, która wytrzymała taki atak. Oczywiście PZ niewyobrażalny i licząc moją skromną miarą, nigdy nieosiągalny, stąd tym bardziej gratulacje dla obu Panów wielomiesięcznej gry na zrobienie takiego starcia. Terrorowi raz jeszcze gratulacje i zdobycia kolejnej fortuny, Widmie z serca SzO, bo wielcy na tym uni są potrzebni. Sądzę, że przy takim koncie szkoda grać do złoma i koniec. W każdym razie, Panowie, jesteście wielcy.
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)