16-lecie OGame - Universum Eventowe - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ja z lebara.nl mam za free na europe, ale znam tylko ang i holenderski ALE numery stacjonarne i maiale inne niz support nie ku temu sluza, wiec idac dalej jezeli suport olal i nie rozeslal 2 oficjalnych (nazwijmy je tak) mailow do zwyciezcow to ma to przyzwolenie od GF (ale w to watpie) poniewaz graczy na wszystkich platformach maja ponad 42 miliony, sprawdzilem to wyszukiwarka powiazanych domen ( wiec genereuje przychod) dalej idac im nie na reke, bo ja osobiscie nie wydalbym juz ani euraska a generuje im kwartalnie dochow wiekszy niz najnizsza u nas w kraju ( nie na ogame).
    • te 0 700 to raczej u nas w kraju kasuje krocie .. hehh ale nie dzwon bo to nic nie da .. oni nawet nie beda wiiedzieli o czym do nich mowisz ....
      dajmy jeszcze jeden dzien na te maile a potem mam nadzieje ze @Art który umie ogarnac kazdy problem popchnie sprawe do przodu i dopilnuje by choc badania i kupony na anty od rasy niemieckiej :) jakos do nas trafiły...

      a tym czasem "cieszcie sie nagrodami " i " do zobaczenia w kosmosie "
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • R1 RN22 napisał(a):

      czytalem ostatnio ze ktos tam gral w poprzednich latach i byl wygrany a nic nie dostal. jest gdzies to gosc napisal, wujo google znajdzie to
      ira aka pl1 miał 2 miejsce w jakims konkursie ogejmowym
      za drugie miejsce był fon apple iPhone za jakies 2-3 kloce - niestety nagrody jak niy ma tak niy ma :E
      to sa fakekonkursy dlatego tez nie warto brac w nich udzialu bo tylko marnujecie czas i energie .

      edit: no chyba ze cos sie zmieniło :E
      moze zarobili na wasze "nagrody"
      Pozdrawiam
      BRUNCIA IS MAJ NEJM



      :fa: uni Quantum :fa:
      <: sojusz Zły Sen & IRA <:
    • rozmawialem z kims, nie osobiscie a dalem zadzwonic znajomemu holendrowi... stad ta cisza od kilku godzin ( wiedzielismy juz wszyscy tyle, ze oni sie tym nie zajmuja bo kazdy team ma swoj projekt blabla) na tel tego zalatwic sie nie da, ALEEEE i tu uwaga uszy do gory, bo wiem gdzie i jak zlozyc pisemnie ( w dwoch jezykach(nl+de) a juz jesli dotre do top1,2,4,5 i mam nadzieje reszty z Was az po TOP 20 wlacznie wyloze na przygotowanie ewentualnego pisma od layera *tylko jesli sie okaze, ze nie wystarczylo potrzsnac korona !:) Na poczatku przyszlego tygodnia mija termin na dostarczenie nagrod chyba co nie? ten regulamin prowadzacy do innego jest dluuugi..... ale przerobie go pozniej , po czym wspomniane pismo (ja i na moj koszt, ponadto CHCE dolaczyc kazdego wymienionego i dotknietego incydentem ze zwycieskiego top 20 osob do pisma, w formie doreczenia za potwierdzeniem odbioru !! oczywiscie wraz z opisem co mialo miejsce). Oficjalnie podano do wiadomosci przebieg eventu po jego zakonczeniu co w swietle prawa zobowiazuje (wiem co mowie, kazdemu zainteresowanemu moge w prywatnej wiadomosci podac miejsce by pokazac wam, czym my zajmujemy sie online w nl ;) , wspomniany holender, generuje kapital w podobny sposob, bez porownania mniejszy w zupelnie innej branzy gier online ale on za strone dal 150 000e wraz z prawami do niej,silnika itp po pokazaniu mu tej stwierdzil ze milion na to mogloby byc malo ^^ ale pow ze moze nie wygramy nawet z papuga, ale z wami wszystkimi to juz powazny przekret w wietle prawa (alekolejne aleon nie ma ochoty i czasu czytac regulaminow,ale ponoc w nich moze byc cos co daje GF mozliwosc wyje* nas legalnie ;)

      Ps: moim odczuciu to polska STRONA SUPPORTU albo powiazane osoby z mozliwosciami ma ochote lub za zadanie?! zagarnecia wszystkiego i rozdania wedle wlasnego uznania niestety. (lub tu uwaga zwrocil mi na to uwage znajomy wykazania sie oszczednodciami przed swoimi zwierzchikami. Ponadto otrzymalem kilka wiadomosci na en forum i wyglada na to, ze to tylko w pl ma miejsce ten nie przychodzacy mail.
      Mnie nasz suport od rana w gole nie odpisal jeszcze, tylko tutaj wchodza innymi nickami nas zniechecac do podjecia proby walki o swoje od kilku dni ! KTO JEST ZRE MNA JESLI BEDZIE TRZEBA? bo mojego zgloszenia z czasu eventu po dzis dzien nie rozpatrzono, a wlasnie ten nick tutaj zniechecal powyzej do podjecia prob. (soooo weird chyba bylo ich nawet dwoch lub trzech)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jEczMniej ().

    • ale cios napisał(a):

      no ja poczekam jesli art mnie zapewnil moje nagrody maja byc to pewnie beda ale one sa wirtualne ... wiec problem jest w nagrodach rzeczowych a regulamin jest tak napisany ze nagrody nie musza dojsc i tego w tej edycji bym dopilnowal na waszym miejscu
      jeden z zaklinaczy wlasnie przemowil i wyglada to tak, ze mam racje sami pomyslcie cyz tak to nie wyglada? " nie chciejcie od pana swego nic materialnego!! bo wirtualne ma za free" , dziekuje

      ktory jeszcze przyjdzie sie wypowiedziec? nie wskoczyles w top3 i lipa brecza co nie? nad glowa.. i susza zebyscie cos zrobili ^^ klawisze 200e. sluchawki 150e, myszka 100e - teraz uwaga czaruje kukryk, wyskocza jeszcze dwaj lub moze nie


      arta nie znam le Ty jestes przykladem objawienia trojcy sw, jak dla mnie to on moze nawet stacjonarnie siedziec u nich w biurze, tak maja tam multi kulti, zaden z Was nie wykazuje checi opowiedzenia sie po wlasciwej stronie.
    • no teraz to juz nie wiem czy masz problem do mnie czy gdzie?... do top 3 sie nie wbilem bo nie spodziewalem sie ze tak latwo bedzie a anty zaladowalem po tygodniu trwania evetu .. w nagrody rzeczowe nigdy nie wierzyłem to i parcia nie mialem ... celowalem w top 6 by miec astro a ze ustrzelilem duzo w ostatniej dobie i 4 miejsce przyszlo ..

      proton nie powie ci nic bo koles z rumuni byl i rozmawialismy z nim przez trnaslatora wiec jest was 2oje w boju o nagrody ...
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ale cios antynazista ().

    • Uprzejmie prosiłbym bez snucia teorii spiskowych o "zagarnianiu nagród dla siebie".
      Jak tylko otrzymam kupony, będę się z Wami kontaktował (albo zrobi to moja koleżanka). Nikomu nagrody nie przepadną, proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości.

      Mało prawdopodobne, że uda się je przekazać w piątek, najpewniej w przyszłym tygodniu. Będę informował.
    • ale cios napisał(a):

      no teraz to juz nie wiem czy masz problem do mnie czy gdzie?... do top 3 sie nie wbilem bo nie spodziewalem sie ze tak latwo bedzie a anty zaladowalem po tygodniu trwania evetu .. w nagrody rzeczowe nigdy nie wierzyłem to i parcia nie mialem ... celowalem w top 6 by miec astro a ze ustrzelilem duzo w ostatniej dobie i 4 miejsce przyszlo ..

      proton nie powie ci nic bo koles z rumuni byl i rozmawialismy z nim przez trnaslatora wiec jest was 2oje w boju o nagrody ...
      ja w top 1 i sie zawiodlem, rzeklbym przecenilem swoje mozliwosci bez podjecia czynnej wpolpracy to do teraz bym zbieral zapalki juz tylko po ukladach , ale mniejsza w to bo sna pocieszenie wywlaszczylem sobie sluchawki zeby niezadowolenie w glowie zamknac.. nie bez powodu czujesz sie powiazany, ale okej dajmy na looz, i poczekajmy jak radzi Art....?

      Jedyny problem jaki ja tu wlasnie po jego wypowiedzi widze to, ze oni juz podjeli decyzje ze wpadaja tylko kupony i stara się kolejna osoba odwrocic kota ogonem... na pl pozostale dwie nagrody zostaja u nich za 1 i 3 ^^ ( powie mi zaraz ze nie mam racji, ale nie widze go tu zainteresowanego odbiorem nagrody wartej 200e co nie tik tak ?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jEczMniej ().

    • Art napisał(a):

      Uprzejmie prosiłbym bez snucia teorii spiskowych o "zagarnianiu nagród dla siebie".
      Jak tylko otrzymam kupony, będę się z Wami kontaktował (albo zrobi to moja koleżanka). Nikomu nagrody nie przepadną, proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości.

      Mało prawdopodobne, że uda się je przekazać w piątek, najpewniej w przyszłym tygodniu. Będę informował.
      art jesli chodzi o nas ja tylko napisalam jaka sytuacje mielismy MY i to w sumie wszystko
      do dzis jak nagrody nie ma tak nie ma
      BRUNCIA IS MAJ NEJM



      :fa: uni Quantum :fa:
      <: sojusz Zły Sen & IRA <:
    • po prostu tu widać jakie Niemcy mają podejście do Polski i Polaków i za kogo nas uważają. dla nich dalej jesteśmy tylko tanią siłą roboczą i Untermenschen.

      widać to szczególnie w mniejszych i średnich firmach lub filiach w Polsce których właścicielem jest Niemiec.

      o traktowaniu Polaków w Niemczech nie bede się wypowiadał bo sam tego nie doświadczyłem ale historie docierały różne...

      nie mniej jednak GF uważałem za firmę w której coś takiego jest mało prawdopodobne a jednak się stało.
      emerytura podejście trzecie :E
    • Whisky napisał(a):

      Art napisał(a):

      Uprzejmie prosiłbym bez snucia teorii spiskowych o "zagarnianiu nagród dla siebie".
      Jak tylko otrzymam kupony, będę się z Wami kontaktował (albo zrobi to moja koleżanka). Nikomu nagrody nie przepadną, proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości.

      Mało prawdopodobne, że uda się je przekazać w piątek, najpewniej w przyszłym tygodniu. Będę informował.
      art jesli chodzi o nas ja tylko napisalam jaka sytuacje mielismy MY i to w sumie wszystkodo dzis jak nagrody nie ma tak nie ma
      przegrales zycie czy tylko malo ogarniasz i wszystko bierzesz na klate? skoro go to nagrody nie ma prawa, normalka tak jak tiki taki przyszedles zaklinac^^ bo on nawet na moj koszt nie ma ochoty wlaczyc o swoje! , kazdy czlowiek potrafilby sobie poradzic, ale Tobie w postaci mechanizmu obronnego pozostal tylko placz ;D 3000zl tak?? wiesz jaka jest kwota wolna od konsewkwencji z zakresu kodeksu karnego? zarowno w pl jak i w de? Gdybys byl zamozny, to bys sobie nawet nie odpuscil, chociazby dla zasady zainwestowal w papuge ^^ jak tak czytam i widze co zostalo w kraju to wcale sie nie dziwie, ze tam coraz gorzej sie robi^^