16-lecie OGame - Universum Eventowe - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • jeczMniej = jęcz mniej :) myslał ze jak on bedzie grał na uni to nikt nie moze byc lepszy a wszyscy co lepsi od niego to oszuci :) :) ponazywał planety obrazajac innych graczy , taki typ niestety , kiedys tez taki byłem arognacki w tej grze , ale postanowilem sobie byc milszy dla ludzi :) a
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • Pozdrawiam wszystkich laureatów i pozostałych graczy tego uni!

      Było mi bardzo miało z Wami grać przez te 2 tygodnie. Zauważyłem że gracze z topki wykorzystywali wiele różnych technik gry od eko do floty i łączonych. Niektórzy kupili anty, a niektórzy nie i mimo to też zaszli bardzo wysoko.

      Moim założeniem było osiągnąć top11-15, osiągnałem top10 mimo że grałem eko po zaledwie 4 godziny dziennie i to bez kupienia anty.

      Mam nadzieję że wszyscy grali uczciwie i bana nikt nie dostanie :)

      Co do Ciebie rev, jesteś graczem komicznym. Lubisz pokazywać siłę swojej floty, całe szczęście nie tylko to się liczy w tej grze. Twoja wypowiedź jest na niskim poziomie intelektualnym. Najprawdopodobniej jest ona wynikiem tego dostałeś baty od ekowca i chcesz się w jakiś sposób odgryźć

      revoutz napisał(a):

      pozdrawiam wszystkich co bawili sie obok mnie albo w moich recach XD Weteranow a najbardziej Prezesa hahahahah co byl tak speniany w nocy ze wrzucil 'taktyczny' urlop, i w sumie dobrze bo bym tak sie napastwil nad nim ze wypadlby z top20 a ja wskoczyl wyzej maybe xdd kazdego weterana zalatwilem tylko ozi sie ostal nietkniety gratuluje XD
      ale takiej parowy jak prezesa to jeszcze na ogame nie spotkalem, potem siedzial do 11 na urlopie i ogladal jak go gonia martwiac sie o swoje top :P
      "Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do Twojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
    • ja wszedłem już teraz po evencie na chwilke i powiem tyle od siebie:
      grałem bez anty,kilka dni pozwoliło mi na bycie w top 30,potem złom i moon iszybko straty odrobiłem,mimo iż z moona nie skorzystałem,potwem ponowny gong i moon 3 lvl fali po 3-4 dniach gry poszedł na urlop,bo stwierdziłem że nie pogodzę takiego tempa z życiem codziennym i obowiązkami.
      Chciałem się sprawdzić i sądzę ze gdyby nie nawał pracy to można było się zabawić o podium,ale praca +gra,to jednak odpada,nie jestem cyborgiem a na dopalaczach nie jade:)hehe nawet te 2 tygodnie.
      Pozdrawiam wszystkich i gratulacje dla najlepszych.grających według zasad jakie teraz każdy z nas tu akceptuje,więc bez spiny o anty czy hajs,każdy ma zachcianki,prawo na robienie tego czego chce.
      M0tto:
      żyję się 1,a więc uśmiech jokera i sikajmy pod wiatr:)
    • cisne bez anty zdrowe podejscie :) ale masz racje ciezko pogodzic gre na uni z takim speedem floty z codziennym zyciem , dwa tygodnie mozna było jakos pociagnac , na dłuzsza mete było by to naprawde utrapieniem....


      ps. pamietam raz Cie złomnełem ale j wtedy gralem pod wygenerowanym nikiem ,fajnie bo pogratulowałes i zachowales się jak trzeba...
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • nie tylko jego zezłomowałeś... to był jeden z moich błędów... :E

      ale fakt podejście zdrowe.

      ja gdyby nie to ze żona pojechała do teściów to też mógłbym sobie pomarzyć o takim sprincie jaki tu był...

      podsumowując było fajnie i czekam na następne takie uni

      edit:

      chyba jeszcze nigdy w życiu nie czułem się tak wylatany jak po tych dwóch tygodniach... 8-)
      emerytura podejście trzecie :E
    • Pan_Tik_Tak napisał(a):

      , to ja ugrałem top1 grajac uczciwie jednym kontem , anty kupujac za 30 złoty
      nie to ze sie czepiam sam wydalem 120pln szkoda ze po tygodniu a nie na poczatku , ale opcjai za 30 pln :P w sms 90k anty to strasznie malo ledwie dopalacze zapniesz a z pz tez nachapalem sie i ja ... graty mimo wszystko pieknego wlotu na top1 a za rok wróć tyrac dalej :P
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez ale cios antynazista ().

    • sztab na tydzien kosztuje 45k anty wiec wlasnie tyle mi było potrzebne , nie myslalem o zakupie dopalaczy do wydobycia.... ale jakos od drugiego lub trzeciego dnia uni pojawiły się tez PZ z anty i udało sie zebrac na dopalacze po 20% na metal i kryche , dopalaczy do dexu niestetyni nie mialem chyba ze jakis się trafił w import/export to wtedy odpalelem....
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • Prezes91 napisał(a):

      Co do Ciebie rev, jesteś graczem komicznym. Lubisz pokazywać siłę swojej floty, całe szczęście nie tylko to się liczy w tej grze. Twoja wypowiedź jest na niskim poziomie intelektualnym. Najprawdopodobniej jest ona wynikiem tego dostałeś baty od ekowca i chcesz się w jakiś sposób odgryźć

      revoutz napisał(a):

      pozdrawiam wszystkich co bawili sie obok mnie albo w moich recach XD Weteranow a najbardziej Prezesa hahahahah co byl tak speniany w nocy ze wrzucil 'taktyczny' urlop, i w sumie dobrze bo bym tak sie napastwil nad nim ze wypadlby z top20 a ja wskoczyl wyzej maybe xdd kazdego weterana zalatwilem tylko ozi sie ostal nietkniety gratuluje XD
      ale takiej parowy jak prezesa to jeszcze na ogame nie spotkalem, potem siedzial do 11 na urlopie i ogladal jak go gonia martwiac sie o swoje top :P


      Prezes XD jestes jedyny z top ktory spanikowal i ostatnie 12h eventu siedzial i gapil sie na urlopie jak cie przeganiaja, pamietam twoje wiad ze wciaz jestem za toba lol...zamiast zawalczyc o 1-2miejsca wyzej, ty spadles 2 i podkreslam drugiego takiego nie bylo XD napisales tez ze wybierasz sen a jednak ciagle sie swieciles na tym urlopie trzesac o swoje miejsce haaaah

      w moich wypowiedziach nie ma nienawisci tylko prawda i beka, ty znalazles kogos kto lubi chelpic sie potega swojej floty, a ja najwieksza pale na ogame XD oboje wygralismy
      i tylko moja wina ze nie pomyslalem ze tak mozna zdezerterowac przed koncem zabawy, tak to bym cie pare h wczesniej przytulil :P

      pozdrawiam i nie zmieniaj nicku na nastepnych festynach XD

      Prezes91 napisał(a):

      Koniec końców @revoutz, lama jest z Ciebie bo umoczyłeś na ekowcu :D
      jakie umoczyles wlecialem w antyobrone tracac 16mln bijac twoje 20+mln bunkier i zebralem polowe tam nie bylo przegranego moze troche ty bo przeklikales obrone i uciekles na u lol gdybym wiedzial jakiej klasy z ciebie zawodnik i co pozniej odjaniepawlisz to puscilbym cala flo xd bo nadziac sie moze kazdy a ty sie przestraszyles i poddales chyba ze to taka taktyka spasc 3 miejsca z dobroci serca xdd

      a ja siedzialem i jak mowisz ganialem za 100bankami i ugralem je korzystajac z twojego frajerstwa xd i co spojrzalem to sie swieciles pod niebieskim, jak spales to pewnie kolega bot ?:p

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez revoutz ().

    • Mi top10 wystarczyło, więc mogłem pozwolić sobie na wrzucenie urlopu wcześniej. A ostatnie 12h to ja smacznie spałem podczas gdy Ty ganiałeś za 100k surowcami żeby mnie wyprzedzić :P To że nad ranem sobie zerknałem 2 razy nie oznacza że siedziałem non stop.

      Koniec końców @revoutz, lama jest z Ciebie bo umoczyłeś na ekowcu :D
      "Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do Twojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
    • ciekaw jestem co do tego jak wszyscy wbili urlop i tez wbilem bedac 19 a reszta za mna z tego co dzis patrze grali dalej i jestem teraz po za 20, czas konca jakis nie okreslony czy jak bo na teraz widze ze nadal tam graja i wypychaja z tej 20 tych co ciezko pracowali do wbicia urlopu, moze sam z niego zejde zeby wbic spowrotem na wiecej. jak to bedzie brane pod uwage.
      Sit tibi terra levis ....

      HIENA

    • @Art Tobie naprawde chce ci sie piastowac te wszystkie funkcje? ... macie zwiazki zawodowe? moze czas by GF płacilo wam za Wasza prace... sory ale jestescie dymani a wasz czas dla niemca nic nie znaczy .. szanujcie sie bardziej to poziom obslugi gry wzorsnie ... nie dalbym rady obslugiwac tylu placzkow w tylu tematach na raz ... szacun ze ze praktycznie darmo to robish xd
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • regulaminowe terminy im sie koncza juz, to sobie zapamietajcie ze regulamin jest dla was graczy a nie dla swin przy korycie xD a spoznijcie sie dzien z procedurami ktore tam wymyslili to stracicie nagrody na ktore tyle tyraliscie, im to lotto, jedyne co wiadome to ze tiktakowi support odpisal i on przyniosl tu dobra nowine bysmy cokolwiek wiedzieli ?
      zal i gratulacje

      ktos pytal o eventowe rok temu, sypaly sie bany 2-3dni przed koncem bo sprawdzali topowe konta, mi w pamieci utkwil gracz Dewey, ktoremu pozwolono tyrac do konca, nie zbanowano a jednak odmowiono nagrod za top6, mimo odwolan odpowiedz byla jedynie 'tak bo tak' oraz 'ze nic sie nie da zrobic'.

      co o tym myslec? balagan kolesiostwo brak poszanowania gracza? zamiast dobrze sie bawic wypada nam graczom trzasc d o nagrody czy wgl dostaniemy, good job gf