16-lecie OGame - Universum Eventowe - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • No ale przecież wszystko "legalne". Regulamin ogame jest bardziej dziurawy niż mój durszlak :)
      Dlatego dziwi mnie, że ktokolwiek poszedł na uni eventowe (bez własnego nikczemnego planu), bo chyba nikt się nie łudził, że OGame ma cokolwiek wspólnego z zasadą "Fair Play" :)
    • tak się sklada ze zagralem uczciwie i ciutke przed zakonczeniem jestem top1 aczkolwiek pozycja jeszcze jest zagrozona , na antymaterie tez nie wydawalem pieniedzy , pozbieralem tylko anty z eventu na PZ , a co do tego zioma co skoczył z top20 na top4 to gracz ktory był na top1 przeslal mu sporą ilosc surowców sam spadajac na 3cią pozycje.... czy to były uczciwie zdobyte surowce to nie wiem , wiem tyle ze ja zagralem uczciwie coprawda poswiecajac mega mase czasu przez te dwa tygodnie , nie wiem czy bym to powtorzył bo zmeczenie siega zenitu....
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • najlepszy jest ten Chief Proton aktualnie jest top3 na tym naszym polskim evencie , ale podobno na francuskim top1 i na jakims org jest drugi , takze zgarnia z trzech uni wszystkie nagroy :) takze ma komplet , myszka , klawiatura i sluchawki :) z tym ze zeby dokonac czegos takiego na trzech uni na raz to ja nie wiem jak to trzeba grac :) mnie to jedno uni wymeczyło :) no ale on w sumie grał głownie eko...
      Chief Proton
      Chief Proton
      Chief Proton
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • rpk napisał(a):

      Starrk napisał(a):

      Antymateria :)
      Nierealne 1kk surowca w antymaterii wychodził jak ostatnio patrzyłem chyba 1kk anty więc to nierealne. To dobrze przemyślany push. Prawdopodobnie zasilenie surowcami z kilku silniejszych kont więc nie ma bana i dopalacze na szybkie wydanie surowców.
      Nic nierealnego. Mógł kupić masę AM na evencie,przetopił co dostał z innego konta. Wysłanie z silniejszego konta na słabsze to nie przestępstwo.

      Wszystko jest możliwe przy takim systemie. W tej grze i już nic nie powinno zdziwić. ;)

      Grstulacje dla uczestników i walki 24/7 przez dwa tygodnie. :P
      Art to żart.



      Stare, niesłuszne zbanowane konto


      I am not a king, I am not a god, I am... worse...
    • Czlowiek_Kciuk napisał(a):

      rpk napisał(a):

      Starrk napisał(a):

      Antymateria :)
      Nierealne 1kk surowca w antymaterii wychodził jak ostatnio patrzyłem chyba 1kk anty więc to nierealne. To dobrze przemyślany push. Prawdopodobnie zasilenie surowcami z kilku silniejszych kont więc nie ma bana i dopalacze na szybkie wydanie surowców.
      Nic nierealnego. Mógł kupić masę AM na evencie,przetopił co dostał z innego konta. Wysłanie z silniejszego konta na słabsze to nie przestępstwo.
      Wszystko jest możliwe przy takim systemie. W tej grze i już nic nie powinno zdziwić. ;)

      Grstulacje dla uczestników i walki 24/7 przez dwa tygodnie. :P
      taaa ... pod warunkiem że to nie jest multi...
      emerytura podejście trzecie :E
    • student87 napisał(a):

      Czlowiek_Kciuk napisał(a):

      rpk napisał(a):

      Starrk napisał(a):

      Antymateria :)
      Nierealne 1kk surowca w antymaterii wychodził jak ostatnio patrzyłem chyba 1kk anty więc to nierealne. To dobrze przemyślany push. Prawdopodobnie zasilenie surowcami z kilku silniejszych kont więc nie ma bana i dopalacze na szybkie wydanie surowców.
      Nic nierealnego. Mógł kupić masę AM na evencie,przetopił co dostał z innego konta. Wysłanie z silniejszego konta na słabsze to nie przestępstwo.Wszystko jest możliwe przy takim systemie. W tej grze i już nic nie powinno zdziwić. ;)

      Grstulacje dla uczestników i walki 24/7 przez dwa tygodnie. :P
      taaa ... pod warunkiem że to nie jest multi...
      Jeśli zrobił to poprawnie i ma więcej iq od ameby to nikt mu nic nie udowodni. ;) Nawet jeśli będzie wprost, że poleciał transport od silniejszego x do y gracza.
      Art to żart.



      Stare, niesłuszne zbanowane konto


      I am not a king, I am not a god, I am... worse...
    • siema xd zawsze to samo, nigdy nie wiadomo kiedy koniec zabawy, jakby nie mogli dac odliczania deadlinea jak w przypadku eventow serio? zalosne pewnie chodzi o to by anty byla wydawana poki serwer istnieje no ale graczy mogliby szanowac

      sam przeklikalem co moglem przed 11ta a o 13 wlaczylem u (bo chyba o 13 wystartowal po 2godzinnym opoznienieniu right?)

      zaczalem po 2 dniach, doladowalem 2x za 2 dychy, przez ten czas (nie liczac 2 ostatnich dni) tez ogarnialem 4 uni na raz oraz pracowalem co w polaczeniu z wycinaniem na eventowym doprowadzalo mnie do rozpadku i zara ide odespac xd

      a zaczalem bo pomyslalem moze znajomi beda i cos pomoge, rozmiescilem planety jak osiol na bezludziach i mialem tylko eko bunkry klikac, ale ze poczulem blusa to ostatnie 4dni latałem w tym ostatnie 24h wyfarmilem wyzlomowalem 100baniek sury co daje 20% konta top1 w 1 dzien i skonczylem na 8 miejscu xd wiec da sie ;) cowiecej mialem tylko 2 planety z ktorych dalo sie latac i bardzo dziekuje agawie za te 2 rogale bo pozwolily mi dzialac :*

      i tez widzialem duzo przyrostow z kapelusza i zagadkowych starc, mam nadzieje ze bany sie posypia jesli bedzie za co :P

      pozdrawiam wszystkich co bawili sie obok mnie albo w moich recach xD Weteranow a najbardziej Prezesa hahahahah co byl tak speniany w nocy ze wrzucil 'taktyczny' urlop, i w sumie dobrze bo bym tak sie napastwil nad nim ze wypadlby z top20 a ja wskoczyl wyzej maybe xdd kazdego weterana zalatwilem tylko ozi sie ostal nietkniety gratuluje xd
      ale takiej parowy jak prezesa to jeszcze na ogame nie spotkalem, potem siedzial do 11 na urlopie i ogladal jak go gonia martwiac sie o swoje top :P
    • a ja Wam powiem tylko tyle ze po mimo tego pisania o tym ile to anty nie trzeba zakupic albo ile to multikont nie trzeba miec zeby cos ugrac , to ja ugrałem top1 grajac uczciwie jednym kontem , anty kupujac za 30 złoty reszte sobie pozbieralem na evencie z PZ , o mojej uczciwosci myslta co chceta ja mam sumienie czyste i pełna sadysfakcje z top1 , aczkolwiek byłoby top2 pewnie gdyby Proton nie odpuscił i nie wyslal surki swojemu slabszemu koledze.... do zobaczenia na inncyh uni pozdro
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • kolego ale tutaj ludzie pisza ze trzeba wydac cała wyplate conajmniej zeby cos osiagnac , a 30zł zeby zawalczyc o takie nagrody to chyba nie wiele , a PZ z anty mogli łapac wszyscy wiec nie rozumiem... i nie dodawaj z duzą role odegrało anty z PZ bo tak nie napisalem , napisałem ze reszte anty połapalem sobie z PZ na evencie a ty juz wyolbrzymiłes ze DUZĄ ROLE odegrało anty z PZ , był taki event to łapalem proste , inni tez łapali bo PZ znikały ekspresowo przy speedzie x 8
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • Nie wyolbrzymiłem nic. Moja teza brzmiała proato: przez Antymaterię te "zawody" - bo chyba tym jest uniwersum eventowe z nagrodami, są zwyczajnie nie fair. Próbujesz polemizować "ale 30 zł to nie dużo". Pytanie nie brzmiało "ile to dużo?" ale Twoja odpowiedź jak najbardziej wpasowała się do mojego założenia. Żeby coś ugrać, trzeba zapłacić.
    • Stark niech bedzie Twoje załozenia są super trafne , przytakne Ci , niech bedzie na Twoje , bez anty sie nie da wygrac. Bo ja nie jestem tutaj zeby się spierac. Napisalem jak wygladała sytauacja z mojej strony a Ty sam ocen czy to duzo czy mało , czy się oplaciło czy się nie oplaciło. Powiem Ci tylko tyle ze nawet jesli zainwestujesz 1000 czy 2000 plnów a nie poswiecisz mase czasu nic Ci to nie da :) a w druga strone to zadziała jesli zainwestujesz 0 (totalne zero) a zainwestujesz 200-250godzin na gre w ciagu tych dwuch tygodni (dodam ze jeszcze musisz miec pojecie o grze) to napewno beda tego jakies wyniki i bez problemu top20 wbijesz.

      wyniki maja byc zamieszczone w postaci jakiegos linka , 23;10;2018 , pewnie sprawdzaja wszystkie konta w poszukiwaniu jakis niezgodnosci wiec potrzebuja troszke czasu...
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • pic na muchy fotomontaz (ostatnia doba) Tic tac strzela wzytkie floty + czysci multi jak apfelstaff - on czysci mu flote ja dostaje wiadomosci w tym samym czasie lecac po surke (glowny mod GA - mod) . Po zglozeniu na moderatora donosu (niezle obscreenowanym) obrzucono mnie surowcami ze slabszych kont, i oskarzeniami ze screenami z kilku kolejnych, mialem co robic zeby to ogarnac i ponotowac lol.
      Nie potraficie grac z moderatorami to nie grajcie wcale oni nie placa za AM nic i im nie konczy, mnie osobiscie tylko zlomniecie jednego z nich sprawiloby przyjemnosc :)

      Wyglada to tak, ze od kiedy przy zaklaaniu konta masz losowy nick, to powstaje sporo planet (te same zakladki-okolica) a steruja nimi planety z nazwa niby operatora gry - ponadto wpierw tic tac mowi ze nie wydal nic pozniej tylko 30zl, a zrobil insta kolonie w kilka minut po starcie. Ja wyalem lacznie 75e (3x25e) dla mnie w Holandi kazde 25e to 1h pracy
      , dlatego nie czuje tego co wy tu przezywacie.

      NIE DA SIE GRAC BEZ ANTY LUB MULTI - bzdura, ale nie jest to efektowne a dopuki nie zrozumiecie zasad jakimi rzadzi sie gra dopuki nie zaakceptujecie faktu, ze kazde zglozenie rozpatruja Ci sami ludzie co klepia te multi konta i obbsluguja je programami, a znaja sie juz w wiekszosci z reala. Wiec powozenia zycze kazemu kogo dupa boli, ze juz 1 nie moze byc lol.


      Sprawa numer 3, wszystko co zostalo online to ghost acc (ich czy graczy bez znaczenia, ani przez chwile nie bylo tu 100 online)


      aragorn,lord pac, pasti,pak,pasta,cios, preton,apfelstaf,ksiadz i inni (glownie zakon,csm,ant)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez jEczMniej ().

    • jecz mniej , w jakich ty błednych przekonaniach zyjesz.... ehhhh..... przecierz ja nawet nie walnelem tego apfelsafta.... tylko zrobił to ktos inny...... teraz pewnie napiszesz ze to moje multi konto go walneło tak wszystkie konta na tym uni były moje , wszystkie nagrody od top1 do top20 przyjda na moje mejle:) i te 3 nagrody dla losowych graczy tez dla mnie , 100% kont moich heh...


      przez cale dwa tygodnie kukuryku farmił jak szalony apfelsafta bo ten sobie zrobił wszystkie planety w jednym US i poszedł w eko heh super pomysł jedna planetka w takim ukladzie i masz niezle zyski... kukuryu tutaj niezle skorzystał z tego apfelsafta az szkoda ze ja tam lotki nie mialem u niego

      a tak dla Twojej informacji apfelsafta walnoł rew22win4fun ten któy zakonczył gre na 8 pozycji , udało mi się tylko zebrac tego 300 recków ale to dlatego ze kolega nie miał wystarczajace ilosci..... no ale przecierz wszystkie konta moje wiec ten kolega top8 to tez moje konto wiec w sumie to ja go walnelem
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • jecz mniej no i widzisz masz potwierdzenie tego co napisalem , ze jesli wydasz duzo anty a poswicisz mało czasu to nic z tego i tak nie bedzie , a na odwrót da rade cos zrobic wydałes 10 x wiecej na anty niz ja i co ? bzik z tego wyszedł ale w sumie wszystkie konta na tym uni były moje tak wiec nie ma się co dziwic .... a powaznie mówiac to jak zakladalem konto to bylem wlasnie takiego zdania ze jednak nie uda się tutaj za wiele ugrac bo pewnie chłopaki wystrzela w kosmos za anty a jak nie za anty to pojda jakies pusze no ale jednak okazało się troszke inaczej


      na mnie tez leciały ataki ze słabszych konto , ale robilem tikety i surowce z tego odsylalem do GO na mona...
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pan_Tik_Tak ().

    • ludzie od zawsze na forach robili takie konwersacje, trzeba do tego przywyknac i miec olewke, swoje zrobione ile sie dalo i dziekuje a czy na tysiac kont czy tysiac zl to nie interere, czy to teraz czy za nastepne 5 lat bedzie to samo sie dzialo, najlatwiej olewac i swoje robic, trzeba samemu grac na 20 kont i bedzie rywalizacja.
      Sit tibi terra levis ....

      HIENA

    • a wiec to pewnie moj multi acc ten apfelstaff i mnie zlomnal dwa razy i zglosil na basha na 24h :) nikt nie mowi ze wszystkie Twoje, aczkolwiek 30zl nie starczyloby Ci na surke na insta na kolonie na starcie, tak samo jak dopalacze na 2 tyg do wydobycia (powiesz, z nie uzywales wiem,a le ja mialem a majac skany wiem po Tobie jak wyglada przyrost godzinny z i bez, bo sobie to sprawdzilem) jak i rowniez starasz sue i nie odpowiadasz na inne poruszone kwesti powyzej bo obowiazuje Cie regulamin, ktorego tutaj my nie widzimy.

      Kuniec pogawedki, do czasu jak ktos jak ja nie bedzie mial okazji polatac z reszta regularnych graczy z mozliwosciami jednego z Was cala reszta ani przez chwile nie bedzie sie normalnie czula juz nigdy jak za czaow epic blue. Bo ja gralem wtedy bedac zawsze top 3 max a zadnego z Was nie pamietam .
    • jesli chodzi o stare czasy to nikt nie musi grac ciagle na tym samym niku ale masz racje na epic blue mnie nie było jestem graczem od jakis 5-6 lat wiec stosunkowo młody , ale znam historie ogame z dawniejszych lat , gralem z graczami ktorzy mieli duzo wiekszy staz i od nich się uczylem , tak dopalacze do wydobycia na 20% mialem , ale włączone za anty z PZ , a za anty na starcie kupiłem sobie sztab na dwa tygodnie bo tylko na tyle mi starczyło za tyle ile postanowilem zainwestowac... i ja nie mowie ze apfelsaft był Twoim multi kontem , wogole nie mowie o nikim tutaj ze miał multi kona albo wydał cała wyplate na anty bo suma sumary przegrał i tak z kims kto zagrał na minimalnych dodatka platnych i bez multikont... a raczej napewno nie bo z nim gadalem i wiedzialem ze to on Cie zgłosił za basza , no i to ze znim zamienilem kilka słow zeby na Ciebie zapolowac to tez nie znaczyło ze nie polowalem na niego , no ale na koncówce ktos inny go ustrzelił... moje multi go walneło....


      no i nie przesadzaj ze odrazu w pierwszych minutach gry mialem kolonie.... bo to nie prawda.. eko było x 10 i flota x 8 wiec aktywni gracze mieli w mare szybko pierwsza kolonie ale to nie dlatego ze kupili ją sobie za anty , tylko parametry uni takie były jakie były


      jesli to TY byles kukuryku to gratulacje ze walnełes mukolonke(apfelsaftowi) tam w US ja tez mialem taki plan jak zobaczylem ze on tam ma tak elegancko rozmieszczone planety ale przez chwile się zawachalem i wylądowales tam pierwszy wiec wtedy juz postanowilem się nie wcinac...



      na jakie inne poruszone kwestie nie odpowiadam ? czy chodzi Ci o jakas współprace z moderatorami , z GO , SUPER GO itp ? ze niby oni puszowali moje konto ? ze znam ich z reala i ze przelali mi na konto miliony surowców za free po to zebym wygrał ? heh jak jacys GO , SGO lub moderatorzy to czytaja to teraz musza miec niezła zwałe z Ciebie bo czegos takieg nie było :)
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Pan_Tik_Tak ().

    • jEczMniej napisał(a):



      Sprawa numer 3, wszystko co zostalo online to ghost acc (ich czy graczy bez znaczenia, ani przez chwile nie bylo tu 100 online)


      aragorn,lord pac, pasti,pak,pasta,cios, preton,apfelstaf,ksiadz i inni (glownie zakon,csm,ant)
      nie wiem co brałeś, ale od mojego nicku to się odpiórkuj...

      ja dobiłem się w ostatnim momencie na top 20 i jestem z tego powodu zadowolony. nie zainwestowałem nawet złotówki, a tylko swój czas... i uważam że na tyle błędów co popełniłem jest super. Następnym razem wiem co chcę zrobić inaczej i co tu spaprałem i wierzę, że będzie lepiej.

      a ty sobie jęcz dalej
      emerytura podejście trzecie :E