Stwórzmy razem niesamowitą historię!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku
      This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
      Now is the time for action.
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że
      Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie wirus
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie wirus okradł Premiera
      Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie wirus okradł premiera NIBYLANDII
      tylko VICIA !!!
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie wirus okradł premiera NIBYLANDII obalonego
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie wirus okradł premiera nibylandii obalonego przez
      tylko VICIA !!!
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie wirus okradł premiera nibylandii obalonego przez niebieskooką
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie wirus okradł premiera nibylandii obalonego przez niebieskooką murzynkę
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie wirus okradł premiera nibylandii obalonego przez niebieskooką murzynkę albinoskę.
      tylko VICIA !!!
    • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad zawoalowanym wazonem, który wypełnił całą stodołę. Kolorowe pisanki wyskoczyły niespodziewanie z wiklinowego samolotu spadającego z prędkością światła wprost do tunelu porośniętego sandałowcem. Sandały składały wszystkie koty z Meksyku wiedząc, że nie wirus okradł premiera nibylandii obalonego przez niebieskooką murzynkę albinoskę. Okradziony