Uni Fusion

• sheaker wrote:

ciap wrote:

sheaker wrote:

@ciap Jest możliwość jakiegoś wyrównania szans ?
      Jak pisał wyżej Art nie ma.Po prosu fuzja planowana jest w tym miesiącu. Jakby to było za 2 miesiące, 3... kto wie. Do końca miesiąca zostało trochę ponad 3 tyg. ;)
      Sama w głównym wątku UF pisałaś o przenosinach na uni docelowych ?( Wiem, że różnice punktowe są nie do nadgonienia w tak krótkim okresie czasu, więc dopalacze odpadają, ale z tymi przenosinami to inna bajka.
      Osoby, które przyjdą z innych uni na nasze Xanthus będą miały wspomniane kilka darmowych przenosin(5). My w związku z fuzją otrzymamy jedynie przyspieszenie eko x7. :)
      Stare, niesłuszne zbanowane konto

I am not a king, I am not a god, I am... worse...
    • ciap wrote:

Maruda Xanthus wrote:

Ale znając życie nic takiego nie nastąpi i nie liczyłbym na to.
      2 posty nad Twoim napisałam że niestety nie ma. 4 posty wyżej wkleiłam cytat z posta szefa. :uhuh:
      Tak czytałem dwa oraz cztery posty wyżej i dlatego napisałem że nic takiego nie nastąpi . Jest to trochę nie fair wobec graczy Xanthus ,no trudno jedyny gratis to podniesienie eko ,jak napisał Człowiek Kciuk
    • Maruda Xanthus wrote:

Jest to trochę nie fair wobec graczy Xanthus
      Nie Fair? Hmm.
      Często ktoś mi pisze że mam super mocne konto. Moje konto gra 4609 dni bez urlopu. Czy jest mocne? Moim zdaniem nie - to tylko kwestia poświęconego czasu i dni ile gra bez urlopu.

Fuzja to łączenie kont które są na różnym etapie rozwoju. Niestety nie da się tego zrobić w 100% tak żeby każdy miał możliwość tyle samo grać. GF ma teraz 518 serwerów > przyrostyogame.cba.pl/Info.html. Dla każdego trzeba by policzyć ile grało dni przeliczając na speed x1 (data powstania i np. 1 miesiąc na speed x4 przeliczamy na 4 miesiące gry na x1). Potem wyznaczyć dokładnie datę łączenia i o tyle podnieść speed eko żeby wyrównać liczę dni po przeliczeniu na speed x1. Jednak łatwiej grać 1 miesiąc na speed x7 niż 7 miesięcy na speed x1. Po prostu przez te 7 miesięcy trzeba grać i większa szansa że coś w życiu wypadnie, dostanie się złoma (łatwiej pilnować konta przez 30 dni niż 7 miesięcy) więc takie przeliczanie też nie jest sprawiedliwe. Przy 400 serwerach (nie każdy jest łączony) byłoby to bardzo trudne. Dla mnie wręcz niemożliwe.

Ciekawe jakbyście chcieli to zrobić tak żeby było w 100% fair.
    • ciap wrote:

Maruda Xanthus wrote:

Jest to trochę nie fair wobec graczy Xanthus
      Nie Fair? Hmm.Często ktoś mi pisze że mam super mocne konto. Moje konto gra 4609 dni bez urlopu. Czy jest mocne? Moim zdaniem nie - to tylko kwestia poświęconego czasu i dni ile gra bez urlopu.

Fuzja to łączenie kont które są na różnym etapie rozwoju. Niestety nie da się tego zrobić w 100% tak żeby każdy miał możliwość tyle samo grać. GF ma teraz 518 serwerów > przyrostyogame.cba.pl/Info.html. Dla każdego trzeba by policzyć ile grało dni przeliczając na speed x1 (data powstania i np. 1 miesiąc na speed x4 przeliczamy na 4 miesiące gry na x1). Potem wyznaczyć dokładnie datę łączenia i o tyle podnieść speed eko żeby wyrównać liczę dni po przeliczeniu na speed x1. Jednak łatwiej grać 1 miesiąc na speed x7 niż 7 miesięcy na speed x1. Po prostu przez te 7 miesięcy trzeba grać i większa szansa że coś w życiu wypadnie, dostanie się złoma (łatwiej pilnować konta przez 30 dni niż 7 miesięcy) więc takie przeliczanie też nie jest sprawiedliwe. Przy 400 serwerach (nie każdy jest łączony) byłoby to bardzo trudne. Dla mnie wręcz niemożliwe.

Ciekawe jakbyście chcieli to zrobić tak żeby było w 100% fair.
      Bardzo prosto, darmowe przenosiny dla wszystkich na X w liczbie sztuk 5, po raz kolejny opieram się na tym co sama mówiłaś w głównym wątku o u UF. Nie mamy tutaj kolektywnego bólu dupy o bardziej rozwinięte konta ze starszych uni, bo siłą rzeczy są starsze i wyżej w punktach. Chodzi tu o sytuacje, gdzie te konta dostają dodatkową gratyfikację w postaci darmowych przenosin, którą mogą zutylizować bazując na swych większych flotach.
    • Zgodzę się z tym co wcześniej napisał bodajże sheaker.
      Jak gracze z Uni, którzy mają do nas dołączyć dobrze pomyślą to mają w 90% po 12 (lub zapewne, więcej) darmowych przenosin, a będzie to idealna możliwość aby za FREE wlecieć swoim potencjalnym ofiarą do US.
      Z jednej strony mamy "luksus" że zostajemy u siebie, a z drugiej najmniej na tym zyskujemy :P

Oczywiście jestem za UF, ale pewne zmiany, które znowu zaszły w FAQ ewidentnie faworyzują graczy, którzy będą emigrować.
      ?

34 ST na OGame -> 15.042,48%
    • ja sam w obecnej sytuacji raczej wolałbym zostać przeniesiony, jako najmłodsze/najsłabsze uni niż żeby ci mocniejsi zostali przeniesieni do nas i jeszcze dostali darmowe relokacje, ale ogólnie nie marudzę nie żeby coś, wielu z nas stać na anty i jak bardzo chce może sobie pozwolić na jej kupno ;)
      Poradzimy sobie