UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Starrk grasz ładnych lat i wiesz co by sie stało zostawiając jedno x1 . Po jakimś czasie gracze by płakali że sytem GF ich olał nie robi UF nie interesuje się nimi nikt , zostali SAMI !!! graczy ubywa bo znajdują konta na innych uniach tak było po przegranej ankiecie podniesienia eco i gracze z Nekkar szukali innych uni znam kilku co zaczęło grać regularnie na u68 a nie odwrotnie.
      Nie lubię Bigota ale tu w tym temacie ma rację pograjcie na większym eco to tylko eco ? flotowcy tego nie odczują a górnik po prostu się bardziej zabunkruje i częściej zwózki będzie robił i to wszystko to nie speed flo że każdy boi sie wyjścia do toalety
    • @FILU więc dlaczego nie wyciągnąć ręki? Dać Nekkarowi możliwość przejścia na u68, ale nie kasować go po zakończonej fuzji. Kto będzie chciał się zgodzić na x1/7, ten przejdzie. Kto twardo zostanie przy x1/x1, ten zostanie.
      Sam gram głównie dla siebie i nie robi mi większej różnicy, czy na moim uni grają 3 osoby czy 3000. I wiem, że na Nekkarze też są gracze, którzy klikają dla siebie i to UF po nich spływa jak po kaczce. W proponowany przeze mnie sposób, załoga będzie mogła ewakuować się z tonącego statku, a kapitan(owie) zostaną na nim do samego końca. Zabytki trzeba pielęgnować, nie niszczyć.
    • ale wiesz że jak by zostało ich tam kilku przy x1 to GF nie pozwoli sobie na utrzymania serweru z kilkoma graczami . Wiem o co ci chodzi i masz rację ale z punktu logistycznego to za mała społeczność została by z eco x1 a to dodatkowy serwer gdzie GF chyba likwiduje serwery by zmniejszyć właśnie ich liczebność
    • Parafrazując "klasyka":
      Drodzy gracze, jako że nie zadowoliła was możliwość zmiany prędkości na x5, dlatego My (wasi drodzy admini) wrzucimy was na x7, ci którzy sugerują iż rozumujemy w przeciwną stronę niż należy nie mają racji, nie są prawdziwymi graczami, wychodzi z nich ubeckie lewactwo.
      Obóz dobrego x speedu będzie kroczył naprzód, nikt nam nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne.
    • Temat dobry!.
      Czego sie boi ten co pisał o pałach nie wiem jak mu tam nawet bo ciezko wymienic nick osobnika hehehhe.
      Eko x7! bedzie więcej wszystkiego! SUPER jestem zadowolony. Czego tu sie bać ?.
      Stać w korku nie ruszać sie do przodu. Gra musi sie rozwijac ludzie chcą aktywności.
      Trzeba dać szanse nowym graczom na starych UNI! bardzo dobrze to wymyślili i później ruszyć z akcją marketingową i mamy farmy :D
    • a może by tak wprowadzić nam na nekkar speed x7 już teraz do czasu UF skoro mamy z x1 przejść nagle na x7? Gracze mogli by przywyknąć na swoich starych śmieciach do tego tempa a nie z dnia na dzień przechodzić na x7 w nowe miejsce z nowymi ludźmi, flociarzami itp. itd. o dysproporcjach już nie wspomnę, bo idealnie tego zrobić się nie da zawsze komuś coś nie będzie pasowało. Ale skoro mamy już to wymarzone UF to ten speed na miesiąc czy ile mamy tam czekać do łączenia oswoiło by nas z tym tempem.
      Play For Fun! Not For Top!

      Walczymy dla złota nie dla idei. Piraci uni12-->67
    • ReTsaB napisał(a):

      a może by tak wprowadzić nam na nekkar speed x7 już teraz do czasu UF skoro mamy z x1 przejść nagle na x7? Gracze mogli by przywyknąć na swoich starych śmieciach do tego tempa a nie z dnia na dzień przechodzić na x7 w nowe miejsce z nowymi ludźmi, flociarzami itp. itd. o dysproporcjach już nie wspomnę, bo idealnie tego zrobić się nie da zawsze komuś coś nie będzie pasowało. Ale skoro mamy już to wymarzone UF to ten speed na miesiąc czy ile mamy tam czekać do łączenia oswoiło by nas z tym tempem.
      Moim zdaniem ciekawy pomysł. Zanim zaczniemy głębszą dyskusje na ten temat, to pytanie do @Art, czy to jest w ogóle technicznie wykonalne?
      Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
    • :D wiecie co ? śmieszne jest to że mieliście szansę w grudniu na x5 , tłumaczone było że podnieście eco zwłaszcza że Unifusion był zapowiedziany że w tym roku jeszcze zrobią i gracze a także ja pisałem że będziecie brani do fuzji a wtedy z automatu dostaniecie podwyższone eco to lepiej zgódźcie się teraz by nadrabiać pkt . ale nie tacy jak @Macmichael1 i kilku innych "nielotów" beczało że NIE!!! a teraz beczycie znowu że słabeusze :D człowieku przez twój pomysł i innych do agitacji ankiety przeciwko zwiększeniu eco zostaliśmy w tyle :P więc ty już nic nie pisz bo każdy twój pomysł daje cofkę w rozwoju uni .
      Powiem ci tak jak wygląda Nekkar dzięki takim graczom jak ty a ci co mnie znają zrozumieją że przez jeden obrazek mój :D mogę wypowiedzieć się za kilka zdań które bym opisał jak wygląda rozumowanie twoje i tych co minusują posty których nie rozumieją konsekwencji w przyszłości to dla wasz JANUSZE :D :D :D

      ">

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FILU ().

    • FILU napisał(a):

      Powiem ci tak jak wygląda Nekkar dzięki takim graczom jak ty a ci co mnie znają zrozumieją że przez jeden obrazek mój mogę wypowiedzieć się za kilka zdań które bym opisał jak wygląda rozumowanie twoje i tych co minusują posty których nie rozumieją konsekwencji w przyszłości to dla wasz JANUSZE
      Dobrze, że ten obrazek wstawiłeś bo nie idzie tego bełkotu od dłuższego czasu zrozumieć.

      Poważnie ciężko jest pojąć, że ludzie grają na klasyku bo chcą grać na klasyku? Gdyby chcieli speeda, wybraliby speeda. Tych konfiguracji jest do wyboru, do koloru.

      [,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,] - a tutaj masz paczkę przecinków i wstawiaj je gdzie trzeba.

      Wracaj pisać bzdury w DiD 68, agituj na niekorzyść x1, lobbuj prędkość x pierdyliard.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • Chyba już wszystko zostało powiedziane, wszystkie za i przeciw, zawsze będę sceptyczny do jakichkolwiek speedów bo to mogą sobie robić na nowych uniach, gdzie większość chce mieć już kolonię po 2 godzinach grania :P Unie z Konfiguracjami X1 powinny zostać i nic nie powinno być z nimi robione... spokojny rozwój i tyle w temacie :)
      Ciekawe co zrobią z multikontami i bardzo ciekawy jestem ile ich jest - na dzień dzisiejszy jest to nie do ogarnięcia, pewnie przybędzie znowu cioć, wujków, dziadków, żon, mężów, którzy będą grali z jednego IP itp. bo przecież trzeba się rozwijać :D - he niektórzy to nawet nie ogarniają ile mają kont XD

      jestem jak najbardziej za fuzją bo bez tego niestety ale Unie poumierają, po raz kolejny wyląduje pewnie w którejś setce a z moim eko to nawet w którymś tysiącu :D szkoda że to wszystko jest robione z dupy strony i w sumie za każdym razem stawia się graczy przed faktem dokonanym i nie ważne że niektórzy na prawdę wydali grube tysiące w tą grę - jak w żadną inną ale coż z niektórymi nie wygrasz :/

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421
    • Proponuje @xLORD SITHx zagrać w klasyka "warcaby" i przestańcie trząść tymi kolanami :P tacy jak ty i kilku zawaliliście przejście na x5 bzdurami że jedno x1 musi zostać ale z wami dusi się wielka społeczność która ma dość waszych agitacji i staroświectwa by stać w miejscu jak inne unie idą do przodu .
      Prawda jest taka że przy ankiecie x5 jak i teraz przy fuzji tylko trolle na forum sie duszą jak by mieli coś do powiedzenia w grze gdzie non stop są na urlopach :P .

      ZDOBYWCA1 napisał(a):

      Ciekawe co zrobią z multikontami i bardzo ciekawy jestem ile ich jest - na dzień dzisiejszy jest to nie do ogarnięcia, pewnie przybędzie znowu cioć, wujków, dziadków, żon, mężów, którzy będą grali z jednego IP itp. bo przecież trzeba się rozwijać - he niektórzy to nawet nie ogarniają ile mają kont
      Leszek nie ważne ile i jakie UF będzie robione zawsze to jest problem z kontami dla multigraczy ale trzeba zauważyć że zmniejsza się ilość uni więc teraz będzie mniej uni do ogarnięcia przez GO, więc jest plus no i dodatkowo niektóre konta które przy wcześniejszych fuzjach były sprowadzane na jedną unie od tak sobie :D trochę wyleci bo wcześniejszy plan Lobby i sprowadzenie do jednego Lobby kont na różnych unii spowodował że konta będą " spalone" bo są już nierozdzielne z Lobby XD Na pewno niektórych to wkurzy niesamowicie :thumbsup:
    • ZDOBYWCA1 napisał(a):

      Ciekawe co zrobią z multikontami i bardzo ciekawy jestem ile ich jest - na dzień dzisiejszy jest to nie do ogarnięcia, pewnie przybędzie znowu cioć, wujków, dziadków, żon, mężów, którzy będą grali z jednego IP itp. bo przecież trzeba się rozwijać - he niektórzy to nawet nie ogarniają ile mają kont
      Jak zauważył @FILU będzie sporo mniej serwerów.
      Dodatkowo mamy 4 nowe osoby w team gry > board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/Team/
      Jakby ktoś chciał spróbować swoich sił w team ale brakuje mu odwagi lub ma jakieś pytania > śmiało można pisać na priv do mnie. Jeżeli ktoś miał bany ale dość dawno i dłuższy okres jest grzeczny to też zapraszam. Oczywiście nie zostaniesz GO gdzie grasz ale biorąc inny serwer ktoś inny ma więcej czasu na Twój serwer. :fgrin:
      Link do podania w opisie.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • FILU napisał(a):

      Proponuje @xLORD SITHx zagrać w klasyka "warcaby" i przestańcie trząść tymi kolanami :P tacy jak ty i kilku zawaliliście przejście na x5 bzdurami że jedno x1 musi zostać ale z wami dusi się wielka społeczność która ma dość waszych agitacji i staroświectwa by stać w miejscu jak inne unie idą do przodu .
      Prawda jest taka że przy ankiecie x5 jak i teraz przy fuzji tylko trolle na forum sie duszą jak by mieli coś do powiedzenia w grze gdzie non stop są na urlopach :P .
      To że @lord sith zaczął by grać w Warcaby nie oznacza że po jakimś czasie przychodzi do niego ktoś i mu nakazuje grać w super, hiper-szybkie warcaby - bo gra w nie więcej ludzi i na siłe zaczyna mu je wciskać - zapytam się dlaczego przecież kupiłem sobie zajebiste warcaby do tego sobie je rozwinąłem do super pionków ale chce grać w nie a nie w jakieś naspeedowane :P (to w gwoli Twojego przykładu o warcabach)


      a w czym Ty i Twoja Unia idzie do przodu??? z tym że 7 razy szybciej będziesz miał recyklera? to jest do przodu - w tej grze liczą się umiejętności a nie kto szybciej wykopie ileś tam surowców

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421
    • czyli Twoim zdaniem wszystkie unie ( nie) x1 to gracze Nooby i bez pojęcia :D a najwyższe speed unie to same lamerstwo i oszuści a wasz Nekkar to sam skill i kryształ XD
      Ludzie grający w warcaby pewnego dnia zaczęli sie nudzić i zrobili upgrde zwane szachami ale to wyższy poziom czyli speed warcaby którzy żeby w to zagrać to właśnie skill ;) a nie pozostali lamami przy warcabach .
      Jak jest sens zostać przy warcabach a pisać na forum że GF olało ogeja i nic już nie robi a paradoksalnie jak chce coś zrobić i pojawiają się aktualizacje to nagle - NIE !!! ZOSTAWCIE NAS PRZY WARCABACH !!!
    • Nikt nie zwrócił uwagi na inny problem ekonomów. Wybierając unii ze speed 1 z reguły zadowalali się planetami w granicach 230-250 pól wiedząc że to im wystarczy wraz z ewentualnymi podstawowymi terraformerami do końca gry :p
      Postawienie poziomów 43 metalu 37 krisu na 13 planetach zajmuje już kilka lat nie mówiąc o kolejnych. Tymczasem tu to kwestia miesięcy. Dodatkowo aby obsłużyć wydobycie ludzie muszą szybko zabudować planety zbędnymi dotąd polami jak wysokie magazyny (bo nie każdy ma czas zwozić surowce kilka razy dziennie) czy laboratoria( niestety potrzebne szybkie zwiększenie technologii obronnych nie tylko za kasę) .
      Pola które miały wystarczyć na kopalnie na dłuuuugi czas pójdą w diabły.Dlatego powinno się dodać po kilkadziesiąt do planet bo nie mając jak się rozwijać konta zaraz pójdą na urlop.
    • Dałbym sobie rękę uciąć, że nie umiesz grać w warcaby, o grze w szachy nie wspominając.

      Napisałem kilka postów o tym, że:
      1. gracze, którzy grają na klasyku powinni mieć wybór do pozostania na klasyku; w przypadku gdy chcą gdzie indziej, mają spory wybór.
      2. podczas ankiety, która zresztą poszła nie po myśli folksdojczów i lobbystów jak Ty, ludzie Nekkar dali wyraz jaki mają stosunek do zmian.
      3. zresztą ciekawie sobie GF postępuje; najpierw tworzy co kilka miesięcy pierdyliard uniwersów z różnymi speedami, nie dodając klasycznych, następnie organizuje dla pozorów ankiety, na koniec robi fuzje. To się nazywa debilizm wtórny, a przyklaskują tym pomysłom im podobni.
      4. odnośnie do punktów 1 i 2, i tak nie zrozumiesz, skoro nie zakumałeś do tej pory.

      ciap napisał(a):

      Jak zauważył @FILU będzie sporo mniej serwerów.
      Dodatkowo mamy 4 nowe osoby w team gry > board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/Team/
      Jakby ktoś chciał spróbować swoich sił w team ale brakuje mu odwagi lub ma jakieś pytania > śmiało można pisać na priv do mnie. Jeżeli ktoś miał bany ale dość dawno i dłuższy okres jest grzeczny to też zapraszam. Oczywiście nie zostaniesz GO gdzie grasz ale biorąc inny serwer ktoś inny ma więcej czasu na Twój serwer.
      Link do podania w opisie.
      Ciekawa sprawa swoją drogą.
      Mniej serwerów, a więcej nieudaczników niepotrafiących poradzić sobie z procederem łamania regulaminu.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xLORD SITHx ().

    • FILU napisał(a):

      czyli Twoim zdaniem wszystkie unie ( nie) x1 to gracze Nooby i bez pojęcia :D a najwyższe speed unie to same lamerstwo i oszuści a wasz Nekkar to sam skill i kryształ XD
      Ludzie grający w warcaby pewnego dnia zaczęli sie nudzić i zrobili upgrde zwane szachami ale to wyższy poziom czyli speed warcaby którzy żeby w to zagrać to właśnie skill ;) a nie pozostali lamami przy warcabach .
      Jak jest sens zostać przy warcabach a pisać na forum że GF olało ogeja i nic już nie robi a paradoksalnie jak chce coś zrobić i pojawiają się aktualizacje to nagle - NIE !!! ZOSTAWCIE NAS PRZY WARCABACH !!!
      Danielu - Ty faktycznie masz problem emocjonalny ze sobą i każdy kto ma odmienne zdanie od Ciebie to jest "Be" Król Filu napisał plebs musi być za :P bo jak ma odmienne zdanie to Obraża nie tylko Króla Fila ale i całą społeczność Ogame, musisz zacząć czytać ze zrozumieniem

      jak byś troszkę poczytał to nie pisał byś głupot pierwsze były Szachy (jest to jedna z najstarszych gier) a Warcaby to w Historii w miarę młoda gra gdyż powstała w XII W. naszej ery :P

      Skilla mają gracze, którzy to pokazują w dziale ST a nie w dziale DiD to po pierwsze a po drugie pisząc o umiejętnościach napisałem że nie liczy się to czy ktoś szybciej coś wykopie tylko kto szybciej coś zezłomuje po raz drugi powtórzę czytaj ze zrozumieniem

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421
    • Cicho Sza napisał(a):

      Nikt nie zwrócił uwagi na inny problem ekonomów. Wybierając unii ze speed 1 z reguły zadowalali się planetami w granicach 230-250 pól wiedząc że to im wystarczy wraz z ewentualnymi podstawowymi terraformerami do końca gry :P
      Niedawno robiłam planetę na speed x5 i zostawiłam sobie 196 pól. Z pełną świadomością!
      Trzeba budować z głową. ;)

      "czy laboratoria( niestety potrzebne szybkie zwiększenie technologii obronnych nie tylko za kasę) ."
      Badania będziesz robić 7 razy szybciej. Będąc na speed x1 nie uzyskasz takiego przyspieszenia robiąc MSBN lub laboratoria. Dlatego nie budując wyżej laboratoriów i tak jesteś dużo do przodu z czasem.

      xLORD SITHx napisał(a):

      Mnie serwerów, a więcej nieudaczników niepotrafiących poradzić sobie z procederem łamania regulaminu.
      Dziękuję za uznanie. :fsmile:
      Zawsze możesz wejść do teamu i zaproponować nowe rozwiązania na podstawie dostępnych logów.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik