UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Musi z nami rozmawiać bo to jej praca jak by nie było :P No i też jak by nie patrzeć trzeba być konsekwentnym, jeśli wcześniejsze poglądy były inne, nie do końca przemyślane to świadczy o rozmówcy. Ja nie chciał bym grać z kimś komu poglądy "mogą" zmienić się przykładowo w trakcie lotu na bunkier..
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • schweppes65 napisał(a):

      Musi z nami rozmawiać bo to jej praca jak by nie było
      Wyobraź sobie że nie muszę. Moim obowiązkiem jest pilnowanie porządku w grze, odpowiadanie na tickety a nie czytanie całego forum i odpowiadanie na pytania w tematach DiD jakiś uni np. tutaj > Uni Fusion Nusakan, Spica, Virgo czy tutaj > Uni Fusion

      ;)
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • ciap napisał(a):

      schweppes65 napisał(a):

      Musi z nami rozmawiać bo to jej praca jak by nie było
      Wyobraź sobie że nie muszę. Moim obowiązkiem jest pilnowanie porządku w grze, odpowiadanie na tickety a nie czytanie całego forum i odpowiadanie na pytania w tematach DiD jakiś uni np. tutaj > Uni Fusion Nusakan, Spica, Virgo czy tutaj > Uni Fusion
      ;)
      Wiadomo jak to pilnowanie porządku teamowi wychodzi, więc dobrze, że coś tam czasem skrobniesz mądrego na forum.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • ZDOBYWCA1 napisał(a):

      @asesor*SaTaN*M.A. cytujesz mnie w całkiem innych okolicznościach, czasy się zmieniają poglądy na niektóre sprawy też, to nie jest chorągiewka jak to napisałeś tylko człowiek musi iść z duchem postępu a nie trzymać się wersji że ziemia jest płaska :P

      Ja pieprze dlaczego tak naprawdę macie nas w nosie, czy to jakaś kara??? czy większość społeczności Nekkar to jakieś zło nasz przedstawiciel @Art ma nas w poważaniu - możemy sobie tu pisać co chcemy a i tak jesteśmy olewani tylko jeszcze z nami rozmawia @ciap a reszta wielkich przedstawicieli wypiela się na nas
      A jakie to były inne okoliczności? ... bo póki co różnica jest w tym, że Nekkar odrzuciło to co mogło zyskać, zaś teraz straciło to co mogło zyskać.
      Niestety trzeba być konsekwentnym swoich wcześniejszych postanowień.
      Wywalczone zostało pozostawienie Nekkar jako x1 eko , a w konsekwencji zostało "wydymane".
      Lecz czemu zostało "wydymane"?
      Gdyż parę osób początkowo nadal aktualnie zapierało się rękami i nogami aby pozostawić Nekkar jako x1.
      Przy błędzie w obliczeniach jaki wystąpił czyli za mało miejsc na u68 dla wszystkich - z pewnością postanowiono, że w takim razie Nekkar zostanie kolejnym uni docelowym.

      Rozumiem, że każdy ma życie prywatne. Nie każdy ma czas zaglądać na forum. Lecz to przeważyło za taką opcją.
      Niestety ludzie z Nekkar'a najwięcej oddawali głosu. Żeby to była inna uni to z pewnością wybrano by inną unię jako docelową.
      Macmichael krzyczał najgłośniej o pozostawieniu eko x1. Podając argumenty przeciwko dopuszczenia "imigrantów" do przegłosowania ankiety, która mogłaby być po łączeniu i przegłosowaniu za przyspieszeniem eko.
      Ktoś się wtrącił ? jakoś nie przypominam sobie i nikt nawet nie protestował jak Art stwierdził, że może się wstrzymać z ankietą przez pół roku - choć to stwierdzenie nie było jak dla mnie do końca przekonujące.

      Chąc nie chcąc Art czyta z pewnością wszystkie wypociny z każdego posta. Jest to tylko niestety człowiek taki jak Ty, ja czy inny "Janusz" bądź "Grażyna".
      Obrał taką pozycję w tej społeczności i jest to jak widać strasznie niewdzięczna pozycja. Bo jakby nie zrobił to jest źle.
      Pisałem już to raz - i napiszę powtórnie.
      Jeśli sądzisz, że Ty czy ktokolwiek inny byłby lepszy na tym stanowisku to zgłoś się jako GO i pnij się w górę.
      Zdetronizuj go z tego stanowiska i pokaż jak to się robi.

      Na forum wpisuje się tysiące ludzi (jeszcze) i ciężko jest dobrać takie rozwiązanie aby wszystkim było dobrze.

      Osobiście staram się zrozumieć też drugą stronę zanim zacznę ją atakować.
    • schweppes65 napisał(a):

      Musi z nami rozmawiać bo to jej praca jak by nie było :P No i też jak by nie patrzeć trzeba być konsekwentnym, jeśli wcześniejsze poglądy były inne, nie do końca przemyślane to świadczy o rozmówcy. Ja nie chciał bym grać z kimś komu poglądy "mogą" zmienić się przykładowo w trakcie lotu na bunkier..
      ale dlaczego twierdzisz że nie do końca przemyślane??? Zresztą Ty i Twoje mądrości latanie z kimś a podążanie z duchem czasu to dwie różne sprawy
      po pierwsze z Tobą bym nigdzie nie poleciał a po drugie tylko ktoś ograniczony nie potrafi zmienić swojego poglądu , zwłaszcza jeśli chodzi o przyszłość :P



      asesor*SaTaN*M.A. napisał(a):

      ZDOBYWCA1 napisał(a):

      @asesor*SaTaN*M.A. cytujesz mnie w całkiem innych okolicznościach, czasy się zmieniają poglądy na niektóre sprawy też, to nie jest chorągiewka jak to napisałeś tylko człowiek musi iść z duchem postępu a nie trzymać się wersji że ziemia jest płaska :P

      Ja pieprze dlaczego tak naprawdę macie nas w nosie, czy to jakaś kara??? czy większość społeczności Nekkar to jakieś zło nasz przedstawiciel @Art ma nas w poważaniu - możemy sobie tu pisać co chcemy a i tak jesteśmy olewani tylko jeszcze z nami rozmawia @ciap a reszta wielkich przedstawicieli wypiela się na nas
      A jakie to były inne okoliczności? ... bo póki co różnica jest w tym, że Nekkar odrzuciło to co mogło zyskać, zaś teraz straciło to co mogło zyskać.Niestety trzeba być konsekwentnym swoich wcześniejszych postanowień.
      Wywalczone zostało pozostawienie Nekkar jako x1 eko , a w konsekwencji zostało "wydymane".
      Lecz czemu zostało "wydymane"?
      Gdyż parę osób początkowo nadal aktualnie zapierało się rękami i nogami aby pozostawić Nekkar jako x1.
      Przy błędzie w obliczeniach jaki wystąpił czyli za mało miejsc na u68 dla wszystkich - z pewnością postanowiono, że w takim razie Nekkar zostanie kolejnym uni docelowym.

      Rozumiem, że każdy ma życie prywatne. Nie każdy ma czas zaglądać na forum. Lecz to przeważyło za taką opcją.
      Niestety ludzie z Nekkar'a najwięcej oddawali głosu. Żeby to była inna uni to z pewnością wybrano by inną unię jako docelową.
      Macmichael krzyczał najgłośniej o pozostawieniu eko x1. Podając argumenty przeciwko dopuszczenia "imigrantów" do przegłosowania ankiety, która mogłaby być po łączeniu i przegłosowaniu za przyspieszeniem eko.
      Ktoś się wtrącił ? jakoś nie przypominam sobie i nikt nawet nie protestował jak Art stwierdził, że może się wstrzymać z ankietą przez pół roku - choć to stwierdzenie nie było jak dla mnie do końca przekonujące.

      Chąc nie chcąc Art czyta z pewnością wszystkie wypociny z każdego posta. Jest to tylko niestety człowiek taki jak Ty, ja czy inny "Janusz" bądź "Grażyna".
      Obrał taką pozycję w tej społeczności i jest to jak widać strasznie niewdzięczna pozycja. Bo jakby nie zrobił to jest źle.
      Pisałem już to raz - i napiszę powtórnie.
      Jeśli sądzisz, że Ty czy ktokolwiek inny byłby lepszy na tym stanowisku to zgłoś się jako GO i pnij się w górę.
      Zdetronizuj go z tego stanowiska i pokaż jak to się robi.

      Na forum wpisuje się tysiące ludzi (jeszcze) i ciężko jest dobrać takie rozwiązanie aby wszystkim było dobrze.

      Osobiście staram się zrozumieć też drugą stronę zanim zacznę ją atakować.
      mam sto razy bardziej satysfakcjonującą pracę :P

      czyli jak byś żył w czasach gdzie rządził kler i później by się pojawił Kopernik, który by Ci udowodnił że to Ziemia się kręci wokół Słońca To ty byś był dalej konsekwentny i umarł byś z myślą że to wokół ziemi wszystko się kręci??? tak Panie Mądralo???

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

    • @ZDOBYWCA1
      Niestety moja walka o cokolwiek skończyła się już lata temu.
      Dziś to tylko i wyłącznie gra i gram dla zabawy. Dziś jestem neutralny i co będzie to będzie.
      Ogame już dawno straciło większość swojego uroku. Przy ostatniej ankiecie nawet nie głosowałem - choć poza OGame pisałem, że lepiej aby x1 zostało.
    • Sorry Lechu ale nie żyjemy za czasów kamienia łupanego, mamy do dyspozycji dane z poprzednich fuzji i można z nich wnioskować "mniej-wiecej" jak będzie za jakiś czas. Mamy tabele z universami/prędkościami/aktywnymi graczami więc? Ja byłem za x1 jak za dawnych lat, jeszcze sam sith wciskał mi na forum zmianę speed, chyba że tez zmienił poglądy..

      Jestem za klasykiem, liczyłem się z tym że zostaniemy sami, zakończymy grę razem na ostatnim takim serwerze. Brałem też pod uwagę to że eko przyspieszy i nie bardzo mi się to podobało ale nie gram sam i trzeba wziąć na klatę to co wybierze większość. To że sytuacja jest taka a nie inna to tylko i wyłącznie nasza wina, sam też głosowałeś za x1? A więc jak to jest, nie pomyślałeś czy jak ta chorągiewka zmieniasz zdanie zależnie od sytuacji w jakiej się znajdujesz? : data-verified= ">

      Niestety ale taka prawda..

      I taka mała dygresja do Ciap, jeśli nie musisz tu siedzieć i pisać to po co to robisz? Zajmij się swoimi obowiązkami a nie klep na forum i nie wciskaj ludziom kitu, postaraj się zrobić coś dla społeczności zamiast nabijać posty..
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emeryt_2016 ().

    • Dalej jestem za x1, moje poglądy w tym ujęciu nie uległy zmianie.

      Jestem jednak świadom tego, że moje "chcenie " pozostania przy x1 raczej nie zostanie wzięte pod uwagę podczas podejmowania ostatecznych decyzji przez osoby, które mają na to jakiś wpływ. Wbrew pozorom to nie larum podniesione przeze mnie i osoby chcące grać dalej na takiej konfiguracji wpłynęło na to, że do zapowiedzianych zmian nie doszło, tylko niekompetencja osób decyzyjnych i fakt niepoliczenia, że się tyle osób nie pomieści. Swoją drogą, to bardzo zabawne :P

      A skoro i tak zagłada klasyka staje się faktem, to co zrobić jak nie dostosować się do sytuacji? Można jeszcze skasować konto.

      Ktoś kiedyś powiedział, że "zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia". I są to mądre słowa.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • Zgodzę się z Tobą, ale cytat odbieram bardziej w kierunku Arta niż naszym. Nie dowodzimy a to nami dowodzą, prawda?

      Wcześniej były jakieś wycieczki w stronę reala/pracy.. chłopaki po co to? Żaden z nas nie jest już dzieckiem, każdy ma pozycję taką jaka sobie wypracował, jeśli to lubi i sprawia mu tu satysfakcję to po co się spierać czyja jest lepsza? Nie zawsze większe zarobki rekompensują nerwy w pracy.. sam od czterech lat pracuje w Polsce za 1/3 tego co dostawałem za granicą. Wypracowałem pozycję od zera, teraz pracuje dla jednej z największych jak nie największej firmie tego typu w kraju.. Jak widzicie nie pytam ani nie neguję czyjejś pracy, takie rozmowy świadczą o potrzebie podniesienia własnego ego..

      Jedno czego się nauczyłem to to że jeśli ktoś raz zmienia poglady, nie jest dla mnie wart zaufania, albo wchodzisz na 100% albo nie wchodzisz mi w droge i wiesz tyle ile powinieneś.
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • Cytat odniósłbym raczej do płaszczyzny sojuszu, który prowadzi określoną "politykę" wynikającą z wewnątrzsojuszowych postanowień.

      A do Arta i GF można to odnieść raczej w pejoratywnym ujęciu; decyzje ich wyglądają na spontaniczne i nieprzemyślane, stąd dowodzenie kiepskiej jakości.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • LORD SITH piszesz że twoje zdanie nic nie zmieni ,i tu się mylisz ,wystarczy jedna osoba żeby coś zmienić ,skoro trzymasz się tego co powiedziałeś ,to się trzymaj , w głosowaniu x1 czy x7 ,jeden głos może przeważyć wszystkiemu .
      Po za tym jak pisałem ,są osoby które chcą coś zmienić ,ale są też co nic nie chcą zmieniać ,z braku czasu i innych powodów, czemu właśnie te osoby mają rezygnować z gry ,bo nie dadzą rady nadążyć za NOWYM jak to określacie niektórzy , gra jest stworzona dla wszystkich graczy z tąd są prędkości w eko napedach czy innych pierdołach ,jak zabierze się opcję x1 to odpadnie pewna grupa ludzi ,i dlaczego ? skoro lata grała w ten sposób i nikt nie mówił że coś się nagle zmieni i będzie musiała stracić swoje lata zabawy i kasę dla NOWEGO.
      Czyli trzeba pomyśleć też o takich ludziach ,a nie tylko o sobie .
      Ci którzy chcą zmian mają szansę się zalogować na innych uniech ,ale ci co nie chcą zmian ,co mają zrobić jak im się lata pracy odbioiera i nic nie oferuje w zamian ?
    • :)

      Do Pana Arta :)
      Za jakiś czas w końcu cześć uniwersów się jednak spotka, aby uniknąć sytuacji z tego wątku dajcie wszystkim takie same warunki / Nekkarowi w szczególnosci.
      Unikniemy sytuacji w której zresztą słusznie gracze z predkoscia x1 trafia na takich z x5 wiekszym eko
      Ale zrobicie co checie :)


      “Beware the quiet man...
      For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
      And when they finally rest… he strikes.”

      W jedności siła PN :>