Wersja mobilna - problemy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wersja mobilna - problemy

cały czas są dodawane nowe "udogodnienia" i ich poprawki, ale nie widzę, by było robione coś ze starymi błędami... zrobilibyście w końcu coś z ciągłym wyłączaniem się wersji mobilnej. Nudne jest każdorazowo po zalogowaniu się do gry na telefonie włączać to.... :roll:

'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

S. King
  • Bylo juz nie raz o tym ze GF nie zamierza rozwijac aplikacji mobilnej, bo uwazaja to za niepotrzebne (mowili nawet raz o tym w filmie na youtube) z drugiej strony skoro ich programisci nie potrafia sobie poradzic ze sprawnym dzialaniem lobby to o czym mu tu rozmawiamy... :)
    Uni Polaris
  • Ale Avi nie mówi o aplikacji mobilnej a o widoku mobilnym, który możesz włączyć w ustawieniach. Sprawa prosta - jak włączysz widok mobilny, to masz go potem też na kompie. A jak na kompie wyłączysz, to na telefonie następnym razem znowu musisz załączyć. Zapisują ustawienia konta, a nie ustawienia ip :)
  • Avinashi wrote:

Nudne jest każdorazowo po zalogowaniu się do gry na telefonie włączać to.... :roll:
    Mi się nie wyłącza. :x

Starrk wrote:

Sprawa prosta - jak włączysz widok mobilny, to masz go potem też na kompie. A jak na kompie wyłączysz, to na telefonie następnym razem znowu musisz załączyć. Zapisują ustawienia konta, a nie ustawienia ip :)
    No to chyba nie taka prosta, bo racji nie masz za grosz.
  • Starrk fakt kiedyś tak było po jakiejś aktualizacji, ale po którejś tam kolejnej to naprawili i jakoś działało przez pewien czas aż przestało działać. A teraz ciągle loguję się z telefonu i co logowanie muszę wchodzić w ustawienia i włączać mobilną wersję :(

'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

S. King
  • ale to musiałyby mi się czyścić ciasteczka po każdym wyłączeniu przeglądarki na telefonie a przecież tak się nie dzieje. Czy się mylę?

S. King
  • To jak mogę zgłosić problem. Tylko nie odnośnie lobby. Uzywając telefonu teleport nie działą na wersji mobilnej alni normalnej na komutrce z systemem android i Windowsmobile.... To dość trudny temat. Kiedys widziałem ze temat był ruszany ale chyba po pewnym czasie olali to.

Moderator kruszynka:
    Post przeniesiony do odpowiedniego wątku
  • @zwierzak spokojnie nie masz żadnego błędu jeśli chodzi o teleport domyślam się że brakuje ci aktualizacji androida lub przeglądarki .To że nie możesz telepnać to żaden błąd po prostu może używasz mobilnie ogeja z włączoną opcja " komputerową"
    Zróbmy test wejdź na grę przez tel . Powiedzmy chrome i w ustawieniach gry kliknij -> ogólne -> użyj ustawień mobilnych .I sprawdź teraz czy możesz coś telepnać wynikiem dobrej zmiany na mobilna będzie zmiana interfejsu OGame.
    Jak to ci pomaga to brakuje ci aktualizacji :) na nowych upgradach działa telepek bez wersji mobilnej czy ten podstawowy interfejs co znasz z kompa.
    Ja używam wersji android 8 a chrome wersja 69.
    Przypomnę że najlepszą przeglądarka mobilna do ogeja jest Firefox BETA polecam ją zainstalować gdyż Tylko !!! Na tej wersji działa antiogameorigin .

[ciach]

Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
  • Sorry ale nie bądzmy śmieszni. Wersja mobilna nie jest wspierana? To jakiś żart.
    Kombinowanie z nakładkami i innymi pierdołami żeby żyło. Nawet jak dam w wersje normalna czyli desktopową dalej nie działa teleport. Android jest nowy.

Po zainstalowaniu dodatku do FF poszlo. Bez dodatku nie pykło.

NIe zmienia to faktu że jednak jest to słaby wizerunek od programistów w sprawie wsparcia....

The post was edited 2 times, last by zwierzak ().

• O czym Ty w ogóle piszesz - wsparcie?
    Zejdź na ziemię.
    Gra jest grywalna od 15(?) lat, ludzie sobie radzą, płacą, a teraz chciałbyś żeby po jednym wpisie na forum zrewolucjonizowali swoje podejście do zarabiania i naprawili coś pod androida / wersję mobilną?

Puffin Browser jeszcze możesz sobie dobrać dla alternatywy i uruchomić kursor, może będzie ci wygodniej.
  • Jak wpisałem w google problem z teleporterem ogame. To wywaliło mi tematy sprzed 5 lat. To chyba nie jest problem terazniejszy.....
    Kiedys grając na uni 1 i 6 nie miałem z tym rpoblemu bo nie mialem telefonu. Teraz swiat idzie do przodu i ogame tez powinno. A nie sorry idzie w sprawie kupowanai dodatkow za antymaterie..... Bo reszta została taka sama....
  • zwierzak wrote:

Jak wpisałem w google problem z teleporterem ogame. To wywaliło mi tematy sprzed 5 lat. To chyba nie jest problem terazniejszy.....
    Kiedys grając na uni 1 i 6 nie miałem z tym rpoblemu bo nie mialem telefonu. Teraz swiat idzie do przodu i ogame tez powinno. A nie sorry idzie w sprawie kupowanai dodatkow za antymaterie..... Bo reszta została taka sama....
    No i teraz jest wszystko jasne :)
    Powodzenia :)
  • To raczej nie jest problem wersji mobilnej, bo da się grać nawet na tel bez większych problemów. Mi działa ogame nawetna na chromie - deskopowa i wersja na telefon. Na dwóch różnych telefonach. A zespół odpowiedzialny za wersje mobilne tłumaczył w esnym z wywiadów dlaczego nie pracują w tym sektorze.