Cztery żegna Bell

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cztery żegna Bell

    Długo się nad tym zastanawiałem i chyba nie ma sensu tego dłużej przeciągać a że mam wysokie mniemanie o sobie i czuję że dołożyłem małą cegiełkie do rozwoju tego Uni postanowiłem założyć sobie temat :)
    Zdaje sobie sprawę że spora część pewnie sie ucieszy z tego powodu ktoś pewnie poczuje sie zawiedzony za co bardzo przepraszam ale najzwyczajniej w świecie troszku tęskno mi do rl, miałem pograć eko, poklepać lamek na próby a wyszło jak wyszło czyli jak zwykle :E
    Pytanie co z kontem, zostanie oddane, oddane nie sprzedane :) dostałem kilka na prawdę ciekawych propozycji, był pomysł aby zostawić flo bsf ale tyle razy co już tak sobie stałem bez większej szkody dlatego stwierdziłem że trafi do kogoś z Hordy,(dlatego proszę zaprzestać wypisywać do mnie pw :P ) do kogo jeszcze nie wiem ale jeśli będzie miało sprawić komuś frajde to wole aby trafiło do kogoś z ,,rodziny'' ;)
    Chciałbym pozdrowić wszystkich poznanych na tym uni, było was wielu dlatego wymienię te osoby które najbardziej utkną mi w pamięci, Inkfernusa jakoś nigdy sie nie lubiliśmy nie wiedząc temu :P , Nazherera wbrew pozorom mieliśmy mało kontaktu w grze czego bardzo żałuję po ostatniej wymianie pw :) @piwofil raczej jedyna osoba której sie obawiałem gdy zacząłem grać flo mam nadzieje że będzie nam dane poklikać kiedyś razem po jednej stronie :). Całą Kontrole Jakości Konta a w szczególności nowo poznanych. Przeważnie ludzie kończą bo gra za bardzo wpływa na ich życie rodzine i tp mi sie najzwyczajniej w świece troszkę znudziło :) Jeszcze chciałbym poruszyć kwestie antymateri dostałem kilka nie miłych wiadomości ile to pieniędzy nie władowałem w konto i że czuje sie wyżej i wgl, kto wypisywał ten wie :D W sumie anty załadowałem jednorazowo za 20pln aby przeklinać surki bo sie nie mogłem na fsa zapakować :D i tyle w temacie :P Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich Cztery :)