Emperor Explorer vs. baldi [PIRACI] ~ 74383.9%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Emperor Explorer vs. baldi [PIRACI] ~ 74383.9%


    Witam

    Z reguły nie wstawiam RW na forum jednak Baldi kończy przygodę z ogame i wyraził chęć do pożegnania się ze znajomymi pod tym starciem.

    Sympatycznemu obrońcy gratuluję postawy i życzę powodzenia w realu.



    Pozdrowienia dla wszystkich klikających :)



    Historia RW...krótka chwila zapomnienia i efekt poniżej







    Dnia 18-09-2018 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Emperor Explorer
    ________________________________________________

    Krążownik 321.357
    Pancernik 176.362
    Sonda szpiegowska 3

    _________________________________________

    Obrońca baldi [PIRACI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 55.372
    Duży transporter 10.029
    Lekki myśliwiec 1.000.215
    Ciężki myśliwiec 25.006
    Krążownik 50.000
    Okręt wojenny 25.000
    Recykler 50.000
    Sonda szpiegowska 8.775
    Bombowiec 5.000
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 10.000
    Wyrzutnia rakiet 5.000
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Emperor Explorer
    ________________________________________________

    Krążownik 278.193 ( -43.164 )
    Pancernik 175.729 ( -633 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -3 )

    _________________________________________

    Obrońca baldi [PIRACI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    37.364.872 Metalu, 162.904.695 Kryształu i 24.392.241 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.305.564.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 9.861.551.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.200.208.300 metalu i 2.238.182.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 224.661.808 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 4.355.303.172
    Kryształ: 2.073.615.795
    Deuter: -71.430.759
    agresor zyskał łącznie 6.357.488.208 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -6.593.973.872
    Kryształ: -3.032.846.695
    Deuter: -459.392.241
    obrońca stracił łącznie 10.086.212.808 jednostek.


  • Emperor, ładnie ciśniesz, szkoda tylko, że tak raczej po cichu, no i sam :) % robi wrażenie, zysk po przetopie ustawi Cię tuż za Reaverem, od dłuższego czasu do nikogo z prowadzących nikt się nie zbliżył na taką odległość, co dodaje smaczku tej grze :)

    Baldiemu powodzenia na emeryturze. Piraci się chyba całkiem rozsypią bez Ciebie.

    Lwica jest boska :)
  • Witam Urielowiczów:)

    Na wstępie chciałbym pogratulować Emperorowi za idealne wyczucie czasu i nieustępliwość. Podobna sytuacja zdarzyła mi się jeszcze jeden raz gdzie flota stała bez opieki trochę ponad godzinę, jednak wtedy nie było konsekwencji:)

    Spodobało mi się pożegnanie Toma, które wrzucił na forum jednak był to gracz innego kalibru, także ja pożegnam się tym postem:)

    Wielkie dzięki za wspólną grę dla całej ekipy TDO, a póżniej po naszej "małej rebelii", który zrobiliśmy wraz z Falco - dla ekipy Piratów:) aż dziw bierze, że "głupie klikanie cyferek" może tak przyzwyczaić i pozwolić się zżyć z innymi ludźmi.

    Nie wymienię wszystkich z osobna, bo było tego zbyt wiele, jednak szczególne podziękowania dla Falco Hunter'a - z Tobą Piraci dalej przetrwają na tym spustosznym uniwersum:)

    Więlkie dzięki za wspólną gre dla Egze, Nestore, Kjmpp praktycznie od początku tworzyliśmy trzon TDO :)

    Chemik, GraczLigiLegend, Renegad, Kashin, Wampek - rownież wielkie dzięki, za Wasze zaangażowanie w życie sojuszu i zostanie na tym uni tyle czasu:)

    Wielkie podziękowania dla Gladiego z Minionków i Zjemtwojdeser ze zboczków. Za czas wspólnej gry w TDO. Po Waszym odejściu dalej mieliśmy dobry kontakt i często korespondowaliśmy na różne tematy:)

    Chciałbym pozdrowić graczy, z którymi nie miałem przyjemności wspólnej gry. Mowa tu o Francu ze zboczków oraz w głównej mierze dla ekipy Minionków, do której, dzięki Gladiemu miałem plan przejść:). Mówię tu o Tomie, Trampku, Krucjo i Pavcioszowi.

    Wydajecie się naprawdę fajnymi osobami, który ponadto mają, bądz mieli największego skilla na tym Uni. Szkoda, że nie udało mi się czegoś od Was podchwycić:)

    Handlowałem i pisałem z wieloma graczami, z różnych sojuszy i co nieco dowiedziałem się o skali pushu, który panował czy panuje na tym uni. Oczywiście dotyczy to wielu sojuszy, nie tylko RB, ale nigdy nie zapomnę akcji z Szajsungiem, który dołączył do nas, prosił o surkę zasłaniająć się choroba dziecka, po czym dostał złom od kolegi z byłego sojuszu. Po tej akcji zdałem sobie sprawę, że jest to zupełnie inna gra, niż kiedyś jak zaczynałem przygodę z ogame na uni 24 i 35.

    Na koniec podziękowania dla Xai'a. Dzięki za danie szansy współprowadzenia sojuszu, mimo późniejszej różnicy zdań, rozstaliśmy się z klasą.

    Konto zostaje w sojuszu, także jeśli ktoś jest na chętny to oczywiście zapraszam. Passy przekażę Falco.

    Dzięki Emperor, dzięki Tobie nie będę już musiał wysłuchiwać narzekań żony ile to ja czasu spędzam na "tej głupiej grze":)

    Tak jak rozmawiałem z Falco kilka dni przez złomem, rozważałem koniec przygody z ogame, flota, którą miałem zaczęła mi ciążyć a celi praktycznie nie było, jednak złom niewątpliwie przyśpieszył to co stałoby się w najbliższym czasie.

    p.s.

    a może kiedyś zagramy wspólnie na innym uni? Nie myślałem ze wrócę do gry po ponad 10 latach, także kto wie? :))

    pozdro dla tych, którym jeszcze się chce:))

    dzięki, żegnam się z Wami TOP 1 SOLO szkoda tylko, że nie po tej stronie, której bym sobie życzył:)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez baldi ().

  • ehhh baldi baldi -mogles flo przerzucic do 6 gali ;)
    A tak juz na serio to : Szacuneczek za elegancka wypowiedz i podejscie :thumbup: no i dzieki za "wspolna" gre .
    Zyj i daj sie nacieszyć zonie .
    Pozdrawiam . :)

    Edit: sorki ale tak sie wciaglem wypowiedzia baldiego ze zapomnialem o jednym : :)
    Gratuluje nowego TOP 1 solo z nietuzinkowym zyskiem . Empele pempele Gratuluje ;)
    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela
  • Dzięki baldi jeszcze raz za tą wspolną grę przez blisko 1.5 roku, kontakt się nie urywa więc może jeszcze kiedyś wspólnie zagramy, kto wie :)
    Szkoda, że wszystko wyszło w takich a nie innych okolicznościach, ale tak jak pisałeś, to było tylko odkładanie nieuniknionego, spokojnej emerytury :)


    Tobie Emperor, gratuluje dobrego wlotu na miano top 1 :)
  • Top 1 solo na jakiś dłuższy nieokreślony czas.
    Jeśli naprawię komputer to zaktualizuję temat top starć.

    Co do starcia gratuluję EE. Cicha woda brzegi rwie i dobrze, szkoda że samemu po cichu bez rozgłosu.

    Co do baldiego. Żegnaj stary przyjacielu. Choć ścieżki rożnych graczy łączą się ze sobą w rożnych punktach, czasami przeplatają, krzyżują to często jest tak, że po prostu ścieżki idą obok siebie lecz w tym samym kierunku.

    Byłeś świetnym graczem choć jak wiesz okazji było dosyć mało by udowodnić.
    Jednakże ja pamiętam naszą nieudaną kontrę na Twój atak na oroka. Kilka sekund zabrakło do sukcesu i od tamtej pory byłeś jak cień, jak wiatr. Było Cię widać i czuć ale dorwać nie było dane nikomu. Świetny i taktowny gość z poczuciem humoru tak będę Cie wspominać.

    Jesteś chyba ostatnią osobą która została na serwerze o której warto było wspominać w gronie szanujących się graczy. Teraz uniwersum straciło nogę i kuleje.

    Poprowadziłeś sojusz w dobrym kierunku. Zatem odchodzi cichy lider. Dzięki za grę i za emocje których czasami dostarczałeś z ekipą.

    Ja już wiem im dłużej nie gramtym lepiej sie czuję. Życzę tego samego.
  • Emperor - gratuluję starcia. Myślę że ten % długo nie zostanie pobity w uczciwym starciu.
    Baldi, szkoda że nie było okazji bliżej się poznać ale, ale z rozmów wewnątrz sojuszu mam na Twój temat bardzo dobre zdanie :)
    Uni traci kolejnego super gracza, fakt że skończyłeś po tej złej stronie ST, ale za to z przytupem :D I czasami tak lepiej żeby skończyć z tą grą.
    Powodzenia w realu i dzięki za wspólną grę.
  • khz napisał(a):

    Gratulacje trafienia, baldi dobrze się pilnował.

    Krucjo napisał(a):

    Jesteś chyba ostatnią osobą która została na serwerze o której warto było wspominać w gronie szanujących się graczy. Teraz uniwersum straciło nogę i kuleje.
    Hmm, rozumiem, że w ten sposób pozdrawiasz trampka, pavciosza i paru innych bylych sojuszników :D
    Dla mnie grono szanujących się graczy to trzon Minionków :) poza nim było kilkoro graczy o których warto było rozmawiać no i te żółte stwory pozdrawiam a wraz z nimi oirata i explorera :) żółta polska jesień nadchodzi :)