Zostałem jasnowidzem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zostałem jasnowidzem.

    Witam.


    Tak sobie myślę że chyba czas pomyśleć o zakończeniu kariery w ogame. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, ale .... no właśnie to ale....


    Taka moda nastała na zmianę nicków z dopiskiem "oddam". W sumie można powiedzieć że to taki szyfr, jak w konspiracji, bo "oddam" oznacza nic innego jak "sprzedam". Ja, Ty ,GO SGO nawet ART , no dosłownie cała społeczność ogejmowa ma świadomość jak to działa . Okazuję się że znaczna część graczy za nic ma zasady, dobre imię, zdrową rywalizację, uczciwe podejście do życia i gry. Liczy się tylko kasa i jeszcze raz kasa. W sumie można powiedzieć że pojedyńcze zakupy są tańsze niż pakiet anty ale zakupy masowe ? No to już spory wydatek.


    Dobra, ale aspekt maaterialny mnie nie interesuje, interesuje mnie aspekt moralny, uczciwość i własna godność. Mówię tu o obu stronach transakcji...


    Zastanawia mnie dlaczego tak trudno udowodnić kupno/sprzedaż skoro jest za to sroga kara. Już nawet pomyślałem że właściciel gry pobiera jakąś prowizję czy coś. No nie wiem.


    Nie będę tu sypał nickami bo zaraz admin powie że mam składać zgłoszenie , składałem i to nie raz, więc po co kolejne ? Skoro ja już teraz wiem że jedna konkretna osoba zezłomuje za chwilę kolejne konto z dodatkiem "oddam" i za chwilę kolejne. Gdyby tak komuś się chciało poszukać w historii serwera to ta konkretna osoba jest rekordzistą w złomowaniu kont z dodatkiem "oddam"( oczywiście bez ST na forum ),


    Wstyd, wielki wstyd dla właścicieli gry, dla graczy, dla GO i wszystkich którzy wiedzą i tolerują. Wolałbym zrezygnować z funkcji GO niż być "tym naiiwnym głupolem" co można jawnie robić go w jajo.


    Tak na koniec.

    Top 1 byłem na u29, kończąc gre zezłomowałem swoje konto, sam zebrałem złom z siebie i oddałem konto. ODDAŁEM ZA DARMO. Dziś mam dwie opcje , wieczny urlop lub kasacja, po prostu nie chcę by ktoś czerpał korzyści ze sprzedaży konta.


    No nic to takie moje spostrzeżenia. Oglądajcie dziś TV , będzie ciekawy program w telewizorze...... na wygodnym tapczanie...............
  • Opcja sprzedaży kont była już wcześniej... choć wtedy bardziej pilnowali tego i karali. Teraz niestety duża część złomowań jest po "oddaniu" komuś konta. Nie banują takich graczy bo chyba te osoby zasilają im portfele :(
    A z urlopem czy kasacja to można, lub oddać osobie chętnej by grac a nie czerpać łatwy zysk... tylko komu? :P a na razie graj dalej :D i tak większość robi przerwy a później i tak wraca :P
    "Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także."
    "Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym"

    — Winston Churchill


    Gram:
    Ogame - Rhea - Timoton
    CS 1,6 - Timoton IP #4 GoMod "193.33.176.125:27015"
  • Niestety nasza administracja zajęta jest moim rzekomo obraźliwym nickiem (Którego używam od 2013 roku i wcześniej obraźliwy nie był :P :(
    (ciach!)
    Jak widać sprawy, które to nasi GO badają są ważne i dlatego nie mają czasu na takie trywialne rzeczy jak handel kontami.
    Lepiej nie zawracajmy im głowy.

    Moderator mntek:
    Proszę nie wstawiać screenów wiadomości od administracji
  • Daj Falować Cyckommm napisał(a):

    Niestety nasza administracja zajęta jest moim rzekomo obraźliwym nickiem (Którego używam od 2013 roku i wcześniej obraźliwy nie był :P :(

    (ciach!)

    Jak widać sprawy, które to nasi GO badają są ważne i dlatego nie mają czasu na takie trywialne rzeczy jak handel kontami.
    Lepiej nie zawracajmy im głowy.
    eee spokojnie bo to Dla Operatorow jest teraz important ... masz racje nie wolno zawracac im glowy bo maja pelne rece roboty by wyszkuac kogos i ukarac za ! jednostke surowca i wrzucic pusz do tego przypomniec sobie o tym ze to bylo 10 lat temu :) ja gram w ta gre bo lubie ta gre poprostu i sie pogodzilem z tym ze operatorzy to sa osoby noo nie bede zreszta tego komentowac ... ważne ze oni teraz ciezko pracuja i wylapuja tych ktorzy naprawde puszuja uprawiaja legalny handel miedzy multi kontami a co najwazniejsze lapia tych co kupuja. dawno sie z tym pogodzilem jeszcze za czasow jak gralem na taurus pegasus rygiel wysylalem gotowe screeny dowody niepodwazalne dowody powtarzam... taki INAR z puszu na koncie top 1000 trzymal 10 MILIARDOW powtarzam miliardow SURY przy predkosci uni x1 eko flo. operatorą zbanowanie go zajelo ponad rok HAHAHAHAHAHHAA operator SGO ITP ITD wiecie co robili oczy zamkniete :) daje tutaj 100 zl ze za tego posta wylapie jakiegos bana co mnie rozbawi i zakoncze gre od reki

    Moderator mntek:
    Proszę nie cytować screenów wiadomości od administracji gry
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tereth ().

  • Wyobraź sobie że jarczyk specjalnie zszedł z urlopu by rozbić sie u wiadomo kogo :D

    Jednak dziś jest ten dzień :D

    BAN !!!
  • Też już się z tym pogodzilem, operatorzy maja wazniejsze rzeczy na głowie...gram bo lubie, mam fajna ekipe ale niestety na cosmo juz zrezygnowałem. Konto zezlomowalem pokasowalem planety i skasowalem chociaz po zmianie nicka na "kasuje konto" miałem kilka propozycji żeby jednak nie kasować ;)

    Pozdrawiam - nie gram.