Poradnik dla początkującego górnika odnośnie rozbudowy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wydaje mi się, że cele mogą być rzeczywiście różne, dopóki są zgodne z zasadami gry. Niemniej, można chyba spokojnie przyjąć, że wysokie miejsce w rankingu top jest istotnym celem dla większości graczy.
    A uzyskać to można między innymi poprzez efektywną rozbudowę konta, o czym mówimy m. in. w tym wątku. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że czyjś sposób gry jest właściwy lub nie, bo to zależy od tego jakie sobie cele stawia dany gracz, ale za to można jednoznacznie wykazać, że czyjś sposob gry jest nieefektywny (w rozumieniu powiększania potencjału konta), ponieważ jest to wyliczalne.
    Si vis pacem, para bellum
  • Celi w grze może być dużo ale tytuł tematu brzmi "Poradnik dla początkującego górnika odnośnie rozbudowy" więc wskazuje że jest to temat dla osób których celem jest optymalna rozbudowa. Tyle w temacie.

    Kiedyś wyliczyłam że dla słonecznej 30 potrzeba ok 60-70 ataków żeby koszt odbudowy satelit był większy niż koszt słonecznej, bez obrony.
    Budując satelity bierzemy pod uwagę złomowanie i straty jednak ważne by straty wynikające z ataków były mniejsze niż zyski z przeznaczenia surowców na budowę eko.
    To jest dla mnie opłacalnością słonecznej. :fsmile:

    Słoneczna 36 starczy na 34/29/29 (współczynnik produkcji 98%). Słoneczna 28-36 kosztuje 319.102M, 127.64M za to możemy podnieść eko do 36/29/29 (321.197M, 112.211M) w skali roku to 66.540.960 + 24.475.440 + 16.398.720 z jednej planety. :fsmile:

    I znowu będzie że wyliczenia daję. ^^
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Sorky napisał(a):

    Ojej


    Kazdy z nas laczy gre w ogame z zyciem prywatnym w tym praca. Nie rob z siebie ofiary losu.
    Zalozyles konto tylko po to by to napisac?

    Kiedy zalozylem konto na Ogame jeszcze nie mialem takiej pracy jak teraz i bylo tak, ze moglem co wieczor odbierac i wysylac fs-y o regularnych porach. Czasy sie zmieniaja i nigdy nie wiadomo co sie w zyciu wydarzy by ukladac sobie gre pod zycie. Trzeba brac wszystko pod uwage, chyba, ze Ty ustawiasz sobie zycie pod gre to nie mamy o czym dyskutowac.
  • [ciach]
    @BlackLatteCoffee sam na starym koncie miałem lvl 5 Grawitonów. Nie jest to jakiś specjalny wyczyn, a robiłem to ze względu na durne GF, które przecież zapowiedziało rychły bonus dla wyższych poziomów Grawitonów. Pewnie niektórzy jeszcze pamiętają międzynarodowy konkurs na użycie Grawitonów :)

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wypowiedź odnoszącą się do skasowanego posta
  • Trochę odbiegacie od tematu :bicz: . W związku z tym, że wasza dyskusja o rozłożeniu kolonii i FSach była dość ciekawa nie pokasowałam postów a wydzieliłam jako osobny temat. Dyskusję na ten temat proszę prowadzić tam -> klik klik

    A tu oczywiście proszę trzymać się głównego wątku ;)
    :ndmod:


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3