Ekspedycje xD

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ekspedycje xD

    Siemka - mamy trwający event na 9x anty, prawda?
    - ano podobno prawda.

    No to może się przedstawię. :D
    Przez 12 lat gry, z ekspedycji sfarmiłem jakieś 1100 jednostek antymaterii, :) a ekspy robię często.
    Wielokrotnie zmieniałem skład floty - próbowałem różnych kombinacji, w efekcie najpomyślniejszą ekspą zgarnąłem jakieś 200k mety ;)

    Zresztą zobaczcie sami próbkę :

    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyMimo pierwszych obiecujących skanów tego sektora, ekspedycja powróciła z pustymi rękami.

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: znaleźliśmy dowód wskazujący na obecność wielu innych flot ekspedycyjnych.

    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyKtoś zainstalował w komputerach statku starą grę strategiczną. Misja ekspedycji trwała długo, lecz nie była zbyt owocna.

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: znaleźliśmy dowód wskazujący na obecność wielu innych flot ekspedycyjnych.


    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyŻywa istota zbudowana z czystej energii spowodowała, że wszyscy członkowie ekspedycji zaczęli wpatrywać się w hipnotyzujące wzory na ekranach. Gdy załoga się ocknęła, okazało się, że ekspedycja musi zostać przerwana z powodu małej ilości deuteru.

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.
    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyPodczas wyprawy zrobiono wspaniałe zdjęcia supernowej. Niestety nic innego nie udało się przywieźć, lecz przynajmniej są spore szanse na wygranie tegorocznego konkursu "Fotografia Roku Wszechświata".

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.
    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyGłówny nawigator miał zły dzień, co spowodowało obranie błędnego kursu. Flota wylądowała w zupełnie innym miejscu, przez co wydłuży się czas jej powrotu.

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    100% niepowodzeń. :D Jak myślicie, czy można to zgłosić jako jakiś bug?
    Czy mam po prostu takiego przezajebistego pecha i muszę z tym żyć?

    Znajoma z Aquariusa tylko od rana nabiła już prawie 4k anty ||
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.
  • Xai napisał(a):

    Siemka - mamy trwający event na 9x anty, prawda?
    - ano podobno prawda.

    No to może się przedstawię. :D
    Przez 12 lat gry, z ekspedycji sfarmiłem jakieś 1100 jednostek antymaterii, :) a ekspy robię często.
    Wielokrotnie zmieniałem skład floty - próbowałem różnych kombinacji, w efekcie najpomyślniejszą ekspą zgarnąłem jakieś 200k mety ;)

    Zresztą zobaczcie sami próbkę :

    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyMimo pierwszych obiecujących skanów tego sektora, ekspedycja powróciła z pustymi rękami.

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: znaleźliśmy dowód wskazujący na obecność wielu innych flot ekspedycyjnych.
    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyKtoś zainstalował w komputerach statku starą grę strategiczną. Misja ekspedycji trwała długo, lecz nie była zbyt owocna.

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: znaleźliśmy dowód wskazujący na obecność wielu innych flot ekspedycyjnych.


    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyŻywa istota zbudowana z czystej energii spowodowała, że wszyscy członkowie ekspedycji zaczęli wpatrywać się w hipnotyzujące wzory na ekranach. Gdy załoga się ocknęła, okazało się, że ekspedycja musi zostać przerwana z powodu małej ilości deuteru.

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.
    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyPodczas wyprawy zrobiono wspaniałe zdjęcia supernowej. Niestety nic innego nie udało się przywieźć, lecz przynajmniej są spore szanse na wygranie tegorocznego konkursu "Fotografia Roku Wszechświata".

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.
    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyGłówny nawigator miał zły dzień, co spowodowało obranie błędnego kursu. Flota wylądowała w zupełnie innym miejscu, przez co wydłuży się czas jej powrotu.

      Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    100% niepowodzeń. :D Jak myślicie, czy można to zgłosić jako jakiś bug?
    Czy mam po prostu takiego przezajebistego pecha i muszę z tym żyć?

    Znajoma z Aquariusa tylko od rana nabiła już prawie 4k anty ||
    xai bo ty turysta jestes i latasz na zwiedzanie a nie po surke czy antymaterie :P