MNS [My Nie Spimy] vs.TOR [The Onion Recycler] 0 - 2516,45 % Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • MNS [My Nie Spimy] vs.TOR [The Onion Recycler] 0 - 2516,45 % Zakończona

    1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana:

    MNS [My Nie Spimy] vs . TOR [The Onion Recycler]

    2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:

    ---


    3. Preferowany system liczenia:

    *system procentowy


    4. Warunki zakończenia wojny:

    b) data, do której prowadzone są działania wojenne. Po upływie wyznaczonego terminu należy podliczyć % lub straty uzyskane ze wszystkich zamieszczonych raportów wojennych i na tej podstawie wyłaniany jest zwycięzca

    08.09.2018-08.10.2018

    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:

    Minimalny próg starcia: 40 %


    6. Stosunek do RW z ACS:

    a) Liczą się tylko walki, w których każdy agresor i każdy obrońca uczestniczą w wojnie.


    7. Powód: Czas na totalna dominacje
    TTG ! :popcorn:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Billie the kid ().

  • Problem jest taki, że ani infuza, ani ogniter nie mają jeszcze uni Dorado w listach, więc nawet nie mogę sprawdzić kto u was gra i kogo szukać XD
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • Przecież mi AGO nie pokaże listy członków sojuszu, co najwyżej listę planet członków o których wiem że istnieją :X


    Btw, mała uwaga:

    Billie the kid napisał(a):

    4. Warunki zakończenia wojny:

    b) data, do której prowadzone są działania wojenne. Po upływie wyznaczonego terminu należy podliczyć % lub straty uzyskane ze wszystkich zamieszczonych raportów wojennych i na tej podstawie wyłaniany jest zwycięzca

    09.09.2018-09.10.2018 godzina 00:00

    Wojna nie trwa od 09.09.2018, gdyż:
    "Wojna zaczyna się w momencie umieszczenia postu z deklaracją na Forum. Zatem nie umieszczamy godziny rozpoczęcia wojny innej niż godzina, z którą zamieszczony został pierwszy post."
    Więc tam edytuj jak dasz radę ( i przy okazji pozostałe dwie wojny też). :D

    No nic, trza robić flo :E Powodzenia nam i wam
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • Najwyraźniej rozsądne argumenty, że wojna na tym etapie jest bez sensu nie przemawiają do MNS. Ludzie mają 0-2moony bez teleportów i połowa naszego sojuszu zaczęła ze sporym opóźnieniem. No ale oczywiście podejmujemy. Tym lepsze wyzwanie z pozycji przegranej. Zobaczymy czy Panowie z MNS nie rzucili się z motyką na słońce wypowiadając wojnę połowę uni ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • A co też się wypowiem bo jak czytam te wypociny to mi się słabo robi. Mianowicie Aceton czy jak ci tam kiepie...

    cyt. : "Najwyraźniej rozsądne argumenty, że wojna na tym etapie jest bez sensu nie przemawiają do MNS. Ludzie mają 0-2moony bez teleportów i połowa naszego sojuszu zaczęła ze sporym opóźnieniem."

    1). Żadne argumenty do nas nie docierają ponieważ nie widzimy żadnych przeszkód aby prowadzić wojnę na tak wczesnym etapie uni.
    2). Bardzo dobrze że jest mało moonów itp. wspomagaczy ponieważ obie strony mogą się wykazać umiejętnościami.
    3). Sory ale jak z twojego pkt. widzenia wspomniałeś o braku telepków to może odrazu zmień sobie nick z Aceton na św. pamięci i zaznacz magiczny kwadracik usuń konto... Zaoszczędzisz nam czasu i nie będziesz potrzebował telepków żeby się odpalić.

    No to tyle moich przemyśleń na wasz temat...

    HAIL MNS
    X( X( X( Hali MNS X( X( X(

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Salazar ().

  • Blindspot napisał(a):

    A co też się wypowiem bo jak czytam te wypociny to mi się słabo robi. Mianowicie Aceton czy jak ci tam kiepie...

    cyt. : "Najwyraźniej rozsądne argumenty, że wojna na tym etapie jest bez sensu nie przemawiają do MNS. Ludzie mają 0-2moony bez teleportów i połowa naszego sojuszu zaczęła ze sporym opóźnieniem."

    1). Żadne argumenty do nas nie docierają ponieważ nie widzimy żadnych przeszkód aby prowadzić wojnę na w tak wczesnym etapie uni.
    2). Bardzo dobrze że jest mało moonów itp. wspomagaczy ponieważ obie strony mogą się wykazać umiejętnościami.
    3). Sory ale jak z twojego pkt. widzenia wspomniałeś o braku telepków to może odrazu zmień sobie nick z Aceton na św. pamięci i zaznacz magiczny kwadracik usuń konto... Zaoszczędzisz nam czasu i nie będziesz potrzebował telepków żeby się odpalić.

    No to tyle moich przemyśleń na wasz temat...

    HAIL MNS
    Boże...z jakich odmentów świata wy wypełzacie...wiele razy już Was tutaj określano na tym uni "napinacze" i Twoja wypowiedź idealnie to pokazuje :D żenada i 2 metry od mułu. Naucz się logicznie myśleć i wypowiadać "kiepie" (cokolwiek to znaczy)bo w Twojej wypowiedzi nie ma absolutnie żadnego argumentu który by wykazał że wojna w tym momencie uni to jest świetny pomysł. ;)

    Pewnie nie wszyscy u Was w sojuszu reprezentują tak niski poziom jak Ty...więc zrób kolegom z sojuszu przysługę i nie ściągaj ich do swojego.

    Co by nie było offtopu - powodzenia obu stronom. I co by wypowiadający wojne tak nie napinali klat bo Wam popękają.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • Bardzo dobrze że jest mało moonów itp. wspomagaczy ponieważ obie strony mogą się wykazać umiejętnościami

    No właśnie na późniejszym etapie jest więcej wykazywania umiejętności. No ale co ja tam moge wiedzieć,nie gram co uni do pierwszego złoma i myk na następne gdzie mogę znowu pobrylować.
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • Naczelny kiepie i ty mi rzucasz logiczne myślenie... Jeżeli pisze że nie widzimy przeszkód czyli nie musimy mieć powodu do wypowiadania wojen (żeby to nie było trudne do pojęcia dla ciebie to był nasz widzimiś). Jeśli się doszukujesz głęboko pod swoim mułem powodu to masz to wpisane na samej górze ale oczywiście taki jesteś bystry że było by to żenujące jeśli miał bym ci to uświadamiać.

    Napinacze :) :D :) - napiąć i pęknąć to ci może conajwyżej zwieracz jak się rano obudzisz, a tu będzie już po zawodach.

    No nic kończę tą błyskotliwą odpowiedź bo tak by nam zeszło do rana, a tu nie miejsce ani czas na inteligentne rozmowy.

    HAIL MNS

    P. S. Najcik jak to czytasz to nie płacz to się dzieje naprawdę.

    Super Moderator wakat:
    nie obrażamy innych użytkowników forum
    X( X( X( Hali MNS X( X( X(
  • Możecie sobie wypowiadać wojny kiedy chcecie,i tu ani nam, ani nikomu innemu nic do gadania.

    Ale jak widzę tekst, że ten etap uni sprzyja wykazywaniu się umiejętnościami, to zastanawiam się czy gramy w tę samą grę xD
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • Dedeusz nie bierz tak wszystkiego dosłownie...Po prostu trzepie mnie jak ktoś się żali odnośnie graczy którzy zaczęli grę z opóźnieniem. No sory ale nikt im nie kazał ich przyjmować do sojuszu, a jak już są to niech się wykażą (nie będziemy czekać aż szlachta będzie łaskawie gotowa). Mam nadzieję że logicznie to sprostowałem.
    X( X( X( Hali MNS X( X( X(

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Salazar ().

  • Acetonitryl [TOR] & Kanade [TOR] & Poochacz [TOR] & Cieply Dotyk Ksiedza [TOR] vs. Heisenberg [MNS] ~ 186.9% DO WOJNY




    Witam,


    Wojna z MNS którą nam wypowiedzieli od paru godzin...póki co tylko pyskówki w dziale wojna..tak jojczyli, tak napinali...więc postanowiłem pokazać jak ta wojna będzie przebiegać zamiast tylko mówić


    1:0

    Hail MNS?

    Złomu nie wyzbierałem, obrońca zalogował i na 2 wiosła zebrał. Prawdziwy olimpijczyk :D. Ale tu nie o zysk chodziło, a brak złomu to ryzyko zawodowe flociarza. Napisał, że z dopałki - szczerze nie ma znaczenia czy anty czy dopałki. Złom był, złomu nie ma. Bywa


    Pozdro dla cebulek wasze sondy dodały mi sił :D. Również dla znajomych i dostawców dexu.

    Wojna trwa. Bawimy sie dalej ;)

    Obrońcy Szo.


    Do rzeczy.

    Dnia 09-09-2018 04:05:44 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Acetonitryl [TOR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 696
    Pancernik 782

    _________________________________________

    Agresor Kanade [TOR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 2
    _________________________________________

    Agresor Poochacz [TOR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor Cieply Dotyk Ksiedza [TOR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Heisenberg [MNS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 292
    Duży transporter 91
    Lekki myśliwiec 110
    Krążownik 215
    Okręt wojenny 357
    Recykler 42
    Pancernik 88

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Acetonitryl [TOR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 688 ( -8 )
    Pancernik 780 ( -2 )

    _________________________________________

    Agresor Kanade [TOR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor Poochacz [TOR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Cieply Dotyk Ksiedza [TOR]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Heisenberg [MNS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    539.000 Metalu, 348.258 Kryształu i 729.742 Deuteru
    719.759 Metalu, 174.129 Kryształu i 927.893 Deuteru
    359.879 Metalu, 87.064 Kryształu i 463.946 Deuteru
    179.940 Metalu, 43.532 Kryształu i 231.973 Deuteru
    89.970 Metalu, 21.766 Kryształu i 115.987 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 652.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 38.591.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 12.652.500 metalu i 6.037.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 5.032.838 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.468.548
    Kryształ: 472.749
    Deuter: 2.439.541
    agresor zyskał łącznie 4.380.838 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -14.121.048
    Kryształ: -6.509.749
    Deuter: -4.303.541
    obrońca stracił łącznie 24.934.338 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • xD najcik wojny wypowiada by zdazyc poorac przed swoja pierwsza drzemka od poczatku uni

    na wojnach statystycznie lepiej sie pilnuja i knuja wiec jak dla mnie niepotrzebne xD

    no ale wojny sa dla fejmu i spamu dlatego powodzonka obu stronom

    ps @empe jezeli nie jestes tym starym empe z u18 ktorego podziwilem to zmien nick bo byc moze niechcacy ale jednak sie podszywasz a to w oczy kole ogejmowych megalomanów
  • Festiwal pod roboczym tytułem "hurr durr" uważam za zamknięty. Zamiast tego proszę skupić się na lataniu flotą a nie "mieleniu ozorem". Wyzywanie się, w tym kierowanie wszelakich inwektyw w stronę innych użytkowników forum, nie jest mile widziane.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.