MNS [My Nie Spimy] 892,56% vs. NW0 [New World Order] % - 329 % Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kto rano nie wstaje ten przez noc z pletwy dostaje
    P.S. rozdaje sledzie zanim ty ta cebulke przyniesiesz to chyba bedzie po imprezie ...


    Dnia 09-09-2018 06:28:00 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor NapewnoNieSledz [MNS]
    ________________________________________________


    Krążownik 534
    Okręt wojenny 396
    Pancernik 63

    _________________________________________


    Obrońca Fishu [NWO]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 288
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor NapewnoNieSledz [MNS]
    ________________________________________________


    Krążownik 469 ( -65 )
    Okręt wojenny 393 ( -3 )
    Pancernik 63 ( -0 )

    _________________________________________


    Obrońca Fishu [NWO]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 2.065.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 17.280.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 7.197.500 metalu i 2.410.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 5.762.500
    Kryształ: 1.910.000
    Deuter: -130.000
    agresor zyskał łącznie 7.542.500 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -12.960.000
    Kryształ: -4.320.000
    Deuter: 0
    obrońca stracił łącznie 17.280.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    Nie lękam się sukcesów wroga, lecz błędów naszych
  • Panowie i Panie ( może jakaś jest nigdy nie wiadomo...)

    Wiecie jak to jest na wojnie? Bywają niedomówienia ale nie róbmy scen o byle co :) (chyba, że są kobiety to wtedy z miejsca potrzebny nam dobry papuga i kupa papieru XD )
    Na ten moment 2:0 dla chłopaków z MNS (i może Pań...) i bawmy się dalej!

    Co do osób, które bezpośrednio nie bawią się z Nami w naszej piaskownicy jest sprawa...
    ... oglądajcie, śmiejcie się, gratulujcie, cieszcie się z nami ale resztę rzeczy zostawcie NAM. (chyba, że jakaś miła Pani nas uraczy... wtedy to logika nie działa... XD )

    Pozdrawiam ! (Panie też :love: )
    CASUAL PUNCH!
    "Prawdziwą potęgą nas, ludzi, jest to, że potrafimy się zmienić, jeśli tego chcemy!"
  • Ból "nogi" za 3....2.....1.... start <jem popkorn>


    Dnia 10-09-2018 01:23:08 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Haven [NWO]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 17.092
    Krążownik 1.000
    Okręt wojenny 1.051
    Pancernik 166
    Sonda szpiegowska 3
    _________________________________________

    Obrońca Heisenberg [MNS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 605
    Duży transporter 100
    Lekki myśliwiec 459
    Krążownik 285
    Okręt wojenny 372
    Recykler 640
    Sonda szpiegowska 21
    Pancernik 128
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Haven [NWO]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.453 ( -2.639 )
    Krążownik 978 ( -22 )
    Okręt wojenny 1.051 ( -0 )
    Pancernik 166 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -2 )
    _________________________________________

    Obrońca Heisenberg [MNS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.068.683 Metalu, 1.068.683 Kryształu i 1.068.684 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 11.196.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 58.462.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 22.112.000 metalu i 10.810.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.206.050 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 14.823.683
    Kryształ: 9.083.683
    Deuter: 1.024.684
    agresor zyskał łącznie 24.932.050 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -36.935.683
    Kryształ: -19.893.683
    Deuter: -4.838.684
    obrońca stracił łącznie 61.668.050 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    "Nie ważne jak się zaczyna, lecz jak się kończy"


  • Brawo, brawo i jeszcze raz - super.
    Niech w końcu zacznie się poważna gra a nie jakieś podchody! :)

    Jeszcze jedno :

    Billie the kid napisał(a):

    heja rozdaje , dalem info do haven i s2ybkiego od Was , nie wiedzialem kto zalozycielem nwo sorka
    To się czyta stronę sojuszu. Nie mamy takiego burdelu jak Wy - u nas jasno pisze, że w kwestii rekrutacji walić do @RozdajeMoony ;) Logiczne więc, że ten ktoś do Rady należy. :D
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.
  • pieknie, gratki Haven :)
    Proponuje update'owac wynik wojny +329.22% dla NWO :)
    UNI 1 - Top 2 flot '04-'07 [WRAITH] OFF
    po drodze jeszcze dluga historia...
    UNI Tarazed - Top 4 flot '18 [Reds] OFF
    UNI Dorado - Top 6 flot '18 [RiO] ON
    UNI Uriel (US) - eko :sleeping: [Skie] ON
    Ogame.us - Game Operator
  • Billie the kid napisał(a):

    gratki ustrzelenia bfsa Meisterstück :E . :popcorn:
    Po 1 dla Twojej wiadomości bfs to trochę stoi - a kolega zalogował się 25 minut po starciu. Po prostu obserwowałem jego aktywności - 3 razy próbowałem wcześniej - ale tego też pewnie nie wiesz.
    Po 2 Widzę tutaj Twoich starć ogromną ilość - zamiast klepać językiem wrzuć swoje RW
    Po 3 do naSTępnego
    "Nie ważne jak się zaczyna, lecz jak się kończy"
  • Billie the kid napisał(a):

    rsx , to wyjdz i nie czytaj , proste ale chociaz tyle ze cisniemy beke z Was haven wielki as hahaha idz Ty
    Czyli mam rozumieć, że ciśniecie bekę z kogoś, kto właśnie wbił Wam 320% jednym wlotem? :D

    Ech, weźcie się lepiej do roboty. ;)
    Rzuciliście się na trzy wojny jednocześnie, z czego w dwóch dostajecie srogie baty. Róbcie tak dalej, a nie wróżę Wam długiej gry. 8) Takim zachowaniem upadają potęgi.
    Ale co ja tam wiem, gram tylko 12 lat. ;) I przeważnie jako Górnik.
    Taki wiecie, prawdziwy. Bez stateczków. :D



    @RozdajeMoony , zapodajesz niespodziankę, czy mam uronić rąbka tajemnicy? :P
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.
  • skupcie sie lepiej wszyscy na klepaniu floty i polowaniu a nie pitoleniu bo zasmiecacie piekne swieto jakim jest wojna

    placzecie ze wojna to przezytek ale mi przypomina stare lata i dodaje smaczku gry
    ze niby wczesny etap ?
    kiedys prog wojen ustawiano na 10% i jakos nikt nie plakal

    skill ?
    prosze was dzis 3/4 graczy jedzie na anty i nawet nie wie co to lustro a jak kilka osob w "topowych sojach" umie cos wyliczyc to sa ochy i achy
    porazka w moim mniemaniu

    przestancie juz farmazonic bo mi sie az was nie chce prostowac

    trzymajcie poziom i pletwa wam wszystkim w twarz

    usiedliscie na najcie bo na kims musicie a radze skupic sie na wlasnej osobie
    zrobcie choc polowe tych pkt w zniszczonych co on i nie ukrywajcie sie za fake kontami to pogadamy

    nie musicie nas lubic
    nie musicie szanowac
    bo mamy to gdzies poniewaz wasze zdanie jest nic nie warte

    dziekuje za uwage i zycze powodzenia wszystkim pro elo elo 5 2 0 graczom ktorzy glownie pyskowac potrafia
    sami jestescie dziennie przez nas farmieni lub koszeni a jak padamy z tad te ochy i achy bo o tak wkoncu ktos dorwal tego typa co mnie neka uuu ale fajnie
    zenada

    tak was wlasnie widze

    Nie lękam się sukcesów wroga, lecz błędów naszych
  • MNS znowu pokazało klasę... nie jaki Pan Śledź po tym jak przegwałcił moje satelitki nie dość że skłamał, uwaga cytuje!

    Śledź napisał(a):

    Typ mnie rakietowal i bylo ok ?


    Grozil mi i latal na pale
    I to bylo ok ?
    Mi to rybka rakietujcie sobie poprostu odwdziecze sie tym samym
    A za kazda rakiete bekniesz ty osobiscie
    to jeszcze grozi innym :)
    Skoro temat ten trafia na forum publiczne proszę Pana Śledzia o pokazanie wiadomości w których mu groził a co więcej chociaż jednego RW z mojego nalotu na jego planetę ;)
    a i raporty z Rakietek też możesz wstawić bo ja w związku z brakiem jakichkolwiek działań ich nie posiadam, a sam bym chciał się z nim zapoznać.
    Widać teraz jaki ból nogi ma MNS po tym jak przegrywa wojnę ;) miało być inaczej, poskakali poszczekali i na koniec poszli do budy jak na potulnego pieska przystało, czasem tylko warcząc na bezbronne ofiary.

    (Nie)Pozdrawiam!
    Fishu!

    "Co ma być to będzie, niebo znajdę wszędzie...".
  • Dawid napisał(a):

    MNS znowu pokazało klasę... nie jaki Pan Śledź po tym jak przegwałcił moje satelitki nie dość że skłamał, uwaga cytuje!

    Śledź napisał(a):

    Typ mnie rakietowal i bylo ok ?


    Grozil mi i latal na pale
    I to bylo ok ?
    Mi to rybka rakietujcie sobie poprostu odwdziecze sie tym samym
    A za kazda rakiete bekniesz ty osobiscie
    to jeszcze grozi innym :) Skoro temat ten trafia na forum publiczne proszę Pana Śledzia o pokazanie wiadomości w których mu groził a co więcej chociaż jednego RW z mojego nalotu na jego planetę ;)
    a i raporty z Rakietek też możesz wstawić bo ja w związku z brakiem jakichkolwiek działań ich nie posiadam, a sam bym chciał się z nim zapoznać.
    Widać teraz jaki ból nogi ma MNS po tym jak przegrywa wojnę ;) miało być inaczej, poskakali poszczekali i na koniec poszli do budy jak na potulnego pieska przystało, czasem tylko warcząc na bezbronne ofiary.

    (Nie)Pozdrawiam!
    Fishu!

    Największe lamerstwo jakie widziałem - a gram w tą grę dobrych kilkanaście lat.

    Napisałbym więcej, ale mój słownik nie posiada takich wyrazów jakie określłyby to co sądzę na ich temat.

    A na koniec zapytam? tylko na tyle Was stać?

    Gdzie wasza dominacja w wojnach?

    Gdzie te RW skoro jesteście tacy "najlepsi"

    Przegrają wszystkie wojny, ale w swoim kurniku dalej będą znosić jajka z napisem "jestem pro" :)


    Zal.pl :)
    "Nie ważne jak się zaczyna, lecz jak się kończy"
  • Napisze zanim zrobi się offtop. Na początku tej wojny byly ustalenia ze gramy czysto i fair nie latamy na pale po satkach i nie rakietujemy. Bylem pewien ze gram z dorosłymi ludźmi co maja jakies zasady - wartosci. Nic z tych rzeczy. Sledziu sam zjechałeś w nocy każda planetę fisha po satkach = złamałeś zasady. Nie placz teraz ze w odwecie dostałeś od sojuszu naszego rakietami. Przepraszam yeti za rakiety dostales rykoszetem w odwecie. W zasadie powinien dostac sam sledz, ponioslo mnie przyznaje. A ty sledziu chcesz to zapraszam kordy znasz moje i reszty sojuszu tez, wyslesz mnie na emke pogratuluje i zajme sie w wiekszym stopniu rodzina. Pozdrawiam
  • Wiadomo, walić tych super pro emememsów co to im się wydaje że coś potrafią, ale wytłumaczcie mi proszę, w jaki sposób wlot w satki w trakcie wojny jest jakimś "nieczystym zagraniem". Wojna to wojna. Należy jak najbardziej zgnoić przeciwnika :)
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • DUDEUSZ napisał(a):

    Wiadomo, walić tych super pro emememsów co to im się wydaje że coś potrafią, ale wytłumaczcie mi proszę, w jaki sposób wlot w satki w trakcie wojny jest jakimś "nieczystym zagraniem". Wojna to wojna. Należy jak najbardziej zgnoić przeciwnika :)
    Masz racje ale ustalenia z poczatku wojny byly inne, mozesz sprawdzic DUDEUSZ. To jest gra reguly byly ustalone i tyle w temacie ;) Pozdro
  • "5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:

    Minimalny próg starcia: 40 %"

    Ja tu widzę zapis, że RW liczące się do wojny musi mieć minimum 40%. Nie zauważyłem za to zakazu atakowania poniżej tej wartości :)
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • RozdajeMoony napisał(a):

    Billy ok wojna oczywiscie przyjeta do wiadomosci. Taka mala szpileczka znasz mnie i kultura by bylo poinformowac zalozyciela drugiego sojuszu o wypowiedzeniu wojny no ale to taki maly drobiazg. Niech wygra lepszy. Powodzenia.

    Rozumiem ze skoro bierze minimalny prg 40 % nie bedzie atakow po satkach bo to nie wypada na dwa top sojusze.
    Noo My graliśmy według tej zasady, po co robić coś co nie wnosi nic do wojny? Ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta :)

    "Co ma być to będzie, niebo znajdę wszędzie...".