TOP 1 ACS: edol [WOLF] & Terror [RLR] vs. bmw s1000rr hp4 [Winter] ~ 481640.66% i dobitka recek: Terror [RLR] & edol [WOLF] vs. bmw s1000rr hp4 [Winter] ~ 8561.61%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Winter napisał(a):

    dzięki za przytoczenie mojej wiadomości Ale co ma wspólnego z tym że konto na którym grałem jest na banie?

    Starcia gratuluję Edolowi bo gdyby nie on to terror mógł by polecieć tylko wtedy jak by to kupił.
    Hipokryzja przez Ciebie przemawia terrorku nic więcej. Gdzie twój stały ban ? Dla czego został zdjęty ? Wykupiłes pakiecie anty??
    a ty mrozny mistrzu banika dostales bo za malo zaplaciles GF? albo beemka dostal gonga i GF postanowilo wkoncu posypac karami, bo i tak gry juz z graczy takich jak wy by nie bylo...

    ban od tak za darmoszke, bez zadnej winy??
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P
  • Gratulacje ze wszech miar uzasadnione. Jak to w Panu Tadeuszu było, "wielcy wielkich, małych mali". Uni żyje i jest jednym z piękniejszych. Przy okazji, zdaje mi się, że to właśnie tutaj kultura grania, latania i czego tam jeszcze, jest jedną z większych wśród wszytkich uni, jaki mam przywilej znać. W każdym razie wielki szacunek.
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)
  • W szczytnym celu miło było pomóc, oczywiście Edolowi bo temu panu ... no cóż on ciągle pozdrawia znajomych licząc że ludzie uwierzą w ich istnienie tak jak on w nich wierzy :evil:


    wpis teraz bo właśnie BMW z bana zlazł to mi się przypomniało, to jeszcze raz Edol gratuluję przewietrzenia statków w tak eleganckim stylu, choć czasu i chęci na cokolwiek tym bardziej na grę coraz mniej to wszystkim udanych lotów i kozackich złóż kopalnianych życzę :saint:

    ~Lucyfer~
  • MlodyT napisał(a):

    W szczytnym celu miło było pomóc, oczywiście Edolowi bo temu panu ... no cóż on ciągle pozdrawia znajomych licząc że ludzie uwierzą w ich istnienie tak jak on w nich wierzy :evil:


    wpis teraz bo właśnie BMW z bana zlazł to mi się przypomniało, to jeszcze raz Edol gratuluję przewietrzenia statków w tak eleganckim stylu, choć czasu i chęci na cokolwiek tym bardziej na grę coraz mniej to wszystkim udanych lotów i kozackich złóż kopalnianych życzę :saint:

    ~Lucyfer~
    ???????????

    obczajcie jak gosc probuje sie wbic na krzywy ryj do st, pierwszy raz takie cos widze

    mam jedno zyczenie do ciebie stary, przestan juz pisac na temat smierci, to jest gra i watpie ze ktokolwiek chce to czytac
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • eh dzewczyny jak zwykl ludzie piszą i piszą a nie wiedzą :D więc sprostuje
    lucek oczywiście dzięki wielkie za dex bo recki by nie poszly w drugiej fali i zysk mniejszy by sie nadział
    a Ci co piszą ze moje ST a nie Terrora również nie mają racji, po primo oboje cały czas nad nim siedzilismy dużo czasu i akurat się zdażyło że tym razem ja go wyliczyłem , a po sekundo, bez jego floty to ja mógłbym sobie nawet w nasa obliczenia robić a bym nic tam nie zezłomował , więc luzujcie miśki i na zdrowie :D