Raven [SUICIDE] & lop [SUICIDE] vs. Barnaba ~ 79655.6%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Raven [SUICIDE] & lop [SUICIDE] vs. Barnaba ~ 79655.6%

    Jak wspomnialem u lopa w st za jakis czas pojawi sie kolejny spory % :D nie myslalem jednak ze tak szybko to nastapi :)
    byla to 3 proba sciagniecia kulki Barnabie, 1 nie wyszla bo zalogowal zanim skleilem moona, druga moon przetrwal no i teraz sukces :)
    pewnie zaraz pojawia sie hejty ze palenie kulki za anty ale jak juz kiedys pisalem jest to jeden z wielu sposobow na zlapanie flotki, mi nie przeszkadza :D
    a obronca nie oszukujmy sie mogl troche namieszac slac flotke na stacje miedzy moonami, napewno utrudniloby to w przyszlosc zadanie
    a tak kolejny raz flotka wracala z danego moona na kolonizuj wiec jeszcze przed urlopem dokonczylismy dziela, konkurencja pada :)
    zabraklo nam 80k recy, nie wiem dlaczego pomyslalem ze obroce po reszte, niestety 1.5kkk mety wyparowalo chwile po wlocie :)
    i tak jestesmy zarobieni wiec zlodziejaszek/ki predzej czy pozniej oddadza co nasze :) teraz spokojnie moge leciec na zasluzony urlop :D
    kolejna ofiara jak juz wroce ^^

    Pozdrowienia dla Sojuszu SUICIDE, Buddy, Znajomkow i ekipy z Quaoar
    dedy dla Vrx i naszych urlopowiczow :D wracajcie bo nic nie zostanie

    Od lopika:
    pozdrow lodzika nasz sojek i złodzieja złomu ktorego predzej czy pozniej znajdziemy i rozliczymy xD




    Kupimy po 300kk deu na lebka ! :D


    Dnia 05-09-2018 09:37:01 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Duży transporter 1
    Krążownik 200.704
    Okręt wojenny 20.000
    Niszczyciel 1.050
    Pancernik 84.500
    Mały transporter 90.980
    Lekki myśliwiec 1.600.206
    _________________________________________


    Agresor lop [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Mały transporter 138.649
    Lekki myśliwiec 1.433.522
    Ciężki myśliwiec 103
    Krążownik 98.000
    Okręt wojenny 9.185
    Bombowiec 211
    Niszczyciel 6.982
    Pancernik 73.720
    _________________________________________


    Obrońca Barnaba
    ________________________________________________


    Mały transporter 60.251
    Duży transporter 11.800
    Lekki myśliwiec 304.029
    Ciężki myśliwiec 10
    Krążownik 71.596
    Okręt wojenny 10.983
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 65.043
    Sonda szpiegowska 141.569
    Bombowiec 3.034
    Niszczyciel 10.500
    Gwiazda Śmierci 20
    Pancernik 37.008
    Wyrzutnia rakiet 3.534
    Lekkie działo laserowe 525
    Ciężkie działo laserowe 213
    Działo Gaussa 1
    Działo jonowe 5
    Wyrzutnia plazmy 43
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Duży transporter 1 ( -0 )
    Krążownik 198.182 ( -2.522 )
    Okręt wojenny 19.913 ( -87 )
    Niszczyciel 1.047 ( -3 )
    Pancernik 84.318 ( -182 )
    Mały transporter 79.069 ( -11.911 )
    Lekki myśliwiec 1.389.947 ( -210.259 )
    _________________________________________


    Agresor lop [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Mały transporter 120.460 ( -18.189 )
    Lekki myśliwiec 1.244.880 ( -188.642 )
    Ciężki myśliwiec 92 ( -11 )
    Krążownik 96.723 ( -1.277 )
    Okręt wojenny 9.134 ( -51 )
    Bombowiec 210 ( -1 )
    Niszczyciel 6.966 ( -16 )
    Pancernik 73.562 ( -158 )
    _________________________________________


    Obrońca Barnaba
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    122.105.788 Metalu, 311.977.714 Kryształu i 111.067.156 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 1.865.930.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 10.593.516.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.915.808.100 metalu i 3.049.751.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 545.150.658 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.515.500.000 Metalu i 1.515.500.000 Kryształu
    1.885.248.400 Metalu i 1.534.251.600 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    3.400.748.400 Metalu i 3.049.751.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.172.305.188
    Kryształ: 2.859.346.314
    Deuter: 98.069.156
    agresor zyskał łącznie 5.129.720.658 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -5.805.513.288
    Kryształ: -4.169.326.214
    Deuter: -1.163.827.156
    obrońca stracił łącznie 11.138.666.658 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7


  • graty Panowie piękna egzekucja ;) dobrze was widzieć razem ;) przetapiajcie za zabawki i niszczyć dalej ;)

    Aaa noo i zwolnijcie trochę bo rzeczywiście nie będzie gdzie wracać ;)

    Jeszcze raz graty ubicia topowej floty stocznie już pewnie pękają w szwach :E

    Pozdro z pod palmy ;)
  • i znowu SPRYCIARZ RAVEN - HEHEH :D ....gratulacje wlotu i zysku.....morał z tej akcji trzeba uważać na moony.....*nie zawsze będę miał tyle szczęścia co ostatnio *........na ostatnia drogę trzeba być przygotowany .........obrońcy tradycyjnie pogrzebik gratis - Niech Aniołowie zawiodą cię do raju,
    A gdy tam przybędziesz, niech przyjmą cię męczennicy
    I wprowadzą cię do krainy życia wiecznego.........amen
  • GRATULACJE bo to chyba ostatnie takie procenty na tym uni (przynajmniej narazie). Największe floty to właściwie samo SUICIDE, paru niegrających i Inarius, ale jego na takie banały raczej nie złapiecie xd
    Jeszcze raz gratulacje, obrońcy o ile będzie grał dalej to szybkiej odbudowy lub wakacji.
    Bilans końcowy uwzględnia te 1.5kkk które wyparowało?
  • Na bogato :) ależ ten świński duet urządził Barnabe! Graty chłopaki, mimo zwędzonej mety zysk ogromny! Gratuluję nie tylko zysku ale obserwacji i wykonania planu.
    Barnabie Szo! Wporzo chopok :) ładna flotke naklepales więc wstydu nie ma.
    Ponadto życzę szybkiego odbicia skradzionego złomu :)
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • Gratulacje takiego %% się należą SzP!

    co do dostosowania taktyki:
    Na uni x2 gdzie GS leci ile leci, takie RW można wykonać bez użycia antymaterii z poza układu. zimny był offline po 6-7godzin dziennie w nocy co czyniło to ST czystą formalnością... Nie sądziłem, że obrońca mimo, że mu mówiłem lataj stacjonuj, nadal lata z 5:351 i to takie głupie FSy.

    jeszcze raz SzP a ja gonie te 2.5kk pkt ^^
    For the rest, I have to say to you
    I will dream like the God
    ...And suffer like all the dead children...


    Kupie dex i metal uKallisto
    Info priv acc Inarius
  • VampireLord napisał(a):

    Gratulacje takiego %% się należą SzP!

    co do dostosowania taktyki:
    Na uni x2 gdzie GS leci ile leci, takie RW można wykonać bez użycia antymaterii z poza układu. zimny był offline po 6-7godzin dziennie w nocy co czyniło to ST czystą formalnością... Nie sądziłem, że obrońca mimo, że mu mówiłem lataj stacjonuj, nadal lata z 5:351 i to takie głupie FSy.

    jeszcze raz SzP a ja gonie te 2.5kk pkt ^^
    tyle samo można powiedzieć o obronie oska z Twojej strony kolon czy flota leci ile leci ale łatwiej operować na małej odległości i Taniej a biorąc pod uwage lot przez gale lub 200us taniej wyszło tak jak to zrobiliśmy i przynajmniej każdy zdążył zaliczyć pare drzemek po drodze xD (PS takie zagranie praktycznie uniemożliwiło ewentualną obrone)
  • Zastanow sie czasem 3 razy zanim cos naskorbiesz. Barnaba od zawsze stosowal taktyke latania z tego moona, tak samo 3 miesiace temu jak i dzisiaj, wczesniej mial po prostu szczescie ze zachowal flotke. Jego odejscie z sojuszu to czysty przypadek i tez sie zastanawialismy dlaczego to zrobil, w kazdym badz razie logi mial identyczne jak zawsze czyli w nocy po prostu mielismy wolna reke jak to Inar napisal nawet troche wiecej niz 6-7 godz wiec Barnaba dalej pilnowal konta. Faktycznie sciagalem moona glownie dla tego paliwa ^^ haha brak slow


  • Każdy ma swoje racje a prawda jest tylko jedna.

    Powtórzę fakty:
    Barnaba, lub osoba za niego się podająca, skupował każdą ilość paliwa jaka była dostępna w Soju i poza nim
    Barnaba - gracz posiadający flotę, od pewnego czasu przestał latać
    Gracz nagle odchodzi z Soja
    Gracz dostaje złoma gdzie traci flotę i zebrane surowce (zebrane w jakim celu)

    ...... tu może ktoś dopisze ciąg dalszy, albo poczekamy parę dni

    Nikogo nie oskarżam, nikogo nie oceniam. Sami oceńcie jak to wygląda. Każdy ma swoje racje, swoje sumienie a prawda jest tylko jedna.
  • to moze czas aby sie sam obronca wkoncu wypowiedzial i rozwiał watpliwosci bo rozumiem ze ktos moze na forum sie nie wypowiadac ale w swojej sprawie jako gosc chyba moze zrobic wyjatek a nie wierze ze w takim sojuszu jak wasz nikt by nie mial kontaktu z nim, a jakis czas temu lecial na moja flote i czekałem do konca co bedzie robil nic nie pisalem zaczal dolaczac statki ikiedy zorientowal sie ze jestem napisal mi ze dexu ma w brud wiec szkoda ze nic nie pisalem widzac ze leci wiec szczerze nie widze nic podejrzanego w tym ze tak wyszlo chociaz troche mi go szkoda bo wydawał sie wporzadku chlop z rozmowy
  • niech strace napisze chodź nie muszę dostałem złom i tyle po co miał bym wystawiać flotę siusiakom grałem z anty i nie gram żeby zarabiać na ogame tylko dla zabawy ale wychodzi jacy są moi byli sojusznicy nie wszyscy acz większość miałem propozycje pomocy przy odbudowie od ludzi którzy nie musieli nawet do mnie pisać a byłego już sojuszu tylko dywagacje czy sprzedałem i pewnie za ile zejdzidzcie ludzie czasami na ziemie . graty wlotu a i odbudowa będzie muszę podziękować co poniektórym
  • Znowu fakty.

    3.09.2018 o godz. 19:08 - Barnaba opuścił Sojusz Weteran bez słowa wyjaśnienia . Wszelkie próby kontaktu pozostały bez odpowiedzi.
    5.09.2018 o godz. 10:49 - został opublikowany raport ze złomowania Barnaby
    6.09.2018 - Barnaba został przyjęty do Sojuszu PFP

    W jakim momencie Sojusz Weteran był zobowiązany do pomocy graczowi, który w ten sposób opuścił Sojusz i w momencie złomowania był poza nim?