Kromak [P N] vs. GOLDMAN [AVALON] ~ 6437.57%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kromak [P N] vs. GOLDMAN [AVALON] ~ 6437.57%

    Pozdrawiam sojuszników


    Dnia 01-09-2018 04:55:08 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 80.000
    _________________________________________

    Obrońca GOLDMAN [AVALON]
    ________________________________________________

    Mały transporter 93.854
    Duży transporter 109.957
    Statek kolonizacyjny 32
    Recykler 26.358
    Sonda szpiegowska 957
    Gwiazda Śmierci 2
    Wyrzutnia rakiet 14.800
    Lekkie działo laserowe 13.400
    Ciężkie działo laserowe 6.500
    Działo Gaussa 700
    Działo jonowe 750
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 79.867 ( -133 )
    _________________________________________

    Obrońca GOLDMAN [AVALON]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 3.236.029 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 11.305.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.332.001.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 337.602.000 metalu i 306.154.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.236.029 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 333.612.000
    Kryształ: 300.834.500
    Deuter: 1.241.029
    agresor zyskał łącznie 635.687.529 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.225.610.000
    Kryształ: -1.049.955.000
    Deuter: -59.672.029
    obrońca stracił łącznie 2.335.237.029 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Z tego co kojarze a nie chce mi się sprawdzać najwyżej ktoś mnie poprawi :)
    stare konto Amira?
    Pózniejsze konto Retsaba
    A teraz Pushówka Komorników :) - pewnie też retsaba :)

    Zgadłem ?

    Graty ubicia pushówki
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Graty Kromka :)
    Tbag sugeruje zmianę avatara na to :




    :) Bedzie i w temacie Twojego nicka - i w tagu pod ktorym grasz

    PS : to moja pushowka nie Komorników :impra:
    PS: 2 macie najmniejsze moralne prawo żeby pisać o jakichkolwiek puszówkach, wojtuś Ci nie przeszkadza bo tag nie ten co ;)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • Jak już wymienialem to I Tak grałem na jednym pener, a wy nie wymieniacie tylko kupujecie i gracie na 3, 4 czy 10 kontach tu jest ta różnica !

    Dlatego to mnie w... I jak sądzę nie tylko mnie a większość ludzi którzy grają uczciwie.

    Amen bez odbioru!

    Graty stejka
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Od pewnego czasu staram się nie podchodzić do pewnych tematów zbyt dosłownie, za dużo złych emocji, etc ...
    Ale dla Ciebie drogi kolego zrobie pewien wyjątek. W innym temacie odnosiłeś sie również do mnie, w sumie nie bardzo wiem dlaczego - ale skoro siejesz wiatr ...


    Czy ty tak serio piszesz te rzeczy które piszesz?


    Pytam z czystej ciekawosci - bo wystarczy wziąć pod uwage pewne fakty i liczby i wychodzi że zarówno Ty i jak i Twój sojusz generalnie robi najwieksze g... na tym uniwersum i nawet ja jakbym chciał tego nie zmienie. Dlatego bardzo bym prosił abyś się odniósł do moich teorii, pytań :E

    Piszesz o puszówkach i całej reszcie, My od 2 lat mówimy jak gramy, jest PN, ale był również Paradox,a obecnie ATM. Tutaj nie ma kombinowania wszyscy widza jak jest - a jak nie widza wystarczy spojrzeć na nasze Ule. Piszesz puszówki PN padły - popatrz na strony dotyczące przyrostów i powiedz mi o Romeo ja kto jest że te puszówki miesiac w miesiac robią przyrosty XD , zawsze myślałem ze idea puszówki jest wspieranie ich Pana. A co za tym idzie - jak to jest możliwe że taka wielka persona jak ja :saint: - właściciel zasadniczo ponad 50 puszówek z miesiaca na miesiąc spadam w statach :D :D :D

    No ale dalej - piszesz o tych puszówkach, w sytuacji gdy Trójporozumienie 3 X i Misiów (ktoś słyszał?Ktoś wie?) zakłada sobie 2 ule w obronie przed opozycją :quasi: TAK OPOZYCJĄ Jezu jak mnie to bawi 8o
    Zakładacie sobie UL z jednym typem który kupuje konta za pieniądze :bicz1: Oraz z Panem Wojtkiem który otwiera wszystkie drzwi automatyczne w każdym hipermarkecie, swoją drogą w ogame gra przez ostatnie 720 dni online był dokładnie 36 dni, warto dodać ten człowiek robi przyrosty co 2-3 miesiace ponad 10 milionów puntków / prawdziwe perpetum mobile.
    I Ty człeniu piszesz o push kontach? :lool:

    Najmocniejsze konto Misków - czytaj Matiq, kupne, ale Ty drążysz swoje , kupują nie kupują. Napisz mi które kupił PN chętnie się dowiem.
    W przyrosty wystarczy spojrzeć - tam mnie Panie T-bag nie znajdziesz - znajdziesz za to Pana Fila, Pana Wojtka i jeszcze 3/4 swojego zabawnego Soja - ale rzucajcie oskarżenia na boardzie :P lud to kupi :D


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez priesten ().

  • priesten napisał(a):

    Od pewnego czasu staram się nie podchodzić do pewnych tematów zbyt dosłownie, za dużo złych emocji, etc ...
    Ale dla Ciebie drogi kolego zrobie pewien wyjątek. W innym temacie odnosiłeś sie również do mnie, w sumie nie bardzo wiem dlaczego - ale skoro siejesz wiatr ...


    Czy ty tak serio piszesz te rzeczy które piszesz?


    Pytam z czystej ciekawosci - bo wystarczy wziąć pod uwage pewne fakty i liczby i wychodzi że zarówno Ty i jak i Twój sojusz generalnie robi najwieksze g... na tym uniwersum i nawet ja jakbym chciał tego nie zmienie. Dlatego bardzo bym prosił abyś się odniósł do moich teorii, pytań :E

    Piszesz o puszówkach i całej reszcie, My od 2 lat mówimy jak gramy, jest PN, ale był również Paradox,a obecnie ATM. Tutaj nie ma kombinowania wszyscy widza jak jest - a jak nie widza wystarczy spojrzeć na nasze Ule. Piszesz puszówki PN padły - popatrz na strony dotyczące przyrostów i powiedz mi o Romeo ja kto jest że te puszówki miesiac w miesiac robią przyrosty XD , zawsze myślałem ze idea puszówki jest wspieranie ich Pana. A co za tym idzie - jak to jest możliwe że taka wielka persona jak ja :saint: - właściciel zasadniczo ponad 50 puszówek z miesiaca na miesiąc spadam w statach :D :D :D

    No ale dalej - piszesz o tych puszówkach, w sytuacji gdy Trójporozumienie 3 X i Misiów (ktoś słyszał?Ktoś wie?) zakłada sobie 2 ule w obronie przed opozycją :quasi: TAK OPOZYCJĄ Jezu jak mnie to bawi 8o
    Zakładacie sobie UL z jednym typem który kupuje konta za pieniądze :bicz1: Oraz z Panem Wojtkiem który otwiera wszystkie drzwi automatyczne w każdym hipermarkecie, swoją drogą w ogame gra przez ostatnie 720 dni online był dokładnie 36 dni, warto dodać ten człowiek robi przyrosty co 2-3 miesiace ponad 10 milionów puntków / prawdziwe perpetum mobile.
    I Ty człeniu piszesz o push kontach? :lool:

    Najmocniejsze konto Misków - czytaj Matiq, kupne, ale Ty drążysz swoje , kupują nie kupują. Napisz mi które kupił PN chętnie się dowiem.
    W przyrosty wystarczy spojrzeć - tam mnie Panie T-bag nie znajdziesz - znajdziesz za to Pana Fila, Pana Wojtka i jeszcze 3/4 swojego zabawnego Soja - ale rzucajcie oskarżenia na boardzie :P lud to kupi :D
    Ehhh Poziom ty grzbiecie musiałeś się tyle naprodukować ?
    Wstawiając jakieś bzdety avatary i jeszcze jakieś w/g Ciebie śmieszne rzeczy myślisz że błyszczysz ? Stary ogarnij się! to nie konkurs na Reklamę!

    Dyskusja z Tobą może ciągnąć się w nieskończoność, mi to nie jest potrzebne, błyszczeć nie muszę ja odpowiadam za samego siebie i tutaj mogę pisać co mi się podoba bądź nie podoba.

    Jak byś chciał zauważyć w tym temacie założonym przez kormaka nie napisałem nic o PN !
    -tylko dotyczyło to Komorników.
    W tematach założonych przez wilka napisałem o Twoich kontach w ATM nie o kontach PN!
    Naucz się czytać a będziemy mogli rozmawiać bo jak narazie to tylko plujesz.

    niech to wszystko admin poczyści i to był mój ostatni post pozdro
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Odnieś sie do rzeczy które napisałem - a nie pajacujesz, co ciężko się bronić jak pojawiają się argumenty?
    Moje konta - nie PN - gdzie moje przyrosty królu złoty?
    Cały ATM to puszówki priesta - dlaczego w takim razie te puszówki poza urlopowiczami robią przyrosty - przecież to pusz konta 8o
    I idąć dalej - za jak bardzo upośledzonego typa mnie macie żeby myśleć - że wszystkie konta które niby mam pcham pod jeden tag. Zastanów sie co piszesz.
    Ja zadaje proste pytania, na żadne nie odpowiedziałeś, nagle język w gębie zniknął? Prawdą jest natomiast że gruba cześć Misków to czity, bo jak nazwać gościa który jedyne co potrafi to wbić się w bunkier na 4 k % z 200 bańkami straty i robi 3-4 miliony puntktów zysku nie bedąc w czołowce eko. Próbowałem z Wami gadać na pw sojuszowym wiesz co się dowiedziałem? Że nikt w Miskach nie chce komentować tego co robi Filu?

    Nie pajacuj Waćpann - mówie sprawdzam - wyjaśnij wszystkie niuanse a nie uciekasz i niby kończysz temat


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • Kromak gratuluje wlotu masz wyczucie i ciągle dobrą passe oby trwała :)

    Jedyne co mi się nie podoba to zachowanie pana POZIOMKI bo oszukał mnie... kiedy oddawałem mu konto to obiecywał że będzie tylko on się z niego pushował i nie da nikomu innemu :cursing: :cursing:


    i jeszcze jedno a propo pushu to z tego co mi wiadomo ostatnio to misiak pushował komornika czyż nie? Nie będe się zagłębiał w temat ale Pener był bardzo zadowolony z tych dostaw :) i T-bag pilnuj waldka czy jak to tam było albo jest...
    Play For Fun! Not For Top!

    Walczymy dla złota nie dla idei. Piraci uni12-->67
  • człowiek sie opala myśli że największy pajac i troll który z każdego piernięcia zrobi kufno a jak usłyszy słowo push to od razu poty go oblewają ze znowu coś zrąbał /zrobił offtop i niechcąco się odsłonił że to znowu ten sam troll ogeja forumowego poziomkowy
    poziomka opanuj się nie chce sie czytać tych twoich wypocin zwłaszcza jak zaczynasz pisać i skamlać nie osobie a o innych że są lepsi , że mocniejsi , że to skille i inne atuty w Miśkach a ty to tylko zwykly oszust siedzący na kilku kontach nawet konta Gilberta nie dopilnowaleś tylko dałeś sie tam zezłomować
    popatrz w koło nie masz nawet juz popleczników w soju by na forum pomagali ci utrzymać herezje którą siejesz
    niech dotrze do ciebie ze ty i niektórzy z pn są juz skończeni na tym runku u68 a reszta pn to fajni gracze i zycze im dalszej zabawy ale kilku z was zepsuło ten Tag pushami , handlami po mini. z twoimi multi ty i kazdy który stoi za twoimi chorymi i juz przewidywalnymi oszustwami powinni zakonczyć grę

    Graty Kromak strzału i dobrej gry a czy ten multi poziom wystawił ci czy nie swoje konto to raczej masz na tyle doświadczenia ze nie skorzystał byc z usług poziomki . pozbedzcie sie z soju tego balastu a będa wpisy w posty godne naszych uwag tak jak to było gdy nie grał rudzielecpoiler][/spoiler]

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za obrazę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FILU ().

  • Poziom nie ma poparcia na forum bo tylko jemu sie chce z wami gadac. Reszta was olewa zwyczajnie. Poziom zadal interesujace pytania i generalnie bardzo trafnie i mysle ze wiekszosc z PN ma podobne zdanie o waszym graniu, tak wiec Filu nie zakrzywiaj sytuacji ze tylko Poziom jest be bo porusza trudne dla was tematy. Tak wiec mozesz teraz zaczac swoj hejt i w moja strone. Od pozioma roznie sie tylko tym ze mi sie nie chce z wami gadac. Pozdrawiam serdecznie.

    Ps. A to raczej Ty Filu masz slabe poparcie u siebie s sojuszu w kwestji tego co jakis czas temu wyprawiales na boardzie. Takie dochodza sluchy
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kromak ().

  • Graty Kromak bo obecnie ciężko coś fajnego znaleźć, więc każdy zysk się przyda.


    Co do reszty tej dyskusji to powiem tyle. Średnio lubię wycieczki słowne skierowane wobec kogoś, ale Filu T-bag Pener czy Poziomka. Miejcie jaja jak faceci i zamiast się wyzywać jak nie powiem kto i gdzie, to proponuje konkretnie na pytania czy też zarzuty Poziomki odpowiedzieć a nie wyzwiskami i mydleniem oczu jakimiś Rudymi odbijać piłeczkę.
    Konkretne pytania - konkretne odpowiedzi.
  • endriuu napisał(a):

    konkretnie na pytania czy też zarzuty Poziomki odpowiedzieć a nie wyzwiskami i mydleniem oczu jakimiś Rudymi odbijać piłeczkę
    a zadam ci pytanie ? a kim ty jestes lub poziomkowaty byśmy odpowiadali my lub pener na jego zarzuty ? my nie mamy tyle za koszulą co on wiec niech moze on sie wysypie ze wszystkich oszutw i przestaanie tobie lub innym prowadzic kont eco na kupno deksu po minimalu i co drugie st nie wiadomo skad sie wzieło i czy to nie poziomki
    zapamietaj nie rozdajesz kard ani poziomka ani żaden z pn by Miśki lub pener stawał prze trubunałem waszych śmiesznych zarzutów :) połowa wqaszego sojuszu na czele z poziomkaa od dawna asa szkalaani za oszustwa wiec dajccie sobie spokuj z odbijaniem piłeczki po rpostu nie odpisujcie bo zaśmiecacie cały czas tematy
    chcesz odpowiedzi i pytań pozbieraj wszystkie zarzuty z całego forum dptyczące poziomki i waszych ST i odpowiedz dopiero odezwij sie jako dobry wujek samarytanin
    sam wiessz że kupujesz deks z kont które prowdzi poziomka i inni jego poplecznicy przypomnij osyttani transfer miałes na ile 3kkk deksu ?
    ludzie zacznijcie sprzątać swoje podwórko i powywalajcie na urlopy konta "widmo" a zostanie was kilku do odstrzału
  • Graty Kromaczysko widziałem to konto miliradem surki stało dość długo niestety nie miałem jeszcze deu żeby polecieć. Moim zdaniem kiepsko musisz poćwiczyć by osiagać lepsze zyski. Obrońcy pakiecik.

    Odkąd gram aktywniej to transy lecące w rózne miejsca są standardem. Jak ktos wypatrzy i potrafi użyć falangi można się lepiej obłowić niż klepiąc RW. Co do reszty szkoda czasu na głupoty
  • :D Wszedłem kilka godzin temu, patrze że Kromak pozamiatał temat, ustawił wszystkich w szeregu i generalnie opisał co większość ludzi myśli :D A tu jeszcze dyskusja ;)
    Gratulacje Kromak :) Fajny % jest, zysk konkretny jest, jest też co wrzucić do stoczni ;)

    @FILU Przed kliknięciem "Wyślij" przeczytaj to co napisałeś i wszystkim będzie lepiej się czytało :) Wiesz, że kiedyś nie było klawiatur z korektą pisania i ludzie też potrafili nie robić błędów ? (Ja np. z takiej piszę - fajna sprawa)

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Robi się ciekawie... :popcorn:
    Filu jak zwykle na poziomie wpisy, ale w sumie niczego innego się nie spodziewałem. Proponuję wszystkim dać ignora i nie czytać bełkotu, a wszystkie niejasności i zatargi wyjaśnić w pw, lub ścierając się flotami - każdy z was ma zmysł taktyczny, strategiczny handlowy i po coś te statki spawa. No chyba że spawa je tylko po to żeby były i podnosiły ego...
    Nie lubię takich akcji, ale napiszę parę słów od siebie - zarzucanie komuś przenosin za anty skoro samemu robi się to samo jest lekko słabe, tak samo jak krytykowanie czegoś co połowa topowych kont na uni łącznie z najgłośniej tu krzyczącym robi jawnie - mam na myśli handel po minimalu. Jest jeden prosty sposób by to ukrócić i zamknąć temat - wprowadzić sztywne przeliczniki i wtedy wyjdzie kto jest kozak, a kto kantuje. Oczywiście pewnie pojawią się ustawione starcia, ale to już łatwiej zweryfikować i niejednemu puchnącemu dziś w statach będzie lekko trudniej takie przyrosty wykręcić :E
    Wracając do starcia - Kromak jak zwykle ma nosa - i tu gratulacje za spory zysk i niewąski procent.
    Obrońcy kimkolwiek by był życzę SzO i uzbierania kolejnego pakietu dla szczęśliwego agresora.
  • Graty Kromak wychwycenia okienka, zwlaszcza ze obronca to dobry lotnik ;) . Kolejne RW do kolekcji, a zysk skads trzeba miec, skoro w PN ten oczerniany przez niektorych* Poziomka twardo egzekwuje zasady czystej gry, niepozwala na kupowanie/sprzedawanie kont, puszowania sie z nich, itp.
    Dajemy rade i bez tego, a Kromak jest tego swietnym przykladem ^^ .

    *zreszta najbardziej oczerniaja go ci, ktorzy sami sa winni roznych oszustw, wisieli na pregiezu itd.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Jeszcze raz Kromak graty oraz dla modka łapka w górę za przeczyszczenie tematu i coś znalezienie :D Pener , Serdell na Banie forumowym . Co tu się dzieje ? Ale tak bywa że czasami trolle forumowi używają multi by wyszczekać się z konta na którym im nie zależy bo mają inne ( serdell ban na "amen" ) Czasem tak bywa że ci co trollują i wybielają innych mają najwięcej za uszami a user z zazdrości będzie małpował drugiego nawet jak ten drugi będzie pisał że 2+2=5 ale by nie wylecieć z soja murem stanie że że 5 to jest 100% prawda .
    Jeszcze raz gratki Kromak za ubicie multi Serdell aka Gruby ( bo sam ci w usuniętym poście napisał graty i że nie dopilnował transów chociaż obrońca ma nick Goldman .
    Czasem z nerwów człowiek myli konta z którego co ma napisać .
    Mam nadzieję że ten przykład Banów da nam na rozluźnienie emocji na forum i nie wchodzenie sobie w tematy z syfem i że jeden user nie będzie razem ze swoimi klakierami pisał swoich mądrości to gra będzie życzliwa a forum przejrzyste do czytania .Z mojej strony życzę dalszej ciekawej gry i nie wywoływania mnie bez potrzeby robienia bałaganu.
    Pa :papa: wasz idol forumowy FILU na którego z utęsknieniem i z ciekawością czekacie na posty co komu prawdę wygarnie :thumbsup: