Event pożegnalny - zapraszam do zabawy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Event pożegnalny - zapraszam do zabawy

    Witam tu Bandit Lama :P


    Kończę niedawno zaczętą tu grę i mam w zwyczaju organizować takie małe eventy pożegnalne. Pewnie nie jednemu z Was zalazłem za skórę swoim bandyckim stylem gry, więc taka zabawa może trochę polepszy ogólny obraz mojej skromnej osoby.


    Podobne eventy już organizowałem na innych Uniach są np tu:


    board.pl.ogame.gameforge.com/i…my-P-zapraszam-do-zabawy/


    Uwaga reguły zabawy:


    1. Mój Nick w grze: Bandit Lama
    2. Dzisiaj o godzinie około 12:59 moja flota ruszyła gdzieś na ostatni długi lot.
    3. Flota jest widoczna na jednej planecie, ale nie mojej.
    4. Pewien nie hrabia ale człek z wysokim stanem coś Ci „pokaże”. Gracz top 300-500.
    5. W obronie będzie brała udział cała moja flota i tylko ona (nie będzie udział osób trzecich).
    6. Floty nie będę podnosił przez minutę, po powrocie, więc kombinujcie z reckami
    7. Nie będę zdradzał też kto leci pierwszy itp.
    8. Nie wyjawię % na jaki lecieliście, żeby nie było głupich kontr i każdy bezpiecznie wrócił do domu
    9. Będzie mała ale to mała niespodzianka


    Żeby każdy mógł uczestniczyć w zabawie, to występuję z sojuszu. Złomu nie będę zbierał. Nikomu, nie mówiłem jakie jest rozwiązanie tej zagadki i proszę nie dopytujcie się o szczegóły. Czekam na pomoc w odrealnieniu. Tylko uważnie czytajcie zagadkę, żeby nie było

    Tu wstawię link z zabawy. Bardzo proszę o wystawienie RW na forum ogólnym

    Zapraszam
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M
  • Jezu znowu to samo xD Na xan akurat na urlopie byłam i tu akurat też jeszcze jestem :p
    eh masz ty wyczucie :D
    Swoją drogą... ostatnimi czasy nieźle się rozkręciłeś, szkoda, że kończysz, ale rozumiem w pełni powody :) Praktycznie takie jak moje :)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • zielu75 napisał(a):

    Marudzisz żona . Wzięła byś przykład :)
    Każdy miał równe szanse i o to w tym właśnie chodzi. A rozwiązanie zagadki nie jest niemożliwe do zrobienia ;]

    Pozdrawiam bandit i wszystkiego dobrego w realu ;]

    P.S
    Do zobaczenia jeszcze bo dobrze wiemy ,że każdy kiedyś wraca :)
    Z xan mam jeszcze 2 dni do namysłu, bo tyle do kasacji, więc pomyślę, bo może to i faktycznie jest bardzo dobre rozwiązanie :)
    EDIT: Chyba nici z zagadki, bo bandit na urlopie, a ja specjalnie zdjęłam eh :(
    ED

    ED
    EDIT:
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zona_rolnika ().