Zlot unijny Merkurianów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zlot unijny Merkurianów

      Moi drodzy nastała pora aby gracze z Merkura spotkali sie na zlociku .
      Ten organizowany jest w Łodzi w dniach 28 wrzesień - 30 wrzesien ( ostatni weekend wrzesnia ). Jedną z głównych atrakcji jest Festiwal Światła , czyli przepiekna malowana Łódź noca , serdecznie zapraszam w imieniu sojuszu WP i PZT :)
      Osoby zainteresowane zlotem proszone sa o kontakt z Halszką :)
    • Pijmy zdecydowanie w piatek ale na miescie , ogladając piękne kolorowe obrazy jakie będa wokół nas :) potem wrócimy do hotelu i zrobie Wam jakąś kolacje ... a niech strace :D no i będziemy dalej ... robic to co trzeba :) W piatek przyjedzie tez Flusik więc jak zwykle fantastycznie spedzony czas razem z nim :) I mam taka OGROOOOOMNA nadzieje , że razem z nami będzie ABW , Riddick i Mihaszek . Bo z Lizaczkiem to juz umawiam, sie na duze pifffo :)
      W sobote dojeżdżaja jeszcze kolejni ludzie wiec pewnie bedzie powtórka z dnia poprzedniego :) z wyłączeniem kierowców, ktorzy w niedziele będa prowadzic auta :)
      Żółwik i cała reszta WP , moje drogie Sojuszniki PZT ... przyjedźcie prosze w duzej ilosci, będziem obalac mity i legendy :)
      Moi drodzy im więcej nas bedzie tym lepiej , a Merkurianom pokażemy , że juz dawno zeszlismy z drzew i teraz jestesmy cywilizowani i superkowi :) bo zdaje sie, że nie wierza w to, że bedziemy umiec ze soba rozmawiac czy spedzać wspólnie czas :)
      A JA CHCE JESZCZE POKAZAĆ , ŻE POTRAFIMY RAZEM ŚWIETNIE SIE BAWIĆ :)
    • Moi kochani jako że nie wiedziałam gdzie podziękować to tu dziękuję Wam za zlocik,za zaproszenie ,za poznanie Was a szczególnie tą lepszą polowe Lizaka -Aśka buziaki no i Żółwika ,dziekuje Halusi za zorganizowanie
      za spędzony czas i wypity alkohol

      JESTEŚCIE CUDOWNI
      /edit/pozdrawiam oczywiscie nie tylko Asie i Jacusia tylko cale W_P i PZT i wszystkie osoby które umilały nam pobyt
      "Od pierwszego dnia wiosny do ostatniego dnia zimy,
      Niech na każdym stole bukiet kwiatów stoi.
      Kształtem, barwą, wonią chore serce koi."
      Zoyka