Wladek [VoD] vs. Nadzieja ~ 22811.43% - obrona TOP 2 solo

  • Wladek [VoD] vs. Nadzieja ~ 22811.43% - obrona TOP 2 solo

    Witam uni serdecznie!
    Pewnie nikt mnie nie pamieta ale swoich czasow troche gralam w to badziewie razem z bratem. Teraz on wrocil i w momencie kiedy zmienil konto zaczal mnie meczyc zebym przejela jego stare - nie chcialam tego robic bo juz nie te lata, poza tym duzo sie pozmienialo, ale wzielam i powiedzialam, ze kiedys tam pogram. Wczoraj zostalam sila zmuszona do zrzucenia U co bardzo mi sie nie spodobalo!
    W oczekiwaniu na 'wielka akcje' pomyslalam, ze sprobuje starej sztuczki na brak aktywnosci i pomoc w obserwowaniu ;] Traf chcial, ze kolega wladek przeskanowal i skusil sie na 100k sondek i recki. Po odswiezeniu minuta do ataku (niezle wyczucie, brawo ja), szybka symulacja i oczekiwanie na sprawdzajace skany, 3s przed wlotem ostatni wiec za duzo czasu nie bylo na tele, ale sie udalo. Reckow niestety nie dalo rady podniesc wiec troche wioslowania bylo :quasi: W sumie top 2 to niezly debiut po prawie 10 latach nieaktywnosci..

    Szacunek dla atakujacego, ktory zawrocil recki po tym jak wtopil i pogratulowal - teraz u, moze wieczny, zatem powodzenia w realu!

    Ja tez znowu na u bo siedzenie z 2,6kkk surki z 10% ladownosci w ukladzie z top 2 to nie jest najlepszy pomysl ;]

    Pozdro dla starych wyjadaczy z uni2 i 12


    Dnia 16-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Wladek [VoD]
    ________________________________________________

    Krążownik 56.141
    Okręt wojenny 7.625
    Pancernik 4.467
    _________________________________________

    Agresor Lubie_Placki [VoD]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 3
    _________________________________________

    Obrońca Nadzieja
    ________________________________________________

    Mały transporter 26.763
    Duży transporter 292
    Lekki myśliwiec 111.026
    Ciężki myśliwiec 221
    Krążownik 15.030
    Okręt wojenny 3.000
    Statek kolonizacyjny 8
    Recykler 20.598
    Sonda szpiegowska 101.179
    Bombowiec 24
    Niszczyciel 2.388
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 10.012
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Wladek [VoD]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Lubie_Placki [VoD]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Nadzieja
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.414 ( -24.349 )
    Duży transporter 76 ( -216 )
    Lekki myśliwiec 10.164 ( -100.862 )
    Ciężki myśliwiec 56 ( -165 )
    Krążownik 9.170 ( -5.860 )
    Okręt wojenny 2.839 ( -161 )
    Statek kolonizacyjny 5 ( -3 )
    Recykler 8.005 ( -12.593 )
    Sonda szpiegowska 8.837 ( -92.342 )
    Bombowiec 24 ( -0 )
    Niszczyciel 2.386 ( -2 )
    Gwiazda Śmierci 10 ( -0 )
    Pancernik 9.931 ( -81 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 2.465.287.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.010.957.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.544.536.000 metalu i 736.607.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.599.955.000
    Kryształ: -686.045.000
    Deuter: -179.287.000
    agresor stracił łącznie 2.465.287.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 938.011.000
    Kryształ: 370.356.200
    Deuter: -38.181.000
    obrońca zyskał łącznie 1.270.186.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • Nie powiem udało się. Mówię do Wladka "zwróć na pewno siedzi" a wladek odpowiedział "[ciach] i tak koncze gre" no to bylo BOOM. szkoda, ze tak wszylo z oskiem, gdyby nie gonitwa z załatwianiem obrony, tego lotu by nie bylo. Wladek lecial oslabic zoske przed atakiem na oska. No trudno. Raz na wozie raz pod. Teraz trzeba włączyć wieczne u i moze kiedyś na nowym uni sie spotkamy ( a raczej nie bo żona mnie zabije jak znowu w nocy bede budzik nastawial heheheh ). Powodzenia obroncy i gratulacje wyczucia czasu na podpuche.

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzm
  • Gratulacje dużego % choć dziwi mnie tutaj coś. Zdjęłaś urlop od niechcenia. Z opisu wynika, że prawie za karę. Następnie zrobiłaś TOP 2 obronę, a po wszystkim wzięłaś znowu urlop bo bałaś sie nieaktywnego od 2 miesiecy Largo który jest w Twoim układzie?Zdejmiesz urlop jak TOPowi gracze poznikają? Wybacz za ten wywód, ale próbuje zrozumieć sens tego zagrania.
  • brawo dla was, dla tych którzy udawali ze ktoś im zdejmuje kule i będzie trzeba robić defa zeby sciągnąć gumisie .......... tak zeszliśmy i pewnie byśmy staneli na defa ale inar coś wywąchał w tym wszystkim. W między czasie jak wyszło ze gumisie i inar mogą mieć szansę spakować atakierów to złoma dostaje nagle kolega powyżej ws na koncie urlopowanym, które wiadomo było ze nie poleci na atak. Zośka czy ten na Brus to ten sam gracz ogame zeszło na psy...żenada... ciekawe gdzie wyląduje złom ale i tak znowu jestem w jakimś topowym st. nie grając 3 miechy. Raven grasz czysto i tak na to wychodzi powywalaj tych co mają u Ciebie po 2 3 konta topowe bo wali cebulą na odległość od siuśków. Złom zebraliście tak ale pokazaliśmy,że mogliście go nie mieć tyle ze largo nie był w kraju i lagi poszły na recki. moje pokazały ze mogliśmy go zebrać i nic byście nie wzięli. Ale nie gramy, to nie graliśmy o złom ale pokazaliśmy ze kasując 2 kule możecie nic nie zebrać. Co do czasu powrotu to nawet się nie wypowiadam. Skoro połowa uni i gracze zainteresowani go mieli. Wczoraj poczytałem wasz czat od kwietnia bo była taka chwila nawet mam go skopiowanego na jakich kontach się bawiliście i pokazywaliście co robicie ...żenada.
    zaprosiłbym na jakieś uni ale szkoda się bawić w uczciwość skoro jest jak jest. Piszę tego posta tylko dlatego, że jak to mowią nam teczki :)
  • Turbo myslalem ze jednak sie ogarnales troche :) co Ty w ogole bredzisz? Konto zoska zeszlo z urlopu zeby pomoc w tej akcji, nie bardzo rozumiem pretensji o konto bo CIebie i Largo tez bym nazwal kontem urlopowanym :) jak przyszlo co do czego to sie nagle pojawiliscie i wytykasz palcami ze jedno konto od nas zeszlo z urlopu? nie ogarniam. Co do Waszej akcji: Co Inar takiego wywachal? haha bo juz zauwazylem ze potrafi najprostsza akcje skomplikowac :) Osek zapewne odezwal sie do Inara z prosba o pomoc, Ty zdjales urlop wczesniej i probowales sciagnac reszte Gumisiow do walki :D Ramek nie mogl bo na urlopie musial siedziec. Dla mnie przeliczyliscie sie z obrona i chcieliscie pojsc na latwizne i sami postanowiliscie sciagnac oska :D fakt jest taki ze po tej akcji bylibyscie przegrani bo dla mnie to bylby jawny push jesli zostawilibyscie surke dla siebie :D i napewno tak bym tego nie zostawil. Nie wiem kto dowodzil cala akcja ale musi jeszcze pocwiczyc bo dal dupy koncertowo. Czas moi drodzy mieliscie tylko Wy i jedyne co pokazaliscie to ze nawet majac czas nie potraficie zrobic synchro recy pomijac Ciebie Turbo bo Ty zebrales. Brak konkretnych decyzji i pomyslu na ta akcje przekreslil Wasze szanse na zakonczenie powodzeniem tej akcji. Bedac w robocie jak mi lop powiedzial ze z obrony przeszliscie do ataku to padlem ze smiechu.
    Co do tego czatu to do kogo pijesz?

    Dla mnie starcie czyste jak lza, Wladek wylecial choc nie musial i stracil flotke bo nie upilnowal aktywnosci :) zdarza sie kazdemu ale pretensje moze miec tylko do siebie
    Zycze przetopu :)