Wybór universum.

• Wybór universum.

Cześć! :)

Nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu do tego tematu więc wylądował w zadawaniu pytań.
    Otóż - chyba już czwarty raz wracam do gry, tym razem z wielkimi szansami na grę aktywną, a nie urlop po kilku tygodniach, awans w pracy mi na to w końcu pozwoli :)
    Jakiś czas temu przy rejestracji konta była fajna możliwość dopasowania sobie universum, łatwego wyszukania odpowiadających parametrów, teraz z tym dziwnym lobby nie mogę tego odnaleźć.
    Dwie opcje:
    - gdzie mogę znaleźć taki wybór universów?
    - które uni polecacie? Może być stare, nie robi mi różnicy ;)
    82 mST - 33.722 % ~ || Uni Quantum - przed UF [OFF] || ~ 21 ST - 86.987 %

Uni Quantum - 297 badań [ON]

• @Devlin poleciłbym Ci powrót na Quantum, na początku duzo idlakow ze spora ilością surki, na start idealne, szybki rozwój, nikt z topki nie będzie się Toba interesował do pewnego momentu, natomiast problem pojawia się później jak już idlaki nie wystarcza to nie bardzo jest kogo złomować a jak postawisz trochę floty to ciężko będzie uciekać przed graczami co maja floty po kilka kk. Speed flo x5, eko x7.
    Na nowych uni będziesz miał równiejszy start ale od początku będą się Toba interesowali wszyscy w kolo wiec musisz wybrać co chcesz i jaka gra Ci pasuje .

nowe uniwersa - w linku masz posty z konfiguracja uniwersow przejzyz i zdecyduj co Ci pasuje